Jesteś tutaj: Uzdrawianie na Odległość Wersje językowe

Uzdrawianie na odległość w innych językach

Osoby nie znające języka polskiego również mogą skorzystać z Uzdrawiania na odległość. Dla nich zostało przygotowane specjalne nagranie w języku angielskim, które należy włączyć podczas działania uzdrawiającego w trakcie transmisji na żywo.

Jak możesz pomóc?

Cieszymy się, że tak chętnie wykazujecie inicjatywę w budowie i ulepszaniu popko.pl i pomagacie nam wspólnie tworzyć Eden. Wasze komentarze, pomysły i podziękowania są ważnym elementem naszej pracy, bez którego szerzenie idei zdrowia, szczęścia i radości nie byłoby możliwe. A każdego dnia zależy nam na tym, by docierała ona do jak największej liczby odbiorców – by każdy miał łatwy dostęp do Uzdrawiania na odległość, niezależnie od tego, w jakim kraju mieszka, a powoli także i do cennej nauki oraz rewolucyjnych medytacji prowadzonych przez Zbigniewa Jana Popko.

Dlatego jeśli mieszkasz za granicą albo znasz biegle inny język niż polski lub angielski, możesz samodzielnie przygotować taki tekst medytacji.

Jak to zrobić?

Wystarczy pobrać wersję polską lub angielską tutaj:

Następnie przesłać przygotowany przez siebie materiał (w rozszerzeniu *doc bądź *docx) na adres email: biuro@popko.pl

Możesz również przygotować nagranie dźwiękowe opracowanego tekstu (w formacie *mp3).

 

Dziękujemy!

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021