vimeo
youtube

Strona główna » Uzdrawianie » Działania uzdrawiające oraz cennik

PobierzDrukuj

Działania uzdrawiające oraz cennik

 

Najbliższe warsztaty odbędą się w terminie 14.12.19 r.
Najbliższy termin na działanie uzdrawiające on-line to 16 grudnia '19 r.  (Następny termin to 23 grudnia '19) na nowym kanale EDEN 2 TV (kliknij).
UWAGA: BRAK WOLNYCH TERMINÓW na konsultacje telefoniczne. Prosimy nie robić wpłat na indywidualne działania przez telefon (dokonanie wpłaty nie umożliwi skorzystania z konsultacji telefonicznej w przyszłości, a zwroty na Państwa konta mogą mieć opóźnienia). Wszystkie inne formy spotkań są dostępne bez zmian. Zapraszamy wkrótce na videoblog instruktażowy o nowej formie działań Zbigniewa Jana Popkosmiley.
 

Ważne zmiany w konsultacjach


2019-10-02

Jasnowidz Jan (i uzdrowiciel w jednej osobie) zamyka konsultacje...

Ponieważ zapisy na konsultacje telefoniczne zostały zawieszone, a kolejka na osobiste konsultacje wydłuża się, zachęcamy do skorzystania z obecnej, głównej formy działań, jaką są działania uzdrawiające przez Internet.

Działania takie możliwe są od dłuższego czasu dzięki kolejnym wzrostom poziomów uzdrawiania i cieszą się bardzo dużym powodzeniem.

 

Przypominamy, że kanał YouTube POPKO TV od czerwca 2019 zmienił nazwę na EDEN TV. Od października 2019 wszystkie transmisje na żywo odbywają się na nowym kanale EDEN 2 TV. Więcej informacji w wideo: https://youtu.be/gy4Zfahr79A

 

Najbliższe działanie on-line
odbędzie się na kanale EDEN 2 TV (nowy kanał)

PONIEDZIAŁEK, 16 grudnia o godz. 18:30

Tym samym dziękujemy za wszystkie pozytywne komenatrze i pochwały (prosimy zamieszczajcie je poprzez formularz na stronie w dziale "Podziękowania", bo tych telefonicznych czy mailowych nie mamy możliwości spisywać).

 

UWAGA WAŻNE: od października 2019 UZDRAWIANIE NA ŻYWO będzie odbywać się na nowym kanale EDEN 2 TV. Zapowiedzi transmisji na stronie głównej kanału: https://www.youtube.com/channel/UCffzUhfqtCZR3LfDn6aLZag

 

Więcej szczegółów w zakładce: DOŁADOWANIA

Osoby dzwoniące na konsultację telefoniczną mogą przygotować wodę (np. w butelkach). Podczas działania odbędzie się energetyzowanie na "Wodę życia", która pomaga w utrzymaniu procesów zdrowieńczych po działaniu. Więcej informacji w wideo: https://youtu.be/8QuBlimdB6A?t=655

 

 

Zbigniew Jan Popko,

uzdrowiciel duchowy i szaman w boskich pasmach pojednania, dyplomowany mistrz bioenergoterapii, jasnowidz zaprasza na działania uzdrawiające i odbudowujące związki istoty ludzkiej z przestrzenią. 

Tel. 509 58 00 42

 

DZIAŁANIA UZDRAWIAJĄCE- DOŁADOWANIA ON-LINE NA KANALE YOUTUBE- EDEN 2 TV.

 


Zachęcamy też do skorzystania z materiałów w dziale „Co uzdrawiamy”, który pozwoli Państwu zrozumieć, iż zakres działania naszego uzdrowiciela znacznie przekracza sprawy dotyczące zdrowia fizycznego i dotyczy również szeroko pojętej sfery energetycznej, a więc działań na umyśle, psychice, sferze egzystencjalnej, także określenia wartości i charakteru wszelkich relacji międzyludzkich, jak i ingerencji w nasze życie sił niewidzialnych (nawiedzenia, opętania). Zbigniew Jan Popko podpowie Wam także, co wybrać, by lepiej ułożyć sobie przyszłość. Jednym słowem robi to, co zwykle wykonuje cała rzesza specjalistów i na dodatek jest najlepszy w tym, co robi.
Prosimy też obejrzeć niżej zamieszczony videoblog, w którym autor porusza sprawę niebezpiecznych komplikacji, jakie mogą się pojawić, gdy ktoś w tym samym czasie korzysta z usług różnych uzdrowicieli.
 
 

Pozostałe ważne materiały znjadą Państwo w dziale "Uzdrawianie", m.in.:

- instruktaż dla osób po konsultacjach,

- depresja oraz kocha- nie kocha,

-  cuda z Janem (bezpłatne działania).

Cennik

Obowiązuje od 1 października 2019 r.

Z uwagi na brak wolnych miejsc na konsultacje telefoniczne miejsc, cennik dotyczy głównie konsultacji osobistych w Rusinowicach.

Ważne: prosimy nie robić wpłat na konsultacje telefoniczne, ponieważ nie dysponujemy dostępnymi terminami.

120 zł – to koszt konsultacji z pełnym działaniem na daną osobę, choć w międzyczasie można omówić także pozwiązania z innymi osobami, zwłaszcza w kontekście spraw uczuciowych czy zawodowych. Wielokrotność 120 zł - to koszt wieloosobowej konsultacji z pełnym działaniem adekwatny do ilości osób.

50 zł – to koszt doładowania (czyli kolejnego działania) bez odczytów jasnowidzenia. Jest to wskazane wtedy, gdy zachodzi potrzeba wspomożenia procesów uzdrowieńczych w przypadku ciężkich chorób czy poważnych powikłań psychicznych, czego nie sposób usunąć za pierwszym razem. Dotyczy to także osób, które dzwonią ponownie w sprawie poprzednio czyszczonych osób, o ile nie mają pytań odnośnie tych osób w zakresie jasnowidzącego sprawdzania egzystencji, relacji międzyludzkich czy spraw zawodowych. W takich bardziej rozbudowanych przypadkach, należy wybrać standardową opcję jak za pierwszym razem, gdy uzdrawianie i czyszczenie połączone jest z odczytywaniem informacji.

30 zł – uzdrawianie na żywo (on-line). Działanie poprzez kanał YouTube jest możliwe również dla osób, które korzystają z niego po raz pierwszy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce 'Doładowania" ⇒ https://www.popko.pl/doladowania.xhtml


 Autor o działaniach uzdrawiających:
 Moje działania obejmują ciało duchowe, energetyczne, fizyczne i egzystencjalne (całość związków z elementami fizyczno-energetycznej przestrzeni), a więc całość istoty ludzkiej i jej związków ze strukturą przestrzeni. Oznacza to, że działam kompleksowo. W równej mierze czyszczę i uzdrawiam żywe organizmy (ludzi, zwierzęta i istoty energetyczne), jak i ustawiam całe przestrzenie pod klucz (bez trudu likwiduję nawiedzenia oraz harmonizuję energie na większych obszarach, np. na polach uprawnych, co daje zauważalną zwyżkę plonów, bądź na mniejszych obszarach, jak w mieszkaniach, dzięki czemu znikają wszelkie szkodliwe wibracje niszczące ludzki i zwierzęcy organizm, przez co życie ludzkie wraca do normy, a spokojniejsze zwierzęta odzyskują utraconą witalność). Te same zasady dotyczą przestrzeni, gdzie odbywa się wszelka działalność gospodarcza: firm, sklepów, salonów urody, a tym bardziej miejsc, gdzie ostro konkurują z sobą negatywne ludzkie energie (emocje i życzenia).
Kasuję więc to, co na człowieka i jego przestrzeń działa destrukcyjne, a co dość skutecznie pęta ludzką energetykę i świadomość, czyniąc zeń istotę słabą życiowo, duchowo i fizycznie. Mówię nie tylko o zastawach, zakrzepach, naciekach, pasożytach itd., ale i o programach niszczących moc duchową i energetyczną, jak klątwy, cienie, podłączenia energetyczne, wampiryzm i uroki, kamale, jak i kody sterujące ludzką psychiką, uruchamiane przez nieżyczliwych ludzi lub wrogie nam istoty.
Także kwestia opętań przez siły świata astralnego nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu, jak i likwidowanie nawiedzeń czy ognisk demonicznych, czego nigdy nie zrozumie radiestezja ani kościół (świat ezoteryczny i religijny). 
Sprawa uzdrawiania ciała fizycznego jest już bardziej dyskusyjna, zwłaszcza gdy spotykamy się z oporem żywej materii, np. samej niechęci uzdrawianego do bycia zdrowym, dlatego często zachodzi potrzeba powtarzania działań poprzez „doładowania”. O dziesiątkach spraw, które stanowią tło naszych zainteresowań, ani wspomnę, gdyż są to tematy nieznane ogółowi, a więc już samo ich omawianie mogłoby wzbudzić niezdrowe dyskusje. Najważniejsze, by wyzwolony z ograniczeń i uzdrowiony na wielu płaszczyznach człowiek mógł swoją radością i marzeniami wypełniać ten świat dla innych.

 

http://www.popko.pl/po,konsultacjach,page.xhtml