vimeo
youtube

Strona główna » Ogłoszenia » Strona 3

Drukuj

Ogłoszenia

 • Gazeta Oriin 01

  Publikacja: 2012-11-30

  Zamówienia:

  Gazetę można kupić osobiście w czasie trwania warsztatów. Sprzedaż wysyłkową czasopisma ORIIN prowadzi redakcja. Zamówienia można składać na adres e-mail:  lub przez nasz sklep on-line. Koszt wysyłki pocztą (przy wpłacie na konto) wynosi 3,50 zł.

  W numerze...

  • Największy przekręt Szatana

   Temat numeru: Prawda o Kościele katolickim i jego przywódcach.

  • Obudzić zbiorową świadomość ludzkości

   Wywiad ze Zbigniewem Janem Popko -- człowiekiem, który odkrył dokąd prowadzi królicza nora.

  • Jak zostać świętym

   Drukowana w 3 odcinkach publikacja, opisująca, w jaki sposób każdy z nas może zostać świętym.

  Pierwszy numer gazety ORIIN ma 84 strony kolorowe, formatu A4, kosztuje 15 zł.

  Notka od redakcji- sierpień 2014: Drugi numer gazety prawie gotowy, niestety na tę chwilę brak funduszy wstrzymuje druk... Mamy jednak nadzieję, że szybko trafi w Wasze ręce.

 • Łowienie przez szatana-metodyka

  Publikacja: 2010-05-28

  Zapowiadałem pół roku temu, że siły ciemności są prowadzone obecnie przez szatana-metodyka, który starannie i cierpliwie rozpracowuje każdego, kto zamierza z nim stanąć do walki. Osoby przez niego "dotknięte" nie potrafią do siebie dojść, a te, które nie modlą się, które uważały, że stoją ponad wszystkimi wzrastającymi, podpisały z nim umowy i w tej chwili zatruwają umysły tym, którzy nie są w stanie trafnie ocenić sączonego w duszę jadu.

  Wiele osób zniechęciło się do pracy nad sobą, wiele powróciło do skostniałej moralności i w tej chwili nic poza ocenianiem innych nie są w stanie robić! Zatopieni w samowyższości, pochwyceni w skrzydła programów, odmawiają teraz innym prawa do tego, za czym sami do niedawna tęsknili. A odcinając się od miasta Oriin, bo w energetycznym znieprawieniu sami sobie tę bramę zamknęli, wpadli w pułapkę objawień zwodniczych i prorokują teraz innym rzeczy, które uderzają w podstawę pracy nad sobą. Umiejętnie podważają nauki płynące z miasta Oriin, dyskredytują warsztaty i modlitwy, samym sobie przypisując wszystkoznawstwo, wszystkoznawstwo bazujące na satanistycznej filozofii moralnej.

  Doszło do tego, że zmiany energetyczne, jaki nasze siły wyższe za moim pośrednictwem wprowadzają w polach duchowo-energetycznych przybyłych na spotkania osób uznają za niepełne, wadliwe, wymagające ich osobistej interwencji. Po ich działaniach "interwencyjnych" wiele osób padło i się prędko nie podniesie, bowiem stracili na poziomie DNA wiarę w ochronę Opatrzności. A przecież wiadomym od zawsze jest, że każda, nawet najsłabsza przemiana niesie z sobą nieprzyjemne zawirowania energetyczne, bóle głowy, osłabienia, trudności z koncentracją a nawet sensacje żołądkowe. Przecież mówię o tym od zawsze, podpowiadając, że ten trudny okres, trwający nierzadko i dzień czy dwa trzeba najzwyczajniej w świecie przetrwać.

  Podobną formę rozwalenia warsztatowców zastosowała ciemność kilka lat temu w Gliwicach, gdy to egzorcysta z Bełchatowa dzwonił do wszystkich, opowiadając im, że otrzymane podczas modlitwy "piórka" (artefakt) są z ciemnej energii i trzeba je bezwzględnie wyrzucić. Przy tym oferował swoją pomoc. Po jego wejściach w energetykę nie świadomych podstępu ludzi nikt się nie podniósł. Dokładnie to samo w tej chwili dzieje się w Osowie, gdzie narzuca się ludziom iluzję, w której sami poddają się takim zabiegom oczyszczającym. Mam nadzieję, że nasza Krysia sobie z tym problemem poradzi. Jak i Ela z Koszalina, choć tam rozwalanie ludzi na poziomie iluzji i trucia ma delikatnie inny charakter.

  O puszczanych w sieci przepowiedniach, przekazach, informacjach już nie wspomnę, bo wiele z tych, które otrzymałem mailowo, ma ukryte pułapki, takie energetyczne wirusy, które z wolna ukazują naszą pracę na rzecz budzenia świadomości ludzkiego gatunku jako nic nie wartą i błędną. Nagle wyrastają kosmiczni sprzymierzeńcy ze swoim wielkich duchowym wkładem w regenerację ludzkości, nagle co drugi przekaz mówi o tym, jak co niektórzy z naszych przekroczyli próg dostępnej człowiekowi wiedzy i od tej chwili będą dla innych alfą i omegą. Słowem tworzą się liderzy wiedzy wielkiej, których należy bezwarunkowo słuchać, a podawane przez nich objawieniowe wskazówki przekazywać dalej i zmuszać do powielania. A całość tych mnożonych treści nawet nie ukrywa w sobie tendencji zaprzeczających moim przekazom oraz waszej pracy, jak i waszym doświadczeniom astralnym. Zadanie tego typu ataku jest jedno: osłabić waszą wiarę w siłę waszej własnej mocy, w siłę waszych własnych objawień i kontaktów z Górą, w siłę naszej wspólnej duchowej więzi.

  Pojawiły się także przekazy poddające w wątpliwość moją osobę, moje starania i wiedzę przeze mnie wam przekazywaną. Ostrzega się przed wejściem do Oriinu, opowiada o zagrożeniach idących z dziupli, analizuje moje słowa pod kątem czysto religijnej doktryny. Po co, skoro to nic nie ma wspólnego z waszą pracą nad samym sobą? Bo poddając w wątpliwość to, czego się uczycie i doświadczacie, siła rzeczy zmusza się was do poniechania wysiłków na rzecz duchowego obudzenia się. A ponieważ wymaga to przewartościowania wielu tez i czasu, niektórzy -- bo wygodniej -- odchodzą od potrzeby kochania siebie i innych na rzecz jakich pokrętnych, wysmażonych na szybko definicji nowego duchowego wzrostu, który całe duchowe przeobrażenie sprowadza do trwania przy odczytach.

  W tej chwili aż sześć osób z naszych szeregów osacza mniej zorientowanych w temacie warsztatowców i zmienia im energetykę. A zmiany są tak poważne, że rugują obecność Ojca w DNA. Nie muszę chyba dodawać, że taki wyczyn oznacza obecność Diabela w pasmach szatana, jakie sterują energetyka osób was wykańczających.

  Bardzo łatwo sprawdzić te osoby po uchwyceniu ich w lustrze. Są trzy: Prawdy, Iluzji i Podstępu (zwanym też lustrem ciemności). Można być odczytanym we wszystkich, w dwóch albo w jednym. Ale odbicie w lustrze podstępu oznacza, iż taki człowiek podpisał pakt z diabłem. Bo zazdrościł wzrastającym, bo nienawidził własnych słabości, bo przez swoje ułomności duchowe wolał wejść w układ z ciemnością, niż w nieskończoność czekać na poprawienie własnego wizerunku. Co zaskakujące, niektórzy złamani doskonale zdają sobie sprawę z przejścia na drugą stronę. Do tej pory wyglądało to tak, że ciemność wymazywała z ich pamięci ten fakt (podpisanie cyrografu), przez co łatwiej im było trwać w znieprawieniu. Od jakiego czasu zasady gry się jednak zmieniły i osoby "pojmane" zdają sobie sprawę z własnego stanu i doskonale bawią się, łowiąc w czarną sieć swoich niedawnych towarzyszy.

  Odczytanie ich w "lustrze" jest zawsze możliwe, bowiem lustro należy do ducha, a duch do Ducha Całości. Bez tego wielu z was może nie potrafić zidentyfikować prawdziwych intencji rzekomych przyjaciół. Lustro należy do Boga i kto przy Nim trwa, zawsze może spojrzeć, z jakim duchem w człowieku ma do czynienia. Lustro likwiduje całą iluzję nałożoną na dana osobę. Także wyrachowanie, jako cecha ducha, jest jedną z rzeczy, jakie zawsze odczytać możecie.

  Tak, pisze o tym wszystkim, bowiem nastały trudne dni. Wielu z was odpadnie, ale ci, co po was przyjdą, i ci, co przetrwają w wierze w potęgę boskiego serca, ci wszyscy dostaną zasłużone dary i staną w walce z ciemnością po stronie Ojca jako Rycerze Światłości. A to na stałe ich zwiąże z Panem Bożych Zastępów.

  Ale niewielu was przetrwa. Pierwsi odpadli, ale odpadają tylko ci, co poza zachłystywaniem się duchowością nic na rzecz owej w sobie nie uczynili.

 • Ponieważ niemal każdy z oponentów...

  Publikacja: 2009-12-06

  Ponieważ niemal każdy z oponentów operuje pojęciami z programowej bazy danych, przez co dochodzi do pozornego z nimi konfliktu (według ich mniemania), który w naszych oczach jest jedynie zrozumieniem, iż w tej chwili nie są oni w stanie pojąć naszych działań, więc nie ma możliwości wykładania im przyczyn naszego odmiennego stanowiska, dopóki nie doświadczą tego samego co my, dlatego pragnę tylko przypomnieć, że krótkie z nimi swarliwe dysputy mają wyłącznie na celu niedopuszczenie do tego, by inni niewiedzący, ale już kierowani sercem ku wyzwoleniu, nie zostali przez owych niewiedzących ściągnięci z drogi poznawania prawdy.

  Dlatego przytoczę tu krótki wpis, jaki przed chwilą zamieściłem i w KW:

  Pragnę tylko zwrócić uwagę na to, że to duch doświadcza życia i ewoluuje poprzez duszę w ludzkim ciele przyobleczonym w ludzką świadomość. Gdy ludzka świadomość jest zmanipulowana, człowiecza "cielesność" przejmuje władzę nad duchem, a zarazem manipuluje innymi duchami poprzez ich cielesną świadomość, przez co duch się stacza, umiera i nie z własnej woli przechodzi pod nowe Prawo.

  Gdy mówimy o zakazie zwodzenia, nie oznacza to, iż nie będzie można kierować się wolną wolą, ale że owa wolna wola będzie dotyczyć tylko duszy i ducha (poprzez zjednoczenie się duszy z ciałem)... Przypominam, że obecnie toczy się na tej planecie wojna o dusze... Tymczasem logika ludzka wciąż odnosi to do ludzkiej cielesnej świadomości, która nie potrafi dokonywać właściwych wyborów chociażby dlatego, że jest zamroczona energetycznie i jest w stanie informacyjnego upadku.

  Dopiero pojęcie o całości umożliwia wejście w duchowe doświadczenie, które dopiero pozwala całość objąć należytym zrozumieniem. Tymczasem często głos w tej sprawie starają się zabrać ci, którzy mają wprogramowaną w nich "wiedzę systemową" i żadnego duszebnego i duchowego doświadczenia na swoim koncie. Błądzą, ale przez swoje wprogramowane im błądzenie zwodzą zarazem tych, którzy szukają dróg wyzwolenia z iluzji. Tak jak nawiedzony, który posługuje się iluzją, jaką stworzono do okiełznięcia ludzkiej świadomości. Posiadł podsuniętą mu przez system wiedzę, która sama nim steruje, niszcząc wolę jego ducha oraz poprzez niego ducha innych osób.

  Pamiętajcie, że niewiedza nie jest usprawiedliwieniem na hamowanie rozwoju u innych, jest ułomnością, rakiem i ja muszę o tym przypominać, bo inaczej nie wyciągnę z grobu tych, po których już można sięgnąć... Więc jeśli już mamy mówić o wolnym wyborze, to mówmy o nim wówczas, gdy taki człowiek pozna już prawdę w doświadczeniu i będzie sam w stanie dokonać wyboru, bo jak na razie to niemal każdy żyje jego iluzją.

  Dlatego powiedziałem, że przyszedłem złamać wolę zła na tej planecie, zła niewiedzy, zła ludzkiej słabości, zła odcięcia od duszy i ducha... :) I to się uda, żaden kościół, żaden rząd, żadna armia USA już tego nie powstrzyma... :)

  Królestwo niebieskie się otworzyło. Zmiany są tylko kwestią czasu i jakości naszych starań...

 • Po kilku miesiącach odczytywania...

  Publikacja: 2009-10-25

  Po kilku miesiącach odczytywania osób, które czynnie odsłuchują modlitw, z szacunkiem muszę przyznać, iż w 80% przypadków zostały u odsłuchujących wykasowane wszelkie brudy energetyczne, łącznie z węzłami karmicznymi i programami zakodowanymi w przestrzeniach zewnętrznych (np. klątwy, cienie i zamknięcia), jak i zostały aktywowane programy odrestaurowujące zniszczoną energetykę i uruchamiające zablokowane inteligencje.

  I choć Dziupla legitymuje się 90% skutecznością jako czyściciel, nie mówiąc już o działaniach blokujących, to i tak wypada pochylić czoła przed naszymi Braćmi, którzy z miasta Oriin pomagają w naszej rewolucyjnej pracy zmierzającej do uwolnienia świadomości ludzkiego gatunku.

  U blisko 40% badanych pojawiły się już objawienia, a ok. 20% z nich aktywnie korzysta nie tylko z intuicji, ale również z daru jasnosłyszenia i jasnowiedzenia. I aby tak dalej...

 
Zapoznaj się z klauzulą informacyjną RODO

Informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies.

W trosce o bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną oraz polityką prywatności.

X
Czytaj więcej Akceptuję
Szanowny Kliencie

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

ZgodyPolityka prywatności
Wyrażenie zgody

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez: Wydawnictwo Oriin

Cele przetwarzania danych
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
 • realizacja zamówienia/zlecenia klienta, świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych

Administrator oraz podmioty przetwarzający dane na zlecenie administratora danych, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Kontrolowanie plików cookie

Zakres akceptacji plików cookie możesz ustawić w swojej przeglądarce, zgodnie z ustawioną polityką cookie.

Polityka prywatności / cookies
Firma Wydawnictwo Oriin, właściciel serwisu {$site|editable}, dokłada wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych przyjmujemy niniejszą Politykę Prywatności, która obowiązuje od dnia 25 maja 2018 r. Polityka Prywatności odwołuje się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dokument określa jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy i jak dbamy o ich bezpieczeństwo i Państwa prawa.
§1 Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest {$company . W przypadku dodatkowych pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw, prosimy o kontakt drogą mailową: mail is empty}.

§2 Zakres, cele i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

W związku z tym, że poprzez serwis popko.pl umożliwiamy kontakt w różnych sprawach, przetwarzamy Państwa dane osobowe w różnych celach, w różnych zakresach i na różnych podstawach prawnych. W celu precyzyjnego przekazania informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych pogrupowaliśmy je według celu przetwarzania danych:

 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

W przypadku danych osobowych pozyskanych w inny sposób, niż przez stronę popko.pl lub telefonicznie czy mailowo również przetwarzamy je wyłącznie w celu, w jakim zostały udostępnione i przez czas jaki jest konieczny do realizacji tego celu. W przypadku planowanej zmiany celu przetwarzania, zawsze pytamy właściciela danych osobowych o zgodę i informujemy o zmieniających się warunkach przetwarzania danych.

§3 Pliki cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu, a w szczególności dostosowania zawartości serwisu do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania z serwisu. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać podstawowe parametry urządzenia użytkownika (takie jak: typ urządzenia, rozdzielczość ekranu, kraj, z którego dochodzi do wejścia) i dzięki temu odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego potrzeb. Wykorzystujemy także cookies w celu zbierania ogólnych i anonimowych danych statystycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych i marketingowych:

 • Google Inc. z siedzibą w Mountain View, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://policies.google.com/privacy
 • Facebook Inc. z siedzibą w Menlo Park, Kalifornia, Stany Zjednoczone, Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://www.facebook.com/policy.php
 • Twitter, Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103 U.S.A., Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://twitter.com/en/privacy

Podmioty wymienione w §3 są administratorem danych osobowych zawartych w plikach cookies w rozumieniu RODO. Mogą Państwo samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do urządzenia użytkownika. Zmiany ustawień można dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies bądź informować o każdorazowym zamieszczeniu cookies na Państwa urządzeniu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej. Mogą Państwo w każdej chwili usunąć pliki cookies, korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której Państwo używają. Ograniczenie stosowania plików cookies może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

§4 Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

Przysługuje Państwu prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych,
 • sprostowania danych osobowych,
 • usunięcia danych osobowych,
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • przenoszenia danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych,
 • cofnięcia wcześniej wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu skorzystać ze swoich uprawnień, prosimy o kontakt na adres mailowy: autor@popko.pl Jeżeli, występują Państwo do nas z żądaniem związanym z wykonaniem wymienionych powyżej praw, odpowiadamy na to żądanie niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu miesiąca po jego otrzymaniu. Jeżeli jednak – z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań – nie będziemy mogli spełnić Państwa żądania w ciągu miesiąca, spełnimy je w ciągu kolejnych dwóch miesięcy informując uprzednio o przedłużeniu terminu.

§5 Bezpieczeństwo Państwa danych

Jako Administrator Danych Osobowych danych osobowych dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych osobowych.

Zobowiązujemy się do:

zabezpieczenia danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, zmianami, uszkodzeniem lub zniszczeniem, dopuszczenia do przetwarzania danych osobowych wyłącznie osób posiadających wydane przez nas upoważnienie, zapewnienia kontroli nad prawidłowością przetwarzania danych osobowych, prowadzenia ewidencji osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych, dochowania szczególnej staranności, aby osoby upoważnione do przetwarzania tych danych zachowały je w tajemnicy, również po zakończeniu realizacji Usługi, prowadzenia wymaganej przepisami prawa dokumentacji opisującej sposób przetwarzania powierzonych danych osobowych oraz środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzania tych danych, zapewnienia aby urządzenia i systemy informatyczne i telekomunikacyjne, służące do przetwarzania danych osobowych, były zgodne z wymogami Rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzanych danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy.

§6 Newsletter

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów należących do Wydawnictwo Oriin wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej strony popko.pl zapisana na newsletter może się z niego wypisać klikając przycisk „anulować subskrypcję” na dole każdej wiadomości z newslettera. Newsletter wysyłany jest e-mailem. {company} zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości, osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się na przetwarzanie podanych danych w formularzach, zgodnie z Polityką Prywatności. Pod pojęciem wiadomość są rozumiane informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne (mailingi, promocje, reklamy, inne materiały marketingowe). Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych popko.pl.

Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję