vimeo
youtube

Strona główna » Ogłoszenia » Strona 1

Drukuj

Ogłoszenia

 • Warsztaty on-line Webinar

  Publikacja: 2020-03-29

  Na ten termin zapisy zamknięte! Wszystkich chętnych zapraszamy na nowy termin, tj. 25 kwietnia 2020.

   

  NIE MOŻESZ OTWORZYĆ LINKA, BY WEJŚĆ NA WEBINAR, A ZAPISAŁEŚ SIĘ NA WARSZTATY 4.04?

  NIE MOŻESZ SIĘ DO NAS DODZWONIĆ?

  WYŚLIJ SMS TYLKO Z IMIENIEM I NAZWISKIEM NA NUMER 669 799 676,

   

  I DALEJ DZWOŃ NA PODANE NUMERY TELEFONÓW:  +48 515 360 205 +48 34 357 06 74 + 509 580 042

  Ilość osób została przekroczona. Prosimy nie dokonywać wpłat na 4 kwietnia (zwroty przelewów mogą być opóźnione).

   

  Z uwagi na panującą sytuację przygotowaliśmy dla Was nową formę warsztatów w formie Webinaru. Zapraszamy!

  INFORMACJA DLA OSÓB ZAPISANYCH WCZEŚNIEJ NA WARSZTATY TYGODNIOWE 1-5 KWIETNIA ZNAJDUJE SIĘ NA SAMYM DOLE TEGO TEKSTU.

  Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się broszurą, czyli krótką instrukcją o przebiegu "internetowych warsztatów bez wychodzenia z domu", która znajduje się pod tym linkiem: Instrukcja do pobrania- kliknij tutaj.

   

  Po pobraniu i przeczytaniu broszury o sobotnim webinarze, zapraszamy do zapisu. Istnieją 2 możliwości:

  1. Zakup produktu w sklepie internetowym  "Warsztaty on-line 4 kwietnia 2020" (rekomendowany sposób) -> wejście do sklepu tutaj

  2. Zapis telefoniczny i tradycyjna wpłata na warsztatowe konto: 84 1050 1155 1000 0091 1732 6455. Tytułem: "imię i nazwisko" + "4.04.20"+"adres e-mail".  Koszt: 250 zł/osobę.

  Ważne: Adres e-mail jest potrzebny do wysłania linka z zaproszeniem do udziału w webinarze, czyli do tzw. rejestracji i umożliwia zalogowanie się na wydarzenie w sobotę 4 kwietnia. Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10:00.  Wspólne logowanie na platformę możliwe od godz. 8:00.

  3. Na podany przez Was adres e-mail otrzymacie zaproszenie do Webinaru. Więcej informacji w wideo poniżej

  Warsztaty on-line instruktaż dla uczestników

   

  Rekomendujemy zapisy  poprzez zakupy w naszym sklepie z kilku względów:

  -cała instrukcja wraz z zapisem znajduje się w jednym miejscu,

  -zagawarantowane podanie wszystkich niezbędnych danych (w tym adresu e-mail),

  -niemożliwa pomyłka we wpłacie,

  -dostęp do szybkich płatności nawet dla osób z zagranicy.

   

  Zapisy poprzez sklep on-line są możliwe do piątku 3 kwietnia 2020, telefonicznie do czwartku 2 kwietnia 2020. Po zapisie telefonicznym każda osoba dostanie na adres e-mail ogólną broszurę informacyjną lub pobierze ją z linka (https://sklep.popko.pl/instrukcja_webinar.pdf). Po dokonaniu wpłaty każdy otrzyma szczegółową instrukcję na adres e-mail (zawiera ona także dział "Pomoc", w którym opisano co zrobić w razie kłopotów z brakiem dźwięku, obrazu etc.). W przypadku sklepu on-line zapisem jest zakup produktu (szczegółowa instrukcja na e-mail zostanie wysłana najwcześniej we wtorek 31.03.2020). Warsztaty zostały zorganizowane na platformie z doświadczeniem, która dostarcza intuicyjne rozwiązania. Korzysta z niej wiele firm, docierając do tysięcy osób nawet podczas jednego szkolenia. Pomaga w tym szereg interaktywnych funkcji, które z łatwością można wykorzystać podczas webinaru. Z tego też względu  nie ma potrzeby testowania tej platformy. Jeśli na co dzień ogłądacie w domu filmy na YouTube, tutaj również bez problemu połączycie się z prowadzącym webinar.  Zawsze może paść im serwer, gdy zapisze się Was więcej niż się tego spodziewają, ale wtedy zorganizujemy zwrot wpłat gdyby warsztaty się nie odbyły ;).

