vimeo
youtube

Strona główna » Podziękowania

PobierzDrukuj

Podziękowania

 

W tym dziale będziemy zamieszczać listy od osób, które są lub nie są zadowolone z uzdrawiających działań Zbigniewa Popko. Zainteresowanych zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Formularz podziękowań

Chciałabym z całego serca podziękować Zbysiowi i uzdrowicielom,że są,że nas uczą.Pokazali mi Was jak takie wielkie postacie z milionami złotych,mieniacych się promyczków,które poruszają się i mienią,a na każdym promyczku jakiś dzieciak pnie się do góry.Wirujemy na tych promyczkach jak na cudownej,czułej karuzeli,która jest jak najczulsza Matka czy Ojciec.Ta wizja uwolniła moje serce.Rozbłysła WDZIĘCZNOŚĆ,że jesteście,że ja jestem i żyję.Zalała mnie taka fala cudnych uczuć,że muszę Ci za wszystko podziękować.Tak się cieszę ,że dożyłam tych czasów .Kocham Was i dziękuję.

Sławomira Stelmach, 2019-06-29

Pragnę z całego serca podziękować Zbysiowi za uzdrowienie męża po jednej konsultacji telefonicznej wątroba regeneruje się a stan był bardzo ciężki z tego co mowili lekarze i wyniki badań ,teraz po badaniu usg i innych badaniach lekarze zaskoczeni że tak się ładnie goi,wszystkie wyniki są super,jesteśmy z mężem szczęśliwi i bardzo bardzo wdzięczni Zbysiowi.

Szczęśliwa żona Grażyna, 2019-07-10

Dziękuje Panie Zbyszku za to że Pan jest i za to co Pan robi dla nas wszystkich. Za Pana siłę, moc za dar pięknego opisywania i zrozumiałego tłumaczenia. Dziękuje Panu z całego serca za Pana materiały i uzdrowienia które umieścił Pan w internecie za darmo. To mi uratowało życie. Nie ma słów którymi mogę wyrazić to co teraz czuję.Moje postrzegania świata zawsze było inne niż ludzi którzy mnie otaczali. Nie wiedziałam dlaczego.To wspaniałe to prawdziwy dar od nieba że jest ktoś kto potrafi to opisać i nadać realny krztałt dla tego świata. Dla zrozumienia i miłości. Przez całe życie szukałam nauczyciela którego nauki będą zgodne z tym co opisuje miłość. Bo od dziecka wiedziałam i czułam że wszystko jest zawarte w miłości i przez zepsucie tego świata i krzywdę jakiej doświadczyłam zwątpiłam w istnienie Boga. Ale mimo to dalej uparcie wierzyłam w miłość. I to wreszcie doprowadziło mnie do Pana. Dzięki temu już rozumiem dlaczego i po co tu jestem. Dzięki Panu odnalazłam siebie i swoją rolę. Dziękuje za przywrócenie mi wiary, nadziei i uzdrowienie mojej duszy.

Estera Karolina, 2019-08-02

WZÓR Życia CHAPYIX’a Człowieka wolnego trwogi, ograniczeń, leku czy strachu. Żyjącego głównie z cudowności doświadczania stanów radościu w tu i teraz. Płynącego ponad powierzchnią prowadzącej go rzeki życia. Pełnego wolności miłości oraz miłosierdzia do innego istnienia. Naszło mnie na otworzenie tej drogi, ścieżki życia jak i pisania o tym w celu dzieleniu się z innymi. Po zamknięciu wcześniejszych doświadczeń wpisanych pod wzór życia płynącego z imienia Morabi. W owym świecie mojego istnienia świata czy krótko mówiąc dzień codzienny. Był istną katorgą oraz nie mocą. Sam schemat braku umiejętności przyjmowania zwycięstwa musiał się zakończyć. Porażka również nie wchodziła w grę ale jak tu pozwalać dłużej na życie w ciągłym stałym marazmie egzystencjalnym. Stałe bycie słabeuszem okazywanie tylko i wyłącznie swojej siły na potrzeby przetrwania. Miałem wewnętrzne odczucie wyrażania się gdzieś wyżej w piramidzie życia. Nie chciałem cały czas być pokarmem energetycznym dla innych. A pragnąłem odnaleźć sile w sobie aby umieć być wsparciem, pomocną dłonią dla innych. Wciągać swych przyjaciół bratnie dusze do góry. No bo czy nie o to tutaj chodzi w całej w spólnej istocie energetycznego funkcjonowania w Edenie. Moje silne pragnienie budowy innego wzoru, zachowania świata ludzkiego były zbyt ogromnym dla mnie na wcześniejsze lata wyzwaniem, które ukończone zostało srogim upadkiem. Praktycznie całkowitym dotknięciem dna wpadnięciem w otchłań studni, zatopieniem się w bagnie i tym fizycznym, egzystencjalnym oraz energetycznym. Jedynie dusza w głębi siebie cały czas szukała nadzieji odnalezienia. Małe światełko w niej zawarte jeszcze ledwo tliło się zduszane przez ludzi którzy zostali zaprogramowani na niemoc i posłuszeństwo ciemności. To był ich sposób na przeżycie oni nawet nie wyobrażali sobie że może zaistnieć inna droga. Dlatego tak mocno, bardzo oddalali się od mojego widzenia oraz prób naprowadzania ich na nowy lepszy cudowny schemat w życiu w jedności oraz harmonii z całym światem. Mnie tego nauczyły przestrzenie duchowe. Wzory schematy patrzenia wyuczone przez Zbyszka J.P. pozwoliły na szersze rozumienie i pojmowanie jak ta nauka z góry ma wyglądać czym ona tak naprawdę jest. Ogromne podziękowania płyną ode mnie dla niego i wszystkich osób z nim współpracujących. Dziękuje Agacie, Nikoli, Klaudii, Marioli, oraz wszystkim pozostałym osobom mi nieznanych a cudownie dokładających swoją cegiełkę do całego tego przedsięwzięcia jakim jest tworzenie EDENtv.

Konrad Oskar Marek, 2019-08-19

Bardzo serdecznie dziękuję Ci Zbyszku oraz wszystkim osobom, które razem z Tobą działają na rzecz świata i ludzi. Tu szczególne podziękowania dla Ciebie za prowadzenie warsztatów jednodniowych w Rusinowicach dnia 07 września 2019 roku, w których miałam przyjemność uczestniczyć po raz pierwszy (zapewne nie ostatni ;). Dziękuję Ci za Twoją obecność, ciężką pracę, wytrwałość, naukę i cierpliwość. Gdyż pomimo zmęczenia, dawałeś z siebie wszystko,a nawet więcej, jak zwykle. Nie powiedziałam wtedy słowa "dziękuję", choć było ono w mojej głowie i sercu, dlatego teraz tu chcę je wyartykułować. Niech niesie w sobie całą miłość, światło i dobro. Pozdrawiam serdecznie

Basia z Wrocławia, 2019-09-09

Kochany Zbyszku dziękuję Ci za uleczenie mojej rodziny. Moja maleńka córeczka miała nietolerancję glutenu po twoich działaniach wszystko jest w porządku, ja przestałam być nerwowa i mam zupełnie inne spojrzenie na świat i ludzi. Było też działanie zrobione na moją mamę, która nie miała chęci do życia bo przygniatały ją choroby wieku starczego i zamartwianie się byle czym. Po działaniu Zbyszka nie przeszkadza jej słońce, ma chęć do życia i nawet o 5 rano chodzi na spacery z kijkami. Kocham Cię braciszku i dziękuję bo oprócz działań uzdrawiających pokazujesz nam prawdę i uczysz jak żyć i nabierać mocy.

Anna, 2019-09-14

Witam serdecznie Pana.Raz mielismy juz okazje (w innej sprawie) korespondowac.Po latach trafilam na tematy uzdrawiania.Powierzylam sie Jezusowi proszac o pomoc (serce).siedem lat stan moj sie ciagle pogarszal i mialam miec wstawiony rozrusznik (ostatni dzwonek!).Kilka dni pozniej ze zdziwieniem stwierdzilam ,ze rytm pracy serca jest w granicach normy(oby tak i pozostalo.Serdecznie dziekuje i prosze potwierdzic (o ile znajdzie Pan chwilke czasu wsrod tylu zajec)-jest Pan dla mnie wyjatkowo elokwentnym tytanem pracy.Podziwiam i pozdrawiam

renata m., 2019-09-20

Znalazłam Zbysia 3 lata temu. Kiedy upadlam tak nisko, że dźwigałam cały świat, nie zważając, że jestem za malutka by to robić.To Ty Zbysiu otworzyłeś mi oczy. Góra wspiera mnie tak mocno, że gdy człowiek zostaje sam, wtedy nie boi się nikogo i niczego! A poznaje prawde o sobie i traktuje to jako doswiadczenie. I jeśli zbytnio nie poplyne z gderaniem to naprawdę dzieją się piekne rzeczy. Czasem człowiekowi się wydaje, że wie co dla niego jest lepsze. A Bóg wie lepiej. Z calego serca dziękuję Ci za Twój trud, za Twoja cierpliwość. Za to, że jesteś. Twojej rodzinie również. Otworzyleś mi oczy na to, że nawet w podłym świecie znajdują się ludzie, ktorzy pomagają ze szczerego serca. Pozdrawiam Cię serdecznie. I będę dziękować do końca życia! Za to, że odnalazlam Ciebie..

Ela z Giżycka. 29.09.2019r., 2019-09-29

W trakcie ekspresowego uzdrawiania,mówiłeś Zbyszku,że dzisiaj nie będzie naprawiania tylko wymiana chorych organów na nowe.Nagle błysk i zobaczyłam swój chory kręgosłup i od pasa w dół wstawioną białą część, jakby z białego plastiku. Do tej pory mam ten widok przed oczami. Jak wstałam od stołu to się zdziwiłam,że mnie nic nie boli i mogę chodzić nawet bez kuli. Tak jest do dzisiaj po 9 miesiącach. Cierpiałam niewyobrażalnie ponad 20 lat i miałam już wyznaczoną datę operacji. Dziękuję z całego serca Tobie i Górze za uwolnienie mnie z tego cierpienia w jednej chwili. To prawdziwy cud!

Izabela Brzozowska, 2019-10-06

Zbysiu,dzięki twojemu działaniu małżeństwo mojego syna Lucjana zostało uratowane Fizycznie nie miało szans przetrwania.A DZIĘKI Tobie są teraz razem szczęśliwi.Ja też przeszłam metamorfozę,choć jestem na początku swej drogi.Za wszystko co dla nas wszystkich robisz barrrrrdzo DZIĘKUJĘ

Jadwiga, 2019-10-11

Chciałabym z całego serca podziękować za Twoją pomoc Zbyszku… Za serce jakie wkładasz w sianiu dobra, za oddanie idei i bezinteresowność w niesieniu pomocy każdemu człowiekowi. Dzięki Twoim działaniom naprawiło mi się zdrowie fizyczne (a miałabym co wymieniać), psychika (depresja i stres całkowicie minęły), egzystencja ruszyła do przodu a marzenia uaktywniły się na potęgę. Teraz wiem co to znaczy być szczęśliwym człowiekiem, teraz wiem co to znaczy mieć pasję, teraz wiem co to znaczy mieć szczerych i oddanych przyjaciół a wisienką na torcie jest spełnianie się w życiu osobistym. Pragnę również podziękować za ogrom darmowych materiałów i wysiłek włożony w propagowanie idei, za niezłomność i hart ducha oraz za wiarę w to, że każdy z nas może stać się Prawdziwym i dobrym Człowiekiem o ile włoży w to odpowiedni wysiłek. To ledwie zalążek tego co tak naprawdę zmieniło się w moim życiu i wciąż podlega transformacji… Dziękuję.

