Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje dla każdego Medytacje na pewność siebie

Medytacje na pewność siebie

Medytacje prowadzone wzmacniają poczucie własnej wartości, umożliwiając nam pozbycie się utartych wzorców samooceny i stworzenie siebie na nowo. Uwalnia nas od stresu i zalewu myśli, pozwala na odkrycie nowych wersji nas samych. Dzięki temu czujemy się swobodniej wśród ludzi i łatwiej akceptujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy.

Medytacja na pewność siebie daje nam spokój i cierpliwość, które pomagają wprowadzać korzystne zmiany w życiu, poprzez eliminowanie napięcia, które często je utrudnia. W takim stanie rozwija się również nasza intuicja, wewnętrzny głos, który ułatwia nam podejmowanie świadomych i trafnych decyzji.

30.06.2023 r.

Medytacja na pewność siebie. Odkryj swoją wewnętrzną siłę.

Zapraszamy Cię do nowej medytacji na pewność siebie. Ciesz się chwilą spokoju i kontemplacji, wraz z doświadczonym nauczycielem duchowości, który poprowadzi Cię przez tę inspirującą podróż w formie medytacji, która zwiększy Twoje poczucie własnej wartości.

W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym oczekiwań i presji społecznych, posiadanie pewności siebie jest kluczowe dla osiągnięcia szczęścia i realizacji swoich celów. Ta medytacja pomoże Ci odkryć Twoją wewnętrzną siłę, by stać się najlepszą wersją samego siebie.

Podczas medytacji będziesz skupiał się na odnalezieniu spokoju i równowagi wewnętrznej. Poprzez techniki wizualizacji i afirmacji, nauczysz się uwolnić negatywne przekonania i wzmacniać swoją pozytywną samoocenę. Odkryjesz potężne korzyści medytacji na pewność siebie.

Medytacja prowadzona "Jestem". Zbuduj odwagę, pewność siebie i kreuj swoje życie

Jak zmienić swoje życie i mieć realny wpływ na świat i ludzi? Magiczne słowo „JESTEM" odczute w tej medytacji prowadzonej to potężne narzędzie transformacji. To proces, dzięki któremu zachodzą zauważalne zmiany. Powraca odwaga, silna wola i wiara w siebie. Pojawia się nowy świat, a wraz z nim cisza.

Medytacja WYZWOLENIA. Cisza, harmonia, szczęście. Odzyskanie utraconego wpływu na życie

Człowiek jest istotą obdarzoną wolną wolą i ma prawo wprowadzać korekty do scenariusza, jaki na czas ziemskiego życia przygotowały mu siły stwórcze. Można dzięki temu zrewolucjonizować swoje życie, jak i z kretesem przekreślić jego wartość. Najgorzej dzieje się wtedy, gdy człowiek za namową innych ludzi działa wbrew sobie, przeciwko własnej naturze, gdy wbrew zdrowemu rozsądkowi słucha błędnych podszeptów i tworzy nowy wzór samego siebie. Zmienia tym samym przygotowany dla siebie scenariusz, a na dodatek jest zmuszony do tego, by przyjąć sztuczną, nie swoją strukturę osobowości.
Jest jednak takie miejsce na świecie, gdzie można wszystko odzyskać, gdzie w Biologicznej Matrycy Stworzenia unosi się spokojnie czyste DNA. Śpi i czeka na chwilę, gdy sięgnie po nie prawowity właściciel…

Poczucie własnej wartości - Medytacja prowadzona. Kasowanie programowych wzorców samooceny

Medytacja prowadzona wzmacnia poczucie własnej wartości. Pozwala na skasowanie programowych wzorców samooceny i tworzenie siebie na nowo. Pozwala na uwolnienie się od stresu i nadmiaru myśli. To tworzenie się na NOWO. Automatycznie podnosi poczucie własnej wartości i pozwala czuć się swobodniej wśród ludzi. Sprawia, że łatwiej zaakceptować siebie takim, jakim się jest, co nie jest równoznaczne z niechęcią do dalszej zmiany. Przeciwnie – pojawia się spokój i cierpliwość, które sprzyjają wprowadzaniu korzystnych zmian w życiu, ponieważ znika napięcie, które je często utrudnia. W takich warunkach rozwija się również intuicja, wewnętrzny głos, który ułatwia podejmowanie trafnych, świadomych decyzji.

Medytacja tylko dla Mistyków. Na pewność siebie. Dodawanie sobie wartości to nie TOŻSAMOŚĆ

Często myślimy, że dowartościowywanie się jest drogą do nieba, że pozwala nam wspiąć się na wyżyny samego siebie i krzyknąć "Jestem, zdobywam, mogę"... Ale po czasie okazuje się, że jest to droga donikąd, że wpadliśmy w kierat własnych słabości i wykształciliśmy system zmuszający nas do stałego podnoszenia wartości we własnych oczach. A potem jest coraz gorzej - przychodzi stres i ostateczne zwątpienie w swoją mądrość i wielkość. Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak założyć maskę zwycięscy i udawać przed światem, że wszystko jest w porządku... Wtedy powoli znikamy...

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021