Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje dla każdego Medytacja na sen

Medytacja na sen

Medytacja na sen to coraz częściej stosowana praktyka przez tych, którzy chcą poprawić swoją jakość snu i zrelaksować się przed zaśnięciem.

Medytacja na sen Jana to wyjątkowa medytacja, która nie tylko wycisza umysł, ale przede wszystkim potężnie wspiera procesy uzdrowieńcze, co pozwoli Ci na regenerację ciała i ducha. Podczas niej znikną negatywne emocje, na powrót wróci spokój, harmonia i odczucie ulgi.

Stosując ją codziennie, będziesz mógł odczuć jej efekty w całym swoim życiu.
Uzdrawiająca medytacja na sen jest idealna dla KAŻDEGO, kto poszukuje zdrowia, szczęścia i radości, jak i zrozumienia siebie i świata. Jest esencją poszukiwań i nadzieją na spełnienie marzeń…

Uzdrawiająca medytacja na sen. Kody Życia Jana pomogą Ci stanąć na nogi i poprawić zdrowie

W czasie tej medytacji można zasnąć w dowolnej chwili, a i tak umysł zarejestruje i zastosuje ukryte w niej kodowanie, które poprzez nici DNA pozytywnie wpłynie na zdrowie fizyczne, psychiczne i egzystencjalne... Pomoże też w pozbyciu się lub ograniczeniu problemów ze snem. Zastosuj prowadzoną medytację przed snem (20:25). Wycisz umysł i pozwól sobie na regenerację ciała i ducha. Podczas niej znikają negatywne emocje, pojawia się spokój i odczucie ulgi...
 

Jak korzystać z uzdrawiającej medytacji na sen

Medytacje przed snem są subtelną techniką relaksacji, mogą pomóc w uspokojeniu umysłu ciała przed snem, ale nie tylko. Medytacji na sen Jana możesz odsłuchiwać zawsze, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę.

Oto kilka wskazówek dotyczących korzystania z medytacji przed snem:

  1. Wybierz nagranie i wysłuchaj wstępu. Medytacja rozpoczyna się od 20 min.
  2. Możesz przyciemnić światło telefonu lub urządzenia, którego używasz do słuchania medytacji prowadzonej.
  3. Połóż się w łóżku w wygodnej dla siebie pozycji.
  4. Oddychaj głęboko i powoli tak by ciało się zrelaksowało.
  5. Skoncentruj się na głosie osoby prowadzącej medytację. Jeśli Twój umysł błądzi, powoli skup się ponownie na nagraniu.
  6. Podczas tej medytacji na sen, możesz zasnąć w dowolnej chwili, a i tak odczujesz jej pozytywny wpływ.

Regularna medytacja przed snem może pomóc w poprawie jakości snu i ogólnego samopoczucia. Jeśli interesuje Cię temat medytacji, chcesz poznać jej tajniki zapraszamy do działu medytacja.

Medytacja na sen z afirmacjami. Przeprogramuj swoje myśli

Poniżej umieszczona medytacja na sen z afirmacjami daje możliwość przeprogramowania swoich myśli. W trakcie tej medytacji możesz zanurzyć się w śnie lub osiągnąć stan pół-onirycznej kontemplacji. Dobroczynne częstotliwości będą w tym czasie samoistnie oczyszczać Cię z wszystkiego, co przeszkadza w twoim osobistym szczęściu, radości i pełnym czerpaniu z życia.

Ta medytacja do snu zawiera 101 afirmacji dotyczących:

  • szczęścia,
  • radości,
  • spełnienia.

Nie musisz skupiać się na moim głosie ani na rozumieniu każdego słowa. Pozwól, aby moc intencji zawartych w afirmacjach stworzyła to, czego pragniesz, żeby niewidzialna fala światła naprawiała niedoskonałości i uczyniła to, czego jeszcze nie do końca rozumiesz, bardziej zrozumiałym.

Nie musisz znać szczegółowo, jak to się stanie - twoje cele i pragnienia zostaną zrealizowane. Ty jedynie wyraź zgodę na to, aby wszystko było jak najlepiej. Powtarzaj tę medytację tak często, jak chcesz...

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021