Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Artefakty Duchowe Kręgi Zbożowe

Kręgi Zbożowe

Kręgi zbożowe – dzięki nim wejdziesz w kontakt z Wyższymi Wymiarami i odkryjesz, czym jest pierwotna wibracja JESTEM. Kręgi w zbożu to węzły energetyczne powstałe na skutek promieniowania elektromagnetycznego dzięki ingerencji UFO – skorzystaj z nich by wejść w obszar własnej świadomości.

 Data dodania 17.09.2023 r.

Mysterious crop circle. Kręgi zbożowe. Rozproszenie czakramów drogą do energetycznej wolności

Jak rozproszenie czakramów wpływa na energetykę? Dlaczego są to drzwi do energetycznej wolności? Jaką rolę pełnią w tym kręgi zbożowe? Kręgi w zbożu to węzły energetyczne powstałe na skutek promieniowania elektromagnetycznego dzięki ingerencji UFO, które pomaga budzić świadomość ludzi.

W kolejnym materiale serii Kręgi zbożowe znak, dzięki któremu każdy może doświadczyć prawdziwego stanu rozproszenia. Stan ciszy i spokoju przychodzi niemal natychmiast, a harmonia pozwala doświadczyć stanów trudnych do osiągnięcia na co dzień.

Kręgi Zbożowe. Mysterious crop circle. Pierwotna wibracja JESTEM. Kontakt z Wyższymi Wymiarami

Kręgi zbożowe – dzięki nim wejdziesz w kontakt z Wyższymi Wymiarami i odkryjesz, czym jest pierwotna wibracja JESTEM. Węzły energetyczne tworzone przez UFO budzące świadomość ludzi.

W wideoblogu przedstawiony jest znak, który synchronizuje całą energetykę, wprowadza w niej korzystne zmiany i pozwala na kontakt z Wyższymi Wymiarami. Pojawia się nowa "forma percepcji". Czym jest stan wolności w doświadczaniu życia oraz jak w związku z tym stanem powinna przebiegać przemiana, by człowiek był zdolny wejść w pierwotne wibracje własnego JESTEM? Podstawowy umysł musi być maksymalnie wyłączony, a myśli wyciszone. Tylko wtedy pojawia się pożądany stan obserwacji, dzięki któremu będzie można efektywnie przeżyć kolejną duchową przygodę…

  • Jak działa znak?
  • Jak przygotować się do jego użycia?
  • Instrukcja korzystania ze znaku

Mysterious crop circle. Manipulowanie tempem zmian zachodzących w życiu. Kręgi w zbożu

Kręgi zbożowe – czym są? To węzły energetyczne tworzone przez UFO i wspaniałe narzędzie do kontaktu ze świadomością.

W tym wideoblogu znak CZAS – SPOWOLNIENIE I PRZYSPIESZENIE, który pozwala na manipulowanie tempem zmian zachodzących w życiu. Krąg obejmuje swoim zasięgiem wymiary 1-5. Jego siła skuteczności sięga 40-60%, a główne zadanie polega na spowolnieniu zachodzących zmian wtedy, gdy zaczyna nam brakować czasu i pomyślunku na to, co zrobić, by toczące się bez ładu i składu wydarzenia znów znalazły się pod naszą kontrolą. Lub odwrotnie, gdy staramy się życiu nadać większe tempo, a wszystko stoi jak w miejscu, wtedy ten sam przestrzenny węzeł przeobraża się w kosmiczną dmuchawę, która pomaga naszym ścieżkom losu wyprzedzić działania konkurencji.

W materiale charakterystyka znaku oraz instrukcja – jak korzystać ze znaku?

Kręgi w zbożu. Mysterious crop circle. Ufo budzi świadomość ludzkości. Nadrzędnej Inteligencja

Kręgi w zbożu to węzły energetyczne powstałe na skutek promieniowania elektromagnetycznego dzięki ingerencji UFO – skorzystaj z nich, by wejść w obszar własnej świadomości.

Z wideoblogu dowiesz się:

  • Kręgi w zbożu – czym są i jak powstają?
  • Czym są Znaki Ojca i jakie korzyści płyną z ich stosowania?
  • Jak kręgi w zbożu wpływają na człowieka? Jak dzięki nim skontaktować się ze świadomością?
  • Przykład kręgu w zbożu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do poprzednich wcieleń wszystkich ludzi

Synchronizacja półkul mózgowych. Kręgi zbożowe

Kręgi zbożowe to węzły energetyczne o różnym działaniu. Synchronizacja półkul mózgowych to jedno z nich. Dzięki temu wzrasta:

  • Potencjał i wydajność mózgu
  • Koncentracja
  • Przetwarzanie i synteza informacji, czyli zdolność ich zapamiętywania i aktywnego wykorzystania

W wideoblogu: wstęp jak działa węzeł, instrukcja jak z niego korzystać.

Ten energetyczny węzeł synchronizuje drgania półkul mózgowych, integruje się z jaźnią w wartościach 30%, ale i wchodzi w interakcję ze świadomością energetyczną. Oznacza to wprost, że mamy tu do czynienia z wprowadzaniem pierwotnych ustawień nie tylko w programowej części umysłu, ale także w strukturze wielowymiarowego DNA ludzkiej istoty. Już 10 minut pozostawania w interakcji z kosmiczną grafiką wystarczy, by odczuć pozytywne skutki. Zakres dobroczynnych wibracji nie tylko odświeża mózg i umysł, nie tylko poprawia między nimi współpracę, ale i w prowadza na stałe nowe częstotliwości w pasmach epsilon, delta i theta, co potocznie nazywamy odczuwaniem jedności z całością. Jest to technika odpowiadająca skutkom wywołanym przez stosowanie głębokiej medytacji. Maleje stres, słabnie depresja, życie nabiera nowych barw. Spokój i cisza wypełnia serce, przygotowując człowieka do nowych zadań…

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021