Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Blokowanie ścieżek losu nieuczciwym ludziom

Blokowanie ścieżek losu nieuczciwym ludziom

Blokowanie nieprawych ścieżek losu nieuczciwym ludziom. Otwarcie mów, co cię boli i walcz o swoje

Ludzie źli nie mają skrupułów, gdy sięgają po twoje, gdy odbierają ci godność i całą twoją własność. Czy zauważyliście, że system to właśnie ich broni, że sądy i prawne rozwiązania są specjalnie pod nich ustawione? Czy zauważyliście też, że kościół i ezoteryka na naiwnych ludziach wymuszają zachowanie akceptacji i posłuchu wobec niszczących ich wydarzeń? Że wszystkim serwują śpiewkę o łagodności, o naiwnym wybaczeniu, a nie o duchowej mobilizacji i walki o swoje? Czyżby za taką postawą stały własne interesy, mafijne rozgrywki za nic mające dobro zwyczajnego człowieka? Ocenę tej sytuacji zostawiam wam samym... Zupełnie inaczej wygląda to w słowach i działaniach Wielkich Mistrzów, którzy nie tylko otwarcie o takich sprawach mówili, ale i palcem wskazywali tych, co innych krzywdzili. Mieli odwagę i animusz, by się złu w obronie bliźnich przeciwstawiać. Nastał czas, by to zrozumieć i zacząć w końcu walczyć o swoje. Świat duchowy przedstawia na to genialne rozwiązania, które zgrupowaliśmy w dziale zwanym Cudami z Janem. Blokowanie ścieżek losu niegodziwym ludziom to jedna z form przeciwstawiania się ich energetycznej i egzystencjalnej agresji i dominacji.

Działanie przeprowadza się na jedną osobę. Macie możliwość wybrania jednej z trzech propozycji. Na spokojnie je odsłuchajcie, a potem wybierzcie najbardziej wam pasującą. Wystarczy się wyciszyć i być aktywnym w odsłuchu nagrania, by stało się to, czego sobie życzycie...

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021