vimeo
youtube

Strona główna » Terminarz 2018

PobierzDrukuj

Terminarz 2018

Konsultacje:
Pierwszy wolny termin na konsultacje telefoniczne to 23 marca '18 r.

Ponieważ kolejka na konsultacje telefoniczne ciągle się wydłuża, zachęcamy do skorzystania z przyjazdu osobistego do Rusinowic. Termin oczekiwania w przypadku przyjazdów jest zdecydowanie krótszy. Daty i godziny konsulatcji osobistych podajemy w kalendarzu poniżej. Na dany dzień z kalendarza można wcześniej zgłosić się telefonicznie, lecz nie jest to konieczne (w podanych dniach i godzinach konsultacje na pewno się odbywają, a o wszelkich ewentualnych zmianach informujemy Was na bieżąco poprzez stronę główną).

Prosimy zwrócić uwagę na dni, w których konsultacje nie będą się odbywać.

 

Zbigniew Jan Popko o konsultacjach:

https://www.youtube.com/watch?v=EHDHw80meEY

 
Przypominamy, że: W DNIACH WARSZTATÓW KONSULTACJE OSOBISTE I TELEFONICZNE NIE SĄ MOŻLIWE. Prosimy więc upewnić się, czy w zaplanowanym przez Państwa dniu przyjazdu konsultacje będą się odbywać.

 


Warsztaty:

Dla usprawnienia rezerwacji na warsztaty obowiązuje zadatek (bezzwrotny). Rozporządzenie dotyczy warsztatów oznaczonych w terminarzu słowem "zadatek". Warsztaty organizowane w Częstochowie - pełna przedpłata.
 

Zadatek na warsztaty:

 • tygodniowe - 300zł,
 • weekendowe w Rusinowicach - 50 zł.
 • Wielkie Warsztaty jednodniowe w Częstochowie - 200 zł (pełna przedpłata)

Po telefonicznym zapisaniu się u p. Mariolki pod nr tel. 509 58 00 42 (pn-pt 10-18), gwarancją rezerwacji jest wpłacenie zadatku do 7 dni po zapisie tylko i wyłącznie na podany poniżej nr konta. Numer konta zadatkowego różni się od konta do wpłat za konsultacje. Wpłata zadatku na nieodpowiednie konto (konsultacyjne) lub niepoprawne zatytułowanie wpłaty może skutkować niefortunną stratą miejsca na warsztatach.

Konto warsztatowe do zadatków:

ING         84 1050 1155 1000 0091 1732 6455
TYTUŁEM: "Imię i nazwisko" + "Data warsztatów"
IBAN:           PL 84 1050 1155 1000 0091 1732 6455
Kod BIC SWIFT:  INGBPLPW

Rozporządzenie dotyczy warsztatów oznaczonych w terminarzu słowem "Zadatek" oraz "Przedpłata ". 

Terminy:

STYCZEŃ 2018

 • 27 STYCZNIA (sb) WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Rusinowice (koszt 200zł). Zadatek 50zł.  Lista rezerwowa.

LUTY 2018

 • 10-14 LUTEGO (sb-śr)  WARSZTATY TYGODNIOWE - sobota, godz.11:00  - Rusinowice (koszt 1000zł). Zadatek 300zł. Lista rezerwowa.
 • 24 LUTEGO (sobota)  WIELKIE UZDRAWIANIE I WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Częstochowa Złote Arkady, Tadeusza Boya-Żeleńskiego 12 (koszt 200zł). Przedpłata 200zł.

MARZEC 2018

ZAPISY na warsztaty marcowe przyjmujemy od 29.01.2018 r.

 • 10 MARCA (sb) WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Rusinowice (koszt 200zł). Zadatek 200złZAPISY na warsztaty od 29.01.2018
 • 17-21 MARCA (sb-śr)  WARSZTATY TYGODNIOWE w Poroninie- sobota, godz.11:00  - Poronin (koszt 1000zł). Zadatek 300zł. ZAPISY na warsztaty od 29.01.2018

KWIECIEŃ 2018

ZAPISY na warsztaty KWIETNIOWE przyjmujemy od 26.02.2018 r.

