vimeo
youtube

Strona główna » Terminarz

PobierzDrukuj

Terminarz

 

 Terminy 2016

Informacje i zapisy na konsultacje oraz warsztaty i wahadełkowania: Mariolka, tel. 509 58 00 42 (pn-pt, 10-18).

 

 

 Terminy 2017

 

Informacje i zapisy na konsultacje oraz warsztaty i wahadełkowania: Mariolka, tel. 509 58 00 42 (pn-pt, 10-18).

STYCZEŃ 2017

Nowe zasady zapisów tutaj.

W styczniu odbędzie się bezpłatne grupowe uzdrawianie. Termin wkrótce.

 • 4 STYCZNIA - środa - konsultacje osobiste - Częstochowa.
 • 14 STYCZNIA  WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Rusinowice. Potwierdzenie do 5.01.  Można przyjeżdżać już w piątek po południu. Więcej o nowej formule warsztatów tutaj.
 • 18 STYCZNIA - środa - konsultacje osobiste (do godz. 17:00) i wahadełkowanie (w godz. 17:00-19:00 / 20:00) - Częstochowa.
 • 27 STYCZNIA BEZPŁATNE GRUPOWE SPOTKANIE UZDRAWIAJĄCE piątek, godz. 17:00.
 • 28 STYCZNIA  WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Rusinowice. Potwierdzenie do 19.01. Można przyjeżdżać już w piątek po południu. Więcej o nowej formule warsztatów tutaj

 

LUTY 2017

Nowe zasady zapisów tutaj.

W lutym odbędzie się bezpłatne grupowe uzdrawianie. Termin wkrótce.

 • 11-15  LUTY (sb-śr)  WARSZTATY TYGODNIOWE - start sb, godz.11:00  - Rusinowice. Potwierdzenie do 31.01.

 

MARZEC 2017

Nowe zasady zapisów tutaj.

W marcu odbędzie się bezpłatne grupowe uzdrawianie. Termin wkrótce.

 • 4 MARCA  WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Rusinowice. Potwierdzenie do 23.02. Można przyjeżdżać już w piątek po południu. Więcej o nowej formule warsztatów tutaj.
 • 22-26  MARCA (śr-nd)  WARSZTATY TYGODNIOWE - start sb, godz.11:00  - Rusinowice. Potwierdzenie do 10.03.

KWIECIEŃ 2017

Nowe zasady zapisów tutaj.

W kwietniu odbędzie się bezpłatne grupowe uzdrawianie. Termin wkrótce.

 

Oferujemy:

 • KONSULTACJE TELEFONICZNE: są możliwe niemal codziennie, z reguły z wyjątkiem dni uwzględnionych w terminarzu.

 • KONSULTACJE OSOBISTE W RUSINOWICACH (k. Lublińca - okolice Częstochowy): gdy autor jest w Rusinowicach zawsze można przyjechać na konsultacje (pytać o to telefonicznie): 509 58 00 42. Wiecej w zakładce: "KONSULTACJE".

 • KONSULTACJE OSOBISTE W CZĘSTOCHOWIE: odbywają się według terminarza przedstawionego powyżej.

 • WARSZTATY W RUSINOWICACH (tygodniowe lub weekendowe): odbywają się według terminarza przedstawionego powyżej.

 • KURSY WAHADEŁKOWANIA, czyli nauka czytania ze skal atralnych za pomocą wahadełka. Odczyty dotyczą życia, egzystencji, zdrowia, przyszłości, etc - odbywają się głównie w Częstochowie;  informacje odnośnie innych miast znajdują się poniżej;

 • BEZPŁATNE SPOTKANIA UZDRAWIAJĄCE W RUSINOWICACH: wg terminarza.

Cennik znajdziesz > tutaj.

 

Informacja o internetowych kursach wahadełkowania

     Osoby, które mieszkają daleko od miejsc, w których odbywają się wahadełkowania, mogą śmiało zorganizować takie spotkania przez Internet. Wystarczy grupa dziesięciu lub więcej osób oraz Skype, by móc z autorem ustalić czas wspólnego spotkania. Kursy takie wymagają co prawda większej uwagi, przez co trwają nieco krócej (dwie godziny... koszt - 30 zł od osoby), ale obejmują taki sam zakres działań i dydaktyki, jak te tradycyjne. Jest to niewątpliwie okazja dla tych osób, które nie mają jeszcze swoich miejsc spotkań lub z braku satysfakcji chcą je zmienić. I co istotne, mogą one wreszcie w pełni skorzystać z mocy i wiedzy autora w rozwiązywaniu swoich problemów. Wahadełkowanie internetowe odbywa się w jednym miejscu, w grupie, która łączy się z autorem za pomocą Skype'a.

Spis miast, gdzie odbywają się wahadełkowania w tradycyjnej formie, zamieściliśmy na dole strony.

 

Terminy i miejsca kursów wahadełkowania

Obecnie regularne kursy wahadełkowania, czyli nauka posługiwania się wahadełkiem i odczytów na skalach astralnych odbywa się w Częstochowie- szczegóły w terminarzu.  Na bieżąco można organizować "wahadełkowania" poprzez Skype. Jw.

Opis kursu: W celu wspólnej nauki posługiwania się wahadełkiem, sprawdzania wyników jak i odczytywania efektów działań energetycznych i duchowych, tudzież z chęci wzajemnej pomocy, jak i wspólnego wchodzenia w astral - odbywają się systematyczne spotkania warsztatowców, które roboczo nazywa się wahadełkowaniami. Na nich nie tylko warsztatowicze mogą poszerzyć swoją wiedzę i zwiększyć umiejętność posługiwania się skalami, ale również nowo przybyli, którzy mogą korzystać ze wspólnego kanału duchowego i samodzielnie - według naszych wskazówek - uzdrawiać, jak i czyścić z negatywnych wibracji przestrzenie. Przy okazji mają niepowtarzalną okazję odczytywać ścieżki losu i zmieniać przeznaczenie. Mogą czyścić wybrane osoby, jak i naprawiać relacje w całych rodzinach. Podpowiadamy, jak to się robi przy pomocy otwartego w tym celu duchowego kanału bratniego, jak i własnego serca, gdy jest się samym w domu.

Nadto każdy wahadełkujący darmowo jest "czyszczony" i na życzenie ma wprowadzaną Jasną Płaszczyznę do przestrzeni mieszkalnej, która nieźle chroni przed wejściem niskich wibracji, kasując przy okazji całe geopatyczne promieniowanie (opdromienniki nie będą więcej potrzebne).

Czyszczenie obejmuje całość ciała fizycznego (stąd poprawa zdrowia), ciała energetycznego (stąd wzrost siły psychicznej), ciała egzystencjalnego (wszystko zaczyna lepiej wychodzić) i duchowego, co umożliwia odcięcie się od sił przeciwnych człowiekowi i astralne podróżowanie, choćby do Miasta Oriin. Dajemy tyle, ile możemy. Czyszczenie jest gratisowe, choć na ezoterycznym rynku samo zdjęcie węzłów karmicznych kosztuje nawet kilka tysiący złotych. Na dodatek ci, co ogłaszają się jako cudowni czyściciele, wcale tego nie robią. Mało tego, nawet nie wiedzą, czym tak naprawdę są węzły karmiczne.

Dlatego, prócz zabawowego, wahadełkowania mają także charakter dydaktyczny, co oznacza, że podczas spotkań będzie się można pytać o sprawy warsztatowe, jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie, tłumaczenie skal, pracowanie nad mocą, etc. Wszystko po to, by każdy mógł jak najlepiej odnaleźć się w całości materiału, a nie tylko lepiej posługiwać wahadełkiem czy rozumieć skale.

Zapraszamy wszystkich, chcących poprawić jakość swojego życia, czy też zgłębić tajemnice świata duchowego i energetycznego. Nie mówiąc już o analizie przyszłości.

W tej chwili spotkania dla wahadełkujących organizują:

 • Częstochowa - spotkania prowadzi autor - kontakt: 509 58 00 42.

 • Każde miasto - wahadełkowanie ma formę on-line na Skypie. Wystarczy, by zorganizowana w danym mieście grupa osób (12 lub więcej) zadzwoniła do Marioli (tel. 509 58 00 42) w celu ustalenia terminu. W Szczecinie i Poznaniu istnieją już zorganizowane grupy zainteresowane wahadełkowaniami.

Wszystkie osoby zainteresowane praktyką są mile widziane. Wszystkie grupy w żadnym przypadku nie są zamknięte. Na spotkania mogą przyjść po wcześniejszej zapowiedzi telefonicznej wszystkie osoby potrzebujące wsparcia, wszelkich działań energetycznych, w tym uzdrawiających i oczyszczających, jak i jakichkolwiek innych likwidujących wszelaką ingerencję w ich energetyczną przestrzeń życiową, bez względu na rodzaj i poziom wrogich sił, czy to ludzkich, czy duchowych. Mocy Światłości nic nie jest w stanie się przeciwstawić.

W przypadku nowo przybyłych osób na wahadełkowanie, które nie były dotąd czyszczone ani ich rodziny, w trakcie wahadełkowania kasuję z tych osób i członków ich rodzin wszelkie energetyczne obciążenia.

UWAGA

Na wahadełkowania, konsultacje oraz warsztaty u autora można się zapisywać od pn do piątku w godz. 10-18 pod nr tel. 509 58 00 42. Konsultacje obejmują wszystkie działania energetyczne. Wszystkie.

Wahadełkowe spotkania internetowe z autorem proszę ustalać  indywidualnie (telefonicznie) - 509 58 00 42.

 • Konsultacje - 60 - 200 zł (w cenie działania uzdrawiające, kasowanie węzłów karmicznych, rożnych form opętań itd).
 • Warsztaty weekendowe: 200 zł (150 zł dla osób przybywających po raz kolejny). Można śmiało przyjeżdzać już w piatek wieczorem, by się zaaklimatyzować, poznać ludzi i potańczyć, pograć w bilard.  Wykłady zaczynają się w sobotę od godz. 10 (do końca 2016 rozpoczynają się w sb. o godz.11 ).
 • Warsztaty tygodniowe kosztują 1000 zł (zajęcia trwają 5 dni, sam pobyt do 7 dni).
 • Wahadełkowanie z autorem - 35 zł. Wahadełkowanie trwa zwyczajowo od 17-19, a w przypadku większej uczestników do godz. 20.