vimeo
youtube

Strona główna » Najbliższy termin na kons. telefoniczne:4 maja '17. BEZ KOLEJKI tylko osobisty przyjazd (pełne działanie, ilość osób, w sprawie których się przyjeżdża dowolna). 12 kwietnia konsultacje osobiste w Częstochowie.

PobierzDrukuj

Najbliższy termin na kons. telefoniczne:4 maja '17. BEZ KOLEJKI tylko osobisty przyjazd (pełne działanie, ilość osób, w sprawie których się przyjeżdża dowolna). 12 kwietnia konsultacje osobiste w Częstochowie.

Kolejka na konsultacje telefoniczne bardzo się wydłuża, pierwszy wolny termin  to obecnie 30 kwietnia/2 maja'17.

 

Bez kolejki można natomiast przyjeżdżać osobiście do Rusinowic.

Wiecej szczegółow w zakładce konsultacje. Cennik jest identyczny jak w przypadku konsultacji telefonicznych.

 

Czas wizyty, tj czas na odczyt i Państwa pytania z konieczności są ograniczone w czasie do minimum (choć efekty działania i uzdrawiania są tak samo silne), ale nie trzeba czekać w długich kolejkach na swój termin i do działania można włączyć praktycznie nieograniczoną ilość osób (nie muszą wszyscy przybywać osobiście, wystarczy jeden przedstawiciel; przy bardzo ciężkich chorobach warto by była to bliska osoba).

Samo działanie jest najważniejsze i to ono jest przyczyną poprawy życia, egzystencji, zdrowia.

 

.........Tym bardziej, że i w Akademii Zdrowia i w dziale CUDA na mojej stronie macie dostępne już wszystkie narzędzia, dzięki którym w szczególności po moim działaniu możecie śmiało wyznaczać swoje nowe ścieżki, kreować zdrowie i samemu nauczyć się tego, po co przyjeżdżacie do mnie - choćby odczytów na skalach astralnych odnośnie swoich pytań o życiowo-duchowe sprawy. A najważniejsze- czyli działanie - macie zagwarantowane podczas wizyty w Rusinowicach.  Wszystkie pozostałe narzędzia są przygotowane dla Was na mojej stronie.

Zakres każdego jednego działania, które przeprowadzam znajduje się tutaj (nawet przy skróconych czasowo odczytach) -->>>> : https://www.popko.pl/zakres,uzdrawiania,page.xhtml

I co ważne nie płacicie kroci za każdy element działania. Uzdrawianie, kasowanie węzłów karmicznych, ustawienia przestrzeni, m.in. ścieżki losu, uczucia, relacje z ludźmi, finanse - wszystko to przy prawdziwym duchowym działaniu zostaje uwzględnione.

 

Zanim Państwo przyjadą, przedzwońcie tylko do p.Mariolki czy na pewno to jest możliwe, czy np w danym terminie p. Popko nie prowadzi warsztatów etc...

Więcej szczegółów w zakładce :konsultacje" na górnym pasku na stronie.

 

Tym samym przepraszamy za utrudniony kontakt, ponieważ telefon do rejestracji dzwoni cały czas i jak zapewne się już Państwo przekonaliście niekiedy linia jest zajęta lub przeciążona. Prosimy o cierpliwość, ponieważ dokonujemy wszelkich starań, by odebrać każdy telefon i każdego z Państwa przyjąć.

 

Nie piszcie Państwo maili i smsów, jesli chcecie mieć pewność, że udało się Wam skutecznie z nami skontaktować, ponieważ przy kilkuset wiadomościach na skrzynce jest zbyt duże ryzyko, że wiadomość się zawieruszy i rejestracja na dany termin konsultacji czy warsztatów nię zostanie przez nas odnotowana.