vimeo
youtube

Strona główna » Akademia Wiedzy Duchowej » Jasnowidzenie, pismo automatyczne

PobierzDrukuj

Jasnowidzenie, pismo automatyczne

Mocno zawrzało, gdy kilkanaście lat temu Zbyszek zaczął uczyć ludzi jasnowidzenia i pisma automatycznego w ramach jednej warsztatowej lekcji. Konkurencja wytoczyła wszystkie działa, by go zdyskredytować w Łodzi i Warszawie. Nie udało się, choć przykrości było wiele. Za to potem radości co niemiara, zwłaszcza wtedy gdy Zbyszek dokładnie sprecyzował poziomy, na jakich działała „wyobraźnia” u adwersarzy, dzięki czemu uczestnicy tamtych kursów mogli nie tylko ocenić wartość „widzenia” u rzekomych nauczycieli, ale nawet wejść w obszar, z którego owi ściągali informacje, jak i poznać intencje owemu doinformowywaniu się towarzyszące. Nagle ezoteryczny sztafaż okazał się śmieszny i miałki, a horrendalne ceny kursów za „uruchamianie” tych rzekomo nadnaturalnych zdolności całkowicie nieuzasadnione, zwłaszcza że „mistrzowie” uczący rozwijania tych zdolności w ogóle nie wiedzieli, o co w tym wszystkich chodzi i szli przed siebie na ślepo. Do dziś co jakiś czas pojawia się ktoś oburzony, że istnieje ktoś taki jak Zbyszek, kto za friko uczy tak wspaniałych rzeczy, oszustom odbierając chleb i sławę.


Dla pełniejszego przyswojenia wiedzy i precyzyjniejszego wejścia w doświadczenie część materiału została zduplikowana przez dodanie nagrania z innych warsztatów. Czasem jakieś zdanie, jakaś myśl, jakaś dodatkowa refleksja może właśnie zwrócić uwagę na to, co nam umyka, dzięki czemu nagle wpadamy na to, czego wcześniej nie chwytaliśmy. Pomysł dobry i liczymy na potrojenie takiego materiału, choć w nagraniach dźwiękowych (pliki do pobrania) znajduje się już rozwinięcie tematu. Proszę tam też zerknąć.

Wprowadzenie

 

Ćwiczenia

Więcej ćwiczeń jasnowidzenia, nauki wahadełkowania i uzdrawiania znajdziecie Państwo w nagraniach transmisji na żywo ze Zbigniewem Janem Popko TUTAJ (kliknij).

Jak sprawdzić czy jasnowidzenie, pismo automatyczne było z poziomów duchowych

 

Jasnowidzenie - wprowadzenie
10-14.08.16
Jasnowidzenie - odczyty

Jasnowidzenie pismo automatyczne - jak to się robi. Nauki z Miasta Oriin (fragment warsztatów)

Kompedium wiedzy na temat jasnowidzenia, jasnowiedzenia, jasnoczucia i pisma automatycznego... To proste, gdy tłumaczy fachowiec.

2017-02-13

Jasnowidzenie i pismo automatyczne. Prosta technika dla każdego! 

30.07.2017

Jasnowidzenie i pismo automatyczne - Wstęp

18-08-2017

Jak rozpoznać jasnowidza? Jak nie dać się urabiać ezoterycznym oszustom. Walcz o siebie...

Jasnowidz Jan wyjaśnia, jak uruchomić jasnowidzenie, pismo automatyczne i podróże astralne.

Cz. I Ufo, opętanie, strzygi, demony - sprawdź, kto lub co Cię zmienia

Cz. II Ufo, opętanie, strzygi,demony... Jak to wszystko ujrzeć - trening jasnowidza...

Cz. III

Cz. IV 

7 sie 2019

Wahadełkowanie. Pismo automatyczne. Jasnowidzenie. Medytacja i modlitwa. Cz.1

6 mar 2017

Wahadełkowanie. Pismo automatyczne. Jasnowidzenie. Medytacja i modlitwa. Cz.2

6 mar 2017

Jasnowidzenie i pismo automatyczne - modlitwa wprowadzająca/uruchamiająca

Jasnowidzenie i pismo automatyczne było przeprowadzane z osobami, które dopiero uczyły się "widzenia" i słyszenia". Materiał zawiera także pierwsze ich przekazy.

 

Modlitwa widzeniowa - widzeniówka.  Modlitwy widzeniowe wspomagają jasnowidzenie i wejście w pismo automatyczne.

 

27-05-2017

24-06-2017

24-06-2017 b

"Prawo łaski" 1-07-2017

16-08-17 a


16-08-17 b

06-09-2017

10-09-17

 

19-03-2018 I

19-03-2018 II

20-03-2018

21-04-2018

30-04-2018


30-04-2018

 

1-05-2018
 


 

3-07-2018

 

 

28-08-2018

2018-07-28

 

Modlitwa widzeniowa z dn. 2018-09-18

Modlitwa widzeniowa z dn. 2018-09-29 "Straszne zmiany"...

2018-11-08 Animatorzy życia (modlitwa widzeniowa, na którą wszyscy czekali:)

2018-10-06 Modlitwa widzeniowa. Czarna Przestrzeń - Cud Ludzkich doświadczeń.

2018-10-07 Modlitwa widzeniowa - Zejście Archaniołów

2018-10-27 Modlitwa widzeniowa "Ziarna Życia"

2018-10-27 Modlitwa widzeniowa "Zrób to sam"

2018-11-07 Modlitwa widzeniowa "Nie sprzedawajcie ludzi złu"

Modlitwa widzeniowa "Potęga uzdrawiania" z dn. 30-12-2018

 

Modlitwa widzeniowa . Zobacz, jak inni uruchomili jasnowidzenie. Wystarczy MOC Duchowa.

2019-07-13

2019-07-13

2019-08-23


2019-08-23

Harmonia. Modlitwa Widzeniowa - Likwidacja Władcy Marionetek z dn. 1-11-2019 r.

Harmonia. Modlitwa Widzeniowa - Planeta Mądrości z dn. 2-11-2019 r.

Modlitwa widzeniowa - Edeńczycy odzyskują MOC. Nauki Duchowe

12 kwi 2020

Konsolidacja wymiarów w Synu Bożym. Nauki Edenu. Pismo automatyczne.

12 kwi 2020

Jasnowidzenie - to umiejętność koncentrowania świadomości i obecności w paśmie fizycznym, energetycznym lub duchowym, bądź w całości istoty ludzkiej (jednoczesne przebywanie na wszystkich poziomach). Dzięki temu człowiek może obserwować i doświadczać cały obszar, w którym skupił swoją obecność i świadomość.

Jasnowidzenie to umowny stan obecności i pozazmysłowego postrzegania płaszczyzn rzeczywistości. Samo tzw. jasne widzenie stanowi zaledwie jeden z elementów siły poznawczej, dzięki której ściągamy informacje z otaczającej nas przestrzeni fizycznej, energetycznej czy duchowej. Kolejnymi składowymi są: jasnowiedzenie, jasnoczucie (intuicja energetyczna i duchowa - Kierunek Tendencji i Ruch Przyczyny), jasnomówienie i wynikające z niego jasnopisanie oraz umiejętność zawierania się w pasmach Całości, którą roboczo nazywamy intuicją jednoczeniową. Ta ostatnia składowa jest o tyle ważna, że umożliwia mocnym energetycznie i duchowo ludziom kodowanie określonych pasm w przestrzeni, w tym nadawanie ruchu na ludzkich ścieżkach losu czy zmianę punktów stycznych i węzłowych w wirach rzeczywistości. Gdy tacy ludzie odczytują ścieżki losu czy ścieżki przeznaczenia bądź parametry pól energetycznych, mogą wybrać jeden z tworzących je wariantów i uczynić go priorytetowym, czego zwyczajny jasnowidz nie potrafi.

Ale coś za coś. Gdy do pracy zabiera się jasnowidz mający intuicję jednoczeniową uruchomioną co najmniej w 40%, to mamy tu do czynienia z człowiekiem, który dosłownie zawiera się w odczytywanej przestrzeni. Tu znajdują się jego cząstki, a więc i cała moc odczytu. On odczytuje w innych swoje parametry, a w sobie innych. Obrazowo wygląda to jak powrót do domu po urlopie. Każdy kąt, każdy człowiek, wszystkie relacje między ludźmi, ich zamiary, choroby, przypadłości, stosunki i oczekiwania, jak i wynikające z nich a tworzące się nici losu, to wszystko razem jest takiemu jasnowidzowi po prostu znane. Na dodatek nie tylko w pełni czytelne, ale i nadające się do zmiany. Taki jasnowidz postrzega również świat energetyczny, ten niewidoczny, który przenika w miasteczku przestrzeń fizyczną, a który tworzą ludzkie myśli, emocje i oczekiwania, jak i obecność istot i stanów pochodzących z różnych wymiarów i w różnym stopniu oddziaływujących na zachowanie i zdrowie ludzi. Jest jak medium, jest obecny we wszystkim, nawet w pasmach duchowych, które czasem kształtują wibracje takich przestrzeni, dlatego potrafi on naprawić nie tylko relacje między ludźmi, ale i zmienić ludzkie przeznaczenie. Gdy zadziała, inaczej pójdzie sprzedaż w firmie, ludzie się poprawią, może w końcu zakochają, innym minie egzystencjalna depresja, do normy wróci psychika, ten wyjedzie za granicę, choć nie chciał, tamten zacznie malować, choć ani podejrzewał, że ma taki talent, a wszyscy zaczną widzieć, słyszeć i czuć, wszyscy będą mieć uruchomione te same zdolności, co jasnowidz. Bo on jednoczy wszystko z Całością, a więc i człowieka fizycznego z duchowym. Będąc "obecnym", obecnymi czyni swoich braci, podpowiadając przy okazji, jak ową energetyczną i duchową mocą mają się od tej chwili posługiwać, by zmieniać los wedle własnej woli. Tego normalny jasnowidz nie potrafi i potrafić nie będzie. Taki jasnowidz odczyta tylko to, co się kształtuje w największym prawdopodobieństwie, nie mogąc niczego zmienić ani zmieniania Całości nauczyć innych.

Jednak totalna obecność w określonej przestrzeni, mówimy o jasnowidzu jednoczeniowym, nie pozwala mu być w pełni obecnym w daleko wybiegającej w przyszłość przestrzeni, bo ta najczęściej nie jest jeszcze energetycznie zawiązana lub zawiązywana. Nie potrafiąc odnaleźć ogniw łańcucha przyczynowo-skutkowego, ma on trudności z ujrzeniem konkretnych obrazów, stanów czy zapamiętywań (wypalanych przez magiczne techniki zdarzeń). Może on je oczywiście odczytać jako ogólne tło, jako zagrożenie, jako ewentualność, podając nawet stopień prawdopodobieństwa wystąpienia kilku wariantów tej ewentualności, ale nie będzie to tak płynne i pełne, jak u typowego jasnowidza-wróżbity, który łapie wyraźniejsze obrazy kształtującej się przestrzeni.

Gdy się zapytamy jasnowidza jednoczeniowego, czy trafi się nam miłość za kilka lat, to wyłapie on tę ścieżkę wraz z jej wariantami, ale może w ogóle nie złapać obrazu, mówiącego o tym, gdzie się to stanie i jak owa druga połówka ma wyglądać, by jej nie przegapić. Jest to trudne przez uwiązanie większej ilości duchowych cząstek do całej kształtującej się przestrzeni, która nie pozwala przenieść się mu całemu do odległej przyszłości. Za to może on nadać każdemu elementowi losu inną wartość, o ile wyczuje, że wszystko układa się nie tak, jak powinno. Przez swoją wielowariantowość gubi konkrety, ale tylko te, które jeszcze nie zostały zainicjowane. Za to jest mistrzem w rzeźbieniu obrazu w tym, co jest, w tej przestrzeni, którą tworzą ludzie, a do której ma on dostęp. Jest majstrem na budowie domu, który dla ludzi powstaje. Ma zaś trudności w ukazywaniu tego, co jest daleko, poza horyzontem zdarzeń. Tu odpowie, ale nieszczegółowo. Ale gdy w związku partnerskim wszystko się sypie i inni odczytają, że nie ma szansy na powrót miłości, to wtedy jest on w stanie zmienić parametry gry i wprowadzić nową ścieżkę losu, która już odtworzenie związku zakłada, wraz z powrotem uczuć.

Ja jestem jasnowidzem jednoczeniowym. Pokazuję, jak wygląda wasza rzeczywistość i jak ją zmienić siłą waszej woli. Ustawiam przy okazji moc w waszych powłokach (ona kształtuje siłę woli), zmieniam układ sił w ciele egzystencjalnym i podpowiadam, jak utrzymać swój potencjał, by wszystko tak wychodziło, jak tego pragniecie. Ogólnie dążę do tego, by ludzie o otwartych sercach mogli stać się w końcu bogami swoich wyborów, by nikt im nie zabierał marzeń i nie zatruwał ścieżek losu ani sobie nie podporządkowywał. Ja nie tylko mówię, jak wygląda związek, że partner stał się jakiś inny, bo to wynika z zastanego układu sił, tylko zmieniam ten układ i wskazuję drogi do nowego. Zło ograniczam lub odcinam, dobru nadaję większą wartość, a na wszystko nakładam wzór duchowy. Dzięki temu ludzie uczą się z wolna jednego: że można, że mogą, że realnym jest stworzenie się tak mocnym i zaradnym, by niemal wszystko w życiu wychodziło. Moja obecność i widzenie są centrowane na budowaniu waszej drogi do szczęścia i do Boga. I tu się w pełni odnajduję.

Oczywiście istnieje więcej różnic między jasnowidzem, a jasnowidzem jednoczeniowym czy wróżką lub tarocistą, rzecz w tym, że tylko jasnowidz jednoczeniowy może wpływać na rzeczywistość energetyczną i duchową, tworząc zmiany w płaszczyźnie fizycznej, co jest automatyczne widoczne w odczycie. Ale tak ogólnie to chodzi pewnie o to, że każda z form pomagania ludziom ma swoje wady i zalety, swoje dobre i złe strony, byle tylko proponujący swoje usługi człowiek robił dokładnie to, o czym zapewnia, bo jak uczy życie, wielu z głośno reklamujących się cudotwórców wcale nimi nie jest.

Jeśli więc zamierzasz przebadać całą swoją przestrzeń i uzbroić się w moc utrzymania wprowadzanych w niej zmian, to dobrze trafiłeś. Odczytamy, jak to wszystko wygląda i jakie masz szanse na utrzymanie ruchu na nowych ścieżkach losu. Ale - uważaj - jak moc swoją stracisz, to nie utrzymasz wirów rzeczywistości i stanie się to, co i inni ci podpowiadali.

 
Zapoznaj się z klauzulą informacyjną RODO

Informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies.

W trosce o bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną oraz polityką prywatności.

X
Czytaj więcej Akceptuję
Szanowny Kliencie

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

ZgodyPolityka prywatności
Wyrażenie zgody

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez: Wydawnictwo Oriin

Cele przetwarzania danych
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
 • realizacja zamówienia/zlecenia klienta, świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych

Administrator oraz podmioty przetwarzający dane na zlecenie administratora danych, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Kontrolowanie plików cookie

Zakres akceptacji plików cookie możesz ustawić w swojej przeglądarce, zgodnie z ustawioną polityką cookie.

Polityka prywatności / cookies
Firma Wydawnictwo Oriin, właściciel serwisu {$site|editable}, dokłada wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych przyjmujemy niniejszą Politykę Prywatności, która obowiązuje od dnia 25 maja 2018 r. Polityka Prywatności odwołuje się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dokument określa jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy i jak dbamy o ich bezpieczeństwo i Państwa prawa.
§1 Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest {$company . W przypadku dodatkowych pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw, prosimy o kontakt drogą mailową: mail is empty}.

§2 Zakres, cele i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

W związku z tym, że poprzez serwis popko.pl umożliwiamy kontakt w różnych sprawach, przetwarzamy Państwa dane osobowe w różnych celach, w różnych zakresach i na różnych podstawach prawnych. W celu precyzyjnego przekazania informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych pogrupowaliśmy je według celu przetwarzania danych:

 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

W przypadku danych osobowych pozyskanych w inny sposób, niż przez stronę popko.pl lub telefonicznie czy mailowo również przetwarzamy je wyłącznie w celu, w jakim zostały udostępnione i przez czas jaki jest konieczny do realizacji tego celu. W przypadku planowanej zmiany celu przetwarzania, zawsze pytamy właściciela danych osobowych o zgodę i informujemy o zmieniających się warunkach przetwarzania danych.

§3 Pliki cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu, a w szczególności dostosowania zawartości serwisu do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania z serwisu. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać podstawowe parametry urządzenia użytkownika (takie jak: typ urządzenia, rozdzielczość ekranu, kraj, z którego dochodzi do wejścia) i dzięki temu odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego potrzeb. Wykorzystujemy także cookies w celu zbierania ogólnych i anonimowych danych statystycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych i marketingowych:

 • Google Inc. z siedzibą w Mountain View, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://policies.google.com/privacy
 • Facebook Inc. z siedzibą w Menlo Park, Kalifornia, Stany Zjednoczone, Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://www.facebook.com/policy.php
 • Twitter, Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103 U.S.A., Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://twitter.com/en/privacy

Podmioty wymienione w §3 są administratorem danych osobowych zawartych w plikach cookies w rozumieniu RODO. Mogą Państwo samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do urządzenia użytkownika. Zmiany ustawień można dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies bądź informować o każdorazowym zamieszczeniu cookies na Państwa urządzeniu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej. Mogą Państwo w każdej chwili usunąć pliki cookies, korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której Państwo używają. Ograniczenie stosowania plików cookies może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

§4 Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

Przysługuje Państwu prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych,
 • sprostowania danych osobowych,
 • usunięcia danych osobowych,
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • przenoszenia danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych,
 • cofnięcia wcześniej wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu skorzystać ze swoich uprawnień, prosimy o kontakt na adres mailowy: autor@popko.pl Jeżeli, występują Państwo do nas z żądaniem związanym z wykonaniem wymienionych powyżej praw, odpowiadamy na to żądanie niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu miesiąca po jego otrzymaniu. Jeżeli jednak – z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań – nie będziemy mogli spełnić Państwa żądania w ciągu miesiąca, spełnimy je w ciągu kolejnych dwóch miesięcy informując uprzednio o przedłużeniu terminu.

§5 Bezpieczeństwo Państwa danych

Jako Administrator Danych Osobowych danych osobowych dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych osobowych.

Zobowiązujemy się do:

zabezpieczenia danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, zmianami, uszkodzeniem lub zniszczeniem, dopuszczenia do przetwarzania danych osobowych wyłącznie osób posiadających wydane przez nas upoważnienie, zapewnienia kontroli nad prawidłowością przetwarzania danych osobowych, prowadzenia ewidencji osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych, dochowania szczególnej staranności, aby osoby upoważnione do przetwarzania tych danych zachowały je w tajemnicy, również po zakończeniu realizacji Usługi, prowadzenia wymaganej przepisami prawa dokumentacji opisującej sposób przetwarzania powierzonych danych osobowych oraz środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzania tych danych, zapewnienia aby urządzenia i systemy informatyczne i telekomunikacyjne, służące do przetwarzania danych osobowych, były zgodne z wymogami Rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzanych danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy.

§6 Newsletter

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów należących do Wydawnictwo Oriin wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej strony popko.pl zapisana na newsletter może się z niego wypisać klikając przycisk „anulować subskrypcję” na dole każdej wiadomości z newslettera. Newsletter wysyłany jest e-mailem. {company} zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości, osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się na przetwarzanie podanych danych w formularzach, zgodnie z Polityką Prywatności. Pod pojęciem wiadomość są rozumiane informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne (mailingi, promocje, reklamy, inne materiały marketingowe). Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych popko.pl.

Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję