vimeo
youtube

Strona główna » Uzdrawianie » Konsultacje oraz cennik

PobierzDrukuj

Konsultacje oraz cennik

 

Zbigniew Jan Popko,

uzdrowiciel duchowy i szaman w boskich pasmach pojednania, dyplomowany mistrz bioenergoterapii, jasnowidz zaprasza na konsultacje osobiste i telefoniczne. 

Tel. 509 58 00 42

 

Konsultacje osobiste odbywają się w Częstochowie i w Rusinowicach pod Częstochową, a telefoniczne obejmują cały świat.

Na konsultacje prosimy zapisywać się u Mariolki pod numerem - 509 58 00 42 od poniedziałku do piątku w godzinach  10 – 18 (z nadmiaru zajęć po tych godzinach rejestracja jest nieczynna). Pod ww. numerem dowiecie się też Państwo wszystkiego odnoście warsztatów, wahadełkowań czy też wysyłki zamówionych towarów.

 Konsultacje z p. Zbyszkiem odbywają się w godzinach ustalonych pod numerem :

tel. (34) 357 06 74 - TYLKO dla umówionych

wcześniej osób (prosimy nie dzwonić na ten w sprawie zapisów nr gdy 509 jest zajęty, ponieważ zakłóca to konsultacje).

By ustalić termin wizyty telefonicznej, należy dokonać przedpłaty na konto, a po zaksięgowaniu jej na naszym rachunku bankowym (nr konta w tabelce poniżej) można śmiało już dzwonić do Mariolki (tel. 509 58 00 42). Uprzejmie prosimy zgłaszać się do rejestracji terminu tylko po zaksięgowaniu wpłaty lub po ewentualnym przesłaniu potwierdzenia na NOWY adres e-mail:

biuro@popko.pl

Z powodu dużej ilości zapisów czas oczekiwania na konsultację może się czasem wydłużyć do kilku dni. Mimo, że konsultacje odbywają się kilkanaście godzin dziennie, i tak  zdarzają się okresowe nadwyżki klientów lub ograniczenie przyjęć w czasie prowadzonych przez autora warsztatów. Jeśli jednak ktoś z Was nie może dotrzymać terminu, bardzo ważne jest poinformowanie nas o tym, i co ważne prosimy zrobić to na czas. Dzięki temu osoby najbardziej cierpiące i potrzebujące konsultacji szybciej, są szczęśliwe, bo mogą taką konsultację mieć właśnie w okienku, które powstało w Waszej przełożonej godzinie.

Osoby pragnące skorzystać z konsultacji osobistych, nie telefonicznych, mogą dzwonić i wyznaczać termin od razu. Tu nie wymagamy przedpłaty na konto, ale prosimy o poważną postawę i słowność. 

 Proszę pamiętać, że pan Zbyszek przeprowadza konsultacje 8 – 12 godzin na dobę i czasami lista ludzi oczekujących na konsultacje się spiętrza. Jeśli komuś wyjątkowo zależy na czasie, zawsze może przyjechać na niezapowiedziane konsultacje osobiste, o ile nie ma potrzeby zadawania pytań. Samo działanie jest przecież krótkie, choćby dotyczyło całej rodziny, więc bez problemu można je uruchomić pomiędzy telefonicznymi konsultacjami. Działamy od 9 do 22, ale prosimy o przyjazd w godzinach od 10 do 20. Wystarczy tylko upewnić się (telefonicznie), czy pan Zbyszek na pewno będzie w tym czasie obecny w Rusinowicach. 