 • 4-8 KWIETNIA (śr-nd)  WARSZTATY TYGODNIOWE w Rusinowicach - środa, godz.11:00  - Rusinowice (koszt 1000zł). Zadatek 300zł. ZAPISY na warsztaty od 26.02.2018
 • 21 KWIETNIA (nd) WIELKIE UZDRAWIANIE I WARSZTATY - sobota, godz.10:00  - Częstochowa (koszt 200zł). Zadatek 200złZAPISY na warsztaty od 26.02.2018

Oferujemy:

 • KONSULTACJE OSOBISTE W RUSINOWICACH (k. Lublińca - okolice Częstochowy): gdy autor jest w Rusinowicach zawsze można przyjechać na konsultacje (pytać o to telefonicznie): 509 58 00 42. Więcej w zakładce: "KONSULTACJE". Termin oczekiwania: krótki.

 • KONSULTACJE TELEFONICZNE: odbywają się codziennie, z reguły z wyjątkiem dni uwzględnionych w terminarzu. Termin oczekiwania: wydłużony.

 • WARSZTATY W RUSINOWICACH lub wyjazdowe (tygodniowe lub weekendowe): odbywają się według terminarza przedstawionego powyżej.

 • KURSY WAHADEŁKOWANIA, czyli nauka czytania ze skal atralnych za pomocą wahadełka. Odczyty dotyczą życia, egzystencji, zdrowia, przyszłości, etc. Więcej informacji znajduje się poniżej;

Cennik znajdziesz > tutaj.

 

Informacja o internetowych kursach wahadełkowania

Osoby, które mieszkają daleko od miejsc, w których odbywają się wahadełkowania, mogą śmiało zorganizować takie spotkania przez Internet. Wystarczy grupa dziesięciu lub więcej osób oraz Skype, by móc z autorem ustalić czas wspólnego spotkania. Kursy takie wymagają co prawda większej uwagi, przez co trwają nieco krócej (dwie godziny... koszt - 30 zł od osoby), ale obejmują taki sam zakres działań i dydaktyki, jak te tradycyjne. Jest to niewątpliwie okazja dla tych osób, które nie mają jeszcze swoich miejsc spotkań lub z braku satysfakcji chcą je zmienić. I co istotne, mogą one wreszcie w pełni skorzystać z mocy i wiedzy autora w rozwiązywaniu swoich problemów. Wahadełkowanie internetowe odbywa się w jednym miejscu, w grupie, która łączy się z autorem za pomocą Skype'a.

Spis miast, gdzie odbywają się wahadełkowania w tradycyjnej formie, zamieściliśmy na dole strony.

 

Terminy i miejsca kursów wahadełkowania

Obecnie regularne kursy wahadełkowania, czyli nauka posługiwania się wahadełkiem i odczytów na skalach astralnych odbywa się w Częstochowie- szczegóły w terminarzu.  Na bieżąco można organizować "wahadełkowania" poprzez Skype.

Opis kursu: W celu wspólnej nauki posługiwania się wahadełkiem, sprawdzania wyników jak i odczytywania efektów działań energetycznych i duchowych, tudzież z chęci wzajemnej pomocy, jak i wspólnego wchodzenia w astral - odbywają się systematyczne spotkania warsztatowców, które roboczo nazywa się wahadełkowaniami. Na nich nie tylko warsztatowicze mogą poszerzyć swoją wiedzę i zwiększyć umiejętność posługiwania się skalami, ale również nowo przybyli, którzy mogą korzystać ze wspólnego kanału duchowego i samodzielnie - według naszych wskazówek - uzdrawiać, jak i czyścić z negatywnych wibracji przestrzenie. Przy okazji mają niepowtarzalną okazję odczytywać ścieżki losu i zmieniać przeznaczenie. Mogą czyścić wybrane osoby, jak i naprawiać relacje w całych rodzinach. Podpowiadamy, jak to się robi przy pomocy otwartego w tym celu duchowego kanału bratniego, jak i własnego serca, gdy jest się samym w domu.

Nadto każdy wahadełkujący darmowo jest "czyszczony" i na życzenie ma wprowadzaną Jasną Płaszczyznę do przestrzeni mieszkalnej, która nieźle chroni przed wejściem niskich wibracji, kasując przy okazji całe geopatyczne promieniowanie (opdromienniki nie będą więcej potrzebne).

Czyszczenie obejmuje całość ciała fizycznego (stąd poprawa zdrowia), ciała energetycznego (stąd wzrost siły psychicznej), ciała egzystencjalnego (wszystko zaczyna lepiej wychodzić) i duchowego, co umożliwia odcięcie się od sił przeciwnych człowiekowi i astralne podróżowanie, choćby do Miasta Oriin. Dajemy tyle, ile możemy. Czyszczenie jest gratisowe, choć na ezoterycznym rynku samo zdjęcie węzłów karmicznych kosztuje nawet kilka tysiący złotych. Na dodatek ci, co ogłaszają się jako cudowni czyściciele, wcale tego nie robią. Mało tego, nawet nie wiedzą, czym tak naprawdę są węzły karmiczne.

Dlatego, prócz zabawowego, wahadełkowania mają także charakter dydaktyczny, co oznacza, że podczas spotkań będzie się można pytać o sprawy warsztatowe, jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie, tłumaczenie skal, pracowanie nad mocą, etc. Wszystko po to, by każdy mógł jak najlepiej odnaleźć się w całości materiału, a nie tylko lepiej posługiwać wahadełkiem czy rozumieć skale.

Zapraszamy wszystkich, chcących poprawić jakość swojego życia, czy też zgłębić tajemnice świata duchowego i energetycznego. Nie mówiąc już o analizie przyszłości.

W tej chwili spotkania dla wahadełkujących organizują:

 • Każde miasto - wahadełkowanie ma formę on-line na Skypie. Wystarczy, by zorganizowana w danym mieście grupa osób (12 lub więcej) zadzwoniła do Marioli (tel. 509 58 00 42) w celu ustalenia terminu. W Szczecinie i Poznaniu istnieją już zorganizowane grupy zainteresowane wahadełkowaniami.

 • Uzdrowiciele24.pl - tutaj znajdziecie informacje o najbliższych wahadełkowaniach z naszymi uzdrowicielami.

Wszystkie osoby zainteresowane praktyką są mile widziane. Wszystkie grupy w żadnym przypadku nie są zamknięte. Na spotkania mogą przyjść po wcześniejszej zapowiedzi telefonicznej wszystkie osoby potrzebujące wsparcia, wszelkich działań energetycznych, w tym uzdrawiających i oczyszczających, jak i jakichkolwiek innych likwidujących wszelaką ingerencję w ich energetyczną przestrzeń życiową, bez względu na rodzaj i poziom wrogich sił, czy to ludzkich, czy duchowych. Mocy Światłości nic nie jest w stanie się przeciwstawić.

W przypadku nowo przybyłych osób na wahadełkowanie, które nie były dotąd czyszczone ani ich rodziny, w trakcie wahadełkowania kasuję z tych osób i członków ich rodzin wszelkie energetyczne obciążenia.

UWAGA

Na wahadełkowania, konsultacje oraz warsztaty u autora można się zapisywać od pn do piątku w godz. 10-18 pod nr tel. 509 58 00 42. Konsultacje obejmują wszystkie działania energetyczne. Wszystkie.

 • Konsultacje z działaniami - od 80 zł (w cenie działania uzdrawiające, kasowanie węzłów karmicznych, rożnych form opętań itd).
 • tzw. "doładowanie uzdrawiajace" - 30 zł.
 • Warsztaty sobotnie: 200 zł. Gdy odbywają się w Rusinowicach można śmiało przyjeżdzać już w piatek wieczorem, by się zaaklimatyzować, poznać ludzi i potańczyć, pograć w bilard.  Wykłady zaczynają się w sobotę od godz. 10.
 • Warsztaty tygodniowe kosztują 1000 zł (zajęcia zaczynają się o godz. 11:00, trwają 5 dni, sam pobyt do 7 dni).