Jesteś tutaj: Szukaj

# uzdrawianie

Efekt placebo

2023-03-06 11:00:00
Efekt placebo

Efekt placebo reprezentuje fascynujący związek między umysłem a ciałem, który wciąż nie jest w pełni zrozumiały przez współczesną naukę. Zastanówmy się, jak organizm reaguje na tabletkę placebo. Co to znaczy dla ciała, układu krwionośnego, a szczególnie dla mózgu? Sam mózg odpowiada tylko za funkcjonowanie ciała fizycznego. Nawet pamięć w nim zawarta jest jedynie pamięcią chemiczną. Czymś, co odpowiada za poprawne funkcjonowanie systemów ciała fizycznego, ale formą tego dozoru steruje i tak UMYSŁ, czyli struktura energetyczna.

Totalna biologia to nie tylko jednowymiarowe ciało fizyczne i jego emocje

2022-11-12 11:00:00
Totalna biologia to nie tylko jednowymiarowe ciało fizyczne i jego emocje

Totalna biologia to koncepcja, która zakłada, że źródło każdej choroby leży w psychice. Według głównych założeń totalnej biologii, gdy umysł nie jest w stanie sobie poradzić z długotrwałymi silnymi, negatywnymi emocjami, pojawia się choroba, której objawy możemy zaobserwować w ciele. Zakładając, że źródłem wszelkich dolegliwości fizycznych i życiowych problemów są nieuświadomione konflikty emocjonalne, również tam szuka się rozwiązań.

Okazuje się jednak, że powszechnie praktykowana totalna biologia ogranicza się najczęściej do niskowybracyjnych przestrzeni energetycznych, nie wychodząc poza obszar emocji i psychiki, a przecież człowiek, to dużo bardziej rozbudowana wielowymiarowa istota.

Uzdrawianie kwantowe na czym polega i co warto o nim wiedzieć

2023-01-17 16:00:00
Uzdrawianie kwantowe na czym polega i co warto o nim wiedzieć

Zgodnie z założeniami fizyki kwantowej, żyjemy w morzu energii. Zarówno to co nas otacza, jak i my sami. Niewidzialny świat energii, uzdrawianie energią to od wieków było odczuwane i wykorzystywane przez ludzkość. Tak naprawdę każdy człowiek, bo przecież jest elementem kwantowego świata ma możliwość uzdrawiania kwantowego. Niestety mało kto tak naprawdę w pełni zna te mechanizmy, a jeszcze mniej osób potrafi świadomie z nich korzystać i je kierunkować. Na poziome fizycznym łatwo zauważyć kto jest silniejszy, a kto słabszy, na poziomie energii nie jest to już tak oczywiste.

Kiedy więc uzdrawianie kwantowe może okazać się skuteczną pomocą?

Medytacja uzdrawiająca - co warto o niej wiedzieć

2022-10-14 14:00:00
Medytacja uzdrawiająca - co warto o niej wiedzieć

U podłoża aż 70% chorób z jakimi się boryka się ludzkość, leżą zaburzenia energetyczne, a świat energii wpływa na człowieka dużo bardziej, niż nam się dotąd wydawało.

Medytacja uzdrawiająca to sposób na zadbanie o swoje zdrowie zarówno fizyczne, psychiczne jak i duchowe. Jednak aby była w pełni bezpieczna i przyniosła pozytywne efekty, należy zrozumieć czym jest i co wpływa na jej skuteczność.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021