vimeo
youtube

Strona główna » Terminarz

PobierzDrukuj

Terminarz

 Terminy 2017

Pierwszy wolny termin na konsultacje telefoniczne to 5 - 6 lipca '17r.

Uwaga

Ponieważ kolejka na konsultacje telefoniczne ciągle się wydłuża, zachęcamy do skorzystania z przyjazdu osobistego do Rusinowic. Termin oczekiwania nie przekarcza kilku dni, a kiedy nie odbywają się warsztaty jest dostępny praktycznie od ręki. Konsultacja wygląda inaczej niż przez telefon, a szczegóły znajdują się pod tym linkiem:

https://youtu.be/VrTOJ9hybiM

 


WARSZATY:

Dla ułatwienia rezerwacji na warsztaty wprowadzamy zadatek (bezzwrotny). Rozporządzenie dotyczy warsztatów oznaczonych w terminarzu słowem "zadatek".

Zadatek na warsztaty:

 • tygodniowe - 300zł,
 • weekendowe w Rusinowicach - 50 zł.

Po telefonicznym zapisaniu się u p. Mariolki pod nr tel. 509 58 00 42 (pn-pt 10-18), gwarancją rezerwacji jest wpłacenie zadatku do 7 dni po zapisie tylko i wyłącznie na podany poniżej nr konta:

ING 84 1050 1155 1000 0091 1732 6455 / TYTUŁEM: "imię i nazwisko" + "data warsztatów" (nr konta rózni się od dotychczasowego numeru, który nadal obowiązuje w przypadku wpłat za konsultacje).

Rozporządzenie dotyczy warsztatów oznaczonych w terminarzu słowem "zadatek".

Na tzw. "Wielkie Warsztaty" nie trzeba zadatkować (oprócz 8 lipca 2017), ale rezerwację należy traktować jako ZOBOWIĄZUJĄCĄ.

Osoby, które mimo zapisu nie mogą uczestniczyć w warsztatach 3 czerwca (a także każdych innych), koniecznie prosimy najszybciej jak to możliwe o taką informację (może być smsem). Dziękujemy.

 

MAJ 2017

 

 • 17-21 MAJA (śr-nd)  WARSZTATY TYGODNIOWE - start ŚR, godz.11:00  - Rusinowice. Potwierdzenie jak najwcześniej, maksimum do 03.05. LISTA REZERWOWA. Można przyjeżdżać już we wtorek po południu.
 • 26 MAJA (pt)  godz. 18:00!!! BEZPŁATNE GRUPOWE SPOTKANIE UZDRAWIAJĄCE - Rusinowice. Obejmuje ono kasowanie węzłów karmicznych, uzdrawianie, zmianę energetyki przestrzeni, modyfikację DNA, egzorcyzmowanie - np.  kasowania nawiedzeń, podłączeń etc. a więc coś, czego tak naprawdę nigdzie nie znajdziecie.
 • 27 MAJA  WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Rusinowice. Brak wolnych miejsc.  Można przyjeżdżać już w piątek po południu. Więcej o formule tych warsztatów tutaj.

 

 

CZERWIEC 2017

Osoby, które mimo zapisu nie moga uczestniczyć w warsztatach 3 czerwca, koniecznie prosimy o taką informację (może być smsem). Dziękujemy.

 • 3 CZERWCA (sb) WIELKIE WARSZTATY w Częstochowie. Start, sb godz. 10:00. Płatność za warsztaty na miejscu w dniu warsztatów lub na numer konta: ING 84 1050 1155 1000 0091 1732 6455 / TYTUŁEM: "imię i nazwisko" + "data warsztatów" (wydruk potwierdzenia wykonanego przelewu należy mieć ze sobą).  ♥ Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Generała Józefa Dwernickiego 117/121. Rejestracja od 9:30. ZJ Popko o warsztatach: https://youtu.be/vlkjIknF7-s ? Inni o warsztatach: https://youtu.be/AwpmSEleW-8 Brak wolnych miejsc.

 • 15-19 CZERWCA (czw-pn)  WARSZTATY TYGODNIOWE - start czw, godz.11:00  - Rusinowice. Brak wolnych miejsc.
 • 24-28 CZERWCA (sb-śr) WARSZTATY TYGODNIOWE - start sb, godz.11:00 - Poronin, k. Zakopanego - Willa Górska Dolina, Stasikówka 3a, 34-520 Poronin (tel w sprawie rezerwacji pokoi, p. Aneta 693 475 898 ). Nocleg dodatkowo płatny.  Więcej w dziale: "Ogłoszenia" (kliknij).

 

LIPIEC 2017

 • 1 LIPCA WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Rusinowice. Zadatek. Brak wolnych miejsc.
 • 8 LIPCA (sb) WIELKIE WARSZTATY w Częstochowie. Więcej szczegółów wkrótce. Zadatek lub cała wpłata (wydruk potwierdzenia wykonanego przelewu należy mieć ze sobą).
 • 15-19 LIPCA (sb-śr)  WARSZTATY TYGODNIOWE - start sb, godz.11:00  - RusinowiceZadatek. Brak wolnych miejsc.
 • 29 LIPCA WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Rusinowice. Zadatek. Brak wolnych miejsc.

 

SIERPIEŃ 2017

więcej terminów wkrótce

 • 5 SIERPNIA(sb) WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Rusinowice. Zadatek.
 • 15-19 SIERPNIA (wt-sb)  WARSZTATY TYGODNIOWE - start wt, godz.11:00  - RusinowiceZadatek. Brak wolnych miejsc.

 

WRZESIEŃ 2017

 • 6-10 WRZEŚNIA (śr-nd)  WIELKIE WARSZTATY TYGODNIOWE - start śr, godz.11:00  - Poronin, (nocleg dodatkowo płatny: 60 zł z wyżywieniem- śniadanie szwedzki stół i obiadokolacja). Więcej szczegółów wkrótce. Zadatek.
 • 16 WRZEŚNIA (sb) WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Rusinowice. Zadatek.
 • 27 WRZEŚNIA-1 PAŹDZIERNIKA (wt-sb)  WARSZTATY TYGODNIOWE - start wt, godz.11:00  - RusinowiceZadatek.

 

PAŹDZIERNIK 2017

 • 27 WRZEŚNIA-1 PAŹDZIERNIKA (wt-sb)  WARSZTATY TYGODNIOWE - start wt, godz.11:00  - RusinowiceZadatek.
 • 7-8 PAŹDZIERNIKA - KURS BIOENERGOTERAPII : Czeladniczy (1400 zł) oraz Mistrzowski (1700 zł) - Rusinowice (28 lub 29.10 egzamin w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej, ceny egzaminów podamy wkrótce).

 

Oferujemy:

 • KONSULTACJE OSOBISTE W RUSINOWICACH (k. Lublińca - okolice Częstochowy): gdy autor jest w Rusinowicach zawsze można przyjechać na konsultacje (pytać o to telefonicznie): 509 58 00 42. Wiecej w zakładce: "KONSULTACJE". Termin oczekiwania: krótki.

 • KONSULTACJE TELEFONICZNE: odbywają się codziennie, z reguły z wyjątkiem dni uwzględnionych w terminarzu. Termin oczekiwania: wydłużony.

 • WARSZTATY W RUSINOWICACH (tygodniowe lub weekendowe): odbywają się według terminarza przedstawionego powyżej.

 • KURSY WAHADEŁKOWANIA, czyli nauka czytania ze skal atralnych za pomocą wahadełka. Odczyty dotyczą życia, egzystencji, zdrowia, przyszłości, etc - odbywają się głównie w Częstochowie;  informacje odnośnie innych miast znajdują się poniżej;

 • BEZPŁATNE SPOTKANIA UZDRAWIAJĄCE W RUSINOWICACH: wg terminarza.

Cennik znajdziesz > tutaj.

 

Informacja o internetowych kursach wahadełkowania

     Osoby, które mieszkają daleko od miejsc, w których odbywają się wahadełkowania, mogą śmiało zorganizować takie spotkania przez Internet. Wystarczy grupa dziesięciu lub więcej osób oraz Skype, by móc z autorem ustalić czas wspólnego spotkania. Kursy takie wymagają co prawda większej uwagi, przez co trwają nieco krócej (dwie godziny... koszt - 30 zł od osoby), ale obejmują taki sam zakres działań i dydaktyki, jak te tradycyjne. Jest to niewątpliwie okazja dla tych osób, które nie mają jeszcze swoich miejsc spotkań lub z braku satysfakcji chcą je zmienić. I co istotne, mogą one wreszcie w pełni skorzystać z mocy i wiedzy autora w rozwiązywaniu swoich problemów. Wahadełkowanie internetowe odbywa się w jednym miejscu, w grupie, która łączy się z autorem za pomocą Skype'a.

Spis miast, gdzie odbywają się wahadełkowania w tradycyjnej formie, zamieściliśmy na dole strony.

 

Terminy i miejsca kursów wahadełkowania

Obecnie regularne kursy wahadełkowania, czyli nauka posługiwania się wahadełkiem i odczytów na skalach astralnych odbywa się w Częstochowie- szczegóły w terminarzu.  Na bieżąco można organizować "wahadełkowania" poprzez Skype. Jw.

Opis kursu: W celu wspólnej nauki posługiwania się wahadełkiem, sprawdzania wyników jak i odczytywania efektów działań energetycznych i duchowych, tudzież z chęci wzajemnej pomocy, jak i wspólnego wchodzenia w astral - odbywają się systematyczne spotkania warsztatowców, które roboczo nazywa się wahadełkowaniami. Na nich nie tylko warsztatowicze mogą poszerzyć swoją wiedzę i zwiększyć umiejętność posługiwania się skalami, ale również nowo przybyli, którzy mogą korzystać ze wspólnego kanału duchowego i samodzielnie - według naszych wskazówek - uzdrawiać, jak i czyścić z negatywnych wibracji przestrzenie. Przy okazji mają niepowtarzalną okazję odczytywać ścieżki losu i zmieniać przeznaczenie. Mogą czyścić wybrane osoby, jak i naprawiać relacje w całych rodzinach. Podpowiadamy, jak to się robi przy pomocy otwartego w tym celu duchowego kanału bratniego, jak i własnego serca, gdy jest się samym w domu.

Nadto każdy wahadełkujący darmowo jest "czyszczony" i na życzenie ma wprowadzaną Jasną Płaszczyznę do przestrzeni mieszkalnej, która nieźle chroni przed wejściem niskich wibracji, kasując przy okazji całe geopatyczne promieniowanie (opdromienniki nie będą więcej potrzebne).

Czyszczenie obejmuje całość ciała fizycznego (stąd poprawa zdrowia), ciała energetycznego (stąd wzrost siły psychicznej), ciała egzystencjalnego (wszystko zaczyna lepiej wychodzić) i duchowego, co umożliwia odcięcie się od sił przeciwnych człowiekowi i astralne podróżowanie, choćby do Miasta Oriin. Dajemy tyle, ile możemy. Czyszczenie jest gratisowe, choć na ezoterycznym rynku samo zdjęcie węzłów karmicznych kosztuje nawet kilka tysiący złotych. Na dodatek ci, co ogłaszają się jako cudowni czyściciele, wcale tego nie robią. Mało tego, nawet nie wiedzą, czym tak naprawdę są węzły karmiczne.

Dlatego, prócz zabawowego, wahadełkowania mają także charakter dydaktyczny, co oznacza, że podczas spotkań będzie się można pytać o sprawy warsztatowe, jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie, tłumaczenie skal, pracowanie nad mocą, etc. Wszystko po to, by każdy mógł jak najlepiej odnaleźć się w całości materiału, a nie tylko lepiej posługiwać wahadełkiem czy rozumieć skale.

Zapraszamy wszystkich, chcących poprawić jakość swojego życia, czy też zgłębić tajemnice świata duchowego i energetycznego. Nie mówiąc już o analizie przyszłości.

W tej chwili spotkania dla wahadełkujących organizują:

 • Każde miasto - wahadełkowanie ma formę on-line na Skypie. Wystarczy, by zorganizowana w danym mieście grupa osób (12 lub więcej) zadzwoniła do Marioli (tel. 509 58 00 42) w celu ustalenia terminu. W Szczecinie i Poznaniu istnieją już zorganizowane grupy zainteresowane wahadełkowaniami.

Wszystkie osoby zainteresowane praktyką są mile widziane. Wszystkie grupy w żadnym przypadku nie są zamknięte. Na spotkania mogą przyjść po wcześniejszej zapowiedzi telefonicznej wszystkie osoby potrzebujące wsparcia, wszelkich działań energetycznych, w tym uzdrawiających i oczyszczających, jak i jakichkolwiek innych likwidujących wszelaką ingerencję w ich energetyczną przestrzeń życiową, bez względu na rodzaj i poziom wrogich sił, czy to ludzkich, czy duchowych. Mocy Światłości nic nie jest w stanie się przeciwstawić.

W przypadku nowo przybyłych osób na wahadełkowanie, które nie były dotąd czyszczone ani ich rodziny, w trakcie wahadełkowania kasuję z tych osób i członków ich rodzin wszelkie energetyczne obciążenia.

UWAGA

Na wahadełkowania, konsultacje oraz warsztaty u autora można się zapisywać od pn do piątku w godz. 10-18 pod nr tel. 509 58 00 42. Konsultacje obejmują wszystkie działania energetyczne. Wszystkie.

Wahadełkowe spotkania internetowe z autorem proszę ustalać  indywidualnie (telefonicznie) - 509 58 00 42.

 • Konsultacje z działaniami - od 80 zł (w cenie działania uzdrawiające, kasowanie węzłów karmicznych, rożnych form opętań itd).
 • tzw. "doładowanie uzdrawiajace" - 30 zł.
 • Warsztaty weekendowe: 200 zł (150 zł dla osób przybywających po raz kolejny). Można śmiało przyjeżdzać już w piatek wieczorem, by się zaaklimatyzować, poznać ludzi i potańczyć, pograć w bilard.  Wykłady zaczynają się w sobotę od godz. 10.
 • Warsztaty tygodniowe kosztują 1000 zł (zajęcia zaczynają się o godz. 11:00, trwają 5 dni, sam pobyt do 7 dni).
 • Wahadełkowanie z autorem - 35 zł. Wahadełkowanie trwa zwyczajowo od 17-19, a w przypadku większej liczby uczestników do godz. 20.