Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Kasowanie Opętań

Kasowanie Opętań

Człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo jest warunkowany przez znajdujące się w nim energie i programy. Tego nie rozumiała jeszcze do niedawna medycyna, która starała się dociec, dlaczego wielu ludzi ma schizofrenię i wpada w psychozy, choć wychowali się w spokojnym środowisku. Potem odkryto, że takie objawy powodowały między innymi owsiki. Ich toksyny wręcz "zmiękczały" mózg. Po ich wyprowadzeniu z ciała, człowiek odzyskiwał władze umysłowe. Ten sam model agresji dotyczy wielu innych obcych form w nas obecnych, zwłaszcza tych pochodzenia energetycznego. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, bowiem rośniemy, będąc urabianymi przez agresora. Sądzimy, że to normalna ewolucja, że tak się dorasta. Nie domyślamy się, że kształtuje nas energetyczna obręcz na kręgosłupie...

Usuwanie opętań, podłączeń i wszelkich innych wrogich wibracji

Usuń z siebie wszystko, co cię blokuje i modyfikuje. Odzyskaj moc i jasność myśli. Działanie "Kasowanie opętań" obejmuje całość istoty ludzkiej oraz typowe tło energetyczne, przenikające przestrzeń fizyczną zamieszkaną przez osobę poddaną oczyszczaniu. Najważniejsze jednak, że to co na człowieka destrukcyjnie wpływało, znika bezpowrotnie. Nie będzie poprzez niego już oddziaływać na otoczenie i pozostałych ludzi.

Ustawienie umysłu i psychiki

Za pomocą działania "Kasowanie opętań" można w prosty i przystępny sposób przywrócić pierwotne ustawienia umysłu i psychiki. Każde z nich płynie z wysokich wymiarów i jest duchowym błogosławieństwem na przykre sytuacje, które nas spotykają w życiu codziennym. Dzięki Twojej chęci zmiany życia na lepsze możesz uruchomić moc Cudów z Janem w domu w kilka minut, kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz.

Jak rozpoznać opętanie?

Opętanie to wejście obcych energii lub istot w fizyczną lub w energetyczną strukturę organizmu. Gdy człowiek nie odczuwa dolegliwości związanych z intruzem, bo tak może być, jest jego cichym nosicielem. Ale kiedy mamy do czynienia z niebezpiecznym intruzem, wtedy agresor atakuje istotę ludzką na wielu poziomach jej istnienia, niszcząc ją lub podporządkowując. Agresorem na poziomie fizycznym mogą być owsiki, motylica, rak czy nawet człowiek związany z tobą, który umyślił sobie zrujnować ci życie. Na poziomie energetycznym mogą to być inteligentne formy życia, jak i prości przedstawiciele energetycznej fauny i flory. Wiele form agresji ma jednak charakter czysto programowy, przekodowujący nasze DNA i nadpisujący w nim nowe procedury. Wtedy wszystko zaczyna gorzej funkcjonować i człowiek powoli się zatraca. Nie sposób w tym zestawieniu pominąć udziału drugiego człowieka, który potrafi zaszczuć innych swoimi projektami na życie lub przeflancować im całkowicie układ energetyczny.

Opętanie - objawy

Form agresji jest bez liku. Ich opisy można umieścić w 100 tysiącach fachowych podręczników, a i tak czasami odkryłoby się coś nowego. Efektem takiej agresji są stany chorobowe, zachwiania psychiczne, zaburzenia umysłowe, egzystencjalna zapaść, drastyczna zmiana formuły zachowania itd. Słowem opętany „czymś”, jakąś aktywą trucizną człowiek powoli staje się kimś innym. Czasem ten proces jest widoczny od razu, czasem modyfikuje człowieka latami. Najczęściej ani sam człowiek, ani jego ofiary nie zdają sobie sprawy z tego, że zmiana na gorsze nie jest efektem życiowych trudności czy ewolucji, tylko jest spowodowana czynnikami zewnętrznymi.

Działanie od 17:36 minuty

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021