vimeo
youtube

Strona główna » Warsztaty rozwoju duchowego » Terminarz

PobierzDrukuj

Terminarz

... i sprawy organizacyjne warsztatów

Nowy numer konta do zadatków na warsztaty (tylko na te oznaczone słowem "zadatek"):

ING Bank Śląski: 84 1050 1155 1000 0091 1732 6455

TYTUŁEM: "imię i nazwisko" + "data warsztatów"

Z uwagi na dużą ilość chętnych osób i tym samym nasilającą się niesłowność ze strony zapisujących się na warsztaty dla ułatwienia rezerwacji miejsc dla innych oczekujących osób wprowadzamy zadatek (bezzwrotny). 

Zadatek na warsztaty:

  • tygodniowe - 300zł,
  • weekendowe w Rusinowicach - 50 zł,

który dopiero daje gwarancję miejsca.

Po telefonicznym zapisaniu się u p. Mariolki pod nr tel. 509 58 00 42 (pn-pt 10-18), gwarancją rezerwacji jest dopiero wpłacenie zadatku do 7 dni po zapisie tylko na podany nr konta:

ING 84 1050 1155 1000 0091 1732 6455 / TYTUŁEM: "imię i nazwisko" + "data warsztatów" (nr konta rózni się od dotychczasowego numeru, który nadal obowiązuje w przypadku wpłat za konsultacje).

Rozporządzenie dotyczy warsztatów oznaczonych w terminarzu słowem "zadatek".

 

Cena tzw. warsztatów tygodniowych wynosi 1000 zł. Start godz. 11:00.


Każde warsztaty weekendowe kosztują 200 zł. Start - sobota, godz. 10:00.


Warsztaty odbywają się w Rusinowicach koło Częstochowy. Zapisy pod numerem 509 58 00 42 (dzwonić pn - pt między 10-18). Jeśli nie masz gdzie spać, to po przyjacielsku przygarniemy cię pod swój dach, ale pamiętaj, że to nie hotel, tylko ludzka gościnność, i że o wszystko powinieneś dbać jak o swoje.

Nocujących u nas gościnnie prosimy o przywiezienie pościeli. Kołdry i poduszki mamy, ale nie staje czasu na pranie pościeli. Osobom, które nie zabiorą z sobą pościeli, doliczamy 15 zł za pralnię. Jedzenie na własny koszt. Sklepy na miejscu. W domu dwie kuchnie z pełnym wyposażeniem – bez problemu można coś na szybko przygotować. Nie zapomnieć o papciach (!)

Nowa formuła warsztatów 2017


Od stycznia 2017 roku warsztaty weekendowe trwają jeden dzień (sobota), ale za to od dziesiątej rano do oporu, choćby do 22 (w czasie ich trwania zawsze można wcześniej wyjechać, bo najważniejsze sprawy i tak omawiamy na początku zajęć). Dzięki nowej formule wreszcie  będą mogły nas odwiedzać osoby, które z powodu braku czasu nie mogły sobie dotąd na to pozwolić. Przyjadą rano, doświadczą nowego, czegoś się nauczą, coś rozumieją, a przy okazji zostaną oczyszczone i uzdrowione (wraz z najbliższą rodziną), jak i uzyskają odpowiedź na ważne pytania, zaś już wieczorem będą mogły bez lęku pomykać ku domowi. 
 

Mających więcej czasu zapraszamy już w piątek (wieczorna zabawa). Całą sobotę przeznaczamy na zajęcia, sobotni wieczór na imprezę, a niedzielny ranek na powrót do szarej rzeczywistości.

Na wszystkie warsztaty w 2017 roku obowiązują nowe zasady zapisów. By zarezerwować miejsce na dany termin trzeba wpłacać zadatek. Jest on bezwrotny, dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje.

Warsztaty zmieniają z wolna swoją formułę, przekształcając się z sesji informacyjnej w zajęcia praktyczne: w szlifowanie działań i w konkretną pracę nad sobą, tak aby każdy uczestnik mógł w pełni korzystać z jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnomówienia i jasnowiedzenia (z tego działu pochodzi pismo automatyczne). Dzięki zamieszczeniu głównych treści w videoblogach mamy więcej czasu na wspólne wejścia w przestrzenie duchowe i energetyczne oraz na ściąganie informacji niezbędnych do kształtowania nowej przestrzeni życiowej (przeznaczenia). Mamy czas na praktykę, a tylko ona może być podstawą waszego sukcesu w życiu. I co istotne, coraz większy nacisk kładziemy na prześwietlanie kształtującego się przeznaczenia, na takie jego modyfikowanie, by układało się ono po naszej myśli.
 

Jak zauważyliście, i pewnie to doceniliście, zaprezentowany w videoblogach materiał znacznie przekracza zakres nauk, jakie oferują wszelkie tajemne szkoły, od Różokrzyża i masonów począwszy, a na scjentologach i ezoterykach skończywszy. Niektórzy uważają nawet, że materiału jest zbyt dużo, by móc go ogarnąć w kilka miesięcy, a co tu dopiero mówić o tym, by móc go sobie przyswoić w stopniu wystarczającym do przyjazdu na warsztaty. Zgadzam się z takim podejściem do sprawy, pytanie tylko, kto i w jaki sposób sprawdzi twoje postępy we wzrastaniu oraz podpowie, co źle, a co dobrze robisz? 
 

Wszystko to, co jest w videoblogach podane, mówię o działaniach duchowych i energetycznych, będzie można osobiście wypróbować w kanale duchowym, począwszy od uzdrawiania ciała fizycznego, a na zmianie ścieżek losu skończywszy. Oznacza to, że każdy otrze się o umiejętność ingerowania w DNA, w ciało fizyczne, energetyczne i duchowe, jak i nauczy się otwierać bramy w obszary duchowe, czego nie sposób wypracować sobie z marszu.
Przypominam, że w tej chwili nie istnieje żaden oficjalny i tajny kurs, na którym dowiedzielibyście się więcej, niż to, co jest zawarte na naszej stronie. Materiału jest aż nadto, by z powodzeniem odnaleźć sens życia i pojąć istotę rzeczywistości. 

 

Więcej na temat warsztatów weekendowych, a także wyjaśnienie odnośnie sensu warsztatów tygodniowych znajduje się tutaj (kliknij).

Szczegółowe informacje o terminach warsztatów znajdują się tutaj (kliknij).