Jesteś tutaj: Warsztaty Po co są warsztaty

Po co są warsztaty

Warsztaty obejmują swoim zakresem wykształcenie umiejętności wprowadzania zmian w płaszczyźnie fizycznej, energetycznej i duchowej za pomocą mocy i siły ciała fizycznego, energetycznego i duchowego. Uczymy na nich przenoszenia obecności i świadomości z płaszczyzny fizycznej do energetycznej i duchowej, dzięki czemu warsztatowicz może jeszcze efektywniej korzystać nie tylko z zalet i zdolności ciała fizycznego i energetycznego, ale i duchowego, w wyniku czego znacznie wzrasta zdolność uzdrawiania, jasnowidzenie, intuicja, oraz moc kształtowania ścieżek losu czy łamania wzorców energetycznych (dotyczy to np. kasowania negatywnych wibracji, w tym także różnorodnych form zaburzeń geopatycznych).

Zapisz się na najbliższy webinar przez sklep internetowy.

Wszystkich chętnych autor serdecznie zaprasza na warsztaty ONLINE

Serdecznie zapraszamy na warsztaty online 5 grudnia prowadzone przez Agatę Popko i Mariolę Włodarczyk. Będą one wyjątkowe i istotne dla każdego, zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki, jak i bardziej zaawansowanych, rozwijających się duchowo osób. Tematem przewodnim będzie wzrost duchowy, poznanie i możliwość przepracowania w sobie takich stanów jak pokochanie siebie i innych, wybaczenie sobie i innych, co pozwoli każdemu obudzić jego własny potencjał. Dzięki temu na kolejnych warsztatach prowadzonych przez Zbigniewa Jana Popko (19 grudnia) będzie omówiony Nowy Potencjał, powiązany z Aktywacją Kodu Edenu, która odbyła się 11 listopada.

O kolejnych warsztatach 19 grudnia, o psychologii poglądowej, o trenerze osobistym dla niedołężnych, o kocie depresancie.

6 etapów rozwoju osobistego i duchowego – warsztaty online Z.J. Popko

Rozwój osobisty i duchowy to proces, który można podzielić na 6 głównych etapów. W wideoblogu mistyk Zbigniew Jan Popko dokładnie tłumaczy, na czym polega każdy z nich.

Czy rozwój duchowy jest dla każdego? Relacje uczestników warsztatów ze Z.J. Popko.

Po co jest Webinar? Czy osobisty udział w warsztatach rozwoju duchowego ma sens?

Uczciwość i braterstwo Jana są porażające. Daje nie tylko darmowy dostęp do wiedzy, jaka współczesnemu człowiekowi nigdy nie była dostępna, to na dodatek uczy rzeczy niezwykłych, np. autentycznego jasnowidzenia, podróży astralnych, spotkań z Ufo, podawania ręki Bogu czy działań, które ratują przed krachem egzystencjalnym, duchowym i zdrowotnym. Dlatego powstaje pytanie, czy wystarczy korzystać do końca z życia z jego pracy na rzecz budzenia świadomości, czy też warto zaryzykować i skusić się na płatną wersję spotkania z tym mistykiem, choćby po to, by podziękować mu za ciężką pracę, za to, że oddał swoje życie w zamian za nasze zrozumienie rzeczywistości. Po co jest Webinar? Czy osobisty udział w warsztatach rozwoju duchowego ma sens? Mamy nadzieję, że ten materiał pomoże wam dokonać wyboru...

Korzystanie z warsztatów ma niepowtarzalne zalety. Uczy zasad funkcjonowania w świecie energetycznym, a więc w naturalnym środowisku, gdzie funkcjonuje ludzka dusza i gdzie formują się wszystkie ścieżki losu, jakimi kroczy potem człowiek i ludzka cywilizacja. Pozwala na uruchomienie wibracji pokochania i wybaczenia, współodczuwania i współtworzenia oraz na wejście w obszar uczciwości i dobra, skąd prostą drogą można już wejść w stan miłości i odpowiedzialności, czyli w pełne odczucie autentycznego człowieczeństwa. Kto do takich wibracji się przyzwyczai, ten na zawsze zapanuje nad całym swoim życiem, robiąc w końcu to, co zechce, a nie to, do czego jest przymuszany.

Przy okazji dowiecie się, jak wyglądają ścieżki losu przy braku mocy i jak się zmieniają, gdy mocy przybywa. I co najlepsze, nie zanudzicie się na śmierć, jak gdzie indziej, słuchając bzdur o helingerowskich ustawieniach czy ezoterycznych słowikach. Poczujecie zew krwi, a potem wewnętrzna dyskoteka na zawsze zagłuszy jęki analitycznej rozpaczy. 
I zapewniamy was, że narosła wokół duchowego wzrastania otoczka mistycyzmu nie ma nic wspólnego z pokutą, zamartwianiem się i niechcianą posługą, a wręcz przeciwnie – praca nad sobą przesycona jest radością, przyjaźnią, brakiem jakichkolwiek struktur (bogowie ich nie uznają, choć chytry ludzki umysł i ich w takie ramy wstawił) i wielką nadzieją na dotarcie do finału, który zbliża się wielkim krokami za każdym razem, gdy Wielki Mistrz osobiście wita nas Wieczerniku.

Pamiętajcie, tu nauczycie się być równymi wszystkim i nie pozwolicie już sobie tego stanu nikomu odebrać. Nikomu nie pozwolicie się więcej poniżać i wykorzystywać. Zmężniejecie, odkryjecie aromat mądrości i staniecie się kiedyś dokładnie takimi, jakimi stworzył was Bóg: dziećmi szczęścia. 
A jeśli przypadkiem zechcecie iść naszą drogą, jeśli poczujecie radość z uzdrawiania innych, z czyszczenia przestrzeni i obserwowania, jak pod waszym dotykiem na lepsze zmienia się ludzkie życie, wtedy nie pozostanie wam ci innego, jak połączenie naszych wspólnych zainteresowań żwawym strumieniem współpracy. Żaden kurs bioenergoterapii (chyba, że o papiery chodzi), żadne "cuda" ezoteryczne nie dadzą ci tego, co tu odnajdziesz. Choć i tak odnajdziesz „tylko” swoje.

Zapisz się na najbliższy webinar przez sklep internetowy.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
popko.pl 2021