vimeo
youtube

Strona główna » Akademia Wiedzy Duchowej » CUDA Z JANEM » Inżynieria duchowa

PobierzDrukuj

Inżynieria duchowa

Blokowanie mind control.

To nie "Cud", tylko inżynieria duchowa, której uczę się w astralnym Mieście Oriin pod patronatem Sił Duchowych. Nie jestem jedynym kadetem - moim śladem poszło już wielu, wielu widzi, wie i rozmawia z Bogiem. To co mówili Wielcy Mistrzowie jest prawdą: świat duchowy zawsze stał i stoi dla nas otworem. I to właśnie dzięki pracy nad sobą i przeistaczania własnego DNA możliwe staje się manipulowanie przestrzenią energetyczną, w tym energiami związanymi z konkretna przestrzenią fizyczną. Doświadczony energoterapeuta bez problemu kasuje wszelkie szkodliwe promieniowania, w tym i nawiedzenia czy zakrzywienia przestrzeni. ... To co oferuję wam w tej chwili, to skorzystanie z umieszczonego w przestrzeni programu, który zniweluje skutki negatywnych oddziaływań w waszym domu bez potrzeby zakupu jakichkolwiek odpromienników. Wejdź, zastosuj a potem zapłacz nad tymi, którzy tych naturalnych zdolności zostali pozbawieni...
Inżynieria duchowa…Nadciągającemu złu nic nie było dotąd się w stanie przeciwstawić. Dysponuje władzą, technologią i wsparciem tzw. Ciemności. Tylko obudzeni w duchu ludzie są w stanie nauczyć się technik, którymi można zmienić obraz tego świata. Inżynieria Duchowa i Psychologia Duchowa, którą darmo udostępniam wam na stronie popko.pl, jest zwiastunem zwycięstwa, a zarazem sposobem na odzyskanie zdrowia fizycznego, poprawę psychiki i egzystencji, jak i jest metodą na zabezpieczenie się przed technologiami niszczącymi fizyczne i energetyczne ciało człowieka. Bez udziału Chrystusa (Moc Duchowa) w tych zmaganiach nic nie będzie mogło być odzyskane i przywrócone do pierwotnych, zrodzeniowych wartości. Inżynieria duchowa i Psychologia duchowa oferuje wam niespotykane techniki, dzięki którymi sami dokonacie cudów, o jakich ezoteryka ledwie wspomina. Sami... To nie tylko odzyskanie pogody ducha, ale i dostępu do wiedzy ukrytej w polach świadomości. No i jedyna nadzieja na zwycięstwo w walce z komiczna technologia ujarzmiania ludzkiego umysłu i sterowania ludzka psychiką. Blokowanie mind control to jeden z materiałów, w którym podpowiadam, nad czym my, uczący się w astralnym Mieście Oriin, pracujemy... Pamiętajcie: nie jesteśmy jedynymi, którzy mogą się uczyć pod patronatem sił duchowych. Każdy to potrafi. My zaś wam podpowiemy, jak to macie robić, by samemu w domowym zaciszu się obudzić... Darmo, bez jakichkolwiek kosztów. A że przy okazji zdetronizujecie fałszywych proroków, to chyba dobrze, nie (?)...:)

Kopiowanie cudzego życia. Zło wchłania ludzi. Zastosuj blokady i zmień swój los. Seria mind control.

Ochrona przed kopiowaniem w nas cudzego życia. Kreuj SAM siebie...! Seria mind control.

 

Energetyczne wirusy śmierci. Ziarna śmierci

 

Moc narodu - świetlana rodzina tworzy wspólną moc

 

Chemtrails. Chemiczne smugi i promienie śmierci kontra Żywa Woda. Świat duchowy odtwarza DNA.

 

Radiestezja - super odpromienniki za darmo. Ezoteryczni oszuści dostają szału! 

Złote Pudełko. Boska Inżynieria. Boskie wzorce - budzenie energetycznej Mocy.

Dopiero po kilkunastu latach pracy nad sobą i wielu latach spędzonych nad modyfikacją przestrzeni energetycznej udało mi się uchwycić cząstki trzynastego promienia i rozpocząć nowy rozdział w oddziaływaniu na strukturę przestrzeni. Jeśli to się rozwinie, jeśli niczego nie zaprzepaszczę, to jest nadzieja, że powstanie cały dział w stylu psychologii duchowej i inżynierii duchowej, dział bazujący na powołaniu Już Istniejącego. Oto zaskakująco skuteczna próbka nowego w formie odnajdywania się w naszej rzeczywistości.

2017-12-01