Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Kryształowa i Złota Wieża

Kryształowa i Złota Wieża

Kryształowa i Złota Wieża są symbolem i aktywatorem związków z Uniwersalną Świadomością. Są Polem Potencjału, jak i pamięcią wszechświata. Zawierają w sobie czyste, krystaliczne zapisy DNA całego rodzaju ludzkiego, jak i propozycje najdoskonalszych form jego rozwoju. Są nadzieją i prawdą, marzeniem i ziszczeniem naszych poszukiwań, jak i manifestacją tego, co jest w człowieku najdoskonalsze.

Sięgnij po lepszą wersję siebie

Już za pierwszym razem, gdy przemierzałem ich bezmiar Złotej i Kryształowej Wieży, zdałem sobie sprawę z ich wielkości i wspaniałości, że są wyzwoleniem od wszelkich ograniczeń, że mogą człowiekowi przywrócić utraconą wolność, jak i poprowadzić ku szczęśliwszej przyszłości. Są jak lek na skołatane serce i jak ufność, którą dziecko darzy swoich rodziców. Są symbolem zwycięstwa i ekspansywnym słowem kosmicznej inteligencji.

Medytacja prowadzona "Kryształowa i Złota Wieża"

To nie jest zwyczajna medytacja. Jest, jak i pozostałe moje materiały, te aktywne energetycznie i te informacyjne - esencją moich mistycznych nauk. To wyrażony słowem efekt tysięcy doświadczeń, jakie stały się moim udziałem za sprawą Mistrzów Duchowych z zaświatów. Kody to zmiany w DNA, które pozwolą wam stoczyć zwycięską walkę z uzależnieniem, z przyzwyczajeniem do stresu i niemocy.

Jak potem zachować zimną krew i jak najdłużej utrzymać swoje energetyczne status quo, opisałem w materiałach w dziale "Działania uzdrawiające na odległość":

"Wzmocnij efekt działania. Poznaj tajemnice energetycznego świata".

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021