Jesteś tutaj: Społeczność Uczestnicy

Uczestnicy

Warsztaty stacjonarne, webinary rozwoju duchowego oraz wahadełkowania online to doskonałe miejsce, gdzie razem z prowadzącymi oraz wszystkimi uczestnikami tworzymy wspólną przestrzeń. Odczuwamy jedność, dedykując nasz czas podczas warsztatów na zdobywanie nauki oraz praktyki. Eksplorujemy przestrzenie duchowe, uczestnicząc w medytacjach prowadzonych przez Zbigniewa Jana Popko.

Warsztaty – to przestrzeń, którą tworzą osoby chcące odkryć swoją prawdziwą naturę i sięgnąć po rozwiązania i podpowiedzi, płynące wprost ze świata duchowego, by w ten sposób trwale zmienić swoje życie. Zmienić je na lepsze, ponieważ pomagając wpierw sobie, tylko w ten sposób jesteśmy w stanie prawdziwie pomóc drugiej osobie.

popko

Czat, który dostępny jest podczas każdego wydarzenia online to miejsce, gdzie uczestnicy mogą dzielić się m. in. wizjami, które otrzymali w czasie podróży duchowej, odczuciami, doświadczeniem dnia codziennego, czy wiedzą. To wspólna nauka, oparta na wymianie doświadczeń. To również szansa na nawiązanie ciekawych znajomości. Możesz spotkać tutaj osoby z Twojej okolicy, ale i nie tylko, ponieważ warsztaty łączą ludzi z całego świata.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021