Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje Duchowe

Medytacje Duchowe

Medytacje duchowe uczą, przemieniają i unoszą w przestrzeń najwyższych wymiarów, by zaszły jak najkorzystniejsze zmiany w obszarze programowego DNA. To budzenie świadomości metodami duchowymi. Przeznaczone są dla osób zaawansowanych, jasnowidzących, eksplorujących Przestrzenie Duchowe.

"Wszystkie ukazane światu za moim pośrednictwem medytacje i afirmacje zostały nam podarowane przez Wielkich Mistrzów Duchowych. Żadne słowo nie zostało przeze mnie zmienione. Są to w tej chwili najpotężniejsze narzędzia harmonizujące i ustawiające fizyczno-energetyczno-duchowe pasma Istoty Ludzkiej. Jedne uczą i przekodowują słuchacza, starając się maksymalnie zbliżyć ciała człowieka do stworzonego przez Boga Wzorca Pierwotnego, który już dawno temu został zagubiony bądź zdegenerowany, a drugie wręcz unoszą go w przestrzeń 11 i 12 wymiaru, by zaszły jak najkorzystniejsze zmiany w obszarze programowego DNA. Każda z medytacji, a nawet afirmacji, usuwa wszelkie węzły karmiczne i im podobne kody, ustawia energetykę pod klucz i tworzy pomosty z pozostałymi wymiarami. Jest ewenementem na skalę światową i nikt nie jest w stanie jej jakości podrobić. By się przekonać o skuteczności jej działania, proszę na początku swojej duchowej drogi zastosować Krąg Ognia, a dopiero potem ze spokojem przystąpić do budzenia świadomości metodami duchowymi. Dawniej, gdy człowieka nie odcięto jeszcze od świadomości, gdy DNA jego ciał funkcjonujących w pierwszych 7 wymiarów nie zostało poważnie naruszone, człowiek mógł żyć 900 lat i zachowywać młodość i niesłychany wigor aż do umownej starości. Pierwsi Ludzie nie tylko potrafili przetrwać bez jedzenia w bardzo niesprzyjających warunkach, ale i ich zdolności przekształcania materii i pól potencjałów energetycznych znacznie przekraczały zdolności taki awatarów jak Jezus i Budda. Niestety, te czasy już nie wrócą, ale mocą i mądrością naszego umysłu i świadomości możemy cofnąć część niekorzystnych zmian. Tu jasnowidzenie, pobieranie nauk u Mistrzów Duchowych w Zaświatach, jak i spotkania z Bogiem są tak naturalną i powszechną rzeczą, że nikt kto się tego nauczy, nie zechce wrócić do Matrixa. Nadto zrozumienie zagadnień ewolucji, przyglądanie się swojej przyszłości i przeszłości, możliwość wpływania na dzieje całego świata etc. są tak silnym narkotykiem, są tak wspaniałymi doświadczeniami, że każdy, kto ku światom wyższym ruszy, już nie spocznie w swoim poznaniu i nigdy nie poniecha manipulowania przestrzenią dla dobra własnego i wspólnego… Każda z medytacji ma kilka poziomów rozumienia, które są zależne od poziomu aktywizacji wewnętrznych struktur. To, co dziś wyda się już proste i w pełni zrozumiane, już za kilka miesięcy może odsłonić kolejną historię"

Zbigniew Jan Popko

Medytacje dla zaawansowanych

Medytacje Duchowe są przeznaczone dla tych, co do zdobycia szczęścia, zdrowia i radości szukają własnej Mocy. Esencja ich poszukiwań i nadzieja na spełnienie marzeń jest zrozumienie świata i siebie..

Przede wszystkim są przeznaczone dla zaawansowanych Podróżników Świata, którzy już sami eksplorują przestrzeń Quantum i Światów Duchowych. Mają oni dostęp do Źródła i w wielu miejscach pobierają nauki, czyli uczą się tak, jak zwyczajny człowiek w materialnym świecie. Ich wiedza i doświadczenie daleko odbiega od tego, co powszechnie uważa się za obowiązujące. Posługuje się też innym językiem interpretacji. To aktywni Jasnowidze i przyszli Mistrzowie Duchowi.
Jeśli Przyjacielu i Przyjaciółko macie odwagę wejść w Inny świat, to serdecznie zapraszamy, ale prosimy zaczekać z oceną, aż sami staniecie się
Ludźmi Światła.

Data dodania 15.08.2023 r.

Medytacja transcendentalna "Ogień Miłości". Odkryj sekret, jak być szczęśliwym...

Ta medytacja transcendentalna to prawdziwa, mistyczna podróż, która wynosi w wyższe stany świadomości. Dzięki niebywałej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu i zdolnościom Jana powstała specjalnie przygotowana medytacja, która prowadzi nie tylko do wyciszenia i relaksu, ale budzi pełny potencjał człowieka. Podczas jej praktykowania uruchomiony zostaje kanał duchowy, taka drabina, dzięki której następuje wzrost wibracji wprowadzający medytującego w odpowiednie stany energetyczne i duchowe.

Data dodania 13.08.2023 r.

Medytacja uzdrawiająca. Pomoże ci odzyskać zdrowie i siły. Sięgnij po swój DOBROSTAN i szczęście

Medytacja uzdrawiająca skutecznie pozwoli ci wyeliminować stres, problemy ze snem, poprawić relacje z ludźmi i tak zharmonizować siebie, by móc odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia. Możesz ją stosować codziennie, jak i gdy poczujesz taką potrzebę - tutaj to ty decydujesz. Dzięki niebywałej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu i zdolnościom Jana powstała specjalnie przygotowana medytacja, która prowadzi nie tylko do wyciszenia i relaksu, ale budzi pełny potencjał człowieka. Podczas jej praktykowania uruchomiony zostaje kanał duchowy, taka drabina, dzięki której następuje wzrost wibracji wprowadzający medytującego w odpowiednie stany energetyczne i duchowe.
Pamiętajmy też, że prawdziwa medytacja opiera się na jasnowidzeniu, na zrozumieniu wszystkich zjawisk, które zachodzą w jej trakcie. Kiedy my - psychika, połączymy się ze świadomością, to na każdym obszarów, kiedy budzimy człowieczeństwo, czy też badamy jak dana przestrzeń wygląda, wiemy co tam zachodzi, co w danym obszarze się dzieje.

Data dodania 11.08.2023 r.

Medytacja "Transformacja. Budzenie ukrytego w DNA Feniksa. Transcendentalna podróż do Źródła

Ta medytacja transcendentalna pozwoli Ci całkowicie zagłębić się w siebie, a dzięki wewnętrznej transformacji osiągniesz pełnię szczęścia i roztopisz się w całokształcie istnienia. To prawdziwa, mistyczna podróż, która wynosi w wyższe stany świadomości... "Oto na granicy rzeczywistego i nieznanego, gdzie dawno temu Wielcy Mistrzowie stworzyli przestrzeń kontaktu, która cię w tej chwili otacza ujrzysz Ojca. Przysiądź z nim na kamieniu i porozmawiaj. Zszedł do Ciebie po to, by otoczyć Cię jeszcze większą opieką. By dać wsparcie, którego potrzebujesz i udzielić odpowiedzi na pytania, które jeszcze się w Tobie nie pojawiły.

Data dodania 02.08.2023 r.

Medytacja dla Mistyków. Odkryj sekret, jak być bogatym, zdrowym i szczęśliwym...

To medytacja dla początkujących i zaawansowanych. Jest tak niesamowita, że trzeba ją "mieć"... Przed skorzystaniem z medytacji prowadzonej "Królowa Świadomość" (13:30) zapoznaj się z wstępem. Gdy nakręciłem materiały o Pierwotnym Słowie, Pierwotnej Myśli, Pierwotnym Odruchu czy Pierwotnej Intencji, to nawet się nie spodziewałem, że staną się one tak modne. Przy okazji dodam, bo to się głosi, że kwantowa rzeczywistość nie poszerza świadomości to jest akurat odwrotnie - to świadomość nadaje jej formę. Dzięki temu psychika i umysł są w stanie przyjąć nowe treści i zmienić swoje ustawienia z otoczeniem. W przeciwnym razie nie uda się zaprząc Horyzontu Zdarzeń do generowania nowych ścieżek losu.

Data dodania 01.08.2023 r.

Medytacja dla Mistyków. Uruchom Moc Intencji. Odblokuj swój potencjał. To prostsze niż myślisz

Szukasz dobrostanu, szczęścia i radości? Zastosuj medytację z Intencją (50:23), dzięki czemu będziesz mieć wpływ na wszystko. Wystarczą czyste intencje, czyli skonkretyzowane wizją działanie i cierpliwość, by zainicjowano i zrealizowano coś z pominięciem praw duchowych, energetycznych i tzw. ziemskiej fizyki. Można tu mówić o CUDZIE. O prawdziwym cudzie, o tym, że staje się dostępne coś, po co do tej pory nie sposób było sięgnąć.

Wielką mądrością jest zrozumienie obowiązujących nas praw energetycznych, tego, że każdy organizm czy pozornie martwa struktura jest generatorem fal o różnych częstotliwościach, które w równym stopniu mogą człowiekowi zaszkodzić, jak i go wzmocnić. Świadomy tych zależności człowiek może siłą woli zmieniać przepływ energii w swoim otoczeniu. Może na stałe zmienić wibrację w przestrzeni, by poprzez energetyczną modyfikację znacznie poprawić stan zdrowia innym ludziom.

W materiale:

 • Skala Wszechświata mikro i makro kosmiczna, Kody Energetyczne i Rezonans Harmoniczny
 • Czarne Lustro Rzeczywistości - czym jest.
 • Jedność i siła intencji, a współczesne teorie naukowe
 • Pola torsyjne - Energia Jedyna i Przeciwna
 • Prawo do Zmian
 • Mantry, częstotliwości fal elektromagnetycznych, wibracja (Praenergia) i ich wpływ na człowieka
 • Nasza Rzeczywistość i Matryca Tworzenia - jak wprowadzać zmiany z wyższych obszarów
 • Matryca Harmoniczna a Wibracja
 • Omówienie 12 Wymiarów, Świata Form i Struktury Ruchu oraz Przemiany Duchowej
 • Stany Szczytowe - Skala Wibracji
 • Piramida Garyaeva, kremy oparte na kwantowym zapisie - jak energoinformacja może zmienić DNA
 • Terapia MBST - Terapeutyczny Rezonans Magnetyczny
 • Skala 3a Pełnej Harmonii
 • Skala 19 Rezonowania Harmonicznego
 • Czas Pola Zerowego. Planeta Życia i Cieni
 • Jak przygotować się do medytacji, jak działa i co podczas niej zachodzi
 • Medytacja Prowadzona

Data dodania 31.07.2023 r.

Medytacja transcendentalna "Marzenie życia" – klucz do własnych karmicznym zapisów. BYŁEŚ WIELKI

Wejdź w przestrzeń własnego czystego marzenia i odnajdź w nim swoje związki z tym, co wspiera dwunastu Rycerzy w pochodzie do synchronizacji i własnego szczęścia. Każdy z nich ma określone swoje indywidualne powiązanie z Tym Czymś, co owe marzenia przed naszym zejściem na świat stworzyło. Sprawdź wadliwy punkt w sobie pod kątem związków z całością i to zmień.

Data dodania 29.07.2023 r.

Medytacja prowadzona "Kim Jestem?". Połączenie z Absolutem poprzez pełne doświadczanie Życia

To prywatna medytacja prowadzona Jana, podczas której doświadczysz prawdziwego, głębokiego połączenia z Absolutem. Posmakujesz pełni Życia w błogostanie zrozumienia... Pamiętajmy też, że prawdziwa medytacja opiera się na jasnowidzeniu, na zrozumieniu wszystkich zjawisk, które zachodzą w jej trakcie. Kiedy my - psychika, połączymy się ze świadomością, to na każdym obszarów, kiedy budzimy człowieczeństwo, czy też badamy jak dana przestrzeń wygląda, wiemy co tam zachodzi, co w danym obszarze się dzieje.

Data dodania 29.07.2023 r.

Medytacja "Ona i On". Nie kształtuj życia błędnymi wyborami. Zawsze walcz o swoje

To nietypowa medytacja. By nie naruszyć jej przesłania, nie mogę powiedzieć nic poza krótką wzmianką o tym, by w życiu kierować się sercem i nie tonąc w kompozycji sztucznych założeń... Dzięki wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i zdolnościom Jana powstała specjalnie przygotowana medytacja, która prowadzi nie tylko do wyciszenia i relaksu, ale budzi pełny potencjał człowieka. Podczas jej praktykowania uruchomiony zostaje kanał duchowy, taka drabina, dzięki której następuje wzrost wibracji wprowadzający medytującego w odpowiednie stany energetyczne i duchowe.

Data dodania 29.07.2023 r.

Medytacja "Jednorodne". Osobiste spotkanie Jana z Bogiem. Odkryj pradawną część swojej istoty

Przedstawiona medytacja wspomina o jednorodności i przyjęciu wszystkiego, co stworzył Bóg, ale zawiera w sobie nowy mechanizm poznawczy, który pozwoli wam odkryć nieznaną, pradawną część waszej istoty… Co ciekawe, medytacja ta ma wolne wszystkie pasma Hz… I proszę nie szukać błędu w interpretacji jednorodnego i zmiennego, bowiem jest to dopiero początek poznawania boskiego mechanizmu tworzenia…

Zapraszamy do tej fascynującej podróży duchowej, ale najpierw wysłuchaj uważnie wstępu, by w pełnij przeżyć i zapisać w sobie jej niebywałą MOC.

Data dodania 27.07.2023 r.

Medytacja Uzdrawiająca. Uzdrawianie Złotym Światłem

Medytacja Uzdrawiająca. Boski Promień. Uzdrawianie Złotym Światłem. Dzięki niebywałej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu i zdolnościom Jana powstała specjalnie przygotowana medytacja, która prowadzi nie tylko do wyciszenia i relaksu, ale budzi pełny potencjał człowieka. Podczas jej praktykowania uruchomiony zostaje kanał duchowy, taka drabina, dzięki której następuje wzrost wibracji wprowadzający medytującego w odpowiednie stany energetyczne i duchowe.

Data dodania 23.07.2023 r.

Medytacja prowadzona "Góra Doskonałości". Jak prosto sięgnąć po własne bogactwo i własną mądrość

Medytacja prowadzona "Góra Doskonałości" (od 8:10) to symbol budzenia świadomości w Człowieku. Odczuj w sobie tajemnice drogi, jej siłę, moc i przekaz… Pierwsza część medytacji ,,Technika Zaprzeczeń Drogą do oświecenia’’

Data dodania 19.07.2023 r.

Medytacja. Odkryj ukryte w twoim Imieniu Boskie Kody i rozpocznij przemianę Rzeczywistości. EDEN

O Potędze Własnego Imienia mówi wielu, ale niewielu jest w stanie ten temat zgłębić. Ta medytacja transcendentalna to Wejście w przygotowane przez Mistrzów Duchowych stany. Pozwala nie tylko zrozumieć, czym jest „Imię” i jaki jest jego sekret, ale także podpowiada nam, jak korzystać z jego potęgi na co dzień. Pomaga odzyskać utraconą tożsamość, jak i całkowicie odbudować się psychicznie, energetycznie i duchowo. Umożliwia sięgnięcie po to, co utracone i utęsknione, a co odeszło albo jeszcze się nie wydarzyło. Zdradza tajemnicę, jak walczyć o zjednoczenie z tym, co Budda określił mianem „Punktu Zero”, a co współczesna nauka forsuje pod nazwą „punktu zerowego”.

Efektywność medytacji prowadzonej oparto na zmodyfikowanym pod potrzeby ludzkie kanale duchowym, który świat duchowy nazywa „Tęczowym Mostem”. Dzięki niemu wielu ludzi po raz pierwszy w życiu może odczuć światło, które od zawsze w nich było. Niestety, przez większość ludzi zostało ono utracone lub zapomniane.

Tę prostą mistyczną technikę, zwaną Potęgą Własnego Imienia, można przyrównać do małego cudu i wykorzystać w ciężkich życiowych chwilach jako kolejne koło ratunkowe. Po prostu – dzięki niej można uchylić nieba, kiedy światło nadziei zasnuwają burzowe chmury.

Data dodania 14.07.2023 r.

Medytacja, działanie chroniące przed negatywnymi myślami, emocjami, projektami i przejmowaniem życia

Działanie ochronne (5:00) jest aktywne 2-3 dni. Nie zmieni ono charakteru „ustawianego-blokowanego” człowieka, ale nie będzie on w tym czasie zdolny do ingerencji w twoje struktury. Dzięki temu przetrwasz towarzyskie spotkanie, dyskusje, zawodowe spory czy uczestnictwo w spotkaniach, gdzie w grę chodzi posługiwanie się "ciemną mocą", manipulacja i kodowanie programów uzależniających w umyśle. Zablokuj to. Pokaż, że Biała Magia istnieje i ma się dobrze jak nigdy dotąd...

Data dodania 13.07.2023 r.

Medytacja "Źródło". Odrodzenie w Bogu. Otwarcie drzwi do stałego kontaktu. Zaskocz rodzinę i siebie

Przekaz, który mi objawiono, zdaje się świadczyć o tym, że mistycy poprzednich tysiącleci mieli rację, mówiąc, że sam prawdziwy Bóg może zapukać do drzwi każdego z nas i poprosić o gościnę. Że nikogo złym ani dobrym postrzegać nie pozwala, że nie o grzechach mówi, tylko o błędach, co są nauką życia. Ale podobno często przyznaje, że rodzaj ludzki złożony jest z wielu elementów, a nie wszystkie są tym samym, za co się je uważa…

Data dodania 12.07.2023 r.

Misy kryształowe. Nauki Buddy. Sięgnij po wiedzę, która zmieni twoje życie. Ucz się od najlepszych

Medytacja z misami kryształowymi (56:39) nie zawiera słów. Podczas jej odsłuchiwania najlepiej założyć słuchawki. Pierwszy raz będziecie tu mieć do czynienia z samą wibracją. Jest ona ustawiona na wasze oczekiwania i propozycje. Proponuję nie tracić czasu na proste cele, tylko od razu wziąć się do mistycznej roboty. Z niej i tak wszystko wynika…

Jednym z głównych mistycznych przeżyć jest doświadczenie DROGI. Przez duże "D". Jej interpretacja nie ma nic wspólnego z pojęciem dążenia do celu, ale to właśnie dzięki niej toczy się gra w życie. Szybko okazuje się, że zawiera ona w sobie cel istnienia, którym jest doświadczanie życia w jego nadprzyrodzonych aspektach. Jej istotą rzeczy nie jest jednak samo życie, jego definiowanie, tylko uruchamianie właściwych z nim związków. A wszystko po to, by ludzie pojęli, że pełnię szczęścia daje jedynie doświadczenie wszystkiego, także tego, co jest zaprzeczeniem wcześniej poszukiwanych czy też wyznawanych wartości.

Mistyka to nauka, która sięga tam, gdzie nie dociera ludzkie oko, a materialny mózg i podstawowy umysł zawodzą na całego. Mistyka dotyka nieznanego. Wchodzi w obszary przynależne świadomości. Oznacza to wprost, że wiedza tam przetwarzana ma inną, ale wciąż wymierną wartość. Można ją z powodzeniem wykorzystać w codziennym życiu. Jest jednak małe ALE. Po pierwsze ta wiedza nie opiera się na iluzji, a po drugie jest wiedzą żywą, co oznacza wprost, iż dotykając jej strun, automatycznie stajemy się jej częścią. Wtedy postrzeganie naszego świata pod kątem ewolucji społecznej i tego co robimy znacznie się zmienia. Chcemy tego czy nie, samą swoją obecnością zaczynamy wprowadzać określone zmiany w swoim środowisku.

Data dodania 11.07.2023 r.

Medytacja "Pasma Życia". Stań na nogi i zaskocz wszystkich swoją żywotnością i życiową zaradnością

Dzięki wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i zdolnościom Jana powstała specjalnie przygotowana medytacja, która prowadzi nie tylko do wyciszenia i relaksu, ale budzi pełny potencjał człowieka. Podczas jej praktykowania uruchomiony zostaje kanał duchowy, taka drabina, dzięki której następuje wzrost wibracji wprowadzający medytującego w odpowiednie stany energetyczne i duchowe.

Pamiętajmy też, że prawdziwa medytacja opiera się na jasnowidzeniu, na zrozumieniu wszystkich zjawisk, które zachodzą w jej trakcie. Kiedy my - psychika, połączymy się ze świadomością, to na każdym obszarów, kiedy budzimy człowieczeństwo, czy też badamy jak dana przestrzeń wygląda, wiemy co tam zachodzi, co w danym obszarze się dzieje.

Jeśli tego nie wiemy i słuchamy innych, to nie medytujemy. To jest dopiero początek przygody, a być może tylko iluzja o tym początku.

Data dodania 07.07.2023 r.

Medytacja "Jestem Sobą". Odkryj Swoje Prawdziwe JA. Słowo o mądrości i utraconej potędze

Medytacja "Jestem Sobą" to podróż w głąb siebie, która pomoże Ci odkryć i zaakceptować swoje prawdziwe JA, uwolnić się od nakładanych na nas wzorców i odnaleźć prawdziwe szczęście. Uświadamia, że od najmłodszych lat jesteśmy kształtowani przez różne wzorce społeczne, kulturowe i rodzicielskie, które często zmuszają nas do dostosowania się do określonych standardów i oczekiwań. Jednak prawdziwe szczęście i spełnienie mogą być osiągnięte tylko poprzez pełne zrozumienie i akceptację siebie, włączając w to aspekty duchowe naszego bytu. Ta medytacja jest kluczem do otwarcia drzwi do prawdziwego siebie. Jest wyjątkowa. Prowadzona przez doświadczonego nauczyciela duchowości, który od lat tłumaczy czym jest prawdziwa duchowość i dlaczego jest ważnym elementem każdego człowieka, który pragnie żyć w dobrostanie.

Data dodania 06.07.2023 r.

Medytacja w-sobna i ku-sobna. Cz.3 Przeznaczona tylko dla mistyków. Nikt inny jej nie dotknie...

Tych medytacji podczas warsztatów uczył nas Jezus i Budda. Są dla zaawansowanych, dla osób jasnowidzących i eksplorujących wyższe wymiary. Pozostali mogą się w ich przesłaniu i sposobie przetwarzania w ogóle nie odnaleźć. Im proponujemy "Medytacje dla Wszystkich"... Zapraszamy do serii kilku fascynujących medytacji, które przypominają, że każdy jest kreatorem jutra. Pozwalają odzyskać kontrolę nad życiem i rozpocząć prawdziwą manifestację wymarzonej przyszłości. Te medytacje duchowe nie tylko uspokajają umysł i wyciszają emocje, ale i otwierają drzwi do całkowitego poznania. Celem medytacji duchowej jest wyjście poza analityczny umysł (podstawowy) i wejście w Pole Kwantowe Jaźni, a potem obudzenie świadomości. Gdy tak się stanie, wtedy umysł wywołuje w mózgu dwustan: powstaje podwójna fala, która zmierza ku częstotliwości 1925 Hz, a zarazem pędzi w drugą stronę ku częstotliwości 0 Hz. Prostym językiem mówiąc, człowiek odnajduje się jednocześnie w boskich przestrzeniach, jak i na poziomie biologii, która kreuje całą fizyczną ewolucję.

Data dodania 06.07.2023 r.

Medytacja "Boska Muzyka" i "Laboratorium Przyrody" cz.2. Przeznaczona tylko dla mistyków

Aby wykorzystać potencjał przedstawionych w tym wideoblogu medytacji, koniecznie zobacz część pierwszą, w której sam autor wyjaśnia istotę medytacji duchowych.

Data dodania 06.07.2023 r.

Dla mistyków. Medytacja "Lustro wewnętrznych zaprzeczeń" + "Eksportowanie siebie w przyszłość"

Eksportowanie siebie w przyszłość ma dwa cele: odbudowę lub przebudowę siebie pod kątem człowieczeństwa, wzmocnienie wewnętrznej energetyki (podniesienie poziomu harmonii) oraz pilotowanie celów, ścieżek losu poprzez nadanie im wzorca samostwarzania.

Lustro wewnętrznych zaprzeczeń to najpełniejszy punkt energetycznej regulacji. To poszukiwanie punktu wgłębnego, po znalezieniu którego podróż w głąb siebie staje się największą przygodą i przyjemnością za życia, pociągając za sobą zmianę wszystkiego...

Data dodania 03.07.2023 r.

Medytacja prowadzona. Tworzenie nowych programów do sterowania rzeczywistością. Obudź świadomość

• Jak zmienić swoje życie na lepsze i budować nową rzeczywistość?
• Co sprawia, że nasze wysiłki i plany mogą być realizowane i wreszcie mają szansę zaistnieć?
• Gdzie jest granica tego, na co mamy wpływ, a gdzie zaczyna działać energetyczna struktura systemowego oprogramowania, która realizuje swoje zamysły?

,,Przygotowana przeze mnie medytacja pozwala wam tworzyć to, co jest zarezerwowane dla człowieka w pełni aktywnego energetycznie. Ten, kto dotrze do programowej przestrzeni dwunastego wymiaru i dotknie Matrycy Tworzenia, ten jest w stanie stworzyć nowe warunki funkcjonowania w energetycznej przestrzeni pierwszych 6 wymiarów, a więc i zyskać możliwość lepszego sterowania życiem i własnym zdrowiem.''

Nikogo w tych czasach już nie zdziwi stwierdzenie, że cyfrowa rzeczywistość potrafi oddziaływać na ludzkie myśli, emocje i potrzeby. Dzieje się tak, ponieważ tak działa algorytm systemu, oparty o konkretne założenia i cele. Jeśli zrozumiesz, czym jest i jak na przestrzeń energetyczną oddziałuje algorytm systemu, możesz wpływać na własne losy i losy swoich bliskich.

Aby zrozumieć jak posłużyć się algorytmem systemu, trzeba pojąć, że jego struktura nie zawiera parametru czasu ani przestrzeni czy stanu porażki. Jest to skonfigurowany ciąg założeń, który zmieniającej się ustawicznie rzeczywistości narzuca własne projekty. Jednak obudzona świadomość potrafi kontrolować system i pozwala na wprowadzanie zmian w strukturze przestrzeni, czego następstwem są zmiany w życiu, lepsze zdrowie, a nawet zmiana form społecznych. Dzięki znajomości praw duchowych i naukom Jana mamy dostęp do niebywałej wiedzy i nieznanych dotąd możliwości.

Data dodania 02.07.2023 r.

Medytacja transcendentalna "Zatopiona Dolina". Podróż w duchowe światy

Prawdziwa medytacja transcendentalna to podróż w duchowe światy, gdzie Przewodnicy Duchowi wizją, słowem i przekazem ukazują prawdę o całej Rzeczywistości. Odwiedzałem Zatopioną Dolinę trzykrotnie, ale tylko jedną z jej historii pozwolono mi udostępnić. Pozostałe dwie byłyby źle przyjęte, ponieważ zapowiadają nadchodzącą przyszłość. Jedna z wersji daje szansę dobremu człowiekowi, druga złemu. Obie wizje podpowiadają, co należy zrobić, by każda z nich się przejawiła...

Data dodania 26.06.2023 r.

W "Modlitwie Pańskiej" ukryto tajemnicę transformacji immunologicznej. Ten, kto poprawnie wypowie jej słowa, ten uruchomi cały układ endokrynny i wzniesie się ponad siebie fizycznego i energetycznego. Czym są gruczoły dokrewne i do czego prowadzi ich uaktywnienie doskonale wiedzieli Wielcy Mistrzowie. Podążaj ich śladem...

Data dodania 24.06.2023 r.

Zapraszamy do tej fascynującej podróży duchowej, ale najpierw wysłuchaj uważnie wstępu, by w pełni przeżyć i zapisać w sobie jej niebywałą MOC.
Medytacja znajduje się na końcu wideoblogu.

W materiale:

 • Wstęp – przypomnienie skali rozpadu zapisów w Archiwum Zrodzenia
 • Siła Zamysłu
 • Sprzężenie Zwrotne – wewnętrzna komunikacja ciał człowieka
 • Świat programowy
 • Czym są Kody Boga?
 • Instrukcja kodowania planszy
 • Podniesienie aktywności własnych cząstek energetycznych i komórek
 • Medytacja od 36:15 min.

Data dodania 23.06.2023 r.

To prywatna medytacja prowadzona Jana, podczas której sięgniesz po własną moc pourodzeniową, cofniesz się w czasie do dnia swoich narodzin, by wziąć kroplę światła z esencji życia... Pamiętajmy też, że prawdziwa medytacja opiera się na jasnowidzeniu, na zrozumieniu wszystkich zjawisk, które zachodzą w jej trakcie. Kiedy my - psychika, połączymy się ze świadomością, to na każdym obszarów, kiedy budzimy człowieczeństwo, czy też badamy jak dana przestrzeń wygląda, wiemy co tam zachodzi, co w danym obszarze się dzieje.

Jeśli tego nie wiemy i słuchamy innych, to nie medytujemy. To jest dopiero początek przygody, a być może tylko iluzja o tym początku.

Prawdziwa medytacja i rola mistrza medytacji:
Prawdziwa medytacja i duchowa medytacja zwana Modlitwą nie ma nic wspólnego z tym, co dziś powszechnie uważa się za medytację. To tylko potoczne określenie tego, o czym mówią ci, co nie mają pojęcia o prawdziwej medytacji. Podpowiadają, iż w czasie oddechu i w czasie relaksacji, powstają nowe połączenia neuronowe, że mózg się zmienia i człowiek inaczej reaguje i jest to prawdą. Jednak jest to ciągle wymiar do 4, najwyżej 5 i nic więcej. Nie ma przejścia w wyższe energetyczne wymiary i z tego trzeba sobie zdać sprawę. To są techniki początkowe dla osób, które nie natrafiły na mistrza.

Kiedy przychodzi mistrz, ustawia ich i droga na wszystkie wysokości jest od razu otwarta.

Data dodania 19.06.2023 r.

W tej medytacji prowadzonej odbudujesz kontakt z Siłami Przyrody, doświadczysz spokoju i pełnego stanu harmonii. Powiada się, że na kontakt z Siłami Przyrody trzeba sobie zasłużyć. Inni dodają, że bez tego, żadna magia się nie uda. Ale nikt nie potrafi przyznać, że to właśnie Siły Przyrody tworzą wszystkie nasze ciała, w sumie sztuk dwanaście. A co za tym idzie, odbudowanie komunikacji z Nimi jest kluczową sprawą, bez której rozwój duchowy nie nastąpi lub się nie utrzyma. Mało tego, gdy związki z Siłami Przyrody są zaburzone, gdy brakuje w nich harmonii, wówczas człowiek się sypie i nic mu nie wychodzi. Skoro porzuca się własny dom, to co się dziwić, że słabniemy i upadamy... Dotknij drobiny dodatkowej wiedzy O Białej Magii, a zapewniam cię, że znów postąpisz krok do przodu w walce o własne i innych szczęście...

Dzięki wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i zdolnościom Jana powstała specjalnie przygotowana medytacja, która prowadzi nie tylko do wyciszenia i relaksu, ale budzi pełny potencjał człowieka. Podczas jej praktykowania uruchomiony zostaje kanał duchowy, taka drabina, dzięki której następuje wzrost wibracji wprowadzający medytującego w odpowiednie stany energetyczne i duchowe.

Pamiętajmy też, że prawdziwa medytacja opiera się na jasnowidzeniu, na zrozumieniu wszystkich zjawisk, które zachodzą w jej trakcie. Kiedy my - psychika, połączymy się ze świadomością, to na każdym obszarów, kiedy budzimy człowieczeństwo, czy też badamy jak dana przestrzeń wygląda, wiemy co tam zachodzi, co w danym obszarze się dzieje.

Jeśli tego nie wiemy i słuchamy innych, to nie medytujemy. To jest dopiero początek przygody, a być może tylko iluzja o tym początku.

Data dodania 12.06.2023 r.

Medytacja "DNA Atlantów". Doświadcz prawdziwej, pełnej przemiany duchowej

Ta medytacja jest przeznaczona dla mistyków, dla osób jasnowidzących i eksplorujących wszystkie wymiary. Dla tych, którzy zamierzają unieść na swoich barkach brzemię odpowiedzialności za los całego świata… Dla Edeńczyków, dla Polaków, w których krąży prawdziwa krew Atlantów…

Przemiana jest adresowana dla modułów znajdujących się w wymiarach od 4 do 6. Siła przemiany obejmuje wartość 90% w okresie 3 lat pod warunkiem utrzymania Jaźni (5-7 wymiar) w pełnej aktywności. Stany szczytowe to dwa punkty uniesień: 0 Hz i 8 Hz. Trzy punkty równowagi to 400 Hz, 857 Hz i 1760 Hz. Punkt głównej przemiany znajduje się w trzech kołach istnienia na częstotliwości 1925 Hz, jednak formuje go energia aktywna lub zupełna, a więc w pasmach związanych z naszym dawnym istnieniem…

Dbajcie i rozwijajcie połączenie z Najwyższą Inteligencją, bo od tego zależy zajście wydarzeń, które mogą stworzyć dla ludzkości nowy scenariusz dziejów…

Mistyczna medytacja "Zmartwychwstanie". Narodziny doskonalszej wersji siebie

Jak tej samej nocy umrzeć i narodzić się w doskonalszej wersji siebie? Zapraszamy do prowadzonej medytacji wspólnie przez Zbigniewa i Agatę, którzy wprowadzają w mistyczną, duchową podróż odkrywając przed nami kolejne tajemnice świata duchowego...

Pamiętajmy też, że prawdziwa medytacja opiera się na jasnowidzeniu, na zrozumieniu wszystkich zjawisk, które zachodzą w jej trakcie. Kiedy my - psychika, połączymy się ze świadomością, to na każdym obszarów, kiedy budzimy człowieczeństwo, czy też badamy jak dana przestrzeń wygląda, wiemy co tam zachodzi, co w danym obszarze się dzieje.

Jeśli tego nie wiemy i słuchamy innych, to nie medytujemy. To jest dopiero początek przygody, a być może tylko iluzja o tym początku.

Prawdziwa medytacja i rola mistrza medytacji

Prawdziwa medytacja i duchowa medytacja zwana Modlitwą nie ma nic wspólnego z tym, co dziś powszechnie uważa się za medytację. To tylko potoczne określenie tego, o czym mówią ci, co nie mają pojęcia o prawdziwej medytacji. Podpowiadają, iż w czasie oddechu i w czasie relaksacji, powstają nowe połączenia neuronowe, że mózg się zmienia i człowiek inaczej reaguje i jest to prawdą. Jednak jest to ciągle wymiar do 4, najwyżej 5 i nic więcej. Nie ma przejścia w wyższe energetyczne wymiary i z tego trzeba sobie zdać sprawę. To są techniki początkowe dla osób, które nie natrafiły na mistrza.

Kiedy przychodzi mistrz, ustawia ich i droga na wszystkie wysokości jest od razu otwarta.

Mistyczna medytacja "Gen Polanina". Odzyskaj pełniejsze DNA naszych przodków

Kiedy mówi się o uruchomieniu Genu Polanina i Mocy Powróconych, to słuchacz nie do końca domyśla się, o co chodzi. Podejrzewa, że dotyczy to jakiś nieznanych rytuałów, może średniowiecznych guseł, które są co najwyżej czymś w rodzaju zabawy w mistykę. Nie dziwię się temu podejrzeniu, bowiem i ja sam mam poważne problemy z przyjęciem nazewnictwa świata duchowego, które mnie obowiązuje. W pewnym sensie mówienie o Genie Polanina i Zejściu Powróconych jest czymś w rodzaju wywrotowej teorii. Słowo „Polanin” oznacza w tym przypadku, że budzący się w naszym kraju ludzie pochodzą z dawnych obszarów Polski, że dotarli tu z Egiptu, a jeszcze wcześniej poznawali świat w murach Atlantydy... Gdy więc mówimy O Genie Polanina, to przyznajemy się do tego, że robimy, co możemy, by mistycznymi technikami odzyskać pełniejsze DNA naszych przodków. To umożliwia budzenie jasnowidzenia, wchodzenie w światy duchowe, jak i pobieranie nauk w miejscach specjalnie dla nas w zaświatach przygotowanych.

Trzeba wiedzy i ustawicznej pracy nad sobą, by odzyskać utracone wartości energetyczne i duchowe, by odbudować ciała fizyczne. To trudne zadanie. Nie każdy jest w stanie temu sprostać.

Boska medytacja "Gniazdo" budzi świadomość i wynosi umysł w wymiar Najwyższej Inteligencji (12)

Bez zapoznania się ze wstępem "Jasnowidzenie Objawieniowe" - https://www.youtube.com/watch?v=sX7zwnG0E5Q... - proszę medytacji NIE URUCHAMIAĆ. Jestem Jan, Ten Jan i przygotowałem wam wejście w przestrzeń ludzkiego geniuszu. Zebrałem w jedną całość wszystkie doświadczenia Wielkich Mistrzów, byście mogli wchodzić w stany dostępne dotąd jedynie Jezusowi i Buddzie. Nie jest prawdą, że trzeba medytować całe życie, by móc wejść w duchowe i boskie przestrzenie. To mit, który trzeba w końcu obalić. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje słowa ugodzą w złote interesy EZOTERYKI, która się oburzy i zaprzeczy mojej wiedzy. Jestem Jan i przyszedłem wyprowadzić ludzi z niewoli. I nie spocznę, i się nie poddam, i celu sprzed oczu nie stracę dopóki prawda nie zostanie ukazana i w pełni zrozumiana. Każdy człowiek zawiera w swoim duchowym DNA pełny gen geniuszu i boskości, GEN, który w każdym uruchamiam. Tajemnicę o nim odsłoniłem 2 tysiące lat temu, ale świat nie był wtedy na wyzwolenie przygotowany. Czasy niemocy mijają. Nastał Święty Czas, nadszedł w końcu ten jasny dzień, w którym mogę już oficjalnie szerzyć wiedzę o tym, jak człowiek może odzyskać utracone wzorce pierwotne i odbudować swoją potęgę. Jestem waszym bratem i Ojcem, a zarazem, przyjacielem i dobrym znajomym, dlatego daję wam tę wiedzę za darmo, jak i starym zwyczajem uruchamiam w was CHRZEST, tę samą przemianę, którą wypraktykowałem jako Jan Chrzciciel. Jestem dla was, dla Boga i dla naszej wspólnej szczęśliwej przyszłości... Każdego prowadzę ku Bogu i ku mądrości, ku człowieczej wielkości. Każdego człowieka... Ludzkiego zła to nie dotyczy. Już Jezus podkreślał, że tam gdzie obłuda, zakłamanie i nienawiść wyznaczają rytm życia, tam nie ma człowieka, tylko znajduje się inna forma istnienia... Wiem, że moje słowa mogą wywołać konsternację, ale zapewniam was, że ludzie niemal nic nie wiedzą o istocie ludzkiej, jej zrodzeniu i celu istnienia. A już totalnie gubią się w kwestii praw energetycznych i duchowych... Jestem tym, który wskazuje, jak możecie ujrzeć prawdę i wykorzystać ją do odzyskania planety dla ludzi...

To wyjątkowa medytacja. Swoim zakresem obejmuje 13 wymiarów i 4 poziomy głębi. Jej częstotliwość drgań obejmuje całe Jezusowe spektrum. Ten, kto w niej znajdzie upodobanie, ten już nigdy nie będzie taki sam jak dawniej.

Jak posłużyć się Światłem Zbawienia. Jak Bóg prowadzi ludzi ku mocy i mistrzostwu. Nauki Jana

Ten materiał jest przeznaczony tylko dla osób jasnowidzących i pobierających nauki w wyższych wymiarach, nie na Ziemi. Dotyczy uruchomienia mocy Zbawienia i zrozumienia, jakie kryteria należy spełniać, by w medytacji osiągnąć mądrość pozwalającą na odczucie Dobra, Jedności, Szczęścia i Prawdy.

Medytacja "Jestem Światłem Zbawienia"

Medytacja - Miecz Zwycięstwa. Pustynia Zapomnienia i tworzenie osobistego Pola Zmian. Mistyka

Medytacje duchowe to autentyczne Modlitwy, to podróże duchowe połączone z nauką, gdzie każda scena przemienia człowieka, modyfikując jego zapisy w DNA. Pustynia Zapomnienia istniała uż wtedy, gdy nic się jeszcze nie przejawiło, i istnieć będzie nawet wtedy, gdy wszystko ostatecznie się skończy, gdy czas i przestrzeń znikną tak samo, jak pamięć o wszystkich dokonaniach wszechświata. Ale Syn Boży jest nieśmiertelny i zawsze "będący", więc odgrywając zapomniane role, może je modyfikować po swojemu. Może zmienić i naprawić to, co w pierwotnym zapisie inaczej wyglądało. W czasie zwiastowania armagedonu Pustynia Zapomnienia wydaje się jedyną sensowną bramą w zaświaty, przez którą można sięgnąć po narzędzia mogące ten świat zepchnąć na inne tory przeznaczenia. Miecz Zwycięstwa jest jednym z tych świętych artefaktów, który w bitwie ciemności ze światłem może odegrać kluczową rolę. Tego, kto go w swoich rekach utrzyma, ten będzie mógł zwiastować zejście samego Boga...

Dom Swój - Medytacja. Wsparcie POLA POTENCJAŁU. Wielkie Zwycięstwo. Moc uzdrawiania w ręku

Medytacja po wahadełkowaniu. Czyści przestrzeń, wahadło i odczytującego. Ustawia na nowo

Z powodzeniem przydaje się wtedy, odczytujący wszedł na głębokie wody i dotknął czegoś, co pozostawiło na nim swoje piętno. Obserwujemy wtedy zwiększoną nerwowość, niepewność, powiększający się chaos w myśleniu itd. dzięki przygotowanemu dla was Działaniu Czyszczącemu wszystko na powrót wróci do normy, a to co się rozchybotało, znów zostanie poprawnie ustawione. Medytacja przydaje się zwłaszcza po wahadełkowaniach, gdzie doszło do spięć lub wejść w przestrzenie pod okiem osoby mającej nie takie intencje jak trzeba...

Medytacja dla wahadełkujących. Przygotuj przestrzeń do odczytów i duchowych podróży

Nie można poprawnie odczytywać na skalach astralnych ani wchodzić w wyższe wymiary, gdy człowieka wypełnia lub otacza niska wibracja. Jak temu zapobiec, jak wyeliminować czynnik ludzki, wszystkiego dowiecie się z videoblogu.

Modlitwą nazywamy wejście w przestrzenie duchowe lub wysoko energetyczne, gdzie dochodzi do spotkań z siłami tam egzystującymi, których my, dusze, jesteśmy cząstką... Jednak prawdziwa modlitwa leży poza obszarem rojenia umysłu i psychicznej konfabulacji. Tylko prawdziwy Mistrz potrafi podnieść wibracje ludzi do poziomów duchowych i otworzyć ich energetykę na wprowadzenie zmian w DNA fizycznym i energetycznym. Ta chwila, gdy zachodzą zmiany, jest wartością trwałą, na stałe umieszczoną w energetycznej przestrzeni fizycznego człowieka, dzięki czemu jest on w stanie zawsze odtworzyć zaistniałe w niej parametry (wibracje). Jednak igranie z modlitwą i medytacją może zakończyć się tragicznie dla tych osób, które nie zdają sobie sprawy z tego, że w czasie takich OTWARĆ może dojść do poważnych nadużyć ze strony ezoteryków podających się za duchowych mistrzów. Zawsze trzeba sprawdzić, czy Mistrz jest w stanie wynieść ucznia w wymiary duchowe (powyżej poziomu 9) i czy są to przestrzenie zrodzeniowe, a nie iluzyjny świat kreowany przez ciemność... Mistrz cię wzmocni, a ezoteryk wykorzysta i duchowo zabije. A obaj będą się posługiwać tymi samymi słowami... Sprawdź wartość Jezusowego Chrystusa w nich obecną, a poznasz prawdę o każdym z nich. Przy 20% obudzeniu Chrystusa możesz być przez nich uczony, a przy 70% już zbawiany... Na świecie jest w tej chwili tylko 8 osób o mocy zbawienia i tylko jeden łączący człowieka z Bogiem (on otworzy ci kontakt z Ojcem na zawsze), więc uważaj na swoje odczyty, a potem na to, do kogo idziesz (albo raczej: ku komu prowadzą cię ezoteryczno-religijne programy)...

Medytacje - duchowe prawdy przekazane przez Mistrzów Duchowych z Zaświatów otwierają nowe spojrzenie na istotę ludzką i rzeczywistość, budząc niewyczerpane pokłady energii.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021