vimeo
youtube

Strona główna » Uzdrawianie » Konsultacje oraz cennik

PobierzDrukuj

Konsultacje oraz cennik

 

Najbliższy termin na konsultacje osobiste to poniedziałek 19 sierpnia '19 r. w godz 12-16.

Pierwszy wolny termin na konsultacje telefoniczne to 28 października '19 r.

Najbliższy termin na dodatkowe działania uzdrawiające on-line to 19 sierpnia '19 r.

Najbliższe warsztaty odbędą się w terminie 21-25 sierpnia'19 r.

 

Ponieważ kolejka na konsultacje telefoniczne i osobiste ciągle się wydłuża specjalnie dla Was proponujemy nową formę działania (możliwą od niedawna dzięki kolejnemu wzrostowi poziomów uzdrawiania), tj. ekspresowe działania uzdrawiające przez Internet.

Kanał YouTube POPKO TV od czerwca 2019 zmienia nazwę na EDEN TV. Wszystkie wideoblogi oraz transmisje niezmiennie pozostają i odbywają się na tym samym kanale.

Najbliższe działanie on-line

odbędzie się na kanale EDEN TV (dawniej: POPKO TV)

ŚRODA, 14 sierpnia o godz. 19:00

Więcej szczegółów w zakładce: DOŁADOWANIA

Osoby dzwoniące na konsultację telefoniczną mogą przygotować 3l wody (np. w butelkach). Podczas działania odbędzie się energetyzowanie na "Wodę życia", która pomaga w utrzymaniu procesów zdrowieńczych po działaniu. Więcej informacji w wideo: https://youtu.be/8QuBlimdB6A?t=655

Uzdrowiciel duchowy Jan Popko - konsultacje, działanie, zmiana życia.

28-07-2018

 

 

 

 

 

 

Zbigniew Jan Popko,

uzdrowiciel duchowy i szaman w boskich pasmach pojednania, dyplomowany mistrz bioenergoterapii, jasnowidz zaprasza na konsultacje osobiste i telefoniczne. 

Tel. 509 58 00 42

 

Konsultacje osobiste odbywają się w Rusinowicach pod Częstochową, a telefoniczne obejmują cały świat.

Na konsultacje prosimy zapisywać się u Mariolki pod numerem - 509 58 00 42 od poniedziałku do piątku, w pn, śr, czw w godzinach  10 – 18 , we wt i pt 10-15. (z nadmiaru zajęć po tych godzinach rejestracja jest nieczynna). Pod ww. numerem dowiecie się też Państwo wszystkiego odnoście warsztatów.

 Konsultacje z p. Zbyszkiem odbywają się w godzinach ustalonych pod numerem :

tel. (34) 357 06 74 - TYLKO dla umówionych

wcześniej osób (prosimy nie dzwonić na ten w sprawie zapisów nr gdy 509 jest zajęty, ponieważ zakłóca to konsultacje).

By ustalić termin wizyty telefonicznej, należy dokonać przedpłaty na konto, a po zaksięgowaniu jej na naszym rachunku bankowym (nr konta w tabelce poniżej) można śmiało już dzwonić do Mariolki (tel. 509 58 00 42). Uprzejmie prosimy zgłaszać się do rejestracji terminu tylko po zaksięgowaniu wpłaty lub po ewentualnym przesłaniu potwierdzenia na NOWY adres e-mail:

biuro@popko.pl

Z powodu dużej ilości zapisów czas oczekiwania na konsultację może się czasem znacznie wydłużyć. Mimo że konsultacje odbywają się kilkanaście godzin dziennie i tak  zdarzają się okresowe nadwyżki klientów lub ograniczenie przyjęć w czasie prowadzonych przez autora warsztatów. Oznacza to, że grafik jest tak napięty, a lista oczekujących tak długa, iż powstał poważny problem z przyjmowaniem ludzi. Dlatego prosimy o dotrzymywanie ustalonych terminów wizyt albo jak najszybsze powiadamianie nas o potrzebie przełożenia wizyty czy telefonicznej konsultacji po to, by odzyskane miejsce oddać innym czekającym w kolejce.  
Osoby pragnące skorzystać z konsultacji osobistych, nie telefonicznych, mogą przyjeżdżać wg terminarza.

 

PRZYJAZDY OSOBISTE BEZ KOLEJKI
Proszę pamiętać, że pan Zbyszek przeprowadza konsultacje 12 – 13 godzin na dobę, ale mimo to lista ludzi potrzebujących działań spiętrza się.
Jeśli komuś wyjątkowo zależy na czasie, zawsze może przyjechać konsultacje osobiste, o ile nie ma potrzeby zadawania zbyt wielu pytań. Samo działanie jest przecież krótkie, choćby dotyczyło całej rodziny, więc bez problemu można je uruchomić pomiędzy telefonicznymi konsultacjami.. Wystarczy tylko upewnić się, czy pan Zbyszek na pewno będzie w tym czasie obecny w Rusinowicach - daty przyjęć wyszczególnione są w terminarzu. Zakres każdego jednego działania, które p. Popko przeprowadza znajduje się tutaj (nawet przy skróconych czasowo odczytach): https://www.popko.pl/zakres,uzdrawiania,page.xhtml

EKSPRESOWE DZIAŁANIA UZDRAWIAJĄCE- DOŁADOWANIA ON-LINE NA KANALE YOUTUBE- POPKO TV.

 

Nr konta do wpłaty:

78 1050 1155 1000 0090 6262 4383

(ING Bank Śląski Lubliniec)

Do wpłat z zagranicy:

Nr IBAN: PL78105011551000009062624383

SWIFT: INGBPLPW

Adres:

"Wydawnictwo Oriin,  ul. Piaskowa 1,  42-700 Rusinowice"

Tytułem przelewu należy wpisać: imię i nazwisko osoby dzwoniącej na konsultację

TYTUŁ PRZELEWU jest bardzo ważny. Prosimy wpisać TYLKO imię i nazwisko, bez dopisków ("konsultacja", czy "Zbigniew Popko", co jest oczywiste). W aplikacji wyświetla się bowiem tylko tytuł przelewu, który ma zalewdiwe kilkanaście znaków do wykorzystania,  a brak podania w nim imienia i nazwiska uniemożliwia szybkie odnalezienie wpłaty podczas zapisu u p. Mariolki.


Zachęcamy też do skorzystania z materiałów w dziale „Co uzdrawiamy”, który pozwoli Państwu zrozumieć, iż zakres działania naszego uzdrowiciela znacznie przekracza sprawy dotyczące zdrowia fizycznego i dotyczy również szeroko pojętej sfery energetycznej, a więc działań na umyśle, psychice, sferze egzystencjalnej, także określenia wartości i charakteru wszelkich relacji międzyludzkich, jak i ingerencji w nasze życie sił niewidzialnych (nawiedzenia, opętania). Pan Zbigniew podpowie też, co wybrać, by lepiej ułożyć sobie przyszłość. Jednym słowem robi to, co zwykle wykonuje cała rzesza specjalistów. Tak czy owak jest najlepszy w tym, co robi.
Prosimy też obejrzeć niżej zamieszczony videoblog, w którym autor porusza sprawę niebezpiecznych komplikacji, jakie mogą się pojawić, gdy ktoś w tym samym czasie korzysta z usług różnych uzdrowicieli.
 
 

Pozostałe ważne materiały znjadą Państwo w dziale "Uzdrawianie", m.in.:

- przykładowe konsultacje, 

- instruktaż dla osób po konsultacjach,

- depresja oraz kocha- nie kocha,

-  cuda z Janem (bezpłatne działania).

Cennik

Obowiązuje od 20 lipca 2018 r.

80 zł – to koszt konsultacji z pełnym działaniem na osobę, choć w międzyczasie można omówić także kwestie związane z innymi osobami, zwłaszcza w kontekście spraw uczuciowych czy zawodowych.

Wielokrotność 80 zł - to koszt wieloosobowej konsultacji z pełnym działaniem adekwatny do ilości osób.


50 zł – to koszt doładowania (czyli kolejnego działania) bez odczytów jasnowidzenia. Jest to wskazane wtedy, gdy zachodzi potrzeba wspomożenia procesów uzdrowieńczych w przypadku ciężkich chorób czy poważnych powikłań psychicznych, czego nie sposób usunąć za pierwszym razem. Dotyczy to także osób, które dzwonią ponownie w sprawie poprzednio czyszczonych osób, o ile nie mają pytań odnośnie tych osób w zakresie jasnowidzącego sprawdzania egzystencji, relacji międzyludzkich czy spraw zawodowych. W takich bardziej rozbudowanych przypadkach, należy wybrać standardową opcję jak za pierwszym razem, gdy uzdrawianie i czyszczenie połączone jest z odczytywaniem informacji.


30 zł – Doładowanie internetowe. Działanie jest możliwe również dla osób, które korzystają z niego po raz pierwszy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce 'Doładowania" ⇒ https://www.popko.pl/doladowania.xhtml

 


 Autor o konsultacji:
 Moje działania obejmują ciało duchowe, energetyczne, fizyczne i egzystencjalne (całość związków z elementami fizyczno-energetycznej przestrzeni), a więc całość istoty ludzkiej i jej związków ze strukturą przestrzeni. Oznacza to, że działam kompleksowo. W równej mierze czyszczę i uzdrawiam żywe organizmy (ludzi, zwierzęta i istoty energetyczne), jak i ustawiam całe przestrzenie pod klucz (bez trudu likwiduję nawiedzenia oraz harmonizuję energie na większych obszarach, np. na polach uprawnych, co daje zauważalną zwyżkę plonów, bądź na mniejszych obszarach, jak w mieszkaniach, dzięki czemu znikają wszelkie szkodliwe wibracje niszczące ludzki i zwierzęcy organizm, przez co życie ludzkie wraca do normy, a spokojniejsze zwierzęta odzyskują utraconą witalność). Te same zasady dotyczą przestrzeni, gdzie odbywa się wszelka działalność gospodarcza: firm, sklepów, salonów urody, a tym bardziej miejsc, gdzie ostro konkurują z sobą negatywne ludzkie energie (emocje i życzenia).
Kasuję więc to, co na człowieka i jego przestrzeń działa destrukcyjne, a co dość skutecznie pęta ludzką energetykę i świadomość, czyniąc zeń istotę słabą życiowo, duchowo i fizycznie. Mówię nie tylko o zastawach, zakrzepach, naciekach, pasożytach itd., ale i o programach niszczących moc duchową i energetyczną, jak klątwy, cienie, podłączenia energetyczne, wampiryzm i uroki, kamale, jak i kody sterujące ludzką psychiką, uruchamiane przez nieżyczliwych ludzi lub wrogie nam istoty.
Także kwestia opętań przez siły świata astralnego nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu, jak i likwidowanie nawiedzeń czy ognisk demonicznych, czego nigdy nie zrozumie radiestezja ani kościół (świat ezoteryczny i religijny). 
Sprawa uzdrawiania ciała fizycznego jest już bardziej dyskusyjna, zwłaszcza gdy spotykamy się z oporem żywej materii, np. samej niechęci uzdrawianego do bycia zdrowym, dlatego często zachodzi potrzeba powtarzania działań poprzez „doładowania”. O dziesiątkach spraw, które stanowią tło naszych zainteresowań, ani wspomnę, gdyż są to tematy nieznane ogółowi, a więc już samo ich omawianie mogłoby wzbudzić niezdrowe dyskusje. Najważniejsze, by wyzwolony z ograniczeń i uzdrowiony na wielu płaszczyznach człowiek mógł swoją radością i marzeniami wypełniać ten świat dla innych.

 

http://www.popko.pl/po,konsultacjach,page.xhtml