vimeo
youtube

Strona główna » Ogłoszenia » Zawodowy kurs Bioenergoterapii 2018 - czeladnik i mistrz

Zawodowy kurs Bioenergoterapii 2018 - czeladnik i mistrz

Publikacja: 2018-07-10

Kurs Bioenergoterapii umożliwiający przystąpienie do egzaminu w rzemiośle

Nasz kurs to doskonała okazja dla osób z praktyką, które chcą zostać dobrymi bioenergoterapeutami.

Kurs jest organizowany pod patronatem naszego Cechu, tj. Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów w Tychach i przeznaczony jest dla osób, które:

-posiadają praktykę z zakresu bioenergoterapii, ale potrzebują ugruntowania wiedzy, by uzyskać przygotowanie do egzaminu państwowego,

-odbyły inne kursy, ale nie posiadają poświadczenia ich ukończenia, co uniemożliwiałoby dopuszczenie do egzaminu czeladniczego, a także eliminowałoby podstawę prawną do ubezpieczenia działalności bioenergoterapeutycznej,

-posiadają już stopień czeladniczy i mogą zdawać egzamin mistrzowski,

- chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bioenergoterapii i poznać jej praktyczną stronę.

Zdobycie tytułu zawodowego pozwala na działalność we wszystkich krajach Unii (uprawnienia zawodowe zgodnie ze standardem zawodu bioenergoterapeuty oraz tzw. EuroPass).

 

Metoda wiodąca: oczyszczanie zaburzeń i uzdrawianie poprzez koherencję pól wysokoenergetycznych.

Kurs poprowadzą wieloletni Mistrzowie, członkowie naszego Cechu.

Koszt kursu 800 zł.

Do ceny kursu doliczana jest opłata w wysokości 50 zł (dla chcących skorzystać z gościnnego noclegu).

Terminy kursu:

Ilość uczestników jest liczna i różni się pod kątem zaawansowania, dlatego zostanie podzielona na dwie grupy:

I grupa:

  • wrzesień- październik 2018 kurs eksternistyczny (on-line) oraz możliwość doszkolenia pod okiem mistrzów w ośrodkach nie tylko w Polsce, ale i za granicą
  • 20-21 października 2018 zjazd - Rusinowice
  • (egzamin państwowy 17-18 listopada 2018 w Bielsku-Białej)

II grupa (mniej zaawansowana):

  • wrzesień-listopad 2018 kurs eksternistyczny (on-line) oraz możliwość doszkolenia pod okiem mistrzów w ośrodkach nie tylko w Polsce, ale i za granicą
  • 24-25 listopada 2018 zjazd -Rusinowice
  • (egzamin państwowy 17-18 grudnia 2018 w Bielsku-Białej)

 

Przebieg kursu:

Kurs rozpocznie się we wrześniu 2018 w formie eksternistycznej (on-line).

W formie stacjonarnej odbędzie się dwudniowy zjazd w podanych wyżej terminach.

Dodatkowo całość zostanie uzupełniona materiałem na naszym internetowym kanale edukacyjnym, co znacznie uzupełni wiedzę i pozwoli zapoznać się z wieloma technikami uzdrawiania.

Ponadto osoby, które mają większe braki i mniejsze doświadczenie będą miały czas, by przez kilka miesięcy pod opieką mistrzów Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów, doszkolić się. Specjalnie pod tym kątem będą do przerobienia dodatkowe partie materiału, a do wykonania zadania praktyczne pod okiem naszych mistrzów w ośrodkach w całej Polsce i za granicą. Zaoszczędzi to kilku zjazdów w nie zawsze blisko usytuowanych od Waszych domów Rusinowicach. Dzięki temu rozwiązaniu każdy będzie miał szansę na solidne przygotowanie, z dużym ułatwieniem logistycznym i finansowym, i na dostęp do skutecznej praktyki.

Osoby, które spełnią wymagania wg. Ustawy o Rzemiośle oraz odbędą kurs ww. formie, będą mogły przystąpić do egzaminu w Izbie w Bielsko-Białej w terminie:

I grupa: 17-18 listopada 2018

II grupa: 17-18 grudnia 2018

 

Spis potrzebnych dokumentów i więcej szczegółów, podamy wkrótce. Niebawem pojawi się także videoblog rozszerzający pewne kwestie techniczne i omawiający zakres materiału.

 

Mimo bardzo dużej ilości bezpłatnego materiału na naszym internetowym kanale edukacyjnym, pojawiło się wiele zapytań z Państwa strony, czy z kursu można skorzystać w ramach indywidualnej, prywatnej praktyki  (np. uzdrawianie siebie i rodziny), bez konieczności przystępowania do egzaminu w Izbie. Informujemy zatem, że w miarę dostępności wolnych miejsc, można zgłosić swoje uczestnictwo, nie tylko pod kątem zawodowym.

 

W kwestiach niejasnych, można kontaktować się  z nami telefonicznie, ale dopiero po podaniu przez nas kompletnych informacji, tj. po 23 lipca br. (tel. 509 58 00 42, pn-pt, w godz. 10-16).

 

 

 

Powodzenia!