Jesteś tutaj: Uzdrawianie na Odległość Z praktyki uzdrowiciela - szamana

Z praktyki uzdrowiciela - szamana

,,Ludzie mówią o rzeczywistości kwantowej, o pracy z umysłem, o wyższych poziomach świadomości, o medytacji, o wdzięczności, o synchronizacji fal mózgowych, o afirmacji, o współistnieniu, a w praktyce nic nie rozumieją i tego - co potrzeba - zastosować w życiu nie potrafią. Byście mogli to wszystko ogarnąć, by dane wam było przyjrzeć się grze w płaszczu energetycznym, przygotowałem dla was materiały, dzięki którym łatwiej wam będzie odnaleźć się w tym trudnym temacie, jak i szybciej przyswoić wiedzę, dzięki której zaczniecie popełniać w życiu mniej błędów niż dotychczas. Przykłady zaczerpnąłem z mojej wieloletniej praktyki i zapewniam was, że warto im się przyjrzeć z bliska, zwłaszcza że świat fizyczny stanowi zaledwie 2% tego, co się poza nim znajduje... Zapraszam...”

Zbigniew Jan Popko

Oto kilka przykładów z praktyki uzdrowiciela - szamana, które w zaskakujący sposób ujawniają, jak agresja istot z drugiej strony życia może wpłynąć na życie fizycznych ludzi. Związane z tym wejście niskich wibracji może nie tylko pogorszyć samopoczucie fizyczne i psychiczne, ale nierzadko prowadzi do depresji i zaburzeń psychicznych.

Słowo od autora:

"Nieznajomość praw eneretycznych nie boli, ale potrafi zablokować postrzeganie pozazmysłowe, biokomunikację, a także wprowadzić niewłaściwe kody do pamięci komórkowej. By się w tym wszystkim połapać, by móc zapanowac nad emocjami i mysleniem, by utrzymać poprawne relacje ze światem i z ludźmi, musimy zrozumieć, że ierwszym krokiem do zwyciestwa jest odnalezienie siebie. Dopiero człowiek panujący nad umysłem i dekodujący zapisy w podświadomości jest w stanie kroczć przez zycie z podniesioną głową. Takiego nic nie złamie nic kroku nie wstrzyma, nic na manowce nie sprowadzi.

By tak sie stało również w waszym przypadku, by wasza wiedza o energiach byla pełna, przygotowałem dla was historie ludzi, których pokonała ignorancja, czyli niewiedza o energetycznym i duchowym świecie. Mam nadzieje, że nie powielicie ich błedów i utrzymacie swoje życie w barwach suksesów i rozwijanych pasji. A co najważniejsze, że zrozumiecie, iż my, iż nasze ciało i egzystencja zależą przede wszystkim od zawartych w nas lub nas przenikajacych energii. A to w nich, w ich pasmach są ukryte kody zmieniające całą rzeczywistość. Kody to cudze emocje, cudze myśli, cudze stany chorobowe, cudze projekty, jak i plany wobec nas. Tudzież istnienia i istoty z innych wymiarów, które traktują Ziemię jak wasny folwark.

Proszę się jednak niczego nie bać, przecież wirusy i bakterie istniały rownież przed wynalezieniem mikroskopu. Tylko naiwni i strachliwi bali sie o tym mówić i oskarzali naukowców o sprowadzanie piekła na ziemię. Dziś wiemy, ze to naukowcy mieli racę i że dzięki ich odwadze i staraniom ludzie stali się zdrowsi. Dziś nastał czas na ograniczenie plag energetycznych. Przeciwdziałaniem ich ekspansji jest wiedza, energetyczna higiena i Cuda z Janem, w ktorch ukryłem da was „antybiotyki" na każdą okazję..."

Zbigniew Jan Popko

Jak złe życzenia innych mogą wpłynąć na twoje życie. Przypadek z praktyki uzdrowiciela - szamana

Czy to możliwe, że złe życzenia innych mają wpływ na nasze samopoczucie i nieszczęśliwe sytuacje w życiu? Każda myśl czy wypowiedziane słowo zawiera w sobie energię, która może być pozytywna lub negatywna. To od intencji nadawcy zależy jaką przybierze formę. Warto zdać sobie sprawę z tego, iż nieustannie przebywamy w "morzu energii" gdzie toczy się energetyczna gra. Poznając owe mechanizmy możemy przeciwdziałać i zablokować idące w naszym kierunku negatywne myśli, życzenia, a nawet uroki czy klątwy. Historia przedstawiona w wideoblogu to kolejny przykład na to, jak świat niewidzialny potrafi na nas wpływać. W Polsce jest on przyczyną aż 60% życiowych niepowodzeń. Złe życzenia innych nie pozostają obojętne wobec naszej struktury energetycznej. Będąc w słabości energetycznej szczególnie podlegamy ich niszczącej, modyfikującej sile. Niezaznajomieni z prawami energetycznymi zrzucamy winę na okoliczności losu. Tymczasem prawda nie zawsze jest tak oczywista...

Jak rozpoznać działanie złego ducha?

Nawiedzenie, czyli obecność ducha w domu jest obszarem, w którym człowiek zawsze będzie się źle czuł. Jak rozpoznać działanie złego ducha? Oto kilka przykładów z praktyki uzdrowiciela - szamana, które w zaskakujący sposób ujawniają, jak agresja istot z drugiej strony życia może wpłynąć na życie fizycznych ludzi. Związane z tym wejście niskich wibracji może nie tylko pogorszyć samopoczucie fizyczne i psychiczne, ale nierzadko prowadzi do depresji i zaburzeń psychicznych.

Jak programowa energia płynąca od innych ludzi może wpływać na podświadomość?

Przeciętnie podświadomość aż w 60% zaśmiecają niechciane programy. One stanowią o nawykach, przyzwyczajeniach, potrafią blokować ścieżki losu, zmieniać nastawienie, a nawet prawie całkowicie wypaczyć ludzką naturę. Urok, klątwa, złe życzenie czy przekleństwo to nic innego jak negatywna energia, która wpływa w człowieka i się w nim kotwi, czasem stając nowym wewnętrznym imperatywem. Warto zdawać sobie sprawę z tego, jak to wszystko działa, by odpowiednio wcześnie zaingerować.

Toksyczne więzy energetyczne między ludźmi. Jak się przed tym chronić?

Ludzka energetyka jest tak ustawiona, że tworzy stałe więzy energetyczne z innymi ludźmi. We wspólnym oceanie energetycznym o zwycięstwie decyduje potencjał energetyczny. Kto ma mocniejsze pole, ten wygrywa. Dochodzi często do tego, że zawartość pól energetycznych innych ludzi bądź istot z tamtych obszarów przekracza poziom krytyczny i człowiek traci z wolna panowanie nad własnym myśleniem, emocjami, a zmiany mogą obejmować inne ciała, w tym również fizyczne. Dlatego energetyczne powiązania między ludźmi mogą być tragiczne w skutkach...

Dlaczego czujesz się źle w obecności niektórych osób? Nie każda niska wibracja oznacza obecność zła

Są osoby, w których obecności czujemy wielkie napięcie energetyczne. Tak się dzieje, gdy podświadomie odczuwamy niskie wibracje. Niestety czasem możemy niewłaściwie ocenić sytuację oraz ludzi. By nie popełniać błędów z oceną możemy posłużyć się Skalami Astralnymi. Za ich pomocą zweryfikujemy wszystkie zależności co pozwoli zrozumieć w pełni kim jest człowiek, z którym przystajemy.

Inkub - co to jest i jak powstaje? Jak blokować negatywną energię innych?

Czym jest inkub i jak powstaje? Wszystko jest energią - to wiemy. Są nią również myśli. Obecnie dużo mówi się o wpływie myśli na rzeczywistość i o tym, że potrafią wpływać na molekuły materii. W zdecydowanej większości inkub to sztuczny energetyczny twór stworzony właśnie siłą ludzkich myśli, które tworzą gęstą inteligentną energię. To żywa manifestacja wrogości, zazdrości i nienawiści, która realizuje cele tego, kto ją stworzył.

Rytuały miłosne. Bolesne skutki miłosnego spętania. Jak rzucić urok miłosny na konkretną osobę?

Czy rytuały miłosne czy tzw. spętania miłosne działają? Jak rzucić urok miłosny na konkretną osobę?
Okazuje się, że każdy w mniejszym lub większym stopniu stosuje wobec innych pewną formę zauroczenia. Jak działają te sztuczki programowe?

Każdy ma prawo wydobyć z samego siebie jak i z drugiego człowieka to co najszlachetniejsze, najwspanialsze, czyli coś co ludzi łączy - pasje, uczucie, wspólne cechy... Gdy to wszystko dzieje się w Prawie Wolnego Wyboru, mówimy o czystych intencjach skierowanych ku drugiej osobie. Jednak kody na miłość mogą mieć również inny, druzgocący w skutkach charakter...

Energetyczne nawiedzenie. Elektromagnetyczne tło potrafi zdeformować życie i zdrowie.

Nawiedzenie to wejście sił i energii, które degradują energetyczne i fizyczne środowisko człowieka. Czasem mamy do czynienia z ludzką agresją, jednak tak silną i toksyczną, że śmiało możemy przyrównać ją do nawiedzenia. Niskie wibracje nie są jedynie dziełem ludzi - świat niewidzialny jest pełen energetycznych trucizn, które zatruwają umysły, wzmagają emocje, manipulują potrzebami i dręczą psychikę. Temat jest niezwykle obszerny i choć unikamy wchodzenia w szczegóły, każdy zdaje sobie sprawę, że istnieją siły, które potrafią zniewolić człowieka nawet w ciągu minuty...

W materiale:

  • czym jest nawiedzenie,
  • kilka krótkich historii
  • energetyczne nawiedzenie - czym jest?

Czy życzliwość i otwarte serce mogą mieć negatywne skutki? Chroń swoją energię.

Dlaczego czasami jest tak, że ktoś nas kocha i się o nas stara, ale nie wiadomo czemu zaczynamy przy nim chorować, a życie nie płynie tak jak powinno? Jest wielu ludzi w naszym otoczeniu, którzy nam dobrze życzą. Jednak mimo tzw. czystych intencji stosują niepoprawne metody, dzięki którym chcą nam pomóc - osaczanie słowne, wpływanie na życie, podpowiedzi, kierowanie...

Wtedy to co było nam pisane odpływa gdzieś w dal, a drzwi do szczęścia, zdrowia i radości miast otworzyć się szerzej, głucho się zatrzaskują...

Tabliczka Ouija. Czy przemożna potrzeba dominowania może być obsesją?

Zaskakująca historia o mechanizmie potrzeb, obsesji i tabliczce Ouija, która tylko potwierdza, że każde narzędzie może zostać wykorzystane przeciwko drugiemu człowiekowi. Wszystko zależy od ludzkiej natury i od potrzeb ją kształtujących. Niezrealizowane potrafią prowadzić do groteskowych posunięć, które mają jedynie usprawiedliwić czyny w oczach samego sprawcy wydarzeń...

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021