Jesteś tutaj: Ważne Prawo autorskie

Prawo autorskie

rawo autorskie

Niezmiernie cieszy nas fakt, że Skale Duchowej Madrości stają się coraz bardziej popularnym narzędziem do weryfikacji i zrozumienia całej wielowymiarowej rzeczywistości i istoty ludzkiej. Dzięki nim podejmowanie trudnych decyzji, analiza przeszłych doświadczeń i przewidywanie przyszłych wydarzeń stają się procesem bardziej świadomym i ugruntowanym.

Skale Duchowej Mądrości przeznaczone są dla każdego, a nauka posługiwania się nimi trwa zaledwie kilka minut. One same są treścią, jednak zawsze należy pamiętać, że to w jakim stopniu ich użytkownik z nich skorzysta, zależy tylko i wyłączenie od jego umiejętności i praktyki.

Cały proces nauki, krok po kroku, jest dostępny za darmo na naszym kanale Youtube - POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia. Może i Ty zaczniesz przygodę ze Skalami i posiądziesz tę zdolność.

Zasady szlachetności

Pamiętaj, że uczciwość jest najważniejsza. Korzystanie ze Skal Jana jest prostą, a jednocześnie efektywną drogą do głębszego zrozumienia siebie i świata duchowego, ale wymaga to również szacunku i zrozumienia ich wartości. Dlatego są chronione prawem autorskim. Dotyczy to szaty graficznej, słownictwa, jak i wykładanych w nich treści.

Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu popko.pl jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła.

Jeśli chcesz podzielić się na swoich profilach społecznościowych czy stronie internetowej treściami, które nie naruszają praw autorskich – znajdziesz je w zakładce Poleć nas. Pamiętaj, by podać źródło w postaci np. linku do strony źródłowej tj. www.popko.pl.

 

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021