vimeo
youtube

Strona główna » Podziękowania

PobierzDrukuj

Podziękowania

 

W tym dziale będziemy zamieszczać listy od osób, które są lub nie są zadowolone z uzdrawiających działań Zbigniewa Popko. Zainteresowanych zapraszamy do podzielenia się uwagami na temat skuteczności działań pana Zbigniewa, czy też informacjami o pracy nad sobą, której wiele osób się podejmuje, osiągając zdumiewające rezultaty. Do wypowiedzi zapraszamy także warsztatowców, jak i osoby zainteresowane poruszaną tutaj tematyką, a więc aktywnie korzystające z zamieszczonych na stronie informacji. Mamy nadzieję, że Wasze wypowiedzi pomogą innym podjąć słuszną decyzję co do spotkania się z autorem, jak i też rozwieją wszelkie wątpliwości ograniczające możliwość skorzystania z jego usług. Dlatego wasze słowo będzie nie tylko aktywnie wspierać potrzebujących, ale i uczestniczyć w ich powrocie do normalnego życia.

Przypominamy przy tym, że Zbigniew Jan Popko nie jest lekiem na całe zło, ale szerzona przez niego wiedza, jak i skuteczność jego wszelkich działań są tak zaskakujące i  nowatorskie, że powinny znaleźć swoje potwierdzenie także w tej zaproponowanej wszystkim formie kontaktu. Nie mamy czasu na przepisywanie listów, za które również dziękujemy, dlatego prosimy o elektroniczną formę kontaktu - poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Formularz podziękowań

Chciałabym z całego serca podziękować Zbysiowi i uzdrowicielom,że są,że nas uczą.Pokazali mi Was jak takie wielkie postacie z milionami złotych,mieniacych się promyczków,które poruszają się i mienią,a na każdym promyczku jakiś dzieciak pnie się do góry.Wirujemy na tych promyczkach jak na cudownej,czułej karuzeli,która jest jak najczulsza Matka czy Ojciec.Ta wizja uwolniła moje serce.Rozbłysła WDZIĘCZNOŚĆ,że jesteście,że ja jestem i żyję.Zalała mnie taka fala cudnych uczuć,że muszę Ci za wszystko podziękować.Tak się cieszę ,że dożyłam tych czasów .Kocham Was i dziękuję.

Sławomira Stelmach, 2019-06-29

Pragnę z całego serca podziękować Zbysiowi za uzdrowienie męża po jednej konsultacji telefonicznej wątroba regeneruje się a stan był bardzo ciężki z tego co mowili lekarze i wyniki badań ,teraz po badaniu usg i innych badaniach lekarze zaskoczeni że tak się ładnie goi,wszystkie wyniki są super,jesteśmy z mężem szczęśliwi i bardzo bardzo wdzięczni Zbysiowi.

Szczęśliwa żona Grażyna, 2019-07-10

Dziękuje Panie Zbyszku za to że Pan jest i za to co Pan robi dla nas wszystkich. Za Pana siłę, moc za dar pięknego opisywania i zrozumiałego tłumaczenia. Dziękuje Panu z całego serca za Pana materiały i uzdrowienia które umieścił Pan w internecie za darmo. To mi uratowało życie. Nie ma słów którymi mogę wyrazić to co teraz czuję.Moje postrzegania świata zawsze było inne niż ludzi którzy mnie otaczali. Nie wiedziałam dlaczego.To wspaniałe to prawdziwy dar od nieba że jest ktoś kto potrafi to opisać i nadać realny krztałt dla tego świata. Dla zrozumienia i miłości. Przez całe życie szukałam nauczyciela którego nauki będą zgodne z tym co opisuje miłość. Bo od dziecka wiedziałam i czułam że wszystko jest zawarte w miłości i przez zepsucie tego świata i krzywdę jakiej doświadczyłam zwątpiłam w istnienie Boga. Ale mimo to dalej uparcie wierzyłam w miłość. I to wreszcie doprowadziło mnie do Pana. Dzięki temu już rozumiem dlaczego i po co tu jestem. Dzięki Panu odnalazłam siebie i swoją rolę. Dziękuje za przywrócenie mi wiary, nadziei i uzdrowienie mojej duszy.

Estera Karolina, 2019-08-02

Widoczne od 621 do 623 z 623