Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Artefakty Duchowe Księga Zapomnienia

Księga Zapomnienia

Ostudzi emocje i złagodzi stres. Pozwoli znów ogarnąć życie. Nauki Edenu

To bardzo pożądany artefakt. Dzięki temu duchowemu narzędziu można wyjść z każdej emocjonalnej opresji. Zdrada, konflikty i egzystencjalny upadek zostaną ograniczone do takiego stopnia, że przy odrobinie zdrowego rozsądku będzie już można wyjść z każdej opresji i odzyskać utraconą równowagę energetyczną. 

„Jeden ze sposobów jej użycia - weź ją w swoje ręce i otwórz. U mnie ma niezapisane kartki, czyste od wszelkich niechcianych myśli, emocji i zdarzeń. Po jej otworzeniu cisza zawarta w białych kartkach szybko wypełnia duchową bielą mnie i całą przestrzeń. Do kilkunastu sekund znika niepokój i zaczynam odczuwać powracającą harmonię. Obudzona moc rusza naprawiać przestrzeń, a ja mogę już spokojnie przyglądać się wszystkiemu. Nic mnie więcej nie drażni i nie prowokuje... Staję się czysty i działający według dawnych standardów... ”.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021