Jesteś tutaj: Warsztaty Dla osób początkujących

Dla osób początkujących

Po co jest potrzebny rozwój duchowy?

Nie wszyscy wiedzą, czym jest rozwój duchowy i co oznacza powrót do Domu. Każdy szuka zdrowia, bogactwa i bezpieczeństwa w życiu. Każdy zastanawia się nad tym, czy łatwiej i szybciej osiągnie to siłą czy też za pomocą podpowiedzi świata duchowego? Czy może być tak, że wszystko co w tej materii wiadomo nijak się ma do Duchowej Prawdy?

W warsztatach biorą udział osoby początkujące i zaawansowane w temacie rozwoju duchowego. Początkującym osobom, które zapoznają się z podstawowymi materiałami przygotowanymi poniżej, będzie łatwiej się odnaleźć w technice warsztatowej oraz z nich w pełni skorzystać.

Dlaczego warto rozwijać się duchowo? Czy to to samo co rozwój osobisty?

Rozwój duchowy - twój początek. Skale astralne i jasnowidzenie to klucz do sukcesu.

Moi Drodzy, materiału jest dużo na stronie popko.pl, w Akademii Wiedzy Duchowej zamieszczamy pełne spectrum tego, co warto przerobić. Zajmiemy się Waszą regeneracją, żebyście wiedzieli, kim i czym możecie być i jak to utrzymać, byście mogli przewidywać, pobierać nauki u Góry i jednocześnie w jasnowidzeniu kreślić swoją rzeczywistość. Kwestia praktyki. Wreszcie będziemy mogli stać się mocnymi ludzi, którzy będą sobie w życiu radzić i na dodatek nareszcie obcej osobie podawać rękę i czuć z tego przyjemność. Przeróbcie te materiały, dzięki temu będziemy mieć czas na to, by Was udoskonalić i by doskonałość w Was się już w czasie warsztatów utrwaliła. 

Konstrukcja świata a rozwój duchowy. Na końcu tej drogi znajduje się wszystko, także ty i zwycięstwo.

Rozwój duchowy to manifestacja mocy. To lepsze zarobki, lepsze zdrowie i lepszy TY.

Dla człowieka najważniejsza jest Duchowa (nie fizyczna) Świątynia Serca. Jestem mistykiem, dlatego jasnowidzenie, podróże po światach duchowych i pobieranie tam nauk są dla mnie ogromnie ważną sprawą. Bez tego nie sposób funkcjonować. Jasnowidzenie, nauki w zaświatach, czerpanie wiedzy ze źródła informacji to dary, bez których nie sposób żyć. Do tego dochodzi większy wpływ na zdrowie, na egzystencję i na ludzi. Co tu więcej dodawać, by poczuć, że warto jest zgłębić tajemnicę o samym sobie. Nic, bo jest to najpiękniejsza przygoda w życiu...

Wahadełkowanie duchowe - konwencja, wymiary i siła przekształceń. Zastosuj i zwycięż.

Poniższy materiał został nagrany podczas warsztatów.  Autor z poczuciem humoru uczy podstaw rozwoju duchowego - umiejętność odczytywania na skalach astralnych. Zainteresowani nauką z pewnością docenią ciekawe przedstawienie tematu oraz niezmiennie cenne rady jasnowidza Jana.

Poznanie, uczenie się a informacja. Spójrz, jak manipuluje się umysłem.

Poniższe wideo to połączenie modlitwy warsztatowej (na początku wideo) oraz w dalszej części czytanie przekazów autora Zbigniewa Jana Popko oraz dwojga uczestników. Przekazy zostały ściągnięte z poziomów duchowych właśnie podczas wejścia w modlitwę na warsztatach. Materiał dla zainteresowanych - warto przesłuchać, aby poczuć panujący tam "klimat". 90 % czasu na warsztatach to właśnie praktyka wejścia w stan modlitwy, jasnowidzenia, uzdrawiania - a wszystko oczywiście pod egidą sił wyższych. Słowo o prawdzie, wiarygodnych informacjach - jak je rozpoznać oraz jak nie dać się oszukać. Jak obudzić w sobie jasnowidza. Czyli wszystko to, czego od lat uczą się szukający prawdy warsztatowicze, pobierając nauki w Mieście ORIIN...

Słowo od autora:

Cały zgromadzony na stronie materiał jest wystarczającym źródłem informacji dla każdego, kto podjął się pracy nad sobą i stara się dotrzeć do czystej mocy duchowej i boskiej. By owa praca była skuteczna, należy wpierw skasować wszelkie kody, które od chwili narodzin destrukcyjnie kształtują naszą energetykę, czyniąc nas słabymi w całym energetycznym wymiarze. Przydatnym narzędziem do uwolnienia się od większości blokad (w tym węzłów karmicznych) jest "Krąg Ognia" oraz niektóre modlitwy z kwietnia 2012. Niestety te wszystkie pomoce obejmują jedynie część obszaru energetycznego i pasm duchowych. Są jednak wystarczające na start dla "mocniejszej duchowo", zorientowanej w temacie osoby, która nie boi się podróżować po światach energetycznych i duchowych. 
Słabsi duchowo muszą być bardziej ostrożni, zwłaszcza gdy czystość ich intencji pozostawia nieco do życzenia – przez nieprzerobione słabości są oni szczególnie podatni na wpływy wrogich istot z astralu. Dlatego jak nikt inny powinni oni zwracać szczególną uwagę na wyrobienie umiejętności panowania nad myślami i emocjami, by przez zaburzone wibracje serca i nieuporządkowane sprawy z żywymi nie być przy okazji wciąganymi w podobne starcia z istotami niematerialnymi. Z żywym człowiekiem można wygrać, z tamtym światem jest dużo trudniej. Gdy zaczyna się atak i osaczanie, zwykle jest już za późno na nauki i trzeba się raczej skupić na obronie i pracy nad własnymi słabościami, niż nad poszukiwaniem leku na całe zło.
Wtedy każdy zaczyna odczuwać rosnącą potrzebę panowania nad myślami i emocjami oraz - o ile wciela w życie płynące z Góry nauki - nad całą przestrzenią energetyczną, a nie tylko nad przynależnym do niej obszarem egzystencjalnym, który zwyczajowo na początku pracy nad sobą najbardziej spędza sen z powiek. Ostatecznie najczęstszym motywem przybycia na warsztaty rozwoju duchowego nie jest chęć spotkania Boga, tylko poprawa jakości życia lub relacji z ludźmi. I jest to zrozumiałe.

Pozdrawiam serdecznie,

Zbigniew Jan Popko

Wszystkie prawa zastrzeżone.
popko.pl 2021