vimeo
youtube

Strona główna » Ogłoszenia » Strona główna » Menu Dokumentu 2 » Akademia Wiedzy Duchowej » CUDA Z JANEM » Wstęp - przeczytaj i obejrzyj

Wstęp - przeczytaj i obejrzyj

Publikacja: 2016-11-21

    Każdy z działów „Cuda” zawiera wprowadzającą treść i opis techniki rytuału, jak i w oddzielnym videoblogu samo przeprowadzenie rytuału.


    Niemożliwe stało się możliwym. Po wielu latach pobierania nauk w Mieście Oriin pozwolono nareszcie autorowi na zainstalowanie Latarni Zbawienia w obszarach duchowych, dzięki czemu uruchomiono niezniszczalne procedury naprawcze w planetarnych przestrzeniach energetycznych, a więc w obszarach, w których zachodzą wszystkie życiowe procesy jednostki ludzkiej oraz w których kształtuje się przyszłościowy obraz naszej cywilizacji. Nareszcie zwyczajny, prosty i nie obeznany z mistyką człowiek może uruchamiać rytuały, którym nie jest w stanie dorównać voodoo czy jakakolwiek forma agresji ze strony istot niewidzialnych. To prawdziwy „cud” dla bezbronnych dotąd ludzi. Każdy – i to bez znajomości tematu – może od tej pory sięgać po tabletki szczęścia, którymi ukoi ból spowodowany brakiem energetycznej super mocy. Za sprawą naszego mistrza każdy może od dziś egzorcyzmować, odprowadzać dusze, zabierać ludziom złą moc, produkować  Żywą Wodę, zmieniać DNA i uczyć się w Mieście Oriin bez uczestniczenia w jakichkolwiek proponowanych przez kościół i ezoterykę  kursach. Ty i Bóg, nikt więcej.
    Proszę przy tym pamiętać, że samo działanie musi być oparte na czystych intencjach, a nie tylko spowodowane egoistyczną chęcią osłabienia wpływów drugiego człowieka na nasze życie. Tu najpierw bierzemy pod uwagę dobro człowieka, któremu odbieramy moc w energii przeciwnej lub go przywracamy Bożemu Ładowi, dzięki czemu mniej zła uczyni, a dopiero potem dopisujemy do działania własną korzyść. W przeciwnym razie działanie będzie całkowicie bezskuteczne.
    Z naszych starań równie niewiele wyjdzie, gdy zechcemy je wykonać w ramach korzyści materialnych lub gdy wykonamy je co prawda za zgodą innych osób, ale nie informując ich wcześniej o tym, że idą z Miasta Oriin za pośrednictwem  Zbigniewa Jana Popko, który to przecież utrzymuje je w przestrzeni za pomocą własnego kanału duchowo-energetycznego. Duchowa czystość zamierzeń i całkowita uczciwość są warunkiem koniecznym do skorzystania z mocy „magicznych zaklęć”. Znawcy tematu wiedzą, o co chodzi.
    Rytuałów nie uruchomi też zły człowiek, choćby zależało mu na dobru drugiego człowieka, a to dlatego że żadna z jego cząstek nie istnieje w obszarze energii jedynej, w którym znajduje się rytuał przemiany. Jeśli umieszczenie cząstek istoty ludzkiej w obszarach ciemności nie jest spowodowane naturalną chęcią wyrażania się w złu, tylko jest efektem energetycznej agresji, np. opętania czy nawiedzenia, wtedy taka zainfekowana niską wibracją osoba może skorzystać z techniki czynienia cudów. Wystarczy że przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, także własnego egzorcyzmowania, najpierw otworzy Krąg Ognia, a dopiero potem wejdzie w czynienie „cudów”.
    Osoby negatywnie nastawione do Zbigniewa Jana Popko są – co zrozumiałe – pozbawione szansy na skorzystanie z przygotowanych przez niego rytuałów. Będąc od niego odciętymi w obszarach energetycznych, same sobie zamykają drogę do zbawiania świata ode złego.
    Jeśli jesteś zaś normalnym, choć uwikłanym w spory tego świata człowiekiem, to o nic się nie martw. Nawet brak wiary w skuteczność przygotowanych dla ciebie rytuałów nie osłabi ich siły, bo nie na twojej wierze je oparto, lecz na stanie wiary naszego mistyka. To on odpowiada za całość, nie ty, i to od jego mocy i poświęcenia zależą wszystkie uruchamiane przez ciebie „cuda”.

 

 

 

Zbawienie dusz. Powrót do Nieba.