vimeo
youtube

Strona główna » Najbliższy termin na kons. telefoniczne: 10 sierpnia 2018 r. BEZ KOLEJKI tylko osobisty przyjazd (pełne działanie, ilość osób, w sprawie których się przyjeżdża dowolna).

PobierzDrukuj

Najbliższy termin na kons. telefoniczne: 10 sierpnia 2018 r. BEZ KOLEJKI tylko osobisty przyjazd (pełne działanie, ilość osób, w sprawie których się przyjeżdża dowolna).

Kolejka na konsultacje telefoniczne wydłuża się i pierwszy wolny termin  to obecnie 10 sierpnia '18 r.

 

Bez kolejki można natomiast przyjeżdżać osobiście do Rusinowic.

Wiecej szczegółow w videoblogu:

a tutaj link do jego 10-minutowego fragmentu dla "pośpiesznych" pt. "CEL i CZAS", który tłumaczy obecne zasady konsultacji :):

 

 

Cennik jest identyczny jak w przypadku konsultacji telefonicznych.

 

 

Zakres każdego jednego działania, znajduje się tutaj (nawet przy skróconych czasowo odczytach) -->>>> : https://www.popko.pl/zakres,uzdrawiania,page.xhtml

a zawiera ono m.in.: uzdrawianie, kasowanie węzłów karmicznych, ustawienia przestrzeni, m.in. ścieżki losu, uczucia, relacje z ludźmi, finanse - wszystko to przy prawdziwym duchowym działaniu zostaje uwzględnione.

 

Zanim Państwo przyjadą, przedzwońcie tylko do p.Mariolki czy na pewno to jest możliwe, czy np w danym terminie p. Popko nie prowadzi warsztatów etc...

Więcej szczegółów w zakładce :konsultacje" na górnym pasku na stronie.

 

Tym samym przepraszamy za utrudniony kontakt, ponieważ telefon do rejestracji dzwoni cały czas i jak zapewne się już Państwo przekonaliście niekiedy linia jest zajęta lub przeciążona, ale ostatecznie i tak każdy się dodzwania. Dziekujemy za cierpliwość i kontakt.