Jesteś tutaj: Warsztaty Po co są warsztaty

Po co są warsztaty

Warsztaty obejmują swoim zakresem wykształcenie umiejętności wprowadzania zmian w płaszczyźnie fizycznej, energetycznej i duchowej za pomocą mocy i siły ciała fizycznego, energetycznego i duchowego. Uczymy na nich przenoszenia obecności i świadomości z płaszczyzny fizycznej do energetycznej i duchowej, dzięki czemu warsztatowicz może jeszcze efektywniej korzystać nie tylko z zalet i zdolności ciała fizycznego i energetycznego, ale i duchowego, w wyniku czego znacznie wzrasta zdolność uzdrawiania, jasnowidzenie, intuicja, oraz moc kształtowania ścieżek losu czy łamania wzorców energetycznych (dotyczy to np. kasowania negatywnych wibracji, w tym także różnorodnych form zaburzeń geopatycznych).

Wszystkich chętnych autor serdecznie zaprasza na warsztaty ONLINE

Naucz się wahadełkowania i odczytów na skalach astralnych. Warsztaty online ze Z.J.Popko

Zapisz się na najbliższy webinar przez sklep internetowy.

Autor o najbliższym Webinarze 11-12 września 2021. Koniecznie się zapoznaj.

O kolejnych warsztatach 19 grudnia, o psychologii poglądowej, o trenerze osobistym dla niedołężnych, o kocie depresancie.

6 etapów rozwoju osobistego i duchowego – warsztaty online Z.J. Popko

Rozwój osobisty i duchowy to proces, który można podzielić na 6 głównych etapów. W wideoblogu mistyk Zbigniew Jan Popko dokładnie tłumaczy, na czym polega każdy z nich.

Czy rozwój duchowy jest dla każdego? Relacje uczestników warsztatów ze Z.J. Popko.

Wyspa Mądrości. Świątynia Serca. Centrum budzenia świadomości na obszarze Polski.

Umysł to twórca kształtujący rzeczywistość według określonych zasad. Mózg i umysł to nie to samo. Nawet filozofia mózgu, starająca się zrozumieć, czym jest strumień informacji, przyznała się w końcu do tego, że mózg jest przede wszystkim odbiornikiem informacji przesyłanych przez tzw. inteligencję kosmiczną. Powstaje więc pytanie, w jakich okolicznościach kosmiczna inteligencja dzieli się z umysłem informacjami?

Po co jest Webinar? Czy osobisty udział w warsztatach rozwoju duchowego ma sens?

Uczciwość i braterstwo Jana są porażające. Daje nie tylko darmowy dostęp do wiedzy, jaka współczesnemu człowiekowi nigdy nie była dostępna, to na dodatek uczy rzeczy niezwykłych, np. autentycznego jasnowidzenia, podróży astralnych, spotkań z Ufo, podawania ręki Bogu czy działań, które ratują przed krachem egzystencjalnym, duchowym i zdrowotnym. Dlatego powstaje pytanie, czy wystarczy korzystać do końca z życia z jego pracy na rzecz budzenia świadomości, czy też warto zaryzykować i skusić się na płatną wersję spotkania z tym mistykiem, choćby po to, by podziękować mu za ciężką pracę, za to, że oddał swoje życie w zamian za nasze zrozumienie rzeczywistości. Po co jest Webinar? Czy osobisty udział w warsztatach rozwoju duchowego ma sens? Mamy nadzieję, że ten materiał pomoże wam dokonać wyboru...

Korzystanie z warsztatów ma niepowtarzalne zalety. Uczy zasad funkcjonowania w świecie energetycznym, a więc w naturalnym środowisku, gdzie funkcjonuje ludzka dusza i gdzie formują się wszystkie ścieżki losu, jakimi kroczy potem człowiek i ludzka cywilizacja. Pozwala na uruchomienie wibracji pokochania i wybaczenia, współodczuwania i współtworzenia oraz na wejście w obszar uczciwości i dobra, skąd prostą drogą można już wejść w stan miłości i odpowiedzialności, czyli w pełne odczucie autentycznego człowieczeństwa. Kto do takich wibracji się przyzwyczai, ten na zawsze zapanuje nad całym swoim życiem, robiąc w końcu to, co zechce, a nie to, do czego jest przymuszany.

Przy okazji dowiecie się, jak wyglądają ścieżki losu przy braku mocy i jak się zmieniają, gdy mocy przybywa. I co najlepsze, nie zanudzicie się na śmierć, jak gdzie indziej, słuchając bzdur o helingerowskich ustawieniach czy ezoterycznych słowikach. Poczujecie zew krwi, a potem wewnętrzna dyskoteka na zawsze zagłuszy jęki analitycznej rozpaczy. 
I zapewniamy was, że narosła wokół duchowego wzrastania otoczka mistycyzmu nie ma nic wspólnego z pokutą, zamartwianiem się i niechcianą posługą, a wręcz przeciwnie – praca nad sobą przesycona jest radością, przyjaźnią, brakiem jakichkolwiek struktur (bogowie ich nie uznają, choć chytry ludzki umysł i ich w takie ramy wstawił) i wielką nadzieją na dotarcie do finału, który zbliża się wielkim krokami za każdym razem, gdy Wielki Mistrz osobiście wita nas Wieczerniku.

Pamiętajcie, tu nauczycie się być równymi wszystkim i nie pozwolicie już sobie tego stanu nikomu odebrać. Nikomu nie pozwolicie się więcej poniżać i wykorzystywać. Zmężniejecie, odkryjecie aromat mądrości i staniecie się kiedyś dokładnie takimi, jakimi stworzył was Bóg: dziećmi szczęścia. 
A jeśli przypadkiem zechcecie iść naszą drogą, jeśli poczujecie radość z uzdrawiania innych, z czyszczenia przestrzeni i obserwowania, jak pod waszym dotykiem na lepsze zmienia się ludzkie życie, wtedy nie pozostanie wam ci innego, jak połączenie naszych wspólnych zainteresowań żwawym strumieniem współpracy. Żaden kurs bioenergoterapii (chyba, że o papiery chodzi), żadne "cuda" ezoteryczne nie dadzą ci tego, co tu odnajdziesz. Choć i tak odnajdziesz „tylko” swoje.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
popko.pl 2021