Jesteś tutaj: Ważne Autor

Autor

 

Witajcie przyjaciele...

Nazywam się Zbigniew Jan Popko i chciałbym w tym miejscu powiedzieć parę słów o sobie. Pokazać, że mogę wam w wielu sprawach pomóc.

Jeśli chcecie być zdrowi i szczęśliwi, jeśli chcecie odnosić sukcesy w życiu i zrozumieć siebie w całokształcie życia, to dobrze trafiliście.

Jeśli macie już dosyć poszukiwania prawdