Jesteś tutaj: Warsztaty Relacje z warsztatów

Relacje z warsztatów

Data dodania 17.11.2023 r.

POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia. Twój przewodnik w rozwoju duchowym. Warsztaty, medytacje. Relacje uczestników.

Czy naprawdę istnieje skuteczny sposób, by odnaleźć wewnętrzny spokój, odkryć prawdziwego siebie i zrozumieć głębszy sens życia? Poznaj opinie uczestników, którzy zdecydowali się na warsztaty rozwoju duchowego ze Zbigniewem Janem Popko - wybitnym ekspertem z dwudziestoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Nie czekaj, dołącz do nas. Może to właśnie jest moment, kiedy Twoje życie nabierze nowego, głębszego znaczenia?

Data dodania 14.09.2023 r.

Sięgnij po własną MOC. Relacja uczestników Warsztatów Rozwoju Duchowego ze Zbigniewem Janem Popko

Data dodania 02.09.2023 r.

Dlaczego warsztaty ze Zbigniewem Janem Popko za klucz do duchowej przemiany?

Czy głęboka, duchowa transformacja w zaledwie jeden dzień jest możliwa? Czy naprawdę istnieje skuteczny sposób, by odnaleźć wewnętrzny spokój, odkryć prawdziwego siebie i zrozumieć głębszy sens życia? Poznaj opinie uczestników, którzy zdecydowali się na warsztaty rozwoju duchowego ze Zbigniewem Janem Popko - wybitnym ekspertem z dwudziestoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Nie czekaj, dołącz do nas. Może to właśnie jest moment, kiedy Twoje życie nabierze nowego, głębszego znaczenia?

Data dodania 29.07.2023 r.

Idea, która zmienia świat. Dołącz do naszej społeczności. Pierwszy Dom dla Edeńczyków. Relacja

Wspólne spotkania są świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają otwarte serca, pragną dążyć do uczciwości i braterstwa oraz pomagać drugiemu człowiekowi. Są wspaniałą okazją na budowanie prawdziwych więzi i edeńskiej społeczności.

Przyjazdy czas zacząć! Pierwszy dom dla Edeńczyków został otwarty. To właśnie w tym miejscu można spotkać się na żywo, zawrzeć nowe znajomości a także wymieniać się pomysłami i dzielić swoimi doświadczeniami.

Energetyka tego miejsca jest niepowtarzalna, dzięki czemu poczujecie się lepiej, łatwiej Wam będzie gruntować nowe stany i wartości duchowe.

Na przyjazdy grupowe do Rusinowic ZAPRASZAMY po wcześniejszm kontakcie telefonicznym, więcej inforacji znajdziesz tutaj.

Data dodania 18.08.2021 r.

Czy rozwój duchowy jest dla każdego? Relacje uczestników warsztatów ze Zbigniewem Janem Popko

Kurs rozwoju duchowego i warsztaty on-line ze Zbigniewem Janem Popko oczami uczestników.

Zastanawiasz się, czy rozwój duchowy jest dla ciebie? Czego można dowiedzieć się na webinarze? Co udział w warsztatach może zmienić w twoim życiu? Chcesz wiedzieć, jakie wrażenia po warsztatach mają uczestnicy? Obejrzyj poniższy materiał. Zawiera opinie na temat warsztatów rozwoju duchowego Zbigniewa Jana Popko.

 

Data dodania 12.08.2023 r.

Warsztaty Rozwoju Duchowego "Boski Potencjał" 30.07.2023 cz.4
Relacje Uczestników

PRZEKAZY UCZESTNIKÓW
Jan na każdych warsztatach rozwoju duchowego daje dostep do najwyższych wymiarów, dzięki czemu uczestnicy moga uzyskać jeszcze większe otwarcie na przestrzenie duchowe - niezmiernie ważne w budowaniu siebie i swojego szczęścia.
Każdy w chwilach szczególnych potrafi wspiąć się na duchowe wyżyny i za pomocą jasnowidzenia oraz pisma automatycznego otrzymać przekazy.
Każdy potrafi widzieć tamte światy i z ich pomocą kształtować własną rzeczywistość.
Każdy moze stać się lepszym człowiekiem i zyskać z tego powodu wieększy wpływ na swoje życie...

Warsztaty Rozwoju Duchowego "Boski Potencjał" 30.07.2023 - znajdziesz tutaj.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021