vimeo
youtube

Strona główna » Podziękowania

PobierzDrukuj

Podziękowania

 

W tym dziale będziemy zamieszczać listy od osób, które są lub nie są zadowolone z uzdrawiających działań Zbigniewa Popko. Zainteresowanych zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Formularz podziękowań

Powróciła normalność. Obecnie zakłada własną firmę. To jest aż NIEWIARYGODNE, nie uwierzyłabym w taką historię, gdybym przeczytała gdzieś tam, ale sama tego doświadczyłam na przykładzie najbliższej mi osoby. Pan stwierdził, że mama miała 40% nawiedzenie („obcą energię w swojej przestrzeni energetycznej”), która odbierała Jej chęć do życia, zabierała marzenia, wszystko. Teraz sama zaczęłam się interesować tym, o czym pan mówi, bo efekty pana „działań” są oszałamiające. Naprawdę szerzona przez Pana wiedza i doświadczenie oraz skuteczność pomocy nawet w bardzo trudnych sytuacjach, gdzie konwencjonalna medycyna rozkłada ręce, jest tym co mnie do Pana najbardziej przekonało i spowodowało, że chcę też sama wiedzieć jak mogłabym pomóc innym.   Dziękuje bardzo   

Marzenna, 2015-01-31

Szanowny panie Zbigniewie 

nie wiem co mam napisać. To po prostu CUD. Od dwóch lat cierpiałam na atopowe zapalenie skóry. Już w trakcie pobytu w szpitalu traciłam nadzieję ale udało się w baaardzo dużym właśnie dzięki  Panu. To co Pan dla mnie zrobił jest wspaniałe. Przez ponad półtorej roku „specjaliści” – alergolodzy, dermatolodzy etc. bezskutecznie próbowali mi pomóc . Pan po jednej konsultacji tylko powiedział, żebym zadzwoniła na „doładowanie” za dwa tygodnie. Po trzech tygodniach od pierwszego działania wszystkie zmiany na skórze zniknęły 

Marta, 2015-02-01

Panie Zbyszku dziękuję bardzo za ogrom informacji dostępnych na Pana stronie. Jestem w szoku, że udostępnia Pan za darmo całą swoją wiedzę i wszelkie wskazówki. Żeby zapoznać się z materiałem trzeba poświęcić wiele, wiele godzin

anonimowy, 2015-02-03

Nie wyobrażam sobie życia bez Pana na mojej drodze. Nie mam możliwości przyjechać do Pana, ale przyznam, że samo odsłuchiwanie tych przepięknych modlitw oraz uświadomienie sobie praw rządzących światem zmieniło mnie nie do poznania. Dzięki Panu stałem się świadomym, szczęśliwym człowiekiem. Życzę wszystkiego dobrego.      

Michał, 2015-02-03

Mąż od kilku lat stał się nie do zniesienia. Ciągłe pretensje do całego świata..i agresja praktycznie o wszystko. Marek zaczął chodzić do psychologa i zażywał środki psychotropowe, nic nie pomagało.. aż moja siostra powiedziała mi o Panu. I stało się po jednym działaniu wszystko ustało. Nie miałam wcześniej bladego pojęcia, że uwarunkowania w naszej energetyce aż do tego stopnia mogą wpływać na naszą postawę z życiu. Odczytał pan na skali, że to opętanie (od kilku lat). Nie zdawałam sobie sprawy jak wpływ obcej energii w nas może zmienić człowieka i to niemalże całkowicie. Teraz wszystko wróciło do normy. Dziękuje raz jeszcze i pozdrawiam

Katarzyna, 2015-02-05

Ciekawie Pan prowadzi wykłady, tak naturalnie jak człowiek ze wszystkimi słabościami. Ale jeszcze ciekawsza jest treść. Nie wiem jeszcze, co o tym myśleć ale na razie po prostu dziękuję.  

Pozdrawiam Paweł z Warszawy, 2015-02-06

Witam Panie Zbyszku i serdecznie dziękuję...Od lat choruję na hemoroidy,było to dla mnie bardzo wstydliwe i nie zdecydowalem się na zabieg,ale wiedziałem,że tak nie mogę dalej żyć.Kolega podpowiedział mi,abym do Pana zadzwonił i nie żałuje.Podziałał Pan z rewelacyjnym skutkiem.Teraz juz nic nie piecze,nie boli i ogólnie czuję się lepiej.Dzięki wielkie za działanie

Krzysztof z Poznania, 2015-02-08

Miałam mięśniaki na macicy i bałam się iść na operację. Koleżanka poleciła mi Pana usługi i tak zadzwoniłam do Pana na konsultacje. To był mój szczęśliwy dzień, bo usłyszałam, że znikną same za kilka tygodni. Po 2 miesiącach ginekolog potwierdził wyzdrowienie, więc pragnę podziękować Panu za skuteczne wyleczenie przez telefon. Nawet nie mówiłam o tym lekarzowi, bo by nie uwierzył i mnie wyśmiał. Przekonałam się na własnej skórze, że są rzeczy, o których się nawet filozofom nie śniło

Jadwiga, 2015-02-09

Drogi Panie Zbyszku, Dziękuję za to, że dzięki Pana pomocy uwierzyłem w siebie i stanąłem na nogi. Nie będę tu opisywał wszystkiego co mnie spotkało, bo musiałbym chyba napisać książkę. Wszystko za co się było do niczego  praca tylko dorywcza i za marne grosze, w domu kłótnie, ledwo wiązałem koniec z końcem. Zacząłem mieć nawet myśli samobójcze. Znajomy powiedział, ze kiedyś był w podobnej sytuacji i Pan mu pomógł. Zadzwoniłem. Nigdy nie zapomnę naszej rozmowy. Już tydzień później znalazłem stałą, dobrze płatną pracę, wszystko zaczęło mi się udawać, a wszystkie sprawy szły po mej myśli. Odzyskałem wiarę w siebie i uśmiech. Jestem szczęśliwy. Dziękuję.              

Marek z Kielc , 2015-02-10

  Serdecznie dziękuję Panu Zbyszkowi za pomoc. Moja córka cierpiała na zespół złego wchłaniania. Od urodzenia nie tolerowała mleka (skaza białkowa)alergie, nietolerancja glutenu. Pomimo diety chudła, miała sączące się rany, była nadpobudliwa .Lekarze nie potrafili jej pomóc.  Po kolejnych badaniach dołączył się jeszcze problem z powiększoną wątrobą. Miałam wrażenie że moje dziecko staje się królikiem doświadczalnym.    Po Pana działaniach córka zaczęła przesypiać całe noce, stała się spokojna, radosna, skóra jest czysta, wątroba w normie. Ja też się wyciszyłam. Z całego serca dziękuję.                                                                                 

Marcelina W., 2015-02-11

  Drogi Panie Zbyszku Dziękuję za pomoc w uzdrowieniu mojego życia. Wiele lat byłam „martwa”, wegetowałam , nie miałam odwagi nic zmienić w swoim życiu , nie wierzyłam że jestem w stanie to zrobić. Po konsultacjach, rozmowach ,wizytach na Pana stronie internetowej moja świadomość zaczęła się zmieniać ,  zaczęłam bardziej wierzyć w siebie,ufać, czuć nareszcie że żyję. Powoli wprowadzam zmiany i sprawia mi to radość. Teraz jest we mnie nadzieja, brak mi słów żeby wyrazić moją wdzięczność.                                                                                 

Ewa z Koronowa., 2015-02-13

    Panie Zbyszku pragnę podziękować. Przy badaniu USG piersi lekarz wykrył guza. Machina ruszyła, wizyta u onkologa, termin biopsji i mój strach. Koleżanka powiedziała mi o Panu. Po Pana jednym działaniu zwróciłam się do lekarza z prośbą o powtórzenie  badania . Lekarz odmówił twierdząc że to bezpodstawne. Badanie jednak zrobiłam płacąc za nie. Guza nie było, lekarz powiedział że to niemożliwe, a jednak.Po paru mięsiącach badanie powtórzyłam i nadal pierś jest czysta. Panie Zbyszku serdecznie dziękuję. Jestem wdzięczna.                                                                                 

Magda  z Olsztyna., 2015-02-14

Dziękuję Zbyszku że Jesteś, dziękuję za pomoc w uwalnianiu się od  iluzji, w budzeniu świadomości ,  za wskazanie drogi do Źródła.  To tak jakbym otrzymała nowe życie pełne harmonii z przyświecajacym celem aby człowiek pozostał w jedności ze światem i drugim człowiekiem ,aby miał szansę i nadzieję na lepsze jutro.                                                                                 

Katarzyna, 2015-02-15

    Serdecznie pragnę Panu podziękować za uzdrowienie mojego słuchu. Na jedno ucho nie słyszałam już prawie wcale, a teraz dochodziła głuchota drugiego ucha. Lekarze wskazywali ewentualną operację. Dzięki Pana leczeniu słyszę i mogę cieszyć się odzyskanym zdrowiem. Dziękuję Panu, Panie Popko!  

Anna, 2015-02-16

  Anitka z Warszawy. Piszę do Pana podziękowanie za uzdrowienie mojego syna, który zmagał się z chorobą nerek. Lekarze kierowali go na operację, ale teraz po Pana uzdrawianiu nie ma już takiej potrzeby, bo badania lekarskie wyszły dobre. Zdrowie i radość wróciły do naszej rodziny, za co bardzo serdecznie Panu dziękuję i życzę Panu wszystkiego najlepszego.                                                                           

Olga, 2015-02-18

    Przesyłam Panu serdeczne podziękowanie za uzdrowienie. O Pana stronce www.popko.pl dowiedziałam się od kolegi z pracy. Tydzień temu miałam wypadek drogowy. Bardzo mocno odbił on się na mojej psychice. Jazda samochodem to był koszmar, już nie mówiąc o prowadzeniu samochodu samemu. Pana Działanie spowodowało, że stres jakby ktoś ręka odjął. Już dzisiaj samochodem kierowałam sama i nie było we mnie żadnego strachu. Dziękuję i życzę Panu wszystkiego co najlepsze.                                                                

Eugenia, 2015-02-19

Do niedawna byłam człowiekiem, któremu nic się nie układało. Życie się posypało, żona z dziećmi mnie opuściła, a na dodatek choroba serca zaczęła mnie niszczyć. Szukałem pomocy u kilku bioenergoterapeutów, ale zaczęło się dziać jeszcze gorzej. Dopiero spotkanie z Panem zmieniło moje życie. Migotania przedsionków już nie mam. W rodzinie się poukładało i znowu jestem szczęśliwym człowiekiem. Bardzo serdecznie Panu za to dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.      

Kalina z Bydgoszczy, 2015-02-21

Panie Zbigniewie dziękuję za skuteczne uzdrowienie. miałem niewielką deformację lewej stopy od urodzenia. naprawdę nie mogę jeszcze uwierzyć że po Pańskich działaniach stopa wyprostowała się jestem bardzo Panu wdzięczny pozdrawiam                                                                           

Konrad., 2015-02-22

    Drogi Panie Zbyszku! Dziękuję za pomoc w ustabilizowaniu sytuacji rodzinnej. Przez ostatnie lata miałam w domu piekło, ciągłe kłótnie z mężem i dorastającą córką, nie mogłam tego dłużej znieść... myślałam nawet o rozwodzie. Po Pańskim działaniu wszystko minęło. Nie wiem jak Pan to zrobił, ale wszystko się wyciszyło i z każdym dniem jest coraz lepiej. Jesteśmy normalną rodziną. Dziękuję    

Dorota z Kalisza, 2015-02-23

Chciałbym z tego miejsca na stronie Pana Zbigniewa Popko podziękować za działanie. Również i po to, aby przekonać niedowiarków, że działanie na odległość jest możliwe i działa. Miałem krwiaka mózgu, który uciskał nerwy, co powodowało straszliwy ból. Lekarze twierdzili, że jedynym wyjściem jest operacja, z tym, ze nikt nie chciał się jej podjąć. Mogłem jedynie być operowany za granicą, a na to mnie nie stać. Zadzwoniłem do Pana Zbyszka. Po trzech działaniach (w okresie około miesiąca) krwiak zniknął. Jestem dozgonnie wdzięczny.                                                                                  

Bolesław, 2015-02-24

Widoczne od 21 do 40 z 647

 
Zapoznaj się z klauzulą informacyjną RODO

Informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies.

W trosce o bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną oraz polityką prywatności.

X
Czytaj więcej Akceptuję
Szanowny Kliencie

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

ZgodyPolityka prywatności
Wyrażenie zgody

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez: Wydawnictwo Oriin

Cele przetwarzania danych
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
 • realizacja zamówienia/zlecenia klienta, świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych

Administrator oraz podmioty przetwarzający dane na zlecenie administratora danych, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Kontrolowanie plików cookie

Zakres akceptacji plików cookie możesz ustawić w swojej przeglądarce, zgodnie z ustawioną polityką cookie.

Polityka prywatności / cookies
Firma Wydawnictwo Oriin, właściciel serwisu {$site|editable}, dokłada wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych przyjmujemy niniejszą Politykę Prywatności, która obowiązuje od dnia 25 maja 2018 r. Polityka Prywatności odwołuje się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dokument określa jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy i jak dbamy o ich bezpieczeństwo i Państwa prawa.
§1 Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest {$company . W przypadku dodatkowych pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw, prosimy o kontakt drogą mailową: mail is empty}.

§2 Zakres, cele i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

W związku z tym, że poprzez serwis popko.pl umożliwiamy kontakt w różnych sprawach, przetwarzamy Państwa dane osobowe w różnych celach, w różnych zakresach i na różnych podstawach prawnych. W celu precyzyjnego przekazania informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych pogrupowaliśmy je według celu przetwarzania danych:

 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

W przypadku danych osobowych pozyskanych w inny sposób, niż przez stronę popko.pl lub telefonicznie czy mailowo również przetwarzamy je wyłącznie w celu, w jakim zostały udostępnione i przez czas jaki jest konieczny do realizacji tego celu. W przypadku planowanej zmiany celu przetwarzania, zawsze pytamy właściciela danych osobowych o zgodę i informujemy o zmieniających się warunkach przetwarzania danych.

§3 Pliki cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu, a w szczególności dostosowania zawartości serwisu do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania z serwisu. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać podstawowe parametry urządzenia użytkownika (takie jak: typ urządzenia, rozdzielczość ekranu, kraj, z którego dochodzi do wejścia) i dzięki temu odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego potrzeb. Wykorzystujemy także cookies w celu zbierania ogólnych i anonimowych danych statystycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych i marketingowych:

 • Google Inc. z siedzibą w Mountain View, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://policies.google.com/privacy
 • Facebook Inc. z siedzibą w Menlo Park, Kalifornia, Stany Zjednoczone, Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://www.facebook.com/policy.php
 • Twitter, Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103 U.S.A., Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://twitter.com/en/privacy

Podmioty wymienione w §3 są administratorem danych osobowych zawartych w plikach cookies w rozumieniu RODO. Mogą Państwo samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do urządzenia użytkownika. Zmiany ustawień można dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies bądź informować o każdorazowym zamieszczeniu cookies na Państwa urządzeniu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej. Mogą Państwo w każdej chwili usunąć pliki cookies, korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której Państwo używają. Ograniczenie stosowania plików cookies może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

§4 Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

Przysługuje Państwu prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych,
 • sprostowania danych osobowych,
 • usunięcia danych osobowych,
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • przenoszenia danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych,
 • cofnięcia wcześniej wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu skorzystać ze swoich uprawnień, prosimy o kontakt na adres mailowy: autor@popko.pl Jeżeli, występują Państwo do nas z żądaniem związanym z wykonaniem wymienionych powyżej praw, odpowiadamy na to żądanie niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu miesiąca po jego otrzymaniu. Jeżeli jednak – z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań – nie będziemy mogli spełnić Państwa żądania w ciągu miesiąca, spełnimy je w ciągu kolejnych dwóch miesięcy informując uprzednio o przedłużeniu terminu.

§5 Bezpieczeństwo Państwa danych

Jako Administrator Danych Osobowych danych osobowych dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych osobowych.

Zobowiązujemy się do:

zabezpieczenia danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, zmianami, uszkodzeniem lub zniszczeniem, dopuszczenia do przetwarzania danych osobowych wyłącznie osób posiadających wydane przez nas upoważnienie, zapewnienia kontroli nad prawidłowością przetwarzania danych osobowych, prowadzenia ewidencji osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych, dochowania szczególnej staranności, aby osoby upoważnione do przetwarzania tych danych zachowały je w tajemnicy, również po zakończeniu realizacji Usługi, prowadzenia wymaganej przepisami prawa dokumentacji opisującej sposób przetwarzania powierzonych danych osobowych oraz środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzania tych danych, zapewnienia aby urządzenia i systemy informatyczne i telekomunikacyjne, służące do przetwarzania danych osobowych, były zgodne z wymogami Rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzanych danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy.

§6 Newsletter

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów należących do Wydawnictwo Oriin wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej strony popko.pl zapisana na newsletter może się z niego wypisać klikając przycisk „anulować subskrypcję” na dole każdej wiadomości z newslettera. Newsletter wysyłany jest e-mailem. {company} zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości, osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się na przetwarzanie podanych danych w formularzach, zgodnie z Polityką Prywatności. Pod pojęciem wiadomość są rozumiane informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne (mailingi, promocje, reklamy, inne materiały marketingowe). Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych popko.pl.

Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję