vimeo
youtube

Strona główna » Akademia Wiedzy Duchowej » CUDA Z JANEM » Żywa woda - zmiana DNA

PobierzDrukuj

Żywa woda - zmiana DNA

     Iluż z was dało się nabrać na ezoteryczne złote runo, które z czasem, jak to wychodziło na jaw, okazało się być zwyczajną łyżką dziegciu? Iluż to wierzyło w wielką moc cudotwórców, a potem płaciło za tę wiarę upadkiem zdrowia i depresją? Iluż to cudotwórców oferowało skarby natury, które były niczym innym tylko kamykami uruchamiającymi nasze własne moce samouzdrawiające? Wszędzie mistyfikacja i skuteczność oparta wyłącznie na zręcznie wyreżyserowanej grze. A wszystko szczodrze opłacone. 
Tym razem jest inaczej. Nie tylko że darmo zyskujemy możliwość produkowania Zdrowej Wody, ale na dodatek otrzymujemy sposobność podniesienia jakości własnego DNA nawet o 30%. To już mały fenomen. Autor przy tym zapowiada, że do pół roku powinno mu się udać ową granicę podnieść do 50%. Co tu przedłużać, zapraszam do filmowej lektury.

 

 

Wprowadzenie

22-23.10.2016

Działanie

22-23.10.2016

 

Uwaga: trzymanie na znaku Oriin (obojętnie jakim, byle był w okręgu) podczas „rytuału” wody i pozostawienie jej na nim jeszcze przez 30 minut przedłuża w niej aktywność DNA z 2-3 dni do 12-13 dni. Autor zapomniał o tym wspomnieć w videoblogu, za co serdecznie przeprasza. „Orin” znajduje się w plikach do pobrania.