vimeo
youtube

Strona główna » Doładowania

PobierzDrukuj

Doładowania

"Wielu z was nie może skorzystać z mojej pomocy ze względu na odległość, na niemożliwość dokonania wpłaty lub z powodu braku nawet tak skromnej sumy jak 30 zł. Jest to tragedia zwłaszcza dla osób, którym życie, psychika i zdrowie pada z powodu nawiedzeń, złych energii czy opętań. Mamy już na to lekarstwo - nasze spotkania na żywo. Będą miały nieco inne charakter, bo imion waszych nie znam, ale i tak we wspólnej podróży uda nam się osiągnąć wspólny cel: waszą radość, szczęście i zdrowie..."

JAK SZYBKO I SKUTECZNIE WZIĄĆ UDZIAŁ W UZDRAWIANIU PRZEZ INTERNET

Uwaga: od czerwca 2019 zapisy na listę ekspresowych działań uzdrawiających tylko poprzez sklep internetowy. Zakup działania = zapis na listę. Instrukcja znajduje się poniżej. Zapraszamy.

Jak się zapisać:

Przejdź do sklepu: www.popko.pl/sklep

Osoby, które mogą zapłacić tylko poprzez pocztę, ponieżej podajemy dane do przelewu.

Pozostałe osoby prosimy o korzystanie z sklepu internetowego. Istnieje mniejsze ryzyko, że kod zostanie pominięty na liście uczestników.

Dane:

ZBIGNIEW POPKO WYDAWNICTWO ORIIN

PKO: 35 1020 1664 0000 3602 0575 0759

Co to jest ekspresowe działanie uzdrawiające:

Osoby uczestniczące w uzdrawianiu mogą przygotować wodę, podczas działania odbędzie się energetyzowanie. "Woda życia" pomaga w utrzymaniu procesów zdrowieńczych po działaniu.
Więcej informacji w wideo poniżej.

Zakres działania i siła "Wody życia":

Więcej informacji dla zainteresowanych wibracją "Wody Życia":

WAŻNE Osoby uczestniczące w uzdrawianiu mogą przygotować dla siebie wodę, która zostanie naenergetyzowana podczas działania. Od sierpnia 2019 limit to 40 litrów na osobę. W ramach zapisu na listę główną, możesz skorzystać również z działania powtórkowego oraz darmowo odtwarzać główne działanie dzień i dwa po głównej transmisji, o tej samej godzinie (prowadzący zawsze informuje Państwa o tym na wizji). Odtworzenie nagrania = uruchomienie wzmocnionego działania.

 

Najbliższy termin EKSPRESOWEGO UZDRAWIANIA NA ŻYWO


PONIEDZIAŁEK 16. września godz. 19:00 (powtórka).

Transmisja na YouTube:

Zapisz się na listę: https://popko.pl/sklep/s_cat,3,ekspresowe_uzdrawianie.html

 

Kolejny termin EKSPRESOWEGO UZDRAWIANIA NA ŻYWO

 

PONIEDZIAŁEK 25. września godz. 19:00.

Transmisja na YouTube:

Zapisz się na listę: https://popko.pl/sklep/s_cat,3,ekspresowe_uzdrawianie.html

 

Jak zapisać się na uzdrawianie przez internet?

Zapisy na działanie odbywają się wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego.

Zapisem na działanie, jest zakup produktu „Ekspresowe doładowanie” w sklepie on-line

https://www.popko.pl/sklep/

 

 

Ważne, aby prawidłowo wypełnić formularz, podając imiona i nazwiska osób, które mają być włączone do działania oraz uzupełniając tzw. kod/identyfikator, który podajecie sami,
aby można było daną osobę wpisać na listę pod wideoblogiem, bez konieczności podawania jej danych personalnych.

 

Jak to się odbywa

Jeśli zapisaliście się na doładowanie, wasza wpłata została zaksięgowana, to kod identyfikujący konkretną osobę, zostanie umieszczony na liście pod wideoblogiem zapowiadającym to wydarzenie. W wybranym przez was dniu doładowania, wystarczy wejść na kanał YouTube – EDEN TV i wziąć udział w transmisji oznaczonej właściwą datą i informacją NA ŻYWO.

Aby wziąć udział w doładowaniu przez internet, nie musisz mieć konta na YouTubie.

WAŻNE: Osoby uczestniczące w uzdrawianiu mogą przygotować wodę, podczas działania odbędzie się uzdrowieńcze energetyzowanie. 

Osoby zapisane na tą listę w odstępie kilku dni będą mogli skorzystać z jeszcze jednego uzdrawiania oraz darmowo odtwarzać główne działanie dzień i dwa po głównej transmisji, o tej samej godzinie (prowadzący zawsze informuje Państwa o tym na wizji). Odtworzenie nagrania = uruchomienie wzmocnionego działania. Jednym zdaniem: w ramach wpłaty 30 zł macie możliwość skorzystania z dwóch działań uzdrawiających podczas transmisji na żywo oraz 2 odtwarzając działanie główne dzień i po jego transmisji. Zapowiedź transmisji powtórkowej znajdziecie na kanale YouTube oznaczonej szarą grafiką z odpowiednią datą oraz tytułem "Uzdrawianie na żywo - powtórka dla osób zapisanych na listę dd-mm-rr".

 

Warto wiedzieć

Link do listy osób wpisanych na działanie widoczny poniżej, zamieszczony jest również w serwisie YouTube na kanale EDEN TV opisie pod datą i godziną wydarzenia (pod każdym wideoblogiem zapowiadającym ekspresowe uzdrawianie). Znajdują się tu KODY/identyfikatory osób biorących udział w doładowaniu :

 

https://www.popko.pl/link.xhtml

W ten sposób będziecie mogli sprawdzić, czy wasz udział jest odnotowany w danym terminie. Listę uaktualniamy raz dziennie.

Ostatnie uaktualnienie pojawi się w dniu doładowania do godz 13.

Wtedy też ukaże się już skompletowana, pełna lista uczestników uzdrawiania.

System zapisów i wpłat działa automatycznie, dlatego prosimy je składać tylko za pośrednictwem sklepu i z uwzględnieniem czasu potrzebnego na księgowanie wpłat.

Gdyby okazało się, że nie zdążycie zrobić wpłaty tak, by doszła na czas i nie znajdziecie tym samym swojego hasła pod wideoblogiem w dniu doładowania, będzie to oznaczać, że wpłata automatycznie przechodzi na kolejny najbliższy termin działania on-line.

 

W przypadku zmian lub wątpliwości można kontaktować się z nami pod nr telefonu

509 58 00 42.

 

FAQ: Co się stanie, jeśli nie będę obecny podczas doładowania internetowego na YouTube?

W razie waszej nieobecności podczas transmisji, działanie zostaje przeprowadzone na wszystkie zapisane osoby i odbywa się niezależnie od Państwa nieobecności. Oznacza to, że nawet jeśli nie włączycie YouTube w odpowiednim czasie, działanie uzdrawiające zostanie dla was zrobione. Nie ma więc potrzeby wzięcia udziału w następnym doładowaniu jeśli opuściło się wyznaczony termin. Warto jednak nadmienić, iż uczestnictwo w transmisji w czasie rzyczywistym potęguje moc działania o około 10-15%.

Kiedy nie działają ekspresowe doładowania na żywo i modlitwy...

Tylko Źródło daje moc. Zasady energetyczne są niezmienne. Zobacz, jak się wesprzeć technika pomocniczą, np. tłumaczeniami w innym języku, nie tracąc nic z mocy przemiany Źródła.

2018-10-24

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


Subskrybując kanał POPKO TV możesz być zawsze na bieżąco, otrzymując powiadomienia o nowych filmach i doładowaniach na żywo.

  https://www.youtube.com/user/popkozbigniew?sub_confirmation=1 

Dodatkowo pod zapowiedzią najnowszego doładowania ustaw przypomnienie klikając w dzwonek na grafice w ramce wideo. (link u góry strony).

 

Subskrybuj kanał EDEN TV klikając w obrazek:

https://www.youtube.com/user/popkozbigniew

 

 

Archiwalne wideo z "Ekspresowych doładowań/działań przez internet" znajdziecie Państwo tutaj: 

https://www.popko.pl/archiwalne,ekspresowe,doladowania,przez,internet.xhtml