Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje dla każdego Medytacja obserwacyjna

Medytacja obserwacyjna

Nasze otoczenie i Wszechświat stale do nas przemawiają. Stanowią one jeden organizm, którego my jesteśmy częścią. Jednak, aby poprawnie odbierać te sygnały, musimy zdobyć dostęp do algorytmów rządzących rzeczywistością.

Jak to osiągnąć? Jak możemy natychmiast, bez konieczności przemiany i żmudnej pracy nad sobą, dostrzegać to, co możemy zmienić na naszą korzyść już teraz?

Medytacja obserwacyjna. Jak Wszechświat do nas przemawia?

Medytacje obserwacyjną stosujemy, by w pełni odczuć sposób, w jaki na polu wyobraźni komunikują się z sobą w przestrzeni energetyczno-duchowej wszystkie powłoki istoty ludzkiej, a przede wszystkim umysł, psychika i świadomość energetyczna ze świadomością duchową.

Świat został tak skonstruowany, abyśmy zapomnieli o swoich możliwościach, o naszej mocy i pochodzeniu, abyśmy nie dostrzegali prawdy, abyśmy nie podnieśli się wyżej i nie spojrzeli na całość. Dopóki nie uwolnimy się od węzłów karmicznych i nie zostaniemy ustawieni we wszystkich przynajmniej 7 lub 8 wymiarach, jasnowidzenie pozostanie jedynie marzeniem.

Bez względu na to, jaką energię posiadamy dzisiaj czy jakie doświadczenia przeżyliśmy, Zbigniew Jan Popko dostosowuje energetykę człowieka we wszystkich 12 wymiarach. Dzięki temu otwiera się możliwość wejścia w wyższe sfery i dostępu do Świadomości Duchowej.

Ten, kto obudzi się w pełnej Świadomości, będzie wiedział, jak wygląda świat, jak naprawdę funkcjonuje i co należy zrobić, aby wszystko zostało zmienione. Zaczynamy od siebie, od własnego życia i otoczenia, aby przywrócić zdrowie, zadowolenie z życia, a nadzieja przestanie być matką głupich, a stanie się prototypem siły marzeń, które potrafią przekształcić się w potężną kreację. Parametrem twórczości powinien być, a nie tylko Stwórczością.

Kiedy wchodzimy w wyższe sfery, nagle zdajemy sobie sprawę, że posiadamy znacznie większą wiedzę, ponieważ te informacje były zawsze zawarte w DNA wyższej części naszego istnienia (do której uzyskujemy dostęp rozwijając dar jasnowidzenia).

My, jako tzw. Średnie Ja, nasze Niższe Ja czyli umysł, musimy nawiązać kontakt z Wyższym, a najlepiej z Najwyższym Ja – czyli z Jedynym Ja – aby zdobyć taką samą wiedzę, jaką posiadają mistrzowie duchowi, czyli ludzie obudzeni w pełnej świadomości.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021