vimeo
youtube

Strona główna » Doładowania

PobierzDrukuj

Doładowania

"Wielu z was nie może skorzystać z mojej pomocy ze względu na odległość, na niemożliwość dokonania wpłaty lub z powodu braku nawet tak skromnej sumy jak 30 zł. Jest to tragedia zwłaszcza dla osób, którym życie, psychika i zdrowie pada z powodu nawiedzeń, złych energii czy opętań. Mamy już na to lekarstwo - nasze spotkania na żywo. Będą miały nieco inne charakter, bo imion waszych nie znam, ale i tak we wspólnej podróży uda nam się osiągnąć wspólny cel: waszą radość, szczęście i zdrowie..."

UWAGA WAŻNE: od października 2019 UZDRAWIANIE NA ŻYWO będzie odbywać się na nowym kanale EDEN 2 TV. Zapowiedzi transmisji na stronie głównej kanału: https://www.youtube.com/channel/UCffzUhfqtCZR3LfDn6aLZag

JAK SZYBKO I SKUTECZNIE WZIĄĆ UDZIAŁ W UZDRAWIANIU PRZEZ INTERNET

Uwaga: od czerwca 2019 zapisy na listę działań uzdrawiających tylko poprzez sklep internetowy. Zakup działania = zapis na listę. Instrukcja znajduje się poniżej. Zapraszamy.

Jak się zapisać:

Przejdź do sklepu: www.popko.pl/sklep

Osoby, które mogą zapłacić tylko poprzez pocztę, poniżej podajemy dane do przelewu.

Pozostałe osoby prosimy o korzystanie z sklepu internetowego. Istnieje mniejsze ryzyko, że kod zostanie pominięty na liście uczestników.

Dane:

ZBIGNIEW POPKO WYDAWNICTWO ORIIN

PKO: 35 1020 1664 0000 3602 0575 0759

Co to jest działanie uzdrawiające:

Osoby uczestniczące w uzdrawianiu mogą przygotować wodę, podczas działania odbędzie się jej energetyzowanie. "Woda życia" pomaga w utrzymaniu procesów zdrowieńczych po działaniu.
Więcej informacji w wideo poniżej.

Zakres działania i siła "Wody życia":

Więcej informacji dla zainteresowanych wibracją "Wody Życia":

 

UWAGA: OD PAŹDZIERNIKA 2019 POWTÓRKOWE UZDRAWIANIA NIE BĘDĄ NADAWANE W OSOBNEJ TRANSMISJI NA ŻYWO JAK DOTYCHCZAS. W ramach zapisu na listę będą mogli Państwo niezmiennie korzystać z działań powtórkowych odtwarzając główne działanie (więcej informacji podczas transmisji z głównym działaniem).

WAŻNE Osoby uczestniczące w uzdrawianiu mogą przygotować dla siebie wodę, która zostanie naenergetyzowana podczas działania. ZMIANA październik 2019: limit to 6 litrów na osobę (wytłumaczenie w wideoblogu https://www.youtube.com/watch?v=imQKD5qSR0Y). W ramach zapisu na listę główną, możesz skorzystać również z działania powtórkowego darmowo odtwarzając główne działanie dzień i dwa po głównej transmisji, o tej samej godzinie (prowadzący zawsze informuje Państwa o tym na wizji). Odtworzenie nagrania = uruchomienie wzmocnionego działania.

 

Najbliższy termin UZDRAWIANIA NA ŻYWO

UWAGA WAŻNE: od października 2019 UZDRAWIANIE NA ŻYWO będzie odbywać się na nowym kanale EDEN 2 TV.

 

Najbliższy termin:

Zapisz się na listę: https://popko.pl/sklep/s_cat,3,ekspresowe_uzdrawianie.html

PONIEDZIAŁEK 16-12-2019 godz. 18:30

Następne:

PONIEDZIAŁEK 23-12-2019 godz. 18:30

Jak zapisać się na uzdrawianie przez internet?

Zapisy na działanie odbywają się wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego.

Zapisem na działanie, jest zakup produktu „Uzdrawianie na żywo” w sklepie on-line

https://www.popko.pl/sklep/

 

 

Ważne, aby prawidłowo wypełnić formularz, podając imiona i nazwiska osób, które mają być włączone do działania oraz uzupełniając tzw. kod/identyfikator, który podajecie sami,
aby można było daną osobę wpisać na listę pod wideoblogiem, bez konieczności podawania jej danych personalnych.

 

Jak to się odbywa

Jeśli zapisaliście się na działanie, wasza wpłata została zaksięgowana, to kod identyfikujący konkretną osobę, zostanie umieszczony na liście pod wideoblogiem zapowiadającym to wydarzenie. W wybranym przez was dniu doładowania, wystarczy wejść na kanał YouTube – EDEN TV i wziąć udział w transmisji oznaczonej właściwą datą i informacją NA ŻYWO.

Aby wziąć udział w działaniu przez internet, nie musisz mieć konta na YouTubie.

WAŻNE: Osoby uczestniczące w uzdrawianiu mogą przygotować wodę, podczas działania odbędzie się uzdrowieńcze energetyzowanie. 

Osoby zapisane na tą listę będą mogli darmowo odtwarzać działanie dzień i dwa po transmisji, o tej samej godzinie (prowadzący zawsze informuje Państwa o tym na wizji). Odtworzenie nagrania = uruchomienie wzmocnionego działania. Jednym zdaniem: w ramach wpłaty 30 zł macie możliwość skorzystania z działania uzdrawiającego podczas transmisji na żywo oraz odtwarzając to działanie główne dzień i po jego transmisji.

 

Warto wiedzieć

Link do listy osób wpisanych na działanie widoczny poniżej, zamieszczony jest również w serwisie YouTube na kanale EDEN TV opisie pod datą i godziną wydarzenia (pod każdym wideoblogiem zapowiadającym ekspresowe uzdrawianie). Znajdują się tu KODY/identyfikatory osób biorących udział w doładowaniu :

 

https://www.popko.pl/link.xhtml

W ten sposób będziecie mogli sprawdzić, czy wasz udział jest odnotowany w danym terminie. Listę uaktualniamy raz dziennie.

Ostatnie uaktualnienie pojawi się w dniu działania do godz 15.

Wtedy też ukaże się już skompletowana, pełna lista uczestników uzdrawiania.

System zapisów i wpłat działa automatycznie, dlatego prosimy je składać tylko za pośrednictwem sklepu i z uwzględnieniem czasu potrzebnego na księgowanie wpłat.

Gdyby okazało się, że nie zdążycie zrobić wpłaty tak, by doszła na czas i nie znajdziecie tym samym swojego hasła pod wideoblogiem w dniu doładowania, będzie to oznaczać, że wpłata automatycznie przechodzi na kolejny najbliższy termin działania on-line.

 

W przypadku zmian lub wątpliwości można kontaktować się z nami pod nr telefonu

509 58 00 42.

 

FAQ: Co się stanie, jeśli nie będę obecny podczas działania internetowego na YouTube?

W razie waszej nieobecności podczas transmisji, działanie zostaje przeprowadzone na wszystkie zapisane osoby i odbywa się niezależnie od Państwa nieobecności. Oznacza to, że nawet jeśli nie włączycie YouTube w odpowiednim czasie, działanie uzdrawiające zostanie dla was zrobione. Nie ma więc potrzeby wzięcia udziału w następnym doładowaniu jeśli opuściło się wyznaczony termin. Warto jednak nadmienić, iż uczestnictwo w transmisji w czasie rzeczywistym potęguje moc działania o około 10-15%.

Kiedy nie działają uzdrawiania na żywo i modlitwy...

Tylko Źródło daje moc. Zasady energetyczne są niezmienne. Zobacz, jak się wesprzeć technika pomocniczą, np. tłumaczeniami w innym języku, nie tracąc nic z mocy przemiany Źródła.

2018-10-24

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


Subskrybując kanał POPKO TV możesz być zawsze na bieżąco, otrzymując powiadomienia o nowych filmach i działaniach na żywo.

  https://www.youtube.com/user/popkozbigniew?sub_confirmation=1 

Dodatkowo pod zapowiedzią najnowszego działania uzdrawiającego ustaw przypomnienie klikając w dzwonek na grafice w ramce wideo. (link u góry strony).

 

Subskrybuj kanał EDEN TV klikając w obrazek:

https://www.youtube.com/user/popkozbigniew

 

 

Archiwalne wideo z "Uzdrawiania na żywo" znajdziecie Państwo tutaj: 

https://www.popko.pl/archiwalne,ekspresowe,doladowania,przez,internet.xhtml