vimeo
youtube

Strona główna » Akademia Wiedzy Duchowej » CUDA Z JANEM » Działanie uzdrawiające

PobierzDrukuj

Działanie uzdrawiające

Wstęp

 

Działanie

 

Anonimowe uzdrawianie na odległość jest nieco słabsze od mocy uzdrowieńczej wyzwalanej podczas osobistych konsultacji, ale proszę nie zapominać o tym, że częstsze jego stosowanie może znacznie zmniejszyć te dysproporcje. Kolejne ważne spostrzeżenie dotyczy samej siły uzdrawiania. Mocniejszy uzdrowiciel zawsze jest bardziej skuteczny, nawet przygotowane przez niego „formuły-rytuały” potrafią więcej dokonać, niż wizyty u słabszego uzdrowiciela. Porównanie mocy zmian takich różnorodnych źródeł jest jednak sprawą problematyczną, bowiem wiele zależy od samej postawy chorego, czyli osoby gotowej skorzystać z takich usług.
     Niechęć do uzdrowiciela, niewiara w jego metody czy nawet samo odczłowieczenie mogą przecież całkowicie zablokować chorego na pobór życiodajnej energii. Temat jest stary jak świat i trzeba by go dopasowywać do każdego przypadku z osobna. Jedno jest pewne: zamieszczone poniżej działanie zostało przetestowane na kilkudziesięciu osobach, które dobrowolnie poddały się eksperymentowi, a odczytane wyniki nie pozostawiają cienia wątpliwości co do tego, że umieszczone w przestrzeni działanie jest wysoce efektywne. 
     Proszę zwrócić uwagę na to, że nie zależy nam na fałszowaniu wyników, bo nie mamy w tym żadnego interesu, wręcz przeciwnie: w dobie finansowej zachłanności działamy, jakby to ująć, na własną niekorzyść, ponieważ sami sobie ograniczamy ilość klientów. Ktoś kto się oczyści i wyzdrowieje za pomocą naszego darmowego wsparcia, przecież do nas nie zawita. Ale my nie żyjemy dla pieniędzy, tylko dla IDEI, a to właśnie w niej zawiera się poprawny wzór społecznej rodziny, w której każdy jest zdrowy i świadomie kontrolujący przestrzeń fizyczną i energetyczną. Chcąc, by nasi bliscy (czyli wy) byli coraz mocniejsi i szczęśliwsi, robimy wszystko, by tak się stało. Przykładem tego jest chociażby nasza stronka, na której bez problemu moglibyśmy zarobić ciężkie miliony, gdybyśmy tylko ukryli informacje przed wścibskim okiem, a chorych pozbawili prawa do wspólnej wiedzy i do możliwości samouzdrawiania. Ale czy dobry ojciec mógłby ukryć przed własną rodziną skarby, które się wszystkim należą? A pieniądze? Oj są potrzebne. Nie jesteśmy idealistami ze średniowiecza, którzy nie wiedzą, jaka one mają siłę. My dobrze wiemy, ile ich będzie potrzeba, by każdy z was mógł odnaleźć w sobie Świątynię Serca. My nie tylko wieścimy Dobrą Nowinę, ale i ciężko na jej rzecz pracujemy.
     Opracowana formuła uzdrawiania na odległość, której oczywiście zwykłe oko nie wypatrzy poza plecami pana Jana, naprawdę przyzwoicie uzdrawia, dobrze bilansuje wewnętrzne energie i nieźle wzmacnia przed atakami złych ludzi. I na pewno nie jest ezoterycznym placebo. Dajemy ją wam w prezencie. Nie jest może cudem, ale na pewno wesprze was w rozlicznych przemianach. I co ważne, dość dobrze wspomaga uzdrawianie uruchomione przez Jana podczas indywidualnych sesji. A gdy wyzdrowiejecie i poczujecie egzystencjalny wiatr w plecy, to wtedy pomyślcie o innych, o tych którym być może pomoże to, co i was na nogi postawiło. Nie żałujcie im tego, co i sami darmo dostaliście…