Jesteś tutaj: Uzdrawianie na Odległość Jak przebiega?

Jak przebiega?

Tylko trzy kroki wystarczą, by cieszyć się pełnią korzyści płynących z działania uzdrawiającego. Możesz wziąć w nim udział z każdego miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

 1. W naszym sklepie internetowym wybierz termin uzdrawiania, w którym chcesz wziąć udział.
  Możesz zapisać kilka osób jednocześnie, a także zwierzęta.

 2. Przy każdej z osób wpisz wymyślony przez siebie kod/identyfikator, który znajdzie się na liście uczestników działania. Dzięki temu, że kod tworzysz sam, jest on anonimowy i trafia na listę uczestników bez konieczności publikowania danych osobowych, np. imię i nazwisko: MARIA KOWALSKA kod: STOKROTKA38

 3. Po opłaceniu zamówienia w sklepie kod identyfikujący uczestnika zostaje opublikowany na liście.
  Odnajdując wpisane przez siebie kody na Liście uczestników uzdrawiania masz pewność, że działanie obejmie te osoby.

  System zapisów i wpłat działa automatycznie.

  Gdyby okazało się, że nie znajdziesz swojego hasła na liście, sprawdź, czy zamówienie zostało złożone i opłacone poprawnie. W przypadku zmian lub wątpliwości można kontaktować się z nami mailowo: biuro@popko.pl lub pod numerem telefonu: 509 58 00 42.

Uzdrawianie na odległość odbywa się w każdy WTOREK o godzinie 19:00 w serwisie YouTube na kanale POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia, podczas transmisji na żywo. 

Osoby biorące udział w sesji mogą przygotować wodę, która zostanie poddana energetyzowaniu. W kolejnych dniach będzie ona wspierać procesy zainicjowane podczas uzdrawiania. Limit wynosi 1,5 litra na osobę na sesję obejmującą pełne odtworzenie nagrania.

Aby w pełni skorzystać z sesji, zapewnij sobie ciszę i spokój, wybierając wygodne miejsce do siedzenia lub leżenia. Jeśli to możliwe, załóż słuchawki. Transmisja automatycznie rozpocznie się o godzinie 19:00 – słuchaj, pozwalając, aby procesy uzdrawiania przebiegały naturalnie.

Osoby, które wykupiły uzdrawianie dla innych, nieuczestniczących w transmisji lub niepoinformowanych o działaniu, zostaną w trakcie odsłuchiwania poprowadzone słownie, jak przekierować energię i naenergetyzować wodę.

Osoby praktykujące medytację mogą pozostać dłużej w stanie wyciszenia, korzystając z otwartego kanału duchowego, dzięki czemu w łatwiejszy sposób będą mogły aktywnie wchodzić w kontakt z Siłami Wyższymi, rozwijając umiejętności związane z jasnowidzeniem i pismem intuicyjnym oraz korzystać z wiedzy i możliwości obudzonej świadomości.

Po sesji uzdrawiania możesz odczuwać senność, wyciszenie lub przypływ energii. Odczucia są indywidualne i mogą się różnić od doświadczeń innych osób.

Spóźniłeś się na transmisję? NIC NIE SZKODZI – nagrania możesz ODSŁUCHAĆ PÓŹNIEJ. Działanie jest aktywne przez 7 dni.

Nadchodzace jak i archiwalne nagrania transmisji "Uzdrawiania na odległość" znajdują się na kanale POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia w zakładce NA ŻYWO.

Pierwsze dni po działaniu są decydujące. Dowiedz się, jak utrzymać działanie, a nawet wzmocnić jego skuteczność.

Najnowsza instrukcja KROK PO KROKU. Jak wziąć udział w uzdrawianiu na odległość? 

Z poniższego materiału dowiesz się:
• jak zapisać się na działanie uzdrawiające,
• jak w nim poprawnie uczestniczyć,
• ile trwa działanie uzdrawiające,
• jak przebiega działanie - 3 składowe uzdrawiania,
jak korzystać z wersji językowych,
• jak z uzdrawiania mogą korzystać osoby nieobecne,
• jak w trakcie działania poprawnie zakodować Wodę Życia

Uzdrawianie na odległość, działanie w języku angielskim:

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021