  Przykładowy widok prowadzącego podczas webinaru:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Jeśli nie możesz skorzystać z komputera i koniecznie chcesz używać telefonu to WAŻNE, aby webinar odtwarzać w aplikacji.

  Wówczas potrzebne będzie ID 983-934-136 oraz indywidualny token, który jest podany w mailu z zaproszeniem.

   

  Program warsztatów:

  -praktyka uruchamiania własnej mocy do zmian w przestrzeni, tj. poprawy swojego życia i swoich bliskich,

  -działania uzdrawiające na siebie i bliskich,

  -praktyka pisma automatycznego, odczytywania na skalach, jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnomówienia i jasnowiedzenia, etc.

  Kilka słów o merytoryce:

  Dla osób poczatkujących przypominamy:

  Warsztaty obejmują swoim zakresem wykształcenie umiejętności wprowadzania zmian w płaszczyźnie fizycznej, energetycznej i duchowej za pomocą mocy i siły ciała fizycznego, energetycznego i duchowego. Uczymy na nich przenoszenia obecności i świadomości z płaszczyzny fizycznej do energetycznej i duchowej, dzięki czemu warsztatowicz może jeszcze efektywniej korzystać nie tylko z zalet i zdolności ciała fizycznego i energetycznego, ale i duchowego, w wyniku czego znacznie wzrasta zdolność uzdrawiania, jasnowidzenie, intuicja, oraz moc kształtowania ścieżek losu czy łamania wzorców energetycznych (dotyczy to np. kasowania negatywnych wibracji, w tym także różnorodnych form zaburzeń geopatycznych).

  Jak się przygotować do warsztatów doprecyzowała Mariolka (osoba, która od lat zapisuje na nasze warsztaty) w poniższym materiale:

  Więcej wideo o warsztatach znajduje się w dziale "Warsztaty" pod tym linkiem:

  https://www.popko.pl/warsztaty,rozwoju,duchowego.xhtml

   

  W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numery telefonów:

  +48 509 580 042 lub +48 34 357 06 74.

   

  Życzymy milych wrażeń!

   

  Z UWAGI NA DUŻĄ LICZBĘ OSÓB ZAPISANYCH NA WARSZTATY TYGODNIOWE W DN. 1-5 KWIETNIA, ZAMIESZCZAMY KRÓTKĄ INSTRUKCJĘ ZAPISU, PRZEPISU, ZWROTU ETC. BY USPRAWNIĆ NASZĄ PRACĘ.

  Poniżej ywmieniamy 3 przypadki:

  1. Osoba zrobiła wpłatę 300 lub 1200 złotych  i chce brać udział w webinarze - zapisuje się pod nr telefonu 509 580 042, a emailem wysyła nr konta do zwrotu nadpłaty na biuro@popko.pl w tytule wiadomości wpisując "Zwrot".

  2.  Osoba zrobiła wpłatę 300 lub 1200 złotych  i chce brać udział w jakichkolwiek innych warsztatach, zgłasza się pod nr. telefonu 509 580 042.

  3. Osoba zrobiła wpłatę 300 lub 1200 złotych i rezygnuje z warsztatów, wysyła nr konta do zwrotu na biuro@popko.pl w tytule wiadomości wpisując "Zwrot".

 • Uzdrawianie na żywo - wzmocnij swoje zdrowie

  Publikacja: 2020-03-19

  Drodzy Państwo, 

  W związku ze szczególną sytuacją panującą aktualnie na świecie (koronawirus) zachęcamy do  dbania  o  zdrowie, w czym z pewnością Wam pomoże  UZDRAWIANIE NA ŻYWO, które odbywa się co tydzień na kanale YouTube POPKO TV. Koszt to zaledwie 30 zł. Działanie obejmuje całą istotę ludzką - m. in. przestrzeń, relacje, ścieżki losu, a przede wszystkim: poprawę zdrowia fizycznego (zajrzyj do działu: Co uzdrawiamy). Zapisz się przez sklep internetowy już dziś (kliknij).

  Nabliższe daty oraz więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

  Uzdrowiciel Zbigniew Jan Popko tłumaczy pewne mechanizmy związane z wirusami, chorobami oraz zdrowiem a także uruchomił darmowe działania uzdrawiające antywirusowe, w których może uczestniczyć każdy. 

   

  DARMOWE działanie uzdrawiające na żywo. Zapobieganie koronawirusowi.

  Przyjaciele, właśnie w tej chwili, o godz. 22:16 dn. 18-03-2020 działanie tak wzrosło w sile, że boje się powiedzieć, iż jes (chyba) maksymalne. Proszę nie wieszać na mnie psów, bo ciężko mi w tym kieracie, a i sam się przecież uczę w Oriinie, ale sprawdzajcie i informujcie w komentarzach o tym, jak szybko i w jakim zakresie zmienia ono ludzką tzw. fizjologię... Pamiętajcie, że kroczę po nowym terenie i robię co mogę, by wiedzą i działaniami się z wami dzielić, ale bez waszego wsparcia będzie mi dużo trudniej bas wszystkich w utrcaonej wiedzy, prawdzie i mocy obudzić... Musimy się uczciwie wspierać. ŻADNEJ iluzji, tylko prawda, bo bez tego staniemy się ezoterykami...

  Pierwsza sesja darmowego uzdrawiania

  2020-03-17

  Druga sesja darmowego uzdrawiania

  Trzecia sesja darmowego uzdrawiania

  Kolejne darmowe uzdrawianie zapobiegające wirusowi odbędzie się we WTOREK 24-03 godz. 19:40 na kanale YouTube Popko TV

  Zainteresowanych tematem zachęcamy do obejrzenia poniższych wideo.

  Papież i ezoteryka a wspólne modlitwy na ratowanie świata. Medytacja we WTOREK 24-03 link w opisie..

  Z powodu paniki sianej przez media, tuzów ezoterycznych (bo nakręcaniem spirali strachu lansują niemal bez kosztów nakręcają oglądalność) i Kościół intensywność tzw. epidemii będzie w Polsce rosła jeszcze do dwóch miesięcy. Pytam w imieniu przyszłych zmarłych, kto za to odpowie? Jaki udział będzie mieć w tym polski System... Przejrzyjcie bracia na oczy, zastanówcie się nad tym, co zrobić, by poznać prawa energetyczne rządzące ludzką cywilizacją, a może dzięki waszej postawie uda się jeszcze w przyszłych dekadach uratować nasz świat od TOTALNEJ ROBOTYZACJI...Przy okazji przypominam, że moje darmowe uzdrawianie odbędzie się we wtorek przed dwudziestą, tak jak wcześniej zapowiedziałem... Dotyczy ono tylko niszczenia koronawirusa i poprawiania uszkodzonych przez niego organów. To działanie diametralnie różni się od typowego uzdrawiania, dlatego proszę się nie spodziewać cudów w odniesieniu do innych przypadłości. Inne schorzenia możemy próbować likwidować klasycznym uzdrawianiem, którym także się zajmuję... Walczcie o siebie, o swoje zdrowie i o naszą wspólną przyszłość...Moje darmowe uzdrawianie odbędzie się we wtorek przed dwudziestą...

  2020-03-23

  Link do wspólnej medytacji: https://youtu.be/n5d_YW9H50Y

  Koronawirus a strach. Kontrola umysłów. Robotyzacja poprzez choroby. Dyktatura i marionetki.

  2020-03-13

  Koronawirus kontra Oddech Życia. Nauczmy się być bogami. Inżynieria energetyczna.

  2020-01-31

  Koronawirus a masowe osłabienie ludzi. Sięgnij po zdrowie. Testowanie nowej broni.

  2020-03-12

  Walka z KORONAWIRUSEM darmowe uzdrawianie - zapowiedź

  2020-03-12

 • Zawodowy kurs bioterapii 2020 - czeladnik, mistrz

  Publikacja: 2020-02-13

  Kurs Bioenergoterapii 2020

  umożliwia przystąpienie do egzaminu w rzemiośle

  Nasz kurs to doskonała okazja dla osób z praktyką, które chcą zostać dobrymi bioenergoterapeutami.

  Kurs jest organizowany pod patronatem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów w Tychach.

   

  ogólnopolski cech bioenergoterapeutów
  

  Metoda wiodąca: oczyszczanie zaburzeń i uzdrawianie poprzez koherencję pól wysokoenergetycznych.

  Kurs poprowadzą wieloletni Mistrzowie, członkowie naszego Cechu.

  Koszt kursu 1250 zł.

   

  TERMIN KURSU

  • 15-16 SIERPNIA 2020: stacjonarny zjazd w Rusinowicach

   

  TERMIN EGZAMINU PAŃSTWOWEGO:

  • 24 PAŹDZIERNIKA 2020 - Beskidzka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bielsko-Białej

   

  ZAPISY NA KURS:

  • Telefonicznie od 15 marca pod numerem 537 406 823

  Uwaga: Po zapisie telefonicznym zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety i przesłanie na adres kurs.bioenergo@wp.pl

  Każdy uczestnik otrzyma dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie po zalogowaniu będzie mógł pobrać materiały.

   

  Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

  • pragną uzyskać przygotowanie do egzaminu państwowego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe
  • posiadają praktykę z zakresu bioenergoterapii, ale potrzebują ugruntowania wiedzy, 
  • odbyły inne kursy, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bioenergoterapii oraz technik uzdrawiania,

   

  W formie stacjonarnej odbędzie się dwudniowy zjazd w podanych wyżej terminach.

  Dodatkowo całość zostanie uzupełniona materiałem na naszym internetowym kanale edukacyjnym, co znacznie uzupełni wiedzę i pozwoli zapoznać się z wieloma technikami uzdrawiania.

  Ponadto osoby, które mają większe braki i mniejsze doświadczenie mogą pod opieką mistrzów Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów, doszkolić się w ośrodkach w całej Polsce i zagranicą, w miejscu zamieszkania (lista ośrodków dostępna na stronie uzdrowiciele24.pl). Zaoszczędzi to kilku zjazdów W Rusinowicach,  niekoniecznie blisko usytuowanych Waszych domów. Dzięki temu rozwiązaniu każdy będzie miał szansę na solidne przygotowanie i dostęp do praktyki  z dużym ułatwieniem logistycznym i finansowym.

  Osoby, które spełnią wymagania wg. Ustawy o Rzemiośle oraz odbędą kurs ww. formie, będą mogły przystąpić do egzaminu w Izbie w Bielsko-Białej.

   

  Spis potrzebnych dokumentów i więcej szczegółów, podamy wkrótce.

 • ZMIANA nazwy kanału YOUTUBE na POPKO TV

  Publikacja: 2020-02-12

  Od lutego 2020 kanał YouTube EDEN TV zmienił nazwę na POPKO TV. Wszystkie transmisje i materiały niezmiennie pozostają na tym samym kanale, tylko pod inną nazwą. Kliknij tutaj, aby subskrybować kanał POPKO TV.

   

 • ZAWODOWY KURS BIOENERGOTERAPII UPRAWNIENIA CZELADNICZE LUB MISTRZOWSKIE

  Publikacja: 2019-07-25

   

  Kurs przygotowujący do egzaminu w zawodzie bioenergoterapeuta  organizowany

  pod patronatem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów w Tychach

  Metoda wiodąca: oczyszczanie zaburzeń i uzdrawianie poprzez koherencję pól wysokoenergetycznych.

  Organizator: Projekt FENIKS (NIP: 6441798088)

  Kurs poprowadzą wieloletni Mistrzowie, członkowie naszego Cechu: Agata Popko i Jan Pieszczek

  Koszt kursu 1200 zł.

  Do ceny kursu doliczana jest opłata w wysokości 50 zł (dla chcących skorzystać z gościnnego noclegu  w Rusinowicach).

   

  TERMIN KURSU

  • SIERPIEŃ-WRZESIEŃ  2019: kurs eksternistyczny (on-line )

  • 14-15 WRZEŚNIA 2019: stacjonarny zjazd w Rusinowicach

   

  TERMIN EGZAMINU PAŃSTWOWEGO:

  • PAŹDZIERNIK LUB LISTOPAD 2019 - Beskidzka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bielsko-Białej

   

  ZAPISY NA KURS:

  • Telefonicznie

  Tel.  509 580 042 (pn, śr, czw 10-18; wt i pt 10-15)

  Uwaga: Po zapisie telefonicznym zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie Organizatora:

  lub pod tym linkiem:

  https://projekt-feniks.pl/hosting_plikow/ankieta_2019_v1_5ce53989f2b4f.pdf

  Każdy uczestnik otrzyma dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie po zalogowaniu będzie mógł pobrać materiały.

   

  Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

  • pragną uzyskać przygotowanie do egzaminu państwowego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe
  • posiadają praktykę z zakresu bioenergoterapii, ale potrzebują ugruntowania wiedzy, 
  • odbyły inne kursy, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bioenergoterapii oraz technik uzdrawiania,

   

   

  W formie stacjonarnej odbędzie się dwudniowy zjazd w podanych wyżej terminach.

  Dodatkowo całość zostanie uzupełniona materiałem na naszym internetowym kanale edukacyjnym, co znacznie uzupełni wiedzę i pozwoli zapoznać się z wieloma technikami uzdrawiania.

  Ponadto osoby, które mają większe braki i mniejsze doświadczenie mogą pod opieką mistrzów Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów, doszkolić się w ośrodkach w całej Polsce i zagranicą, w miejscu zamieszkania (lista ośrodków dostępna na stronie uzdrowiciele24.pl). Zaoszczędzi to kilku zjazdów W Rusinowicach,  niekoniecznie blisko usytuowanych Waszych domów. Dzięki temu rozwiązaniu każdy będzie miał szansę na solidne przygotowanie i dostęp do praktyki  z dużym ułatwieniem logistycznym i finansowym.

  Osoby, które spełnią wymagania wg. Ustawy o Rzemiośle oraz odbędą kurs ww. formie, będą mogły przystąpić do egzaminu w Izbie w Bielsko-Białej.

   

  Spis potrzebnych dokumentów i więcej szczegółów, podamy wkrótce.

   

  Uwaga: Koszt kursu wynosi 1200 zł, płatne w dwóch częściach: I część w kwocie 600 zł płatna przed rozpoczęciem kursu na konto organizatora, II część płatna na spotkaniu w Rusinowicach.

  Opłaty za kurs należy wnosić na numer konta podany w późniejszym czasie przez Organizatora: Projekt FENIKS, czyli po przesłaniu ankiety na e-mail: projekt-feniks@wp.pl

 • ZMIANA NAZWY KANAŁU YOUTUBE

  Publikacja: 2019-07-20

  Od czerwca 2019 kanał YouTube POPKO TV zmienił nazwę na EDEN TV. Wszystkie transmisje i materiały niezmiennie pozostają na tym samym kanale, tylko pod inną nazwą. Kliknij tutaj, aby subskrybować EDEN TV

   

 • Święta

  Publikacja: 2018-12-20

   

 •  NAJZABAWNIEJSZE WARSZTATY W ROKU czyli wyjątkowe warsztaty z sylwester 2018 / 2019

  Publikacja: 2018-10-17

  W tym roku zapraszamy was na wyjątkowo długie warsztaty tygodniowe. Dodatkową atrakcją bedzie zabawa sylwestrowa, dzięki ktorej żaden uczestnik nie spędzi tej nocy samotnie..

   

   

  Przyjeżdzać można już w piątek 28-go grudnia, dni warsztatowe to 29.12, 30.12, oraz 02.01, 03.01, natomiast wyjeżdzać można w piątek 4-go stycznia.

  Ze względu na brak możliwości organizacyjnych zapisy przyjmujemy tylko na PEŁNY ZAKRES warsztatów.

  Temat przewodni zabawy sylwestrowej to SZAMPAN i TRUSKAWKI

  ZAPRASZAMY

 • Zapraszamy do zapoznania się z nowym grafikiem.

  Publikacja: 2018-07-20

  Kliknij TUTAJ

 • NOCLEGI - Zakwaterowanie w okolicach Rusinowic

  Publikacja: 2018-06-01

  Osobom, które nie mają możliwości noclegu podczas warsztatów w Rusinowicach lub potrzebują dłuższego noclegu, proponujemy przykładowe ośrodki w przystępnych cenach:

  * Miejscowość Piłka "Restauracja pod Dębami i Agorturystyka":
  http://www.restauracjapoddebami.pl/Kontakt.html

  * Lubliniec "Heven":
  http://www.heven.bigduo.pl/

  * Lubliniec hotel "Alhar ***":
  http://www.hotel.alhar.pl/pl/

  * Lubliniec "Lubex":
  http://www.lubex.pl/

  * Zajazd Tytan w Kochanowicach:
  http://www.zajazdtytan.pl/

  *serwis eholiday.pl (wyniki wyszukiwania podane dla "Rusinowice i okolica", można zmienić na "Koszęcin i okolica" lub "Lubliniec i okolica", uzyskując większą liczbę wyników, kilka km dalej od przedstawionych w linku):

  https://www.eholiday.pl/szukaj-rusinowice

   

  Nie rekomendujemy podanych ośrodków (ponieważ wielu z nich nie mieliśmy okazji odwiedzić). Podane linki ułatwiają jednak poszukiwania i są przydatne dla osób z daleka.

 • Świąteczne życzenia od Autora

  Publikacja: 2016-12-21

   

 • Warsztatowcy ruszajcie do boju!

  Publikacja: 2016-05-12

   

  Po miesiącu ciężkich ustawień i nauki udało się w końcu stworzyć zabezpieczenia na poziomie 4-5,5 nawet dla najsłabszych warsztatowców, dzięki czemu nawet adepci energetycznego i duchowego uzdrawiania mogą zaistnieć w „uzdrowicielach24”, o ile mają kwalifikacje bioenergoterapeuty. Nareszcie wszyscy, który na rzecz Idei i własnego doskonalenia się pracują, mogą być uwzględnieni jako aktywni członkowie Emengen Uzdrowicieli (roboczo przez nas nazwanym „Stowarzyszeniem”). Oczywiście za potwierdzeniem Góry. Niemniej, co najbardziej dla mnie budujące, poprzez stworzenie trzech poziomów kwalifikacji (bioenergoterapeuta, energoterapeuta, uzdrowiciel duchowy) nikt nie będzie się już czuł po macoszemu traktowany. Nareszcie będzie nas więcej i to z sobą współpracujących.

  Góra zażyczyła sobie także, by ostro weryfikować osoby chcące prowadzić wahadełkowania, a już w ogóle wprowadzać w modlitwę poprzez otwarci własnego kanału duchowego, gdyż występujące do tej pory techniczne „zgrzyty” nie tylko potrafiły zaszkodzić ludziom szukającym prawdy i poratowania, ale na dodatek były wykorzystywane do robienia własnych interesów. Dlatego nikt, kto nie osiągnie stosownej mocy i doskonałości wymaganej przy prowadzeniu ludzi ku światu duchowemu, nie uzyska aprobaty Miasta Oriin, ani nie będzie przez nas polecany.

  Istnieje wiele osób, które kiedyś tam były na warsztatach i powołując się na Miasto Oriin i rzekomo przerobioną własną doskonałość, wabią ludzi na uzdrawianie i organizowane przez nich wahadełkowania, choć ani duchowo nie działają, ani skal w pełni nie rozumieją. Pomijam kwestię praw autorskich, za które już przyszłym roku będą prawnie ścigane. Dlatego przy każdy nazwisku na Uzdrowicielach 24 będzie widniał nie tylko poziom umiejętności uzdrawiania, ale również zakres usług, jaki z racji „licencji” stowarzyszeniowej będzie tej osobie przypisany, gwarantując stosowną jakość usług. Dzięki temu pozostałą brać zachęcimy do wzmożenia wysiłków na rzecz tworzenia świetlanej rodziny, czyli społeczeństwa obudzonego w świadomości energetycznej, a kiedyś tam i duchowej.

  Tak więc, moi drodzy, rozszerzamy nasze szeregi o te osoby, które pracują już nad sobą i emengen wspierają, choć ich umiejętności nie dorównują jeszcze poziomowi uzdrowiciela duchowego. Ale nareszcie będziemy RAZEM…

   

 
Zapoznaj się z klauzulą informacyjną RODO

Informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies.

W trosce o bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną oraz polityką prywatności.

X
Czytaj więcej Akceptuję
Szanowny Kliencie

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

ZgodyPolityka prywatności
Wyrażenie zgody

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez: Wydawnictwo Oriin[edit]

Cele przetwarzania danych
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
 • realizacja zamówienia/zlecenia klienta, świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych

Administrator oraz podmioty przetwarzający dane na zlecenie administratora danych, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Kontrolowanie plików cookie

Zakres akceptacji plików cookie możesz ustawić w swojej przeglądarce, zgodnie z ustawioną polityką cookie.

Polityka prywatności / cookies
Firma Wydawnictwo Oriin[edit], właściciel serwisu {$site|editable}, dokłada wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych przyjmujemy niniejszą Politykę Prywatności, która obowiązuje od dnia 25 maja 2018 r. Polityka Prywatności odwołuje się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dokument określa jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy i jak dbamy o ich bezpieczeństwo i Państwa prawa.
§1 Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest {$company . W przypadku dodatkowych pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw, prosimy o kontakt drogą mailową: mail is empty}[edit].

§2 Zakres, cele i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

W związku z tym, że poprzez serwis popko.pl umożliwiamy kontakt w różnych sprawach, przetwarzamy Państwa dane osobowe w różnych celach, w różnych zakresach i na różnych podstawach prawnych. W celu precyzyjnego przekazania informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych pogrupowaliśmy je według celu przetwarzania danych:

 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

W przypadku danych osobowych pozyskanych w inny sposób, niż przez stronę popko.pl lub telefonicznie czy mailowo również przetwarzamy je wyłącznie w celu, w jakim zostały udostępnione i przez czas jaki jest konieczny do realizacji tego celu. W przypadku planowanej zmiany celu przetwarzania, zawsze pytamy właściciela danych osobowych o zgodę i informujemy o zmieniających się warunkach przetwarzania danych.

§3 Pliki cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu, a w szczególności dostosowania zawartości serwisu do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania z serwisu. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać podstawowe parametry urządzenia użytkownika (takie jak: typ urządzenia, rozdzielczość ekranu, kraj, z którego dochodzi do wejścia) i dzięki temu odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego potrzeb. Wykorzystujemy także cookies w celu zbierania ogólnych i anonimowych danych statystycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych i marketingowych:

 • Google Inc. z siedzibą w Mountain View, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://policies.google.com/privacy
 • Facebook Inc. z siedzibą w Menlo Park, Kalifornia, Stany Zjednoczone, Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://www.facebook.com/policy.php
 • Twitter, Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103 U.S.A., Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://twitter.com/en/privacy

Podmioty wymienione w §3 są administratorem danych osobowych zawartych w plikach cookies w rozumieniu RODO. Mogą Państwo samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do urządzenia użytkownika. Zmiany ustawień można dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies bądź informować o każdorazowym zamieszczeniu cookies na Państwa urządzeniu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej. Mogą Państwo w każdej chwili usunąć pliki cookies, korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której Państwo używają. Ograniczenie stosowania plików cookies może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

§4 Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

Przysługuje Państwu prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych,
 • sprostowania danych osobowych,
 • usunięcia danych osobowych,
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • przenoszenia danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych,
 • cofnięcia wcześniej wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu skorzystać ze swoich uprawnień, prosimy o kontakt na adres mailowy: autor@popko.pl Jeżeli, występują Państwo do nas z żądaniem związanym z wykonaniem wymienionych powyżej praw, odpowiadamy na to żądanie niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu miesiąca po jego otrzymaniu. Jeżeli jednak – z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań – nie będziemy mogli spełnić Państwa żądania w ciągu miesiąca, spełnimy je w ciągu kolejnych dwóch miesięcy informując uprzednio o przedłużeniu terminu.

§5 Bezpieczeństwo Państwa danych

Jako Administrator Danych Osobowych danych osobowych dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych osobowych.

Zobowiązujemy się do:

zabezpieczenia danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, zmianami, uszkodzeniem lub zniszczeniem, dopuszczenia do przetwarzania danych osobowych wyłącznie osób posiadających wydane przez nas upoważnienie, zapewnienia kontroli nad prawidłowością przetwarzania danych osobowych, prowadzenia ewidencji osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych, dochowania szczególnej staranności, aby osoby upoważnione do przetwarzania tych danych zachowały je w tajemnicy, również po zakończeniu realizacji Usługi, prowadzenia wymaganej przepisami prawa dokumentacji opisującej sposób przetwarzania powierzonych danych osobowych oraz środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzania tych danych, zapewnienia aby urządzenia i systemy informatyczne i telekomunikacyjne, służące do przetwarzania danych osobowych, były zgodne z wymogami Rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzanych danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy.

§6 Newsletter

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów należących do Wydawnictwo Oriin[edit] wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej strony popko.pl zapisana na newsletter może się z niego wypisać klikając przycisk „anulować subskrypcję” na dole każdej wiadomości z newslettera. Newsletter wysyłany jest e-mailem. {company} zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości, osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się na przetwarzanie podanych danych w formularzach, zgodnie z Polityką Prywatności. Pod pojęciem wiadomość są rozumiane informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne (mailingi, promocje, reklamy, inne materiały marketingowe). Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych popko.pl.

Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję