vimeo
youtube

Strona główna » Doładowania

PobierzDrukuj

Doładowania

JAK SZYBKO I SKUTECZNIE WZIĄĆ UDZIAŁ W UZDRAWIANIU PRZEZ INTERNET

Adnotacja: Od dnia 29. marca 2019 r. wszystkie osoby zapisane na liście ekpresowego uzdrawiania na żywo (wcześniej: ekspresowego działania/doładowania) będą miały okazję uczestniczyć, oprócz w głównym działaniu, również w JESZCZE JEDNYM "DODATKOWYM", które odbędzie się w dniu ustalonym podczas głównej transmisji na żywo. Jednym zdaniem: w ramach wpłaty 30 zł mają Państwo możliwośc skorzystać z dwóch działań uzdrawiających. Ze względu na natłok zajęć Zbigniewa Jana Popko nie jesteśmy w stanie podać konkretnych dat z góry, jednak wierzymy, że zainteresowani poprawą własnego zdrowia i egzystencji ochoczo skorzystają z darmowego, dodatkowego uzdrawiania skrupulatnie śledząc nasz kanał na YouTube POPKO TV link do strony-> https://www.youtube.com/user/popkozbigniew 

WAŻNE. Od marca 2019 r. prosimy osoby uczestniczące w uzdrawianiu o przygotowanie wody mineralnej, max 2 butelki po 1,5 l. Podczas działania odbędzie się jej uzdrowieńcze energetyzowanie.

"Wielu z was nie może skorzystać z mojej pomocy ze względu na odległość, na niemożliwość dokonania wpłaty lub z powodu braku nawet tak skromnej sumy jak 30 zł. Jest to tragedia zwłaszcza dla osób, którym życie, psychika i zdrowie pada z powodu nawiedzeń, złych energii czy opętań. Od dziś mamy już na to lekarstwo - nasze spotkania na żywo. Będą miały nieco inne charakter, bo imion waszych nie znam, ale i tak we wspólnej podróży uda nam się osiągnąć wspólny cel: waszą radość, szczęście i zdrowie..."

 

Najbliższy termin EKSPRESOWEGO UZDRAWIANIA NA ŻYWO (wcześniej: ekspresowego działania/doładowania internetowego) to

WTOREK, 28. maja godz. 19:00

Transmisja na YouTube: https://www.youtube.com/user/popkozbigniew
Aby otrzymać powiadomienie o doładowaniu, zaloguj się na konto YouTube i ustaw przypomnienie klikając w dzwonek na grafice w ramce wideo. (link powyżej).

 

Jak zapisać się na uzdrawianie przez internet?
W tym wideo czysto techniczna instrukcja zapisu. Poniżej, w drugim wideo Pan Zbigniew Jak Popko rozwiewa wątpliwości co do samego działania. 

Instrukcja do Uzdrawiania na żywo - obejrzyjcie filmik, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

INSTRUKCJA W 4 KROKACH

KROK 1: Wybrać termin

Na stronie popko.pl w terminarzu znajdziecie daty wraz z konkretną godziną, w których będą odbywać się doładowania on-line, czyli za pośrednictwem Internetu.

 

 

 

 

 

 

 

KROK 2:  Poprawna wpłata

Koszt doładowania to 30 zł.

System identyfikuje tylko prawidłowo wykonane wpłaty, czyli:

              1. tylko i wyłącznie na całkowitą kwotę 30 zł,
                    2. na specjalny numer konta bankowego,
                    3. z poprawnym tytułem przelewu,
                    4. poprzez rekomendowaną drogę płatności.

    Co to oznacza w praktyce?

ad.1 Całkowita kwota przelewu- 30 zł, tzn:

                        

Jeśli zajdzie potrzeba działania na kilka osób (w czyimś imieniu), należy wykonać kilka osobnych przelewów z podaniem hasła/kodu dla każdej osoby odzielnie.

 

ad. 2. i 3. Poprawny numer konta oraz poprawny tytuł przelewu, tzn:

Dla ekpresowego uzdrawiania internetowego przeznaczone są specjalne numery kont Wydawnictwa Oriin:

- Bank PKO BP 35 1020 1664 0000 3602 0575 0759   lub   PayPal:  net@popko.pl 

IBAN:: PL3510201664000036020575 0759, SWIFT: BPKOPLPW 

- *tytuł przelewu wg wzoru w ramce (najważniejszy):

Datę doładowania wybiera się według potrzeb z dni proponowanych w terminarzu na popko.pl.

Imię i nazwisko koniecznie osoby, na którą ma być doładowanie.

Hasło (zaproponowane przez Was- słowo, cyfry etc.) , tzw. kod/identyfikator; jest niezbędne,
aby wywołać daną osobę na wizji, bez konieczności podawania jej danych personalnych
(jeśli kod powtórzy się w danym działaniu, w nawiasie dodamy pierwszą literę imienia ).

*„Tytuł przelewu” jest to pole podczas wypisywania formularza/blankietu przelewu zaraz obok odbiorcy i kwoty przelewu.

 

ad. 4. Rekomendowane drogi płatności:


- przelew elektroniczny  lub bezpośrednio w placówce Waszego banku,
- Paypal.

Dlaczego tak?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Ponieważ powyższe sposoby są szybkie i sprawdzone.

Należy pamiętać, że przelewy zlecane na poczcie lub w agencjach pośredniczących realizowane są do 3 dni roboczych i często instytucje te nadają tytuły wpłat według swojego uznania, co uniemożliwia nam identyfikację tych przelewów.

KROK 3 : Sprawdzić listę pod videoblogiemNa kanale PopkoTV (klik) znajdziecie wideoblog z zapowiedzią doładowania z wybranym przez Was terminem.

W opisie pod datą i godziną wydarzenia będą znajdować się HASŁA, czyli kody/identyfikatory osób biorących udział w doładowaniu.  
W ten sposób będziecie mogli sprawdzić czy Wasz udział jest odnotowany w danym terminie.
 

Skompletowana pełna lista uczestników będzie pojawiać się do godz. 13:00 w dniu uzdrawiania.

Gdyby okazało się, że nie zdążycie zrobić wpłaty tak, by doszła na czas i nie znajdziecie tym samym swojego hasła pod wideoblogiem w dniu doładowania, będzie to oznaczać, że wpłata automatycznie przechodzi na kolejny najbliższy termin działania on-line (w tej sprawie warto dzwonić na nr 509 58 00 42 i upewnić się, czy przelew został poprawnie wykonany).

 

KROK 4 :  Wziąć udział w transmisji na żywo na kanale YouTube – PopkoTV

Wystarczy wejść w wybranym przez Was dniu doładowania na kanał YouTube - PopkoTV i wziąć udział w transmisji oznaczonej informacją NA ŻYWO

WAŻNE :
Osoby, które robiły wpłatę na konto ING i zapisały się już na telefoniczne doładowania, a są zainteresowane nowym rozwiązaniem i potrzebują wcześniejszych terminów doładowań, proszone są o kontakt z Mariolką lub Nikolką pod nr telefonu 509 58 00 42.

FAQ: Co się stanie, jeśli nie będę obecny podczas doładowania internetowego na YouTube?

W razie Państwa nieobecności podczas ekspresowego doładowania internetowego: działanie na osoby zapisane na doładowanie w danym terminie odbywa się niezależnie od Państwa nieobecności. Oznacza to, że nawet jeśli nie włączycie YouTube w odpowiednim czasie, działanie doładowujące i tak jest dla Was zrobione. Nie ma więc potrzeby wzięcia udziału w następnym doładowaniu jeśli opuściło się wyznaczony termin, zaś uczestnictwo podczas działania doładowującego potęguje moc doładowania.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


Aby wziąć udział w doładowaniu przez internet, nie musisz mieć konta na YouTubie. Subskrybując kanał POPKO TV możesz być zawsze na bieżąco, otrzymując powiadomieia o nowych filmach i doładowaniach na żywo. Subskrybuj kanał POPKO TV: https://www.youtube.com/user/popkozbigniew?sub_confirmation=1  następnie zaznacz ikonę dzwonka na kanale. Dodatkowo pod zapowiedzią najnowszego doładowania ustaw przypomnienie klikając w dzwonek na grafice w ramce wideo. (link u góry strony).

Subskrybuj kanał POPKO TV klikając w obrazek:

 

Poprzednie, archiwalne wideo z "Ekspresowych doładowań/działań przez internet" znajdziecie Państwo tutaj: https://www.popko.pl/archiwalne,ekspresowe,doladowania,przez,internet.xhtml