Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Złoty Pędzel

Złoty Pędzel

W tym materiale poruszymy treści warsztatowe, które tyczą się psychiki, umysłu, świadomości, jak i odnajdywania się w całej egzystencjalnej przestrzeni. Poznacie skuteczne duchowe techniki, dzięki którym efektywnie będziecie mogli odnieść się do własnej przeszłości, prostym stanie się formowanie nowego obrazu siebie, jak i przyszłości oraz urzeczywistnianie tego, co powinno się w niej stać.
Złoty Pędzel jest narzędziem rozumu, czymś co materializuje naszą wiedzę i doświadczenia na horyzoncie zdarzeń. Złoty Pędzel ma w naszej duszy symboliczne miejsce, uruchamia to, co może się stać i to w większym stopniu niż sami byśmy się za to zabrali. Trzeba tylko zaufać tej metodzie.

Złoty pędzel - zastosuj go, a Twoje wymarzone życie zmaterializuje się na oczach. Potężne medytacje

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021