Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje Duchowe

Medytacje - Budzenie Świadomości

Medytacje - duchowe prawdy przekazane przez Mistrzów Duchowych z Zaświatów otwierają nowe spojrzenie na istotę ludzką i rzeczywistość, budząc niewyczerpane pokłady energii.

"Wszystkie ukazane światu za moim pośrednictwem medytacje i afirmacje zostały nam podarowane przez Wielkich Mistrzów Duchowych. Żadne słowo nie zostało przeze mnie zmienione. Są to w tej chwili najpotężniejsze narzędzia harmonizujące i ustawiające fizyczno-energetyczno-duchowe pasma Istoty Ludzkiej. Jedne uczą i przekodowują słuchacza, starając się maksymalnie zbliżyć ciała człowieka do stworzonego przez Boga Wzorca Pierwotnego, który już dawno temu został zagubiony bądź zdegenerowany, a drugie wręcz unoszą go w przestrzeń 11 i 12 wymiaru, by zaszły jak najkorzystniejsze zmiany w obszarze programowego DNA. Każda z medytacji, a nawet afirmacji, usuwa wszelkie węzły karmiczne i im podobne kody, ustawia energetykę pod klucz i tworzy pomosty z pozostałymi wymiarami. Jest ewenementem na skalę światową i nikt nie jest w stanie jej jakości podrobić. By się przekonać o skuteczności jej działania, proszę na początku swojej duchowej drogi zastosować Krąg Ognia, a dopiero potem ze spokojem przystąpić do budzenia świadomości metodami duchowymi. Dawniej, gdy człowieka nie odcięto jeszcze od świadomości, gdy DNA jego ciał funkcjonujących w pierwszych 7 wymiarów nie zostało poważnie naruszone, człowiek mógł żyć 900 lat i zachowywać młodość i niesłychany wigor aż do umownej starości. Pierwsi Ludzie nie tylko potrafili przetrwać bez jedzenia w bardzo niesprzyjających warunkach, ale i ich zdolności przekształcania materii i pól potencjałów energetycznych znacznie przekraczały zdolności taki awatarów jak Jezus i Budda. Niestety, te czasy już nie wrócą, ale mocą i mądrością naszego umysłu i świadomości możemy cofnąć część niekorzystnych zmian. Tu jasnowidzenie, pobieranie nauk u Mistrzów Duchowych w Zaświatach jak i spotkania z Bogiem są tak naturalną i powszechną rzeczą, że nikt kto się tego nauczy, nie zechce wrócić do Matrixa. Nadto zrozumienie zagadnień ewolucji, przyglądanie się swojej przyszłości i przeszłości, możliwość wpływania na dzieje całego świata etc. są tak silnym narkotykiem, są tak wspaniałymi doświadczeniami, że każdy kto ku światom wyższym ruszy, już nie spocznie w swoim poznaniu i nigdy nie poniecha manipulowania przestrzenią dla dobra własnego i wspólnego… Każda z medytacji ma kilka poziomów rozumienia, które są zależne od poziomu aktywizacji wewnętrznych struktur. To co dziś wyda się już proste i w pełni zrozumiane, już za kilka miesięcy może odsłonić kolejną historię"

Zbigniew Jan Popko

Medytacja prowadzona "Kryształ Stworzenia". Odkryj swoje boskie pochodzenie

Dzięki tej medytacji odnajdziesz swoje boskie pochodzenie. Odbędziesz niesamowitą podróż do początku istnienia, dzięki czemu odkryjesz, kim jesteś... Ta medytacja to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim budzenie świadomości i wewnętrznej kreacji, co sprawi, że pożądane skutki osiąganie są bardzo szybko. Jest dla każdego, kto poszukuje własnej Mocy, Siły i Drogi.

Zapraszam Was do snu o sobie samym…

Medytacja dla Mistyków.1700Hz. Zachodzi zmiana DNA. Transformacja zwiększająca siłę kreacji

Medytacja tworzy w człowieku 2 fale. Pierwsza o częstotliwości drgań 3 Hz (delta), druga o sile 1700Hz (omega). Indywidualne na niespotykanym poziomie łączy się z osobowym, odbudowując zdrowie, pasma duchowe i nici łączące z pasmami stworzenia. Wyjątkowa, bardzo mocno osadzona w Biologii, potrafi czynić cuda, gdy człowiek nastawiony jest na asertywność.

Medytacja dla Mistyków. Kodowanie stanu zwycięstwa. Stań się prawdziwym Królem w Swoim Domu.

Medytacja ta pozwala wejść w stan Zwycięzcy i prawdziwie go doświadczyć. Przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć w życiu sukces, spełnić wyznaczone cele i stać się autentycznym Zwycięzcą. 

Medytacja dla Mistyków. Zachodzą genetyczne zmiany. Wycisz się i uspokój. Odczuj PUSTKĘ

Ta medytacja prowadzona pozwoli Ci na regenerację ciała i ducha, sprawdzi się na zakończenie dnia i dobry sen. Podczas niej znikają negatywne emocje, pojawia się spokój i poczucie ulgi.

Medytacja tylko dla Mistyków. Odzyskaj energię w 10 minut. Medytacja przekodowuje DNA

Dzięki tej medytacji Złote Sny w 10 minut podniesiesz swoje wibracje i skontaktujesz się ze swoją świadomością, co pozwoli Ci odzyskać energię i poczuć się dobrze. Ta medytacja potężnie wspiera procesy uzdrowieńcze, jakie zostają uruchomiane przez naszego Jana podczas "Uzdrawiań na Żywo".
Usiądź wygodnie, załóż słuchawki i ciesz się chwilą dla siebie…
Ta medytacja jest przeznaczona dla tych, co szukają zdrowia, szczęścia i radości, jak i zrozumienia siebie i świata. Jest esencją poszukiwań i nadzieją na spełnienie marzeń…

Medytacja tylko dla Mistyków. Na pewność siebie. Dodawanie sobie wartości to nie TOŻSAMOŚĆ

Często myślimy, że dowartościowywanie się jest drogą do nieba, że pozwala nam wspiąć się na wyżyny samego siebie i krzyknąć "Jestem, zdobywam, mogę"... Ale po czasie okazuje się, że jest to droga donikąd, że wpadliśmy w kierat własnych słabości i wykształciliśmy system zmuszający nas do stałego podnoszenia wartości we własnych oczach. A potem jest coraz gorzej - przychodzi stres i ostateczne zwątpienie w swoją mądrość i wielkość. Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak założyć maskę zwycięscy i udawać przed światem, że wszystko jest w porządku... Wtedy powoli znikamy...

Otwórz drzwi do sukcesu. Odblokuj swój potencjał. To prostsze niż myślisz

Szukasz dobrostanu, szczęścia i radości?
Zastosuj medytację i odkryj Moc Intencji dzięki czemu będziesz mieć wpływ na wszystko.
Wystarczą czyste intencje, czyli skonkretyzowane wizją działanie i cierpliwość, by zainicjowano i zrealizowano coś z pominięciem praw duchowych, energetycznych i tzw. ziemskiej fizyki. Można tu mówić o CUDZIE. O prawdziwym cudzie, o tym, że staje się dostępne coś, po co do tej pory nie sposób było sięgnąć.
Wielką mądrością jest zrozumienie obowiązujących nas praw energetycznych, tego, że każdy organizm czy pozornie martwa struktura jest generatorem fal o różnych częstotliwościach, które w równym stopniu mogą człowiekowi zaszkodzić, jak i go wzmocnić. Świadomy tych zależności człowiek może siłą woli zmieniać przepływ energii w swoim otoczeniu. Może na stałe zmienić wibrację w przestrzeni, by poprzez energetyczną modyfikację znacznie poprawić stan zdrowia innym ludziom.
 

Jak poradzić sobie z samotnością? Medytacja. Wypełnij się drugim człowiekiem, a odzyskasz siebie

Czujesz się samotny i zagubiony? Posłuchaj medytacji na słuchawkach by zagłębić się w podróż duchową... Odczuj, że nigdy nie byłeś i nie będziesz już sam. Prawdziwe medytacje wcale tak nie wyglądają, jak to propaguje ezoteryka. Są tak różnorodne, jak wszystko inne na świecie. Mają jednak jedną wspólną cechę, która je od ezoterycznych "afirmacji" odróżnia: każda kasuje węzły karmiczne i wstawia w kanał duchowy, pozwalając na zakodowanie przemiany, jakiej w jej trakcie ulega osoba słuchająca przekazu. Więc otwórzcie umysł na przemianę, doceńcie każde słowo, a odczujecie w jej trakcie obecność świadomości.

Medytacja "Jestem Światłem" - Tajemnica powstania człowieka

W tej medytacji odkryjesz swoją prawdziwą naturę, ukrytą mądrość i odczujesz zjednoczenie się ze światłem... Płońmy tym, czym ostatecznie jesteśmy…

Każdy z nas dookoła słyszy, że wszystko powstało ze światła, że jest ono kluczem do zrozumienia wszystkich prawd, a mimo to każdy w pospiechu odrzuca temat, gdy obiektem poznania staje się sam człowiek... Skąd bierze się strach przed poznaniem prawdy?
A co zrobić, gdy stawką poznania jest zgłębienie tajemnicy wszechświata? Wejść w to z rozpędu czy odłożyć na lepsze czasy? Nie wiadomo…

Medytacja "Boska Kreacja Miłości". Jak zrozumieć ludzi i odnaleźć z nimi wspólny język

Dzięki zamieszczonej afirmacji doświadczysz oraz zrozumiesz kim jesteś, odnajdziesz siebie takiego, jakim stworzyła Cię Boska Kreacja. Poznasz jak wygląda świat i nasza rzeczywistość wynosząc się na swoje najwyższe poziomy otwierając przy tym swoje własne serce... "Słowo to wibracja… Wibracja ma wiele tonów… Jednym z nich są ciała, w których zamieszkujesz, i stany, których doświadczasz samotnie lub z innymi… Tylko od ciebie zależy, czym i kim się staniesz… "

Ta medytacja uzdrawiająca stosowana 1-2 razy dziennie poprawia nie tylko zdrowie, ale i kondycję psychiczną. Dlaczego uzdrawianie metodą psychotroniczną Evelyn Monahan jest skuteczne? Evelyn dzięki opracowanej przez siebie medytacji wyszła z kalectwa i wielu dysfunkcji ciała fizycznego. Przedstawiam ją wszystkim w nowej odsłonie: wzmocnioną siłą programów, jakie krążą w najwyższych rejestrach istoty ludzkiej. Wchodźcie w medytację raz, dwa razy dziennie, a na pewno odczujecie poprawę zdrowia i psychicznej kondycji. Zapraszam. Bez wzajemnej pomocy siebie i świata nie zbawimy... Poleć innym... Medytacja nie tylko uzdrawia, ale jest także wartościowym źródłem wiedzy o wpływie wibracji na życie każdego człowieka. Jej wzrost powoduje szereg pozytywnych zmian, które często są szybkie i zaskakujące. Sama Evelyn po 10 dniach odzyskała wzrok i uwolniła od ataków epileptycznych, a po kolejnych 7 dniach od paraliżu. Dzięki niebywałej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu i zdolnościom Jana powstała specjalnie przygotowana medytacja, która prowadzi nie tylko do wyciszenia i relaksu, ale budzi pełny potencjał człowieka. Podczas jej praktykowania uruchomiony zostaje kanał duchowy, taka drabina, dzięki której następuje wzrost wibracji wprowadzający medytującego w odpowiednie stany energetyczne i duchowe.

Jak zmienić swoje przekonania i po co to robić? Najpierw trzeba zastanowić się nad tym, czym są przekonania. Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie, że w ogóle je mamy. Dzięki medytacji uwolnienia od negatywnych przekonań zobaczysz jak może zmienić się twoje życie. Pozwoli Ci ona na to, by raz na zawsze opuściła Cię niepewność i bezsilność, a w ich miejsce powróciła odwaga i wola walki. Warto więc przyjrzeć się swoim swoim przekonaniom i świadomie podjąć wysiłek do uwolnienia się od ich ograniczeń. To właśnie od sposobu, w jaki myślimy, naszych nieuświadomionych przekonań zależy nasze zachowanie, stan psychiczny i odnalezienie się w życiu. "Ta medytacja jest z wymiaru 13, ma aż pięć poziomów głębi i siłę przemiany 90% i 100% przy dotarciu do 4 - 5 poziomu Głębi. Oznacza to, że posługując się tylko tą medytacją możemy osiągnąć Oświecenie."

Medytacja uzdrawiająca. Wzmocnienie układu odpornościowego. Regeneracja ciała i duszy

Dzięki tej medytacji uzdrawiającej wzmocnisz nie tylko układ odpornościowy ale i dzięki uruchomionym mechanizmom samouzdrawiania zregenerujesz zarówno ciało jak i umysł.

Medytacja uzdrowienia relacji w rodzinie

Jak poprawić relacje rodzinne? Medytacja uzdrowienia relacji w rodzinie pomoże naprawić i oczyszścić więź która łączy Cię z członkiem rodziny, przywracając w ten sposób przestrzeń na lepszą, zdrową relację.

Medytacja prowadzona "Jestem". Zbuduj odwagę, pewność siebie i kreuj swoje życie

Jak zmienić swoje życie i mieć realny wpływ na świat i ludzi? Magiczne słowo „JESTEM" odczute w tej medytacji prowadzonej to potężne narzędzie transformacji. To proces, dzięki któremu zachodzą zauważalne zmiany. Powraca odwaga, silna wola i wiara w siebie. Pojawia się nowy świat, a wraz z nim cisza.

Medytacja WYZWOLENIA. Cisza, harmonia, szczęście. Odzyskanie utraconego wpływu na życie

Człowiek jest istotą obdarzoną wolną wolą i ma prawo wprowadzać korekty do scenariusza, jaki na czas ziemskiego życia przygotowały mu siły stwórcze. Można dzięki temu zrewolucjonizować swoje życie, jak i z kretesem przekreślić jego wartość. Najgorzej dzieje się wtedy, gdy człowiek za namową innych ludzi działa wbrew sobie, przeciwko własnej naturze, gdy wbrew zdrowemu rozsądkowi słucha błędnych podszeptów i tworzy nowy wzór samego siebie. Zmienia tym samym przygotowany dla siebie scenariusz, a na dodatek jest zmuszony do tego, by przyjąć sztuczną, nie swoją strukturę osobowości.
Jest jednak takie miejsce na świecie, gdzie można wszystko odzyskać, gdzie w Biologicznej Matrycy Stworzenia unosi się spokojnie czyste DNA. Śpi i czeka na chwilę, gdy sięgnie po nie prawowity właściciel…

Medytacja "Tu i TERAZ - Czas Pola Zerowego". Kreuj własną szczęśliwą rzeczywistość

Jak kreować własną, szczęśliwą rzeczywistość, gdy niskowibracyjne otocznie skutecznie to utrudnia? Jak rozpoznać prawdziwe intencje osób, z którymi tworzysz bliskie relacje? Czy naprawdę każdego trzeba poznać od podszewki, by móc się uwolnić od jego niskich wibracji? Aż w końcu czy rozsądne dobieranie znajomości może zakończyć się sukcesem? Niestety, zależy to od tysiąca okoliczności...
Ale jest coś, co może Cię od tego wszystkiego wyswobodzić. Należy uruchomić Czas Pola Zerowego, zejście na poziom Matki Biologii, gdzie wszystko wciąż trwa w dziewiczej wartości JESTEM i ISTNIEJĘ... To wejście w nową energetyczną rzeczywistość, gdzie istniejemy tylko w wersji, jaka nam odpowiada... A potem przyjdzie radość i spełnienie. Przestaniesz w końcu tworzyć warunki do konfrontacji z ludźmi, którzy mogą być nieprzyjemni… Pojawi się energetyczna cisza...

Medytacja „Anioł Miłosierdzia". Obudź się - twoje serce samo zmieni świat. Jesteś przecież aniołem

„Anioł Miłosierdzia” to niezwykła medytacja przeznaczona dla tych, którzy szukają zdrowia, szczęścia i radości, jak i zrozumienia siebie i świata. Jest esencją poszukiwań i nadzieją na spełnienie marzeń – jest dla WSZYSTKICH. Każdy z nas jest pięknem dla tego świata. Prawdziwym Aniołem. A jeśli o tym zapomnieliście... to zapraszamy Was do podróży w głąb siebie, do skorzystania z poniższej medytacji. Dzięki niej odkryjecie potęgę swego duchowego serca, które jest w stanie zmienić ten świat. 

Medytacja "Świątynia Słońca". Umysł i świadomość w jednym tańcu zwycięstwa

Świątynia Słońca to jedno z najważniejszych miejsc w Świecie Duchowym. To tu zbiega się mądrość świadomości i potęga umysłu, tworząc stan zwany ZWYCIĘSTWEM, stan pełnej KREACJI. Kto te proste rzeczy zrozumie i przećwiczy, wzrastając energetycznie i budząc duchową świadomość, ten nigdy nie będzie takim samym jak dawniej. Ten poderwie się z kolan niemożliwości i zapanuje w swojej przestrzeni, stając się królem-bratem dla innych...

Marz, śnij na jawie, a przeskoczysz nawet góry...

Medytacja obserwacyjna. Jak Wszechświat do nas przemawia?

Poczucie własnej wartości - Medytacja prowadzona. Kasowanie programowych wzorców samooceny

Medytacja prowadzona wzmacnia poczucie własnej wartości. Pozwala na skasowanie programowych wzorców samooceny i tworzenie siebie na nowo. Pozwala na uwolnienie się od stresu i nadmiaru myśli. To tworzenie się na NOWO. Automatycznie podnosi poczucie własnej wartości i pozwala czuć się swobodniej wśród ludzi. Sprawia, że łatwiej zaakceptować siebie takim, jakim się jest, co nie jest równoznaczne z niechęcią do dalszej zmiany. Przeciwnie – pojawia się spokój i cierpliwość, które sprzyjają wprowadzaniu korzystnych zmian w życiu, ponieważ znika napięcie, które je często utrudnia. W takich warunkach rozwija się również intuicja, wewnętrzny głos, który ułatwia podejmowanie trafnych, świadomych decyzji.

Najlepsza medytacja, by zmienić swoje życie. Jak być wielkim i kształtować rzeczywistość

Medytacja prowadzona "Planeta Zmian" to potężna Energetyczna Inżynieria, dzięki której każdy człowiek może poczynić ważne zmiany w swoim życiu.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021