Jesteś tutaj: Warsztaty

Warsztaty

warsztaty rozwoju duchowego

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe, całodniowe warsztaty medytacji i rozwoju duchowego online, które poprowadzi Zbigniew Jan Popko - nauczyciel, uzdrowiciel duchowy i ekspert w dziedzinie rozwoju duchowego. Przez ponad 20 lat pracy wyszkolił setki czeladników i mistrzów bioenergoterapii. Zaufali mu nie tylko uczniowie, ale i tysiące osób co miesiąc korzystających z Uzdrawiania na odległość.

Warsztaty to nie tylko okazja do nauki, to prawdziwa podróż w głąb siebie i najlepszy sposób, by odmienić swoje życie na lepsze.

Czy to Warsztaty dla Ciebie?

Nasze warsztaty rozwoju duchowego są otwarte dla wszystkich, którzy pragną żyć świadomie i aktywnie wprowadzać zmiany w swoim życiu. Są one doskonałe zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w medytacji, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenie w eksploracji duchowych przestrzeni.

Jeśli od zawsze czułeś, że jest „coś więcej”, nie tylko to co fizyczne i namacalne, interesuje Cię rozwój osobisty i duchowy, zastanawiasz się jak osiągnąć sukces w życiu będąc dobrym człowiekiem - warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Potęga rozwoju duchowego – dlaczego jest tak istotny?

Rozwój duchowy to nie jedynie poprawa samopoczucia czy lepsze relacje z otoczeniem. To klucz do głębszego zrozumienia siebie, innych ludzi i otaczającego nas świata. Poprzez rozwijanie świadomości przekraczasz własne ograniczenia, otwierając się na nieporównywalne z niczym innym osobiste sukcesy i świadomie kształtując lepszą przyszłość.

Jeśli pragniesz harmonii, spokoju, chcesz rozwijać swoją samoświadomość i poznać tajniki rozwoju duchowego oraz skuteczne techniki umożliwiające osiągnięcie tego celu – dołącz do nas!

  Sięgnij po wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci przekroczyć własne granice i uwolnić uśpioną siłę,

  Skontaktuj się z własną świadomością i doświadcz duchowej przemiany,

  Podnieś swoje wibracje, popraw samopoczucie i poznaj lepiej siebie oraz otaczający świat,

  Skasuj węzły karmiczne i uruchom procesy uzdrawiające,

  Poznaj ciekawych ludzi i dołącz do wspierającej się społeczności.

 

Dlaczego tysiące ludzi uważa warsztaty ze Zbigniewem Janem Popko za klucz do duchowej przemiany?
Przekonaj się, dlaczego warto i...

 

Korzyści - Czego się nauczysz?

Całodniowe warsztaty łączą w sobie praktyczne rozwijanie umiejętności jasnowidzenia, wahadełkowania oraz wchodzenia w wyższe stany świadomości podczas medytacji. W trakcie spotkania będą wykorzystywane narzędzia, dzięki którym każdy bez problemu odkrywa swoje naturalne zdolności do bycia obudzonym człowiekiem o otwartym sercu.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, szczegółowe informacje znajdziesz w każdym z działów:

 • jak medytować skuteczniej?
 • medytacja budząca świadomość
 • transcedentalne doświadczenia
 • wyższe stany świadomości
 • wizualizacja
 • wejście w stan flow
 • aktywacja trzeciego oka
 • kasowanie węzłów karmicznych
 • poznanie prawdy o sobie i świecie
 • nauka w praktyce
 • manifestacja, kreowanie rzeczywistości, prawo przyciągania
 • autorskie Skale Duchowej Mądrości, uczuć i rozwoju
 • rozległa mistyczna wiedza
 • uzyskanie odpowiedzi na wiele pytań
 • podejmowanie trafnych decyzji
 • poznanie i świadome kreowanie przyszłości

Obudź swój potencjał - etapy rozwoju duchowego

Rozwój duchowy i związane z nim budzenie świadomości to nie tylko poprawa samopoczucia, więcej energii, lepsze stosunki z ludźmi i powodzenie w życiu. To droga do pełnego odnalezienia się w sobie i świecie na wszystkich poziomach, świadome kreowanie lepszej przyszłości i nieporównywalny z niczym osobisty sukces.

Zobacz, co sam autor mówi o warsztatach i poznaj 6 etapów rozwoju duchowego, z którymi są związane.

Gotów na warsztaty? Skorzystaj z naszych darmowych materiałów! 

Zanim zanurzysz się w głębię doświadczeń oferowanych przez nasze warsztaty, chcemy podarować Ci coś wyjątkowego. Prezentujemy bogaty zestaw darmowych materiałów, dzięki którym lepiej przygotujesz się do odkrywania swojego wewnętrznego świata. Wprowadzą Cię w podstawy, nauczą technik i dostarczą narzędzi, które będą Twoim przewodnikiem w duchowej transformacji. Wierzymy, że dobrze przygotowany udział w warsztatach to klucz do pełnego korzystania z ich dobrodziejstw. Dlatego pragniemy, byś czuł się pewnie i wspierany w tej niezwykłej podróży. Odkryj nasze materiały i wzbogać swoją wiedzę przed przyłączeniem się do nas!

Opinie uczestników

Poznaj opinie uczestników. Więcej opinii o pracy Zbigniewa Jana Popko znajdziesz w dziale podziękowania.

opinie Popko podzękowania Popko
Popko opinie podziękowania Popko
podziękowania Popko Opinie Popko

Słowo od autora

,,Każdy kto zawita w moje progi, uzyska wszystkie podpowiedzi co do pracy nad sobą. Nauczy się widzieć, słyszeć, jasnowiedzieć, posługiwać pismem automatycznym i kształtować własną i innych przyszłość. Nauczy się też z wolna posługiwać mocą duchową i uzdrawiania.

Istota ludzka to zbiór wielu ciał-powłok istniejących na wielu poziomach rzeczywistości oraz nadrzędna "obecność" i "świadomość" doświadczająca pełni życia w jednej z tych powłok lub w kilku jednocześnie. Tzw. człowiek fizyczny jest niczym innym, tylko obecnością i świadomością scentrowaną w doświadczaniu życia na poziomie fizycznym i częściowo na poziomie energetycznym. Za pomocą ciała fizycznego doświadcza ruchu w materii i przebudowuje ten świat, a zarazem korzysta z subtelnych zalet ciała, przemieszczając się za jego pomocą w przestrzeni i przy okazji delektując się jego niewątpliwymi walorami (zmysłami). Doświadcza przy tym stanów emocjonalnych oraz raduje się myśleniem, które to stany nie przynależą jednak ciału fizycznemu, tylko duszy (ciało energetyczne) obecnej w ciele fizycznym. W trakcie każdej przemiany duchowej, gdy obecność i świadomość istoty ludzkiej wznosi się na wyższy poziom, musi zajść konkretna zmiana, przebudowa na łączach spajających te sąsiadujące z sobą powłoki, w których człowiek potrafi jednocześnie świadomie żyć. Gdy tak się stanie, istota ludzka jest świadoma i obecna na więcej niż na jednym poziomie.

Tak więc pracujący nad przemianą człowiek fizyczny może przebudzić się na poziomie energetycznym, przez co będzie widział nie tylko świat energetyczny w pewnych jego płaszczyznach, ale i na dodatek będzie mógł stamtąd wprowadzać korzystne zmiany dla swego funkcjonowania w płaszczu biologicznym i stricte fizycznym. Ale by tak się stało, musi nauczyć się panowania nad energiami w równym stopniu, jak nad materią w świecie fizycznym.''

ZJP

Rozwój duchowy - co to i jak osiągnąć jego pełnię?

Wśród ludzi narosło wiele mitów na temat rozwoju duchowego. Wiele osób się nim interesuje, stąd wielu zaczęło o nim uczyć. Powstaje jednak pytanie, jak zweryfikować prawdy i źródło wiedzy w tak złożonej i nieoczywistej dziedzinie?

Przecież pod jednym pojęciem mogą kryć się skrajnie różne podejście, choć wydawać się może, że dotyczą tego samego tematu. Rozwój duchowy nie jest tu wyjątkiem, zwłaszcza że na dziś do łatwo mierzalnych nie należy, przez co budzi jeszcze więcej pytań i niejednokrotnie kontrowersji.

Dla wielu osób duchowy rozwój wiąże się z odpuszczeniem, byciem tu i teraz, często to stan chwilowej ciszy, uspokojenie i odczuwanie akceptacji bez chęci zmiany czegokolwiek. W rozumieniu innych, jest ściśle związany z poznaniem niezwykłej, wręcz tajemnej wiedzy, dostępnej tylko dla wybranych.

Jeszcze inni w rozwoju duchowym upatrują możliwości ucieczki od koszmarnej rzeczywistości i zamykają się przed światem i ludźmi tworząc wewnętrzną wyizolowaną przestrzeń odciętą od realnego świata.

Na czym polega rozwój duchowy?

Jedno jest pewne - rozwój duchowy to pasja, to pomysł na życie. W ten sposób możemy utrzymać w sobie radość, wigor i tak zwaną pełną wiarę w sukces, powodzenie.

Ta pasja to zaangażowanie w siebie ma wymiar: fizyczny, umysłowy, psychiczny i duchowy. Można więc powiedzieć, że ma wymiar kosmiczny. Jest to oczywiście sztuczny podział, bowiem nie można poprzestać na przerabianiu jednej części człowieka z pominięciem pozostałych. Rozwój duchowy to zjawisko komplementarne, całościowe. Nie można przecież umyć jednej ręki i mówić potem, że jest się czystym.

Pełnowymiarowy rozwój duchowy - co to właściwie jest?

Z rozwojem duchowym ściśle związane jest budzenie świadomości. Rozkwit duchowy to nie tylko poprawa samopoczucia, więcej energii, lepsze stosunki z ludźmi i powodzenie w życiu. To droga do pełnego odnalezienia się w sobie i świecie na wszystkich poziomach, świadome kreowanie lepszej przyszłości i nieporównywalny z niczym osobisty sukces.

Rozwój duchowy człowieka to pełnoformatowy coaching, jeśli wszystko jest uczciwie przepracowane. Tu rozwijamy samoakceptację, pewność siebie, uczymy się zarządzać sobą i osiągać coraz większą efektywność osobistą. Bez tego nie sposób osiągnąć większej motywacji do działań, do polepszenia interpersonalnej komunikacji.

Tak zwane świadome określenie siebie, bo wiem kim jestem i czym jestem, zwiększa asertywność, minimalizuje stres, wprowadza w życie spokój, harmonię. A dzięki temu wszystko się równoważy i tworzy stan dobrostanu. Dorzućmy do tego wolnostojeństwo i wolnostanowienie i cały obraz będzie pełny.

W ten sposób bez problemu można rozwiązać większość problemów i wprowadzać stosowne zmiany w życie. Rozwój osobisty to poszerzenie świadomości, które tak naprawdę jest głównym kluczem do rozkwitu duchowego.

Wejście na wyższe piętro samego siebie owocuje lepszym zrozumieniem siebie, ludzi i świata. Człowiek staje się lepszą wersją samego siebie, przekracza, jak to się mówi, własne granice. Eliminuje słabości i przewartościowuje swoje związki ze środowiskiem i z ludźmi.

Chcę się rozwijać duchowo. Czy nie jest za późno?

Na takie zmiany nigdy nie jest za późno i zawsze należy do nich zachęcać.

Poza tym lepiej zacząć późno niż wcale. Ostatecznie człowiek potrafi i warto to w sobie odczuć.

Osoby, które pracują nad sobą zawsze są mądrzejsze, bardziej zdyscyplinowane, więcej zarabiają, ich zdanie jest zawsze bardziej słyszalne niż opinie innych. Nie stoją w miejscu, zawsze odnoszą sukcesy, a przynajmniej większe i, co najważniejsze, są szczęśliwe, a co najmniej zadowolone z życia.

Co daje rozwój duchowy?

Rozwój duchowy to pełnowymiarowy rozwój osobisty, to artystyczne ujmowanie życia w swoje ręce. Tu się kocha i cieszy każdą chwilą. Swoją tak zwaną nietuzinkowością, bo poznajemy jacy wspaniali jesteśmy, przenikamy każdy obszar życia. Tu się szlifuje charakter, tu się staje ekspertem w każdej dziedzinie. Dzięki rozwojowi duchowemu można tak podnieść swoją wibrację, by na wzór ludzkich geniuszy wejść w stan weny, uzyskać dostęp do takich przestrzeni, gdzie wszystkie rozwiązania są już dla nas przygotowane.

Tu się widzi same możliwości, ma tysiące pomysłów, także na własny sukces.

Co ważne, dzięki rozwojowi duchowemu upraszczają się procedury analizujące całą rzeczywistość, a nie tylko jej niewielki fragment. Umysł się uspokaja i wtedy możemy wszystko spokojnie modelować, bo tak się to ukazuje w przestrzeniach duchowych, a nazywamy to horyzontem zdarzeń.

To taka satysfakcja z bycia kreatorem, z bycia sobą. To takie remedium na samotność.

A czemu na samotność? Bo jednostka mająca obudzoną świadomość zawczasu dostrzega toksyczne relacje i destrukcyjne uzależnienia.

Jak rozwinąć swój poziom duchowy?

Dzięki pasji życia stajemy się lepsi i to bez dwóch zdań. I jeśli w sobie tego nie wzbudzimy, wciąż będziemy oglądać to samo niebo. A co na tym niebie? Cudze projekty na życie. A gdzie nasze?

Dlatego nie warto zwlekać.

Jeśli wierzysz w rozwój osobisty, bo on jest prawdziwy, to uwierz w końcu, że istnieje duchowy coaching i zacznij pracę od teraz.

 • Stawiaj małe kroki

Oczywiście idź ku temu, pracuj, ale się nie spiesz, bo się zmęczysz i zasłabniesz. Wtedy pojawia się zniechęcenie. Stawiaj więc małe kroczki, takie jak żółw, a dalej znajdziesz. Rozwój duchowy człowieka to proces, tu się siebie nie katuje, tu się siebie szanuje.

 • Ucz się od innych

Jeśli czegoś nie wiesz, to się ucz od innych, to żaden wstyd, wręcz przeciwnie, takie podejście świadczy o zręczności i jedności z ludźmi. Materiały zamieszczone w serwisie popko.pl zawierają całą wiedzę, która jest pełnym źródłem informacji dla tych, którzy zaczynają i dla tych, którzy już kroczą drogą rozwoju, realizując swoją wielką podróż w stronę poznania siebie.

 • Otwórz się na zmiany

Zawsze trzeba być otwartym na zmiany. Należy zrozumieć, że wszystko jest płynne, pozostaje w nieustannym ruchu. Jeśli uwierzysz w niezmienność, w trwałość, to pochwyci cię stagnacja i staniesz się życiowo skostniały, twardy jak beton. Nie będziesz czuł idących zmian, bo nastawiłeś się na odbieranie stagnacji, statyczności, tylko na to będziesz zwracać uwagę.

 • Łącz wiedzę z doświadczeniem

Jeśli pragniesz lepszej przyszłości dla siebie i innych i zastanawiasz się jak rozwinąć swój poziom duchowy, aby zmiany były widoczne, pamiętaj, że w tym przypadku pojmowanie trzeba łączyć z doświadczeniem. Co to oznacza w praktyce?

