vimeo
youtube

Strona główna » Kryształowe Dzieci » Programowanie człowieka. Osądzanie

PobierzDrukuj

Programowanie człowieka. Osądzanie

Dzisiejsze czasy są trudne dla wszystkich. W chaosie koncepcji na życie sporo jest teorii mówiących o tym, jak stać się silnym i niewrażliwym na życiowe ataki. Jak zabłysnąć wiedzą, jak zyskać moc, jak zmienić całokształt życia czy też w jaki sposób się tak przebudować, by stać się silnym i wielkim jak historyczni awatarzy. Niestety, jak uczy doświadczenie, nigdzie nie ma nauczycieli, których deklaracje pokrywałyby się z prawdą. Na micie o obudzeniu świadomości i zyskaniu mocy i dostępu do światła stoi jedynie blaga, porażka i wykorzystanie. Czas najwyższy wciąć się w garść i samemu sięgnąć po wiedzę i moc..

2017-11-17

Moc słowa. Oszust sfilmowany w toalecie ! (3.12 minuta) Patrz, jak wrabia się świat.

Jak wykorzystać słowo do manipulowania człowiekiem i poprzez niego całym światem...

2017-10-22

Programy. Nowa odsłona III Wojny Światowej już rozgrywa się w tobie.

2018-05-31
 

Robotyzacja. Systemowe programowanie ludzi. Manipulacja prawdą. Czarna msza Watykanu.

Wszyscy stanowimy cywilizację. Wszyscy ją w poprzednich wiekach budowaliśmy i wszyscy w swoich rękach trzymaliśmy mechanizm jej destrukcji. Ja, ty czy on - wspólnie niszczyliśmy  ideę człowieczeństwa, wykorzystując do tego rozwiązania systemowe. Nadszedł jednak czas, w którym trzeba nie tylko przyznać się do własnych błędów, ale i w obliczu własnego sumienia stworzyć nowe mechanizmy, nowe sposoby funkcjonowania w Prawdzie i w Bogu. Nadszedł czas, by zrozumieć, że Bóg mieszka w nas i z nami wewnątrz nas rozmawia. Oddanie tego przywileju innym, pozwolenie na to, by Bóg został przekwaterowany w ceglane mury, może oznaczać tylko jedno, że drugi człowiek przejmie kontrolę nad twoją duchowością, że za chwilę tylko od niego i jego poziomu człowieczeństwa będzie zależeć to, czy jeszcze w sobie Boga usłyszysz... Zrób wszystko, by Ojca odzyskać i by w Jego imieniu nie mordować swoich braci.
   Nastał czas próby, mądrości i obudzenia się w Prawdzie nie po to, by palcem wskazywać ludzkie zło, tylko po to, by będąc mądrzejszym o oczywiste fakty można było w końcu przerwać zaklęty krąg fizycznej, energetycznej i duchowej śmierci.... Zapewniam was, że w tych dniach wielu się obudzi i zacznie z innym ściągać kajdany programowej ślepoty. A potem wszyscy pospołu zaczniemy budować Nowy Dom, Eden, miejsce, gdzie Bóg będzie przemawiać do każdego i każdego wspierać choćby z Ojcowskiej powinności... Wróci czas, gdy Chrystus miał otwarte oczy w każdym ludzkim sercu, a nie tylko na kartach powieści, które stworzył system religijny po to, by właśnie obecność Chrystusa zepchnąć w przepaść niemocy...

2018-02-26

Osądzanie a dokonywanie wyborów. Ty także masz PRAWO po swojemu widzieć i działać.

OCENIANIE – robimy to bez przerwy, wykorzystując do tego całą swoją wiedzę i wszystkie posiadane zmysły. Oceniamy także we śnie, choć tam nie mamy wpływu na dokonywanie wyborów. Podjęcie decyzji to klucz do postawienia kolejnego kroku, to nic innego jak tylko rozsądny wybór działania. Pytanie więc, czemu podejmowanie decyzji uważa się za niewłaściwe w przypadku odniesienia do systemu, do zachowań ludzkich uznanych przez system za poprawne, choćby stało to w sprzeczności ze zdrowym rozsądkiem? Dlaczego w takich przypadkach obowiązuje nas PRAWO, które naszą ocenę i podejmowanie decyzji przekuło na wymóg dostosowania się do narzuconych nam norm?   

Doprowadziło to do tego, że przy dokonywaniu trudnych wyborów, gdzie stawką jest zmiana ścieżek losów a nierzadko i życie ludzkie,  ludzie zaczęli podać w etyczne odrętwienie. Ni mogąc powiedzieć TAK ani NIE, zastygają w egzystencjalnej niemocy. Życie pada, relacje z ludźmi się chwieją, a miliony ludzi każdego dnia zastygają, zamieniając aktywną zaradność życiową w ugór niemożliwości.

Kto przejął kontrolę nad ludzka mądrością? System… Powołano Prawo, Moralność i Wzorce Kulturowe, które dokładnie precyzują to, jaki sposób myślenia i zachowania jest akceptowany, a ustawiono tę grę tak, by wszystko było ustawione pod OBYWATELA, czyli element systemu, a nie pod CZŁOWIEKA, czyli istotę stwórczą. Głos sumienia zastąpiono głosem narodu, a indywidualne widzenie świata spaczono wizją systemowego odniesienia do Całości. Nauczono ludzi oceniać i dokonywać wyborów według określonego schematu, który nie rozwojowi jednostki służy, tylko utrzymani hegemonii nad światem przez autentyczne ZŁO…

2018-05-07

Walka o własne światło. Z tego zostaniesz rozliczony po śmierci. Odbuduj się!

 

2018-05-11