vimeo
youtube

Strona główna » Podziękowania

PobierzDrukuj

Podziękowania

 

W tym dziale będziemy zamieszczać listy od osób, które są lub nie są zadowolone z uzdrawiających działań Zbigniewa Popko. Zainteresowanych zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Formularz podziękowań

Powróciła normalność. Obecnie zakłada własną firmę. To jest aż NIEWIARYGODNE, nie uwierzyłabym w taką historię, gdybym przeczytała gdzieś tam, ale sama tego doświadczyłam na przykładzie najbliższej mi osoby. Pan stwierdził, że mama miała 40% nawiedzenie („obcą energię w swojej przestrzeni energetycznej”), która odbierała Jej chęć do życia, zabierała marzenia, wszystko. Teraz sama zaczęłam się interesować tym, o czym pan mówi, bo efekty pana „działań” są oszałamiające. Naprawdę szerzona przez Pana wiedza i doświadczenie oraz skuteczność pomocy nawet w bardzo trudnych sytuacjach, gdzie konwencjonalna medycyna rozkłada ręce, jest tym co mnie do Pana najbardziej przekonało i spowodowało, że chcę też sama wiedzieć jak mogłabym pomóc innym.   Dziękuje bardzo   

Marzenna, 2015-01-31

Szanowny panie Zbigniewie 

nie wiem co mam napisać. To po prostu CUD. Od dwóch lat cierpiałam na atopowe zapalenie skóry. Już w trakcie pobytu w szpitalu traciłam nadzieję ale udało się w baaardzo dużym właśnie dzięki  Panu. To co Pan dla mnie zrobił jest wspaniałe. Przez ponad półtorej roku „specjaliści” – alergolodzy, dermatolodzy etc. bezskutecznie próbowali mi pomóc . Pan po jednej konsultacji tylko powiedział, żebym zadzwoniła na „doładowanie” za dwa tygodnie. Po trzech tygodniach od pierwszego działania wszystkie zmiany na skórze zniknęły 

Marta, 2015-02-01

Panie Zbyszku dziękuję bardzo za ogrom informacji dostępnych na Pana stronie. Jestem w szoku, że udostępnia Pan za darmo całą swoją wiedzę i wszelkie wskazówki. Żeby zapoznać się z materiałem trzeba poświęcić wiele, wiele godzin

anonimowy, 2015-02-03

Nie wyobrażam sobie życia bez Pana na mojej drodze. Nie mam możliwości przyjechać do Pana, ale przyznam, że samo odsłuchiwanie tych przepięknych modlitw oraz uświadomienie sobie praw rządzących światem zmieniło mnie nie do poznania. Dzięki Panu stałem się świadomym, szczęśliwym człowiekiem. Życzę wszystkiego dobrego.      

Michał, 2015-02-03

Mąż od kilku lat stał się nie do zniesienia. Ciągłe pretensje do całego świata..i agresja praktycznie o wszystko. Marek zaczął chodzić do psychologa i zażywał środki psychotropowe, nic nie pomagało.. aż moja siostra powiedziała mi o Panu. I stało się po jednym działaniu wszystko ustało. Nie miałam wcześniej bladego pojęcia, że uwarunkowania w naszej energetyce aż do tego stopnia mogą wpływać na naszą postawę z życiu. Odczytał pan na skali, że to opętanie (od kilku lat). Nie zdawałam sobie sprawy jak wpływ obcej energii w nas może zmienić człowieka i to niemalże całkowicie. Teraz wszystko wróciło do normy. Dziękuje raz jeszcze i pozdrawiam

Katarzyna, 2015-02-05

Ciekawie Pan prowadzi wykłady, tak naturalnie jak człowiek ze wszystkimi słabościami. Ale jeszcze ciekawsza jest treść. Nie wiem jeszcze, co o tym myśleć ale na razie po prostu dziękuję.  

Pozdrawiam Paweł z Warszawy, 2015-02-06

Witam Panie Zbyszku i serdecznie dziękuję...Od lat choruję na hemoroidy,było to dla mnie bardzo wstydliwe i nie zdecydowalem się na zabieg,ale wiedziałem,że tak nie mogę dalej żyć.Kolega podpowiedział mi,abym do Pana zadzwonił i nie żałuje.Podziałał Pan z rewelacyjnym skutkiem.Teraz juz nic nie piecze,nie boli i ogólnie czuję się lepiej.Dzięki wielkie za działanie

Krzysztof z Poznania, 2015-02-08

Miałam mięśniaki na macicy i bałam się iść na operację. Koleżanka poleciła mi Pana usługi i tak zadzwoniłam do Pana na konsultacje. To był mój szczęśliwy dzień, bo usłyszałam, że znikną same za kilka tygodni. Po 2 miesiącach ginekolog potwierdził wyzdrowienie, więc pragnę podziękować Panu za skuteczne wyleczenie przez telefon. Nawet nie mówiłam o tym lekarzowi, bo by nie uwierzył i mnie wyśmiał. Przekonałam się na własnej skórze, że są rzeczy, o których się nawet filozofom nie śniło

Jadwiga, 2015-02-09

Drogi Panie Zbyszku, Dziękuję za to, że dzięki Pana pomocy uwierzyłem w siebie i stanąłem na nogi. Nie będę tu opisywał wszystkiego co mnie spotkało, bo musiałbym chyba napisać książkę. Wszystko za co się było do niczego  praca tylko dorywcza i za marne grosze, w domu kłótnie, ledwo wiązałem koniec z końcem. Zacząłem mieć nawet myśli samobójcze. Znajomy powiedział, ze kiedyś był w podobnej sytuacji i Pan mu pomógł. Zadzwoniłem. Nigdy nie zapomnę naszej rozmowy. Już tydzień później znalazłem stałą, dobrze płatną pracę, wszystko zaczęło mi się udawać, a wszystkie sprawy szły po mej myśli. Odzyskałem wiarę w siebie i uśmiech. Jestem szczęśliwy. Dziękuję.              

Marek z Kielc , 2015-02-10

  Serdecznie dziękuję Panu Zbyszkowi za pomoc. Moja córka cierpiała na zespół złego wchłaniania. Od urodzenia nie tolerowała mleka (skaza białkowa)alergie, nietolerancja glutenu. Pomimo diety chudła, miała sączące się rany, była nadpobudliwa .Lekarze nie potrafili jej pomóc.  Po kolejnych badaniach dołączył się jeszcze problem z powiększoną wątrobą. Miałam wrażenie że moje dziecko staje się królikiem doświadczalnym.    Po Pana działaniach córka zaczęła przesypiać całe noce, stała się spokojna, radosna, skóra jest czysta, wątroba w normie. Ja też się wyciszyłam. Z całego serca dziękuję.                                                                                 

Marcelina W., 2015-02-11

  Drogi Panie Zbyszku Dziękuję za pomoc w uzdrowieniu mojego życia. Wiele lat byłam „martwa”, wegetowałam , nie miałam odwagi nic zmienić w swoim życiu , nie wierzyłam że jestem w stanie to zrobić. Po konsultacjach, rozmowach ,wizytach na Pana stronie internetowej moja świadomość zaczęła się zmieniać ,  zaczęłam bardziej wierzyć w siebie,ufać, czuć nareszcie że żyję. Powoli wprowadzam zmiany i sprawia mi to radość. Teraz jest we mnie nadzieja, brak mi słów żeby wyrazić moją wdzięczność.                                                                                 

Ewa z Koronowa., 2015-02-13

    Panie Zbyszku pragnę podziękować. Przy badaniu USG piersi lekarz wykrył guza. Machina ruszyła, wizyta u onkologa, termin biopsji i mój strach. Koleżanka powiedziała mi o Panu. Po Pana jednym działaniu zwróciłam się do lekarza z prośbą o powtórzenie  badania . Lekarz odmówił twierdząc że to bezpodstawne. Badanie jednak zrobiłam płacąc za nie. Guza nie było, lekarz powiedział że to niemożliwe, a jednak.Po paru mięsiącach badanie powtórzyłam i nadal pierś jest czysta. Panie Zbyszku serdecznie dziękuję. Jestem wdzięczna.                                                                                 

Magda  z Olsztyna., 2015-02-14

Dziękuję Zbyszku że Jesteś, dziękuję za pomoc w uwalnianiu się od  iluzji, w budzeniu świadomości ,  za wskazanie drogi do Źródła.  To tak jakbym otrzymała nowe życie pełne harmonii z przyświecajacym celem aby człowiek pozostał w jedności ze światem i drugim człowiekiem ,aby miał szansę i nadzieję na lepsze jutro.                                                                                 

Katarzyna, 2015-02-15

    Serdecznie pragnę Panu podziękować za uzdrowienie mojego słuchu. Na jedno ucho nie słyszałam już prawie wcale, a teraz dochodziła głuchota drugiego ucha. Lekarze wskazywali ewentualną operację. Dzięki Pana leczeniu słyszę i mogę cieszyć się odzyskanym zdrowiem. Dziękuję Panu, Panie Popko!  

Anna, 2015-02-16

  Anitka z Warszawy. Piszę do Pana podziękowanie za uzdrowienie mojego syna, który zmagał się z chorobą nerek. Lekarze kierowali go na operację, ale teraz po Pana uzdrawianiu nie ma już takiej potrzeby, bo badania lekarskie wyszły dobre. Zdrowie i radość wróciły do naszej rodziny, za co bardzo serdecznie Panu dziękuję i życzę Panu wszystkiego najlepszego.                                                                           

Olga, 2015-02-18

    Przesyłam Panu serdeczne podziękowanie za uzdrowienie. O Pana stronce www.popko.pl dowiedziałam się od kolegi z pracy. Tydzień temu miałam wypadek drogowy. Bardzo mocno odbił on się na mojej psychice. Jazda samochodem to był koszmar, już nie mówiąc o prowadzeniu samochodu samemu. Pana Działanie spowodowało, że stres jakby ktoś ręka odjął. Już dzisiaj samochodem kierowałam sama i nie było we mnie żadnego strachu. Dziękuję i życzę Panu wszystkiego co najlepsze.                                                                

Eugenia, 2015-02-19

Do niedawna byłam człowiekiem, któremu nic się nie układało. Życie się posypało, żona z dziećmi mnie opuściła, a na dodatek choroba serca zaczęła mnie niszczyć. Szukałem pomocy u kilku bioenergoterapeutów, ale zaczęło się dziać jeszcze gorzej. Dopiero spotkanie z Panem zmieniło moje życie. Migotania przedsionków już nie mam. W rodzinie się poukładało i znowu jestem szczęśliwym człowiekiem. Bardzo serdecznie Panu za to dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.      

Kalina z Bydgoszczy, 2015-02-21

Panie Zbigniewie dziękuję za skuteczne uzdrowienie. miałem niewielką deformację lewej stopy od urodzenia. naprawdę nie mogę jeszcze uwierzyć że po Pańskich działaniach stopa wyprostowała się jestem bardzo Panu wdzięczny pozdrawiam                                                                           

Konrad., 2015-02-22

    Drogi Panie Zbyszku! Dziękuję za pomoc w ustabilizowaniu sytuacji rodzinnej. Przez ostatnie lata miałam w domu piekło, ciągłe kłótnie z mężem i dorastającą córką, nie mogłam tego dłużej znieść... myślałam nawet o rozwodzie. Po Pańskim działaniu wszystko minęło. Nie wiem jak Pan to zrobił, ale wszystko się wyciszyło i z każdym dniem jest coraz lepiej. Jesteśmy normalną rodziną. Dziękuję    

Dorota z Kalisza, 2015-02-23

Chciałbym z tego miejsca na stronie Pana Zbigniewa Popko podziękować za działanie. Również i po to, aby przekonać niedowiarków, że działanie na odległość jest możliwe i działa. Miałem krwiaka mózgu, który uciskał nerwy, co powodowało straszliwy ból. Lekarze twierdzili, że jedynym wyjściem jest operacja, z tym, ze nikt nie chciał się jej podjąć. Mogłem jedynie być operowany za granicą, a na to mnie nie stać. Zadzwoniłem do Pana Zbyszka. Po trzech działaniach (w okresie około miesiąca) krwiak zniknął. Jestem dozgonnie wdzięczny.                                                                                  

Bolesław, 2015-02-24

Widoczne od 21 do 40 z 634