vimeo
youtube

Strona główna » Akademia Wiedzy Duchowej » Zielone wideoblogi

PobierzDrukuj

Zielone wideoblogi

 

Laska Przemienienia - potężny artefakt blokujący niskie wibracje. Weź ją i się broń...

Odkryj siebie zawartego w ŚMIERCI, a zmienisz życie na lepsze. Sięgnij po Moc Istnienia...

Pierścień Atlantów - chroni czy szkodzi. Dowiedz się prawdy nim nie jest za późno

Pierścienia używano na Atlantydzie do kontrolowania i wspierania uczniów Głównego Kapłana. Nadajnikiem był Krzyż Atlantycki, a odbiornikiem znany nam pierścień. By w ogóle było to możliwe, stworzono nową strukturę energetyczną, znaną dziś jako czakramy. Niestety została ona wpisana w ludzkie DNA i ta domontowana NOWOŚĆ jest w tej chwili jednym z głównych zagrożeń dla ewolucji rodzaju ludzkiego. Podobne jej formy tworzono na potrzeby uruchamiania Pola Potencjału i pełniło to rolę wzmocnionego egregoru. Dziś czakramy wykorzystuje się do trzymania ludzi na postronku niskich wibracji i w uzależnieniu od emocji... Energetycznej wiwisekcji potrafi dokonać nawet niezdara ezoteryk, jeśli cokolwiek wie o ingerowaniu w ludzkie struktury eneregtyczne. W jego wydaniu MEDYTACJA może być śmiertelna dla duszy. No cóż zaprogramowani ludzie ulegają zaronizowanym SPEC-jalistom. Za jakiś czas wszystko zostanie ujawnione, ale dla wielu będą to spóźnione wiadomości...

2021-04-14

Czarna magia. Jak zniszczyć człowieka i poprawić swoje życie. Masz tę moc w sobie.

Biała magia. Jak uratować człowieka, jak być silniejszym od zła (od czarnego maga)...

JAK rozkochać kogoś w sobie lub jak go sobie podporządkować. Czarna i Biała Magia w praktyce.

 

Samouzdrawianie - szczęście - radość. Każdy potrafi zmienić obraz świata i własnego ŻYCIA.

Nieprawdą jest, że tylko wyjątkowi ludzie potrafią uzdrawiać. Taką samą programową pułapką jest twierdzenie, że tylko co setny człowiek może chodzić. Oczywiście wypada w tym miejscu pominąć kwestię kalectwa, chorobowej niedyspozycji czy blokad nałożonych na DNA. Ale gdy się to wszystko posprząta, to nierzadko się okazuje, że prości z wyglądu ludzie mają wielkie serca i towarzyszącą im ogromną moc potrzebną do poprawy zdrowia u drugiego człowieka.

2021-04-14

Czym jest miłosierdzie? Poznaj prawdziwą wartość dobra. Bądź wyzwolony i kreatywny.

Każdy człowiek zapytany o to, czy jest dobry? Zapewne odpowiedziałby z przekonaniem, że tak. Jednak okazuje się, że pojęcie dobra ma różne oblicza. Świat duchowy dobro postrzega inaczej, niż ludzka ocena. Dowiedz się, jak być dobrym i co oznacza prawdziwe miłosierdzie.

2021-04-14

Stan Buddy - umysł i świadomość w boskim zjednoczeniu. Otwórz drzwi do wolności.

Świadomość i umysł - czy wiesz, jak funkcjonują? Dowiedz się wszystkiego o ich właściwościach, których poznanie pozwoli ci zapanować nad życiem zgodnie z zamysłem Boga. Stań się gigantem rozumiejąc, jak te dwie machiny wykorzystywali Wielcy Mistrzowie - Jezus i Budda.

2021-04-14

Cierpliwość to nie tylko cnota, to także oręż do walki o szczęśliwe jutro

Czasami proste sprawy więcej dla naszego dobra uczynią, niż te rzekomo wielkie. Czasem nie góra pieniędzy zapewni ci zwycięstwo, a właśnie cierpliwość w pociąganiu za sznurki rzeczywistości.

2021-04-14

Cudze myśli i życzenia potrafią opętać. Własne również. Dowiedz się, jak temu zaradzić...

Człowiek, ze względu na to, że jest istotą wielowymiarową, w tym energetyczną, jest poddany nieustannym wpływom innych energii i sił na jego pole. Nadmierne myśli, nerwowość może być wywołana energetycznym samoopętaniem. Uzdrowiciel duchowy proponuje szereg rozwiązań, których zastosowanie może pomóc wyjść z emocjonalnego dołka i sprawić, że Twoje ciało i umysł zaczną funkcjonować poprawnie.

2021-04-14

Tożsamość i pragnienia kontra zgodność i potrzeby... Zapamiętaj, a będziesz spać spokojnie.

Mistyk Zbyszek po raz kolejny podzielił się wiedzą zdobytą podczas eksploracji światów duchowych. Porusza ważną kwestię dla osób zaangażowanych w rozwój duchowy - tożsamości oraz zgodności ideologicznej, które odpowiednio zrozumiane nas wzmocnią. Wiedza zaawansowana - temat, który rozwiniesz w zaciszu osobistej medytacji, posługując się wahadełkiem i Skalami Astralnymi.

2021-04-14

Opętanie przez drugiego człowieka to aż 70% wszystkich nieszczęść. Zaradź temu póki możesz.

Standardowo każdy człowiek zaprzeczy stwierdzeniu, że większość jego myśli i emocji ma inne źródło pochodzenia niż własny umysł. Ale tak w istocie jest. Między ludźmi przez cały czas odbywa się wzajemna wymiana nie tylko myśli, emocji i projektów na życie, ale również również przyzwyczajeń i zachowań zapisanych w DNA. Dlatego się mówi, że jak pójdziesz między wrony, to będziesz krakać jak i one. Jeśli chcesz cel, prawie zawsze musisz wesprzeć się przynależnością do jakiejś grupy społecznej, której wspólny, ukryty w egregorze potencjał wydatnie ci we wszystkim pomoże. No cóż, ale coś za coś. Grupa cię wesprze i pomysł wypali, ale twoja prawdziwa natura może ulec uszkodzeniu. I wtedy zaczyna się piekło...

2021-04-14

Katastrofa ekologiczna a koniec świata. Obudzona ŚWIADOMOŚĆ ludzkości może zmienić ten scenariusz.

Co może ustrzec nas przed katastrofą?... Tylko obudzona ŚWIADOMOŚĆ może zmienić przyszłość na lepsze. Nikt tak naprawdę nie wie, co czeka ludzkość. Wynika to ze stałej zmienności, jaką rządzi się ten świat. Mimo tego istnieje wiele teorii i głoszonych oficjalnie przepowiedni na temat końca świata. Mistyk Zbyszek znając mechanizmy wpływające na rzeczywistość, serwuje kolejną porcję bezkonkurencyjnej wiedzy duchowej w bardzo realnym wydaniu. Poznaj ten materiał i zastosuj, jeśli losy świata i ludzi nie są ci obojętne. Wideo pochodzi z października 2019 roku.

2019-10-13

Czy rozwój duchowy jest potrzebny? Na końcu tej drogi znajduje się wszystko, również Ty i zwycięstwo

Funkcjonowanie świata opiera się na dwóch rzeczywistościach. Sterują nimi różne siły... Materiał o sensie rozwoju duchowego "w pigułce". Poznaj strukturę światów energetycznych i duchowych, jak i budowy samej istoty człowieka, oraz tego co i dlaczego na niego wpływa.

2021-04-14

Oddech życia to nie tylko zdrowie - to wielka tajemnica i droga do wyzwolenia.

Oddech to misterium, które otwiera wszystkie drzwi. Ciału fizycznemu pozwala na wymianę komórkową. ciału energetycznemu na wymianę cząsteczkową. a duchowemu na zmianę oprogramowania i znalezienie nowych dróg we wszystkich kierunkach. Mądry człowiek zbiera wszystkie informacje w tym temacie i buduje z nich klucz do nowego życia...

2021-04-14

Jaka jest społeczna (duchowa) i merkantylna (systemowa) wartość dzieł sztuki. Pacyfikacja artyzmu...

W tym materiale dowiesz się, jak wartość dzieł sztuk ocenia świat duchowy, który bierze pod uwagę uczciwość twórcy oraz jego jedność ze światem, a na ile wyceniają je sprzedający liczący na zys. Nie wszystko jest wycenione prawidłowo...

2021-04-14

O duchowości z jasnowidzem Janem. Czy duchowość popłaca?

Czy warto rozwijać się duchowo? Czy świadomość to wewnętrzny Bóg? Czy może lepiej Boga zastąpić ateizmem i podlegać tylko sobie? A czy Bóg ma coś wspólnego z kościołem czy tylko z człowiekiem?

2021-04-02

Zdrada - kto ją wymyślił i dlaczego. Czy to ukryta nienawiść? Czy to brak kochania?

2021-04-14

Totalna biologia to dwunastowymiarowy portal, a nie tylko jednowymiarowe ciało fizyczne.

Czym jest Totalna biologia? Najpierw należy poznać treści dotyczące funkcjonowania Istoty ludzkiej w obszarze jej 12 wymiarów.

2021-04-14

Wibracja słowa - wibrosłowo. Jestem MEDYTACJĄ zawartą w 12 wymiarach. Świadomość.

Czy wiesz, że każde słowo tworzy wibracja? Każde zawarte jest w przestrzeni energetycznej, w której żyje człowiek. To wibracją tworzymy rzeczywistość dla siebie i innych. Poznaj wartość wypowiadanych słów i dbaj o nią. W przeciwnym razie, nawet sama mowa może stać się niebezpieczna.

2021-04-14

Holograficzna rzeczywistość. Sterowanie umysłem i blokowanie zapisów.

Czy holograficzna rzeczywistość istnieje? Chyba każdy z nas to przeżył. Nerwy, gdy nie możemy znaleźć kluczyków do auta tuż przed wyjściem, gdy się spieszymy. Dokumenty, które jesteśmy pewni, że zostawiliśmy właśnie w tej szufladzie!... Przeszukaliśmy całe mieszkanie, zawirował świat odsuwanych szaf. Nie ma rady. To nie nasz umysł... To... Diabeł ogonem nakrył i basta. Oglądajcie, jeśli chcecie tą zagadkę złośliwości rzeczy martwych raz na zawsze rozgryźć ;)

2021-04-14

W Bogu znajduje się nasze DNA. Uaktywnij je i stan na wodzie. Pomóż światu.

Nauki duchowe wcale nie są trudne, wręcz przeciwnie wiedza spływająca od Przewodników Duchowych jest bliższa sercu i naszym przekonaniom niż wszystko to, co system pod wszelka postacią nam oferuje. Tylko proszę nie popaść w megalomanie i przypadkowo nie założyć, że ludzka wiedza jest marna i bezużyteczna. W grę wchodzi nie jest jakość, tylko spożytkowanie... Nowoczesna technologia dla człowieka czy przeciwko? Medycyna dla człowieka czy przeciwko? Bóg dla człowieka czy przeciwko?... Gdy się nad tym zastanowić, to łatwo dojść do wniosku, że Duch łata dziury w niewiedzy tam, gdzie potrzebne jest sprostowanie i dopowiedzenie. ON ceni WSZELKIE PRZEJAWY ludzkiego geniuszu... A to, że często wiedza duchowa rozmija się z ludzką, nie jest mankamentem, tylko zwróceniem uwagi na to, w jakim kierunku powinny ruszyć badania. Jest jefnak małe "ale", jest nim przestrzeń duchowa, której nauka nigdy nie dosięgnie. Nauka może i nie, ale naukowcy, ale ludzie mający obudzoną świadomość TAK i to skrzętnie wykorzystają do rozwoju własnych pomysłów...

2021-04-14

Prawda to broń, to przemiana, to Mały Zwycięzca. Poczuj człowieczeństwo.

Szczerość jest początkiem drogi do wyzwolenia się z narzuconych nam ograniczeń. Odczucie PRAWDY, którą można w sobie powołać, to już prawdziwy mistycyzm, to droga, która idą najlepsi, to stan, którym dotyka się NAGIEJ RZECZYWISTOŚCI, w tym i SAMEGO SIEBIE... Prawdy nie ujawniaj pod publiczkę, Prawdziwą Prawdą można ugrać tylko ŚWIĘTOŚĆ..

2020-06-11

Zdrada. Czym tak naprawdę jest?

Czy zdrada istnieje? Czy można ją wybaczyć? Co jest powodem zdrady? Zrozumienie czym ona jest, otwiera nowe spojrzenie na społeczną ewolucję. Przyzwyczajenia karzą nam wierzyć w społeczeństwo podzielone, co utrzymuje stałe oddzielenie zamykając drogę do pełnego poznania. Pytanie więc, gdzie istnieje zdrada, skoro jest ona wyłącznie próbą odnalezienia się w udanych relacjach ze światem i pozostałymi ludźmi?

2021-04-14

Nici to wiązki energetyczne sterujące ludzką mocą. Zwiększ ich ilość a zwyciężysz. Nauki Edenu.

Mało kto wie, w jaki sposób człowiek steruje własną mocą, a jeszcze mniej osób zdaje sobie sprawę z tego, że wejście w określone stany może tak znacznie zwiększyć ilość nici, że człowiek jest w stanie sterować materią...

2021-04-14

 Dlaczego warto rozwijać się duchowo? Czy to to samo co rozwój osobisty?

Nie wszyscy wiedzą, czym jest rozwój duchowy i co oznacza powrót do Domu. Każdy szuka zdrowia, bogactwa i bezpieczeństwa w życiu. Każdy zastanawia się nad tym, czy łatwiej i szybciej osiągnie to siłą czy też za pomocą podpowiedzi świata duchowego? Czy może być tak, że wszystko co w tej materii wiadomo nijak się ma do Duchowej Prawdy?

2021-04-14

Rozwój duchowy to manifestacja mocy. To lepsze zarobki, lepsze zdrowie i lepszy TY.

Dla człowieka najważniejsza jest Duchowa (nie fizyczna) Świątynia Serca. Jestem mistykiem, dlatego jasnowidzenie, podróże po światach duchowych i pobieranie tam nauk są dla mnie ogromnie ważną sprawą. Bez tego nie sposób funkcjonować. Jasnowidzenie, nauki w zaświatach, czerpanie wiedzy ze źródła informacji to dary, bez których nie sposób żyć. Do tego dochodzi większy wpływ na zdrowie, na egzystencję i na ludzi. Co tu więcej dodawać, by poczuć, że warto jest zgłębić tajemnicę o samym sobie. Nic, bo jest to najpiękniejsza przygoda w życiu...

2021-04-14

 Zbuduj energetyczną fortecę, a zaczniesz decydować o obrazie wspólnej rzeczywistości. Bądź WIELKI.

Czym jest DOM SWÓJ? To nie jest budynek stojący obok waszej posesji. To twoje własne Pole Potencjału, z którego najwyższy czas korzystać tak samo, jak czynią to wielcy tego świata. Dla nich prawa energetyczne nie są tajemnicą. Tworzą egregory, sieci wzajemnych powiązań i wzmacniają się poprzez rytuały. Doceń tę wiedzę, dzięki której panują nad światem, i odblokuj swoja przestrzeń. Naucz się z niej korzystać tak samo, jak czynili to rycerze w danych wiekach... Z warowni własnego grodu obserwuj otoczenie i wypatruj sytuacji, w których odniesiesz życiowy sukces... A gdy będzie źle, gdy wrogie ci siły zechcą ci umniejszyć lub coś ci odebrać, wtedy schronisz się w domu i czytając książki, spokojnie przetrwasz gorszy czas..

2021-04-14

 

Sennik. Jak jak interpretować sny. Jak dzięki nim zmienić swoje życie. Jak być obudzonym. Nauki Jana

Nie negujmy dotychczasowych dokonań w zakresie sztuk mantycznych, ale też idźmy do przodu z postępem. Świat duchowy prostym językiem podopowiada, na czym opiera się zasada budowy Sennika i jak najprościej dodać do tego własne trzy grosze, by móc od kolejnego snu poprawnie interpretować podpowiedzi płynące z zaświatów...

2021-04-14

Czy jesteś wcieleniem Jezusa? Czy to możliwe? Czy płynie w tobie krew awatarów?

Tam gdzie budzi się świadomość, tam, gdzie istota ludzka pracuje nad sobą, właśnie wtedy dochodzi się do Awatara, jakim był Jezus. Dlatego każdy z nas, kto budzi się jako Syn Boży, był Buddą, Jezusem lub zawiera w sobie ich DNA. Dowiedz się, jak te sprawy tłumaczy świat duchowy...

2021-04-14

Uzdrawianie. 3 Koła Istnienia. Powróci zdrowie i chęć do życia.

Im więcej wiesz na temat fizycznego, energetycznego i duchowego uzdrawiania, tym większą masz szansę na długie i szczęśliwe życie. Nie przegap kolejnej lekcji o tym, jak wygląda wiedza od strony duchowej. Nauki JANA...

2021-03-20

Sekret twojego imienia jest wart milionów. Pojmij, jak ten skarb samemu wykorzystać.

Czasem trzeba wrócić do początku, do najprostszych spraw, by zrozumieć, że od dawna ma się to, czego bezskutecznie się szuka. Nasze imię to nie tylko zbitek dźwięków, to wibracje będące ukrytym kodem, który otwiera wiele drzwi, także te do własnej przyszłości i sukcesów...

2021-04-14

Czym jest ego? Czy na pewno jest wrogiem człowieka?

EGO, czy to jakiś dziwny, nieznany kryptonim? Psychologia uformowała dziwne teorie na jego temat, ludzie kojarzą go z egoizmem, a ezoteryka wiesza na nim psy. Tymczasem Ego to nic innego, jak umysł troszczący się o człowieka w sposób mu przypisany. Jego celem jest zapewnienie człowiekowi przetrwania. I zdaje z tej roli egzamin.

2021-04-14

Wibracja - podstawa budowy nowego świata. To nią operują świadomość.

Wibracja to nie energia i jej drgania. Wibracja to światło duchowe, po które sięga człowiek, gdy budzi swoją świadomość. Wokół ducha narosło wiele mitów, a jego interpretacja daleko odbiega od rzeczywistości. Tymczasem świat duchowy w prosty, niemal naiwny sposób ukazuje, czym jest wibracja i stany duchowe, dzięki którym można uratować ludzkość...

2021-04-14

Medytacja. Co zrobić, by podróże astralne i odczyty na skalach się udały.

Wibracja to nie energia i jej drgania. Wibracja to światło duchowe, po które sięga człowiek, gdy budzi swoją świadomość. Wokół ducha narosło wiele mitów, a jego interpretacja daleko odbiega od rzeczywistości. Tymczasem świat duchowy w prosty, niemal naiwny sposób ukazuje, czym jest wibracja i stany duchowe, dzięki którym można uratować ludzkość...

2021-04-14

Ego jest zawsze BIAŁE. To człowiek używa go do dobrych lub Złych celów. EGO to DAR.

Duch wyraźnie rozgranicza egoizm od egonizmu, który jest filarem siły umożliwiającej człowiekowi przebudowę świata i samoodrodzenie się w ogniu życia. Kto i dlaczego wmówił nam, że walka o swoje jest złem?

2021-04-14

Ocenianie - podstawowa funkcja człowieka. Wykorzystaj jej moc, osiągnij sukces.

System tak działa, by strachem i narzuceniem własnych rozwiązań odnośnie wzorcowania myślenia i oceniania, uczynić z człowieka jednostkę słabą, a nawet bezwolną. Jakiś czas temu doszło do jednego z największych paradoksów istnienia, kiedy to człowieka uwierzył, iż ocenianie, zwłaszcza systemowych organizacji i innych ludzi, może być niewłaściwe. Rodo wzmocniło tę tezę i zwyczajny człowiek z wolna stracił prawo do głosu nawet w swoich egzystencjalnych i duchowych sprawach. Wszelkiej maści szalbierze natychmiast rzucili się z głoszeniem nowej ideologii...

2021-04-14

Bogactwo drogą do oświecenia. Przekoduj swój umysł. Doceń swoją zręczność.

2021-04-14

 
Zapoznaj się z klauzulą informacyjną RODO

Informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies.

W trosce o bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną oraz polityką prywatności.

X
Czytaj więcej Akceptuję
Szanowny Kliencie

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

ZgodyPolityka prywatności
Wyrażenie zgody

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez: Wydawnictwo Oriin

Cele przetwarzania danych
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
 • realizacja zamówienia/zlecenia klienta, świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych

Administrator oraz podmioty przetwarzający dane na zlecenie administratora danych, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Kontrolowanie plików cookie

Zakres akceptacji plików cookie możesz ustawić w swojej przeglądarce, zgodnie z ustawioną polityką cookie.

Polityka prywatności / cookies
Firma Wydawnictwo Oriin, właściciel serwisu {$site|editable}, dokłada wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych przyjmujemy niniejszą Politykę Prywatności, która obowiązuje od dnia 25 maja 2018 r. Polityka Prywatności odwołuje się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dokument określa jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy i jak dbamy o ich bezpieczeństwo i Państwa prawa.
§1 Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest {$company . W przypadku dodatkowych pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw, prosimy o kontakt drogą mailową: mail is empty}.

§2 Zakres, cele i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

W związku z tym, że poprzez serwis popko.pl umożliwiamy kontakt w różnych sprawach, przetwarzamy Państwa dane osobowe w różnych celach, w różnych zakresach i na różnych podstawach prawnych. W celu precyzyjnego przekazania informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych pogrupowaliśmy je według celu przetwarzania danych:

 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

W przypadku danych osobowych pozyskanych w inny sposób, niż przez stronę popko.pl lub telefonicznie czy mailowo również przetwarzamy je wyłącznie w celu, w jakim zostały udostępnione i przez czas jaki jest konieczny do realizacji tego celu. W przypadku planowanej zmiany celu przetwarzania, zawsze pytamy właściciela danych osobowych o zgodę i informujemy o zmieniających się warunkach przetwarzania danych.

§3 Pliki cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu, a w szczególności dostosowania zawartości serwisu do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania z serwisu. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać podstawowe parametry urządzenia użytkownika (takie jak: typ urządzenia, rozdzielczość ekranu, kraj, z którego dochodzi do wejścia) i dzięki temu odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego potrzeb. Wykorzystujemy także cookies w celu zbierania ogólnych i anonimowych danych statystycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych i marketingowych:

 • Google Inc. z siedzibą w Mountain View, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://policies.google.com/privacy
 • Facebook Inc. z siedzibą w Menlo Park, Kalifornia, Stany Zjednoczone, Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://www.facebook.com/policy.php
 • Twitter, Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103 U.S.A., Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://twitter.com/en/privacy

Podmioty wymienione w §3 są administratorem danych osobowych zawartych w plikach cookies w rozumieniu RODO. Mogą Państwo samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do urządzenia użytkownika. Zmiany ustawień można dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies bądź informować o każdorazowym zamieszczeniu cookies na Państwa urządzeniu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej. Mogą Państwo w każdej chwili usunąć pliki cookies, korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której Państwo używają. Ograniczenie stosowania plików cookies może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

§4 Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

Przysługuje Państwu prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych,
 • sprostowania danych osobowych,
 • usunięcia danych osobowych,
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • przenoszenia danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych,
 • cofnięcia wcześniej wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu skorzystać ze swoich uprawnień, prosimy o kontakt na adres mailowy: autor@popko.pl Jeżeli, występują Państwo do nas z żądaniem związanym z wykonaniem wymienionych powyżej praw, odpowiadamy na to żądanie niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu miesiąca po jego otrzymaniu. Jeżeli jednak – z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań – nie będziemy mogli spełnić Państwa żądania w ciągu miesiąca, spełnimy je w ciągu kolejnych dwóch miesięcy informując uprzednio o przedłużeniu terminu.

§5 Bezpieczeństwo Państwa danych

Jako Administrator Danych Osobowych danych osobowych dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych osobowych.

Zobowiązujemy się do:

zabezpieczenia danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, zmianami, uszkodzeniem lub zniszczeniem, dopuszczenia do przetwarzania danych osobowych wyłącznie osób posiadających wydane przez nas upoważnienie, zapewnienia kontroli nad prawidłowością przetwarzania danych osobowych, prowadzenia ewidencji osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych, dochowania szczególnej staranności, aby osoby upoważnione do przetwarzania tych danych zachowały je w tajemnicy, również po zakończeniu realizacji Usługi, prowadzenia wymaganej przepisami prawa dokumentacji opisującej sposób przetwarzania powierzonych danych osobowych oraz środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzania tych danych, zapewnienia aby urządzenia i systemy informatyczne i telekomunikacyjne, służące do przetwarzania danych osobowych, były zgodne z wymogami Rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzanych danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy.

§6 Newsletter

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów należących do Wydawnictwo Oriin wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej strony popko.pl zapisana na newsletter może się z niego wypisać klikając przycisk „anulować subskrypcję” na dole każdej wiadomości z newslettera. Newsletter wysyłany jest e-mailem. {company} zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości, osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się na przetwarzanie podanych danych w formularzach, zgodnie z Polityką Prywatności. Pod pojęciem wiadomość są rozumiane informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne (mailingi, promocje, reklamy, inne materiały marketingowe). Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych popko.pl.

Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję