vimeo
youtube

Strona główna » Ogłoszenia » Nowy cennik od 20 lipca 2018

Nowy cennik od 20 lipca 2018

Publikacja: 2018-07-04

Od 20 lipca 2018r. w związku ze zmianami w konsultacjach obowiązuje nowy cennik. Nie dotyczy to wcześniej rezerwowanych terminów.

 

On-line:

30 zł – Ekspresowe działanie/doładowanie "na żywo". Działanie jest możliwe również dla osób, które korzystają z niego po raz pierwszy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce 'Doładowania" ⇒ https://www.popko.pl/doladowania.xhtml (zakres działania omówiony jest od 14-tej minuty videoblogu)

 

Osobiście lub telefonicznie:

80 zł – to koszt konsultacji z pełnym działaniem na osobę, choć w międzyczasie można omówić także kwestie związane z innymi osobami, zwłaszcza w kontekście spraw uczuciowych czy zawodowych.

 

Wielokrotność 80 zł - to koszt wieloosobowej konsultacji z pełnym działaniem adekwatny do ilości osób.


50 zł – to koszt doładowania (czyli kolejnego działania) bez odczytów jasnowidzenia. Jest to wskazane wtedy, gdy zachodzi potrzeba wspomożenia procesów uzdrowieńczych w przypadku ciężkich chorób czy poważnych powikłań psychicznych, czego nie sposób usunąć za pierwszym razem. Dotyczy to także osób, które dzwonią ponownie w sprawie poprzednio czyszczonych osób, o ile nie mają pytań odnośnie tych osób w zakresie jasnowidzącego sprawdzania egzystencji, relacji międzyludzkich czy spraw zawodowych. W takich bardziej rozbudowanych przypadkach, należy wybrać standardową opcję jak za pierwszym razem, gdy uzdrawianie i czyszczenie połączone jest z odczytywaniem informacji.