vimeo
youtube

Strona główna

PobierzDrukuj

Warsztaty on-line Webinar 25.04.2020

Wszystkich uczestników sobotniego webinaru, prosimy o odbieranie maili i akceptowanie zaproszenia.

Ze względu na to, że forma webinarowego spotkania świetnie się sprawdziła i jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mogą przyjechać, a pragną doświadczyć stanów, w jakie wprowadza uzdrowiciel duchowy Zbigniew Jan Popko podczas warsztatów,

z przyjemnością pragniemy zaprosić Was na kolejne warsztaty w tej formie.

 

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z broszurą, czyli krótką instrukcją o przebiegu "internetowych warsztatów bez wychodzenia z domu", która znajduje się pod tym linkiem: Instrukcja do pobrania- kliknij tutaj.

 

 

Po pobraniu i przeczytaniu broszury o sobotnim webinarze, zapraszamy do zapisu. Istnieją 2 możliwości:

1. Zakup produktu w sklepie internetowym  "Warsztaty on-line 25 kwietnia 2020" (rekomendowany sposób)

https://sklep.popko.pl/s,180,_______warsztaty_online_25042020.html

w przypadku, gdy jedna osoba dokonuje zakupu dla kilku osób, prosimy podać po jednym adresie mailowym dla każdego uczestnika.

2. Zapis telefoniczny i tradycyjna wpłata na warsztatowe konto: 84 1050 1155 1000 0091 1732 6455. Tytułem: "imię i nazwisko" + "25.04.20"+"adres e-mail".  Koszt: 250 zł/osobę.

Ważne: Adres e-mail jest potrzebny do wysłania linka z zaproszeniem do udziału w webinarze, czyli do tzw. rejestracji i umożliwia zalogowanie się na wydarzenie w sobotę 25 kwietnia. Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10:00.  Wspólne logowanie na platformę możliwe od godz. 8:00.

3. Na podany przez Was adres e-mail otrzymacie zaproszenie do Webinaru. Więcej informacji w wideo poniżej.

 

Warsztaty on-line instruktaż dla uczestników

 

Rekomendujemy zapisy  poprzez zakupy w naszym sklepie z kilku względów:

-cała instrukcja wraz z zapisem znajduje się w jednym miejscu,

-zagawarantowane podanie wszystkich niezbędnych danych (w tym adresu e-mail),

-niemożliwa pomyłka we wpłacie,

-dostęp do szybkich płatności nawet dla osób z zagranicy.

 

W przypadku sklepu on-line zapisem jest zakup produktu. Warsztaty zostały zorganizowane na platformie z doświadczeniem, która dostarcza intuicyjne rozwiązania. Korzysta z niej wiele firm, docierając do tysięcy osób nawet podczas jednego szkolenia. Pomaga w tym szereg interaktywnych funkcji, które z łatwością można wykorzystać podczas webinaru. Z tego też względu  nie ma potrzeby testowania tej platformy. Jeśli na co dzień ogłądacie w domu filmy na YouTube, tutaj również bez problemu połączycie się z prowadzącym webinar.  Zawsze może paść im serwer, gdy zapisze się Was więcej niż się tego spodziewają, ale wtedy zorganizujemy zwrot wpłat gdyby warsztaty się nie odbyły ;).

Przykładowy widok prowadzącego podczas webinaru: