Jesteś tutaj: Szukaj

#zdrowie

Skuteczne, domowe sposoby na przeziębienie

2023-01-26 11:00:00
Skuteczne, domowe sposoby na przeziębienie

Przeziębienie to jedna z najczęstszych przypadłości, które mogą nękać nasz organizm nawet kilka razy w roku. Infekcja górnych dróg oddechowych jest szczególnie dokuczliwa w okresie jesienno-zimowym. Przeziębienie najczęściej objawia się: zalegający katarem, uczuciem osłabienia, kaszlem, bólem głowy, podrażnioną błoną śluzową gardła, a niekiedy także i gorączką.

Mówi się, że leczone przeziębienie trwa tydzień, a nieleczone siedem dni, co sugeruje, że wszelkie terapie są bezzasadne. To nie do końca prawda, bo dokuczliwe symptomy można niwelować na różne sposoby. Przeczytaj artykuł o kilku skutecznych i naturalnych sposobach na przeziębienie.

Jak wspomóc prawidłową pracę wątroby? Skuteczna regeneracja wątroby

2022-10-18 16:00:00
Jak wspomóc prawidłową pracę wątroby? Skuteczna regeneracja wątroby

Wątroba nie bez powodu określana jest jako jeden z ważniejszych narządów w organizmie człowieka. Jej rola jest bowiem nieoceniona, a pracę wątroby warto wspierać.Uczestniczy ona bowiem w wielu procesach metabolicznych, pełniąc szereg istotnych funkcji, niezbędnych dla zapewnienia jego prawidłowej pracy.

Przeczytaj artykuł i poznaj 10 rzeczy, które możesz zrobić dla swojej wątroby, by wspomóc jej pracę. Stosując je regularnie, zobaczysz, jak zmieni się Twoje samopoczucie.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021