Informacje, które ściągniesz w trakcie głębokich medytacyjnych podróży po przestrzeniach duchowych, musisz w jakiś sposób zaprząc w kołowrót własnego życia. Tylko w ten sposób, na własnym przykładzie, możesz osiągnąć mistrzostwo.

Twoje odbicie w lustrze wtedy szybko stanie się twarzą innego człowieka. Dostrzeżesz odpowiedzialność, wdzięczność, mądrość. Atrybuty, których wcześniej nie było.

Nie spiesz się. Rozwój duchowy to nie wyścig

Dopóki mało wiesz, sięgnij po informacje u innych. Przeanalizuj je, a potem wypróbuj.

Eksperymentowanie z wychodzeniem z tak zwanej, jak to się popularnie mówi, strefy komfortu... Nie jest przyjemne. Ale łamanie starych przyzwyczajeń staje się powoli prawdziwym kluczem do zbudowania siebie od podstaw, siebie nowego.

Twórz więc nową rzeczywistość. Odważnie wchodź w stan flow i nigdy, ale to nigdy się nie poddawaj. Człowiek tak nie postępuje.

Rozwój duchowy fascynująca podróż na całe życie

Nie zapominaj także, że rozwój duchowy trwa całe życie, że do końca swoich dni powinieneś dbać o swoją fizyczność, o sferę umysłową, emocjonalną, psychiczną. Ale dzięki temu rozwiniesz swoje talenty, staniesz się, jakbyśmy to coachingowo powiedzieli, menadżerem samego siebie.

Pozostaje tylko odpowiedzieć na ostatnie pytanie.

Komu zawierzyć? Kogo prosić o wskazówki?

Co należy w sobie zmienić, a czego wbrew opinii innych nie ruszać?

Na to pytanie odpowiedź jest tylko jedna... własnej świadomości.

Ona nie tylko wie, jaki jest cel twojego zejścia na ten świat, ale i to, jakie wartości zostały pozyskane przez ciebie w poprzednich wcieleniach, na dodatek czekają one na obudzenie.

To jest twój kapitał, jeszcze nieruszony, ale istnieje. Kontakt ze świadomością jest prosty. Ostatecznie to część naszej istoty. Wprawdzie po latach bezczynności wszystko rdzewieje i trudno tak od razu podać jej rękę. Trzeba tam włożyć troszeczkę wysiłku i się pomęczyć, ale tylko troszeczkę.

Rozwój duchowy człowieka a kontakt ze świadomością

Wszystko to co robi i udostępnia Jan, jak i on sam jest po to, by umożliwić wam kontakt z waszą świadomością.

Oczywiście tutaj kluczem do kontaktu ze świadomością jest:

 • jasnowidzenie,
 • pismo automatyczne,
 • pobieranie nauk bezpośrednio w zaświatach.

To tam macie chodzić na kursy. Co oczywiście nie oznacza, iż czynnik ludzki, ten nasz typowy ziemski, jest zawodny. Spotykamy przecież na swojej drodze ludzi, którzy często wiele wnoszą do naszego życia. Potrafią zmienić patrzenie na świat, zainspirować.

Są cudowne chwile i o tym warto pamiętać, ale nasz duch to gigant możliwości, to taka kosmiczna potęga. To nie tylko źródło wiedzy o człowieku i naszej cywilizacji, ale i o dziejach wszechświata, o ukrytych ludzkich zdolnościach i oczywiście naszej w tym roli jako zwycięzcy.

Bo kto wie więcej o nas niż my sami na wyżynach samego siebie?

Oczywiście jest jeszcze jeden element - Bóg, czyli nasz tatuś. Ogólnie mówiąc... bo Bóg, Duch to jest świadomość, kontakt z siłami wyższymi jest prostszy niż zejście na dół do sklepu, by kupić bułki.

Warto o tym nie zapominać.

Zobacz też: Akademia Wiedzy Duchowej. Od czego zacząć przemianę duchową?

Od autora:

"Warsztaty obejmują swoim zakresem wykształcenie umiejętności wprowadzania zmian w płaszczyźnie fizycznej, energetycznej i duchowej za pomocą mocy i siły ciała fizycznego, energetycznego i duchowego. Uczymy na nich przenoszenia obecności i świadomości z płaszczyzny fizycznej do energetycznej i duchowej, dzięki czemu warsztatowicz może jeszcze efektywniej korzystać nie tylko z zalet i zdolności ciała fizycznego i energetycznego, ale i duchowego, w wyniku czego znacznie wzrasta zdolność uzdrawiania, jasnowidzenie, intuicja, oraz moc kształtowania ścieżek losu czy łamania wzorców energetycznych (dotyczy to np. kasowania negatywnych wibracji, w tym także różnorodnych form zaburzeń geopatycznych).

Korzystanie z warsztatów ma niepowtarzalne zalety. Uczy zasad funkcjonowania w świecie energetycznym, a więc w naturalnym środowisku, gdzie funkcjonuje ludzka dusza i gdzie formują się wszystkie ścieżki losu, jakimi kroczy potem człowiek i ludzka cywilizacja. Pozwala na uruchomienie wibracji pokochania i wybaczenia, współodczuwania i współtworzenia oraz na wejście w obszar uczciwości i dobra, skąd prostą drogą można już wejść w stan miłości i odpowiedzialności, czyli w pełne odczucie autentycznego człowieczeństwa. Kto do takich wibracji się przyzwyczai, ten na zawsze zapanuje nad całym swoim życiem, robiąc w końcu to, co zechce, a nie to, do czego jest przymuszany.

Przy okazji dowiecie się, jak wyglądają ścieżki losu przy braku mocy i jak się zmieniają, gdy mocy przybywa. I co najlepsze, nie zanudzicie się na śmierć, jak gdzie indziej, słuchając bzdur o helingerowskich ustawieniach czy ezoterycznych słowikach. Poczujecie zew krwi, a potem wewnętrzna dyskoteka na zawsze zagłuszy jęki analitycznej rozpaczy. 
I zapewniamy was, że narosła wokół duchowego wzrastania otoczka mistycyzmu nie ma nic wspólnego z pokutą, zamartwianiem się i niechcianą posługą, a wręcz przeciwnie – praca nad sobą przesycona jest radością, przyjaźnią, brakiem jakichkolwiek struktur (bogowie ich nie uznają, choć chytry ludzki umysł i ich w takie ramy wstawił) i wielką nadzieją na dotarcie do finału, który zbliża się wielkim krokami za każdym razem, gdy Wielki Mistrz osobiście wita naw w Wieczerniku.

Pamiętajcie, tu nauczycie się być równymi wszystkim i nie pozwolicie już sobie tego stanu nikomu odebrać. Nikomu nie pozwolicie się więcej poniżać i wykorzystywać. Zmężniejecie, odkryjecie aromat mądrości i staniecie się kiedyś dokładnie takimi, jakimi stworzył was Bóg: dziećmi szczęścia. 
A jeśli przypadkiem zechcecie iść naszą drogą, jeśli poczujecie radość z uzdrawiania innych, z czyszczenia przestrzeni i obserwowania, jak pod waszym dotykiem na lepsze zmienia się ludzkie życie, wtedy nie pozostanie wam ci innego, jak połączenie naszych wspólnych zainteresowań żwawym strumieniem współpracy. Żaden kurs bioenergoterapii (chyba, że o papiery chodzi), żadne "cuda" ezoteryczne nie dadzą ci tego, co tu odnajdziesz. Choć i tak odnajdziesz „tylko” swoje."

Pozdrawiam serdecznie,

Zbigniew Jan Popko

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021