Paulina Piasek, 2019-10-16

Hej Zbysiu! Chciałam z całego serducha podziękować za ostatnie warsztaty (19 października 2019)! Dzięki widzeniówce w której brałam udział pojęłam, czym jest jasnowidzenie i zrozumiałam, że widziałam już wcześniej ale nie byłam tego świadoma! hihi:) Plus cała ta modlitwa i działanie, które podczas niej popłynęło- na prawdę jestem w totalnym szoku! Dziękuję także za poświęcony czas na konsultacjach. Wiele to dla mnie znaczy, bo po LATACH poszukiwań odpowiedzi naświetliłeś mi kierunek działania.❤️ Jest nadzieja. Jest MOC! Wcześniej szukałam odpowiedzi w książkach, u terapeutów, ezoteryki ale wszędzie czułam taki niedosyt. Mówię, czegoś brakuje, coś nie pasuje i czegoś nie rozumię. Zmęczona, poprosiłam więc swojego opiekuna, by zaprowadził mnie do kogoś kto powie, jak jest NA PRAWDĘ i rozproszy mgłę, która nie pozwala iść dalej. I znalazłam Ciebie! Teraz mija kolejny dzień, a ja dalej czuję się taka naładowana i INNA! Czuję, że mogę konie kraść i przenosić góry

Gosia, 2019-10-24

Wszystko to co czułam od lat zostało przez Ciebie nazwane,opisane i wytłumaczone ,i to w świetny bogaty ,a równocześnie prosty sposób. Zadziwia mnie ,a jednocześnie umacnia w wierze,Twoja niesamowita wiedza.To musi byc z "góry".Dziękuję,kocham Cię .

Basia, 2019-10-26

Witaj Zbyszku, Chcialam Ci bardzo podziekowac za to co robisz. Wzielam udzial w kilku uzdrawianiach przez internet z mysla, ze poprawia sie pewne sprawy fizyczne w moim ciele. Moze oczekiwałam cudu, te fizyczne sprawy sie nie zmienily jak na razie, co do pewnego stopnia rozumiem, za to sprawy mojego funkcjonowania w swiecie, odmienily sie ogromnie, za co Ci bardzo dziekuje i jestem pewna, ze to co robisz dziala. Stalam sie silniejsza, o wiele silniejsza, to co kiedys mnie prawie zabijalo, teraz tylko dotyka, mam nadzieje ze bedzie tylko glaskalo w przyszlosci. Przychodzi mi na mysl, tekst piosenki "Kiedy bylem malym chlopcem,hej" i tekst o drzewach, ze silne drzewa glaszcze wiatr, a slabe drzewa lamie i dzieki temu, co robisz ja stalam sie takim troche silniejszym drzewem. DZIEKUJE CI KOCHANY CZLOWIEKU Pozdrawiam

Iwona z Gdyni, 2019-10-29

Witaj. Chciałbym Ci bardzo mocno podziękować za to co robisz. Bóg musiał mieć naprawdę dobry humor że zesłał nam właśnie Ciebie tu do tego styranego kraju jakim jest Polska. Brakuje mi słów by napisać to co stało się w moim życiu dzięki Tobie. Chociaż nie spotkałem Ciebie Twoje działania zawieszone w przestrzeni robią CUDA. Staram się wznosić do GÓRY stosując Twoje wskazówki ale idzie mi to średnio. Mimo to DZIĘKUJĘ za to że jesteś. Moje życie dzięki Tobie odwróciło się o 180 stopni.

Jacek, 2019-11-06

Witam.Chciałam podziękować za uzdrawianie.Byłam na warsztatach i ,,przy okazji,,Zbyszku działałeś na nas:).Po prawie 2 tygodniowej przemianówce stał się cud, mogę położyć się w nocy na prawym boku i przytulić do Mężą :).Od dawna miałam kłopoty z kręgosłupem i prawym biodrem, bolało bardzo,jak kładłam się najbardziej.noc była często koszmarna. Teraz mój stan bardzo się poprawił i chciałam podziękować.Za sianie idei,obudzenie i możliwość rozwoju,za zdrowie i nadzieję.Za twoją ciężką pracę Zbyszku i za to że Jesteś.Dziękuję

Justyna z Poznania, 2019-11-08

Nie wiem co pisac tak wiele mam do powiedzenia sam jestem ciemniakiem to boli tamto boli mam problem z tym wszystkim ALE WIEM JEDNO prawda nie zabladzi DZIEKI

bogdan, 2019-11-20

Zbysiu jest niesamowitą istotą, która niestrudzenie przez lata wspomaga i wspiera ludzi. Daje nadzieję na nowe jutro. Odkąd trafiłam pierwszy raz na przygotowane przez niego materiały, moje życie zmieniło się nie do poznania. To właśnie dzięki jego działaniom oraz działaniom uzdrowicieli, których nauczył jak działać podnosiłam się, gdy trudy i znoję codziennego życia próbowały mnie złamać. Słowa nie są w stanie wyrazić ogromu pracy, którą wykonuje Zbysiu każdego dnia, w każdej godzinie.

Góralka, 2019-12-06

Czesc Zbyszek. Od kilku juz lat rozwijam sie duchowo, idzie opornie przez moje otoczenie, ale wiem, ze zawsze czekalem na to co nam dajesz. Chce dodac otuchy innym, by sie nie poddawali, bo "czas nie gra roli". Kazdy ma swoja droge do przejscia i w odpowiednim momencie przyjdzie "klick", kiedy przelamiemy nasza "niemoc". Dziekuje Zbyszek, ze Ciebie znalazlem. Darek

Darek, 2019-12-13

Mimo ok3 lat kozystanaiaz konsultacij ,doladowan nie jest tak jak powinno byc z zdrowiem i rozwojem duchowym pomimo iz Zbysiu mowiles ze powinnam byc zdrowa. Mysle ze to z mojej strony cos jest nie tak. Mimo wszystko dziekuje Ci za to co zrobiles dla mnie i mojej rodziny.Nadzieja mnie nie opuszcza .DZIEKUJE ZE JESTES.

halina halina, 2019-12-17

Widoczne od 621 do 640 z 643

 
Zapoznaj się z klauzulą informacyjną RODO

Informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies.

W trosce o bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną oraz polityką prywatności.

X
Czytaj więcej Akceptuję
Szanowny Kliencie

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

ZgodyPolityka prywatności
Wyrażenie zgody

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez: Wydawnictwo Oriin

Cele przetwarzania danych
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
 • realizacja zamówienia/zlecenia klienta, świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych

Administrator oraz podmioty przetwarzający dane na zlecenie administratora danych, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Kontrolowanie plików cookie

Zakres akceptacji plików cookie możesz ustawić w swojej przeglądarce, zgodnie z ustawioną polityką cookie.

Polityka prywatności / cookies
Firma Wydawnictwo Oriin, właściciel serwisu {$site|editable}, dokłada wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych przyjmujemy niniejszą Politykę Prywatności, która obowiązuje od dnia 25 maja 2018 r. Polityka Prywatności odwołuje się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dokument określa jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy i jak dbamy o ich bezpieczeństwo i Państwa prawa.
§1 Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest {$company . W przypadku dodatkowych pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw, prosimy o kontakt drogą mailową: mail is empty}.

§2 Zakres, cele i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

W związku z tym, że poprzez serwis popko.pl umożliwiamy kontakt w różnych sprawach, przetwarzamy Państwa dane osobowe w różnych celach, w różnych zakresach i na różnych podstawach prawnych. W celu precyzyjnego przekazania informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych pogrupowaliśmy je według celu przetwarzania danych:

 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • realizacja zamówienia / zlecenia klienta
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

W przypadku danych osobowych pozyskanych w inny sposób, niż przez stronę popko.pl lub telefonicznie czy mailowo również przetwarzamy je wyłącznie w celu, w jakim zostały udostępnione i przez czas jaki jest konieczny do realizacji tego celu. W przypadku planowanej zmiany celu przetwarzania, zawsze pytamy właściciela danych osobowych o zgodę i informujemy o zmieniających się warunkach przetwarzania danych.

§3 Pliki cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu, a w szczególności dostosowania zawartości serwisu do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania z serwisu. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać podstawowe parametry urządzenia użytkownika (takie jak: typ urządzenia, rozdzielczość ekranu, kraj, z którego dochodzi do wejścia) i dzięki temu odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego potrzeb. Wykorzystujemy także cookies w celu zbierania ogólnych i anonimowych danych statystycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych i marketingowych:

 • Google Inc. z siedzibą w Mountain View, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://policies.google.com/privacy
 • Facebook Inc. z siedzibą w Menlo Park, Kalifornia, Stany Zjednoczone, Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://www.facebook.com/policy.php
 • Twitter, Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103 U.S.A., Aby dowiedzieć się więcej o polityce prywatności tego administratora kliknij tu: https://twitter.com/en/privacy

Podmioty wymienione w §3 są administratorem danych osobowych zawartych w plikach cookies w rozumieniu RODO. Mogą Państwo samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do urządzenia użytkownika. Zmiany ustawień można dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies bądź informować o każdorazowym zamieszczeniu cookies na Państwa urządzeniu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej. Mogą Państwo w każdej chwili usunąć pliki cookies, korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której Państwo używają. Ograniczenie stosowania plików cookies może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

§4 Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

Przysługuje Państwu prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych,
 • sprostowania danych osobowych,
 • usunięcia danych osobowych,
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • przenoszenia danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych,
 • cofnięcia wcześniej wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu skorzystać ze swoich uprawnień, prosimy o kontakt na adres mailowy: autor@popko.pl Jeżeli, występują Państwo do nas z żądaniem związanym z wykonaniem wymienionych powyżej praw, odpowiadamy na to żądanie niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu miesiąca po jego otrzymaniu. Jeżeli jednak – z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań – nie będziemy mogli spełnić Państwa żądania w ciągu miesiąca, spełnimy je w ciągu kolejnych dwóch miesięcy informując uprzednio o przedłużeniu terminu.

§5 Bezpieczeństwo Państwa danych

Jako Administrator Danych Osobowych danych osobowych dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych osobowych.

Zobowiązujemy się do:

zabezpieczenia danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, zmianami, uszkodzeniem lub zniszczeniem, dopuszczenia do przetwarzania danych osobowych wyłącznie osób posiadających wydane przez nas upoważnienie, zapewnienia kontroli nad prawidłowością przetwarzania danych osobowych, prowadzenia ewidencji osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych, dochowania szczególnej staranności, aby osoby upoważnione do przetwarzania tych danych zachowały je w tajemnicy, również po zakończeniu realizacji Usługi, prowadzenia wymaganej przepisami prawa dokumentacji opisującej sposób przetwarzania powierzonych danych osobowych oraz środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzania tych danych, zapewnienia aby urządzenia i systemy informatyczne i telekomunikacyjne, służące do przetwarzania danych osobowych, były zgodne z wymogami Rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzanych danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy.

§6 Newsletter

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów należących do Wydawnictwo Oriin wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej strony popko.pl zapisana na newsletter może się z niego wypisać klikając przycisk „anulować subskrypcję” na dole każdej wiadomości z newslettera. Newsletter wysyłany jest e-mailem. {company} zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości, osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się na przetwarzanie podanych danych w formularzach, zgodnie z Polityką Prywatności. Pod pojęciem wiadomość są rozumiane informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne (mailingi, promocje, reklamy, inne materiały marketingowe). Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych popko.pl.

Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję