Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Artefakty Duchowe Kręgi Zbożowe

Kręgi Zbożowe

Kręgi zbożowe – dzięki nim wejdziesz w kontakt z Wyższymi Wymiarami i odkryjesz, czym jest pierwotna wibracja JESTEM. Węzły energetyczne tworzone przez UFO budzące świadomość ludzi. W wideoblogu przedstawiony jest znak, który synchronizuje całą energetykę, wprowadza w niej korzystne zmiany i pozwala na kontakt z Wyższymi Wymiarami. Pojawia się nowa "forma percepcji’’.

Mysterious crop circle. Ufo budzi świadomość ludzkości. Nadrzędna Inteligencja.

Kręgi w zbożu to węzły energetyczne powstałe na skutek promieniowania elektromagnetycznego dzięki ingerencji UFO – skorzystaj z nich by wejść w obszar własnej świadomości.

Kręgi Zbożowe. Mysterious crop circle. Pierwotna wibracja JESTEM. Kontakt z Wyższymi Wymiarami.

Czym jest stan wolności w doświadczaniu życia oraz jak w związku z tym stanem powinna przebiegać przemiana, by człowiek był zdolny wejść w pierwotne wibracje własnego JESTEM? Podstawowy umysł musi być maksymalnie wyłączony, a myśli wyciszone. Tylko wtedy pojawia się pożądany stan obserwacji, dzięki któremu będzie można efektywnie przeżyć kolejną duchową przygodę…

Mysterious crop circle. Manipulowanie tempem zmian zachodzących w życiu. Kręgi w zbożu.

Krąg obejmuje swoim zasięgiem wymiary 1-5. Jego siła skuteczności sięga 40-60%, a główne zadanie polega na spowolnieniu zachodzących zmian wtedy, gdy zaczyna nam brakować czasu i pomyślunku na to, co zrobić, by toczące się bez ładu i składu wydarzenia znów znalazły się pod naszą kontrolą. Lub odwrotnie, gdy staramy się życiu nadać większe tempo, a wszystko stoi jak w miejscu, wtedy ten sam przestrzenny węzeł przeobraża się w kosmiczną dmuchawę, która pomaga naszym ścieżkom losu wyprzedzić działania konkurencji.

Mysterious crop circle. Kręgi zbożowe. Rozproszenie czakramów drogą do energetycznej wolności.

Żaden Duchowy Mistrz, taki jak Jezus czy Budda o czakramach nie wspominali. Obaj zaś po swojemu mówili o rozproszeniu, kiedy to każda cząstka wielowymiarowej istoty ludzkiej pozostaje w stanie całkowitej wolności. Tylko wtedy możliwa jest pełna synchronizacja i podróż w głąb siebie.

Synchronizacja półkul móżgowych. Kręgi zbożowe.

Kręgi zbożowe to węzły energetyczne o różnym działaniu. Synchronizacja półkul mózgowych to jedno z nich. Dzięki temu wzrasta: • Potencjał i wydajność mózgu • Koncentracja • Przetwarzanie i synteza informacji, czyli zdolność ich zapamiętywania i aktywnego wykorzystania.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021