Jesteś tutaj: Samouzdrawianie

Samouzdrawianie: Medycyna Energetyczna, Duchowa, Boska

Dział samouzdrawianie to bogactwo wiedzy oraz najlepszych medytacji prowadzonych przez nauczyciela świadomego życia Zbigniewa Jana Popko. To gotowe techniki duchowe, dzięki którym każdy może odzyskać zdrowie, szczęście i harmonię szybko i bez konieczności wcześniejszego przygotowania. Stosując je, w kilka minut odczujesz ulgę i nabierzesz wiatru w żagle, by popłynąć ku horyzontowi swoich własnych nadziei i marzeń.

Czym jest medycyna energetyczna, jak działa energoterapia, medycyna duchowa i boska?

  • Jak można wesprzeć medycynę konwencjonalną?
  • Jak działają medytacje uzdrawiające?
  • Jakie informacje można znaleźć w dziale Samouzdrawianie?

Jeśli chcesz znać odpowiedź na te pytania, obejrzyj wideoblog, w którym uzdrowiciel duchowy, mistyk, nauczyciel medytacji Zbigniew Jan Popko omawia wszystkie te zagadnienia.

Prawdziwa wiedza i najlepsza medytacja

Dowiedz się jak poradzić sobie z problemami, poznaj mechanizmy, które wpływają na ciebie i warunkują twoje życie. Odkryj moc medytacji prowadzonej, która na trwałe może zmienić życie na lepsze. Skorzytaj z darmowych technik i działań duchowych, które dostępne są w tym dziale. Narzędzia te skutecznie pozwolą ci wyeliminować stres, problemy ze snem, poprawić relacje z ludźmi i odnieść sukces w każdej dziedzinie życia. Możesz je stosować codziennie, jak i gdy poczujesz taką potrzebę - tutaj to ty decydujesz, którą z technik chcesz zastosować.

Cuda z Janem

Medytacje na zdrowie fizyczne, energetyczne oraz oczyszczające twoją przestrzeń. Dzięki nim stworzysz doskonałe warunki do rozwoju osobistego, zyskasz większe otwarcie, będziesz mógł żyć bardziej świadomie.

Przejdź

Inżynieria Duchowa

 

Aktywne działania, które kasują wszelkie szkodliwe promieniowania, w tym zakrzywienia przestrzeni, ograniczenia czy energetyczne wirusy, grzyby i bakterie.

Przejdź

Psychologia Duchowa

Konkretne techniki przygotowane przez Jana. Każde wideo zawiera krótkie wprowadzenie i działanie duchowe. Szybka pomoc na stres, traumy, relacje w domu, kasowanie nałogów i wsparcie w realizacji celów.

Przejdź

Rady Jana

Masz jakieś pytania? Na popko.pl znajdziesz odpowiedzi na wszystko, co dotyczy życia człowieka, ewolucji, rozwoju osobistego, duchowego i budzenia świadomości.

Przejdź

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021