Jesteś tutaj: Ważne Przyjazdy Rusinowice

Przyjazdy Rusinowice

Przyjazdy czas zacząć! Pierwszy dom dla Edeńczyków został otwarty.

Wszystkich członków naszej edeńskiej społeczności serdecznie zapraszamy na grupowe spotkania w Rusinowicach. To właśnie w tym miejscu można spotkać się na żywo, zawrzeć nowe znajomości a także wymieniać się pomysłami i dzielić swoimi doświadczeniami.

Przyjazdy Rusinowice

Na przyjazdy grupowe do Rusinowic ZAPRASZAMY po wcześniejszm kontakcie telefonicznym.

Wspólne spotkania są świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają otwarte serca, pragną dążyć do uczciwości i braterstwa oraz pomagać drugiemu człowiekowi. Są wspaniałą okazją na budowanie prawdziwych więzi i edeńskiej społeczności.

Energetyka tego miejsca jest niepowtarzalna, dzięki czemu poczujecie się lepiej, łatwiej Wam będzie gruntować nowe stany i wartości duchowe.

Informacje organizacyjne:

By zarezerwować termin dla grupy, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 509 580 042.

Nocujących u nas gościnnie prosimy o przywiezienie pościeli. Kołdry i poduszki mamy, ale poszewki i prześcieradło możecie zabrać swoje.

W domu dostępne są trzy kuchnie z pełnym wyposażeniem, gdzie można coś upichcić lub na szybko przygotować. Wyżywienie na własny koszt. W pobliżu dwa sklepy spożywcze. Nie zapomnijcie także o papciach.

Do zobaczenia w Rusinowicach!


Najbliższy termin wahadełkowania:

23.09.2023 (sobota) - prowadzą: Beata Fijoł, Paulina Piasek, Kinga Żuberek

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021