Nr konta do wpłaty:

78 1050 1155 1000 0090 6262 4383

(ING Bank Śląski Lubliniec)

Do wpłat z zagranicy:

Nr IBAN: PL78105011551000009062624383

SWIFT: INGBPLPW

Adres:

"Wydawnictwo Oriin,  ul. Piaskowa 1,  42-700 Rusinowice"

Tytułem przelewu należy wpisać: imię i nazwisko osoby dzwoniącej na konsultację

 

Zachęcamy też do skorzystania z materiałów w dziale „Co uzdrawiamy”, który pozwoli Państwu zrozumieć, iż zakres działania naszego uzdrowiciela znacznie przekracza sprawy dotyczące zdrowia fizycznego i dotyczy również szeroko pojętej sfery energetycznej, a więc działań na umyśle, psychice, sferze egzystencjalnej, także określenia wartości i charakteru wszelkich relacji międzyludzkich, jak i ingerencji w nasze życie sił niewidzialnych (nawiedzenia, opętania). Pan Zbigniew podpowie też, co wybrać, by lepiej ułożyć sobie przyszłość. Jednym słowem robi to, co zwykle wykonuje cała rzesza specjalistów. Tak czy owak jest najlepszy w tym, co robi.

Prosimy też obejrzeć niżej zamieszczony videoblog, w którym autor porusza sprawę niebezpiecznych komplikacji, jakie mogą się pojawić, gdy ktoś w tym samym czasie korzysta z usług różnych uzdrowicieli.

 

 

Pozostałe ważne materiały znjadą Państwo w dziale "Uzdrawianie", m.in.:

- przykładowe konsultacje, 

- instruktaż dla osób po konsultacjach,

- depresja oraz kocha- nie kocha,

-  cuda z Janem (bezpłatne działania).

Cennik

Ceny konsultacji - dla osób dzwoniących po raz pierwszy:


60 zł – to koszt konsultacji bez działań (konsultacja informacyjna), podczas której można sprawdzić wiele rzeczy tak egzystencjalnych, jak i uczuciowych.
80 zł – to koszt konsultacji z pełnym działaniem dla jednej osoby, choć w międzyczasie można omówić także kwestie związane z innymi osobami.
30 zł – koszt działań na każdą kolejną osobę, mieszkającą razem z tą osobą, której dotyczy konsultacja. Czy to chodzi o rodzinę czy też o związki partnerskie żyjące bez sformalizowania, mamy tu do czynienia z grupą ludzi wzajemnie z sobą powiązanych, tak uczuciowo, jak i egzystencjalnie. Chodzi tu o stałą jedność energetyczną. Nie ma tu znaczenia, czy któryś z domowników przebywa od jakiegoś czasu za granicą, czy też uczy się w odległym mieście. Wspólny dom i wspólne życie scala te osoby w jeden „energetyczny twór”, a to na nim przeprowadza się właśnie cała operacje zmian. Gdy więc zamawiająca konsultację osoba widzi potrzebę zastosowania uzdrawiających działań na kolejne trzy osoby, to do swojej konsultacji powinna doliczyć jeszcze 90 zł (3 x 30 zł). Proszę jednak pamiętać, by konsultacja dotyczyła najwyżej pięciu osób i by osoby naprawdę zawierały się w jednej przestrzeni życiowej (więcej na ten temat w videoblogu "Kontakt").

0 zł darmowe uzdrawianie grupowe wg terminarza spotkań. Jest nieco słabsze od indywidualnego działania, ale na pewno mocno konkurujące z ezoterycznym rynkiem. Ponadto zawiera moduł kasowania węzłów karmicznych, zmiany energetyki przestrzeni, modyfikacji DNA, egzorcyzmowania, kasowania nawiedzeń itd., a więc coś, czego tak naprawdę nigdzie nie znajdziecie. 
 

Ceny konsultacji - dla osób ponownie korzystających:
 

60 zł - to koszt ponownej konsultacji z ustawieniami dla jednej osoby, o ile wcześniejsza konsultacja była połączona z działaniami, a więc z czyszczeniem i uzdrawianiem tej osoby, jak i jej przestrzeni. 
80 zł – to koszt ponownej konsultacji dla rodziny z ustawieniami, a więc dla osób, które były wcześniej uzdrawiane. Mój wysiłek jest wówczas niewspółmiernie mniejszy niż podczas pierwszego działania. A i tłumaczyć trzeba niewiele, bo ludzie są już obeznani z tematem. 
30 zł – to koszt „doładowania”, czyli ponownego wzmocnienia procesów ozdrowieńczych stosowanych w przypadku poważnych chorób, zaburzeń psychicznych czy egzystencjalnych. Tutaj konsultacja zostaje ograniczona do sprawdzenia skuteczności wcześniej zastosowanych działań, jak i obejmuje ponowne uruchomienie wszystkich zdrowotnych procesów. Jest krótka i nie wymaga otwierania i analizowania pozostałych kwestii życiowych człowieka. Cena dotyczy działań na jedną osobę. Chyba że mamy do czynienia z rodziną, kiedy to śmiało można wybrać wariant rodzinny za 80 zł i poruszyć podczas konsultacji także wspólne kwestie egzystencjalne. Niemniej działanie uzdrawiające na jedną osobę jest silniejsze od działania grupowego. Nie ma to znaczenia w przypadku oczyszczań i energetycznych ustawień, różnice postrzega się tylko w zakresie poprawy zdrowia fizycznego.
30 zł – konsultacja informacyjna. Bardzo przydatna dla osób chcących poznać charakter związków międzyludzkich (sfera osobista, biznesowa itd.) lub nie potrafiących dokonać egzystencjalnych wyborów. Tu wszystko można sprawdzić. Ale gdy chcemy pytać także o członków rodziny i ich sprawy, to trzeba się liczyć z wydatkiem 60 zł.

 
 Autor o konsultacji:
 Moje działania obejmują ciało duchowe, energetyczne, fizyczne i egzystencjalne (całość związków z elementami fizyczno-energetycznej przestrzeni), a więc całość istoty ludzkiej i jej związków ze strukturą przestrzeni. Oznacza to, że działam kompleksowo. W równej mierze czyszczę i uzdrawiam żywe organizmy (ludzi, zwierzęta i istoty energetyczne), jak i ustawiam całe przestrzenie pod klucz (bez trudu likwiduję nawiedzenia oraz harmonizuję energie na większych obszarach, np. na polach uprawnych, co daje zauważalną zwyżkę plonów, bądź na mniejszych obszarach, jak w mieszkaniach, dzięki czemu znikają wszelkie szkodliwe wibracje niszczące ludzki i zwierzęcy organizm, przez co życie ludzkie wraca do normy, a spokojniejsze zwierzęta odzyskują utraconą witalność). Te same zasady dotyczą przestrzeni, gdzie odbywa się wszelka działalność gospodarcza: firm, sklepów, salonów urody, a tym bardziej miejsc, gdzie ostro konkurują z sobą negatywne ludzkie energie (emocje i życzenia).
Kasuję więc to, co na człowieka i jego przestrzeń działa destrukcyjne, a co dość skutecznie pęta ludzką energetykę i świadomość, czyniąc zeń istotę słabą życiowo, duchowo i fizycznie. Mówię nie tylko o zastawach, zakrzepach, naciekach, pasożytach itd., ale i o programach niszczących moc duchową i energetyczną, jak klątwy, cienie, podłączenia energetyczne, wampiryzm i uroki, kamale, jak i kody sterujące ludzką psychiką, uruchamiane przez nieżyczliwych ludzi lub wrogie nam istoty.
Także kwestia opętań przez siły świata astralnego nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu, jak i likwidowanie nawiedzeń czy ognisk demonicznych, czego nigdy nie zrozumie radiestezja ani kościół (świat ezoteryczny i religijny). 
Sprawa uzdrawiania ciała fizycznego jest już bardziej dyskusyjna, zwłaszcza gdy spotykamy się z oporem żywej materii, np. samej niechęci uzdrawianego do bycia zdrowym, dlatego często zachodzi potrzeba powtarzania działań poprzez „doładowania”. O dziesiątkach spraw, które stanowią tło naszych zainteresowań, ani wspomnę, gdyż są to tematy nieznane ogółowi, a więc już samo ich omawianie mogłoby wzbudzić niezdrowe dyskusje. Najważniejsze, by wyzwolony z ograniczeń i uzdrowiony na wielu płaszczyznach człowiek mógł swoją radością i marzeniami wypełniać ten świat dla innych.

 

 

http://www.popko.pl/po,konsultacjach,page.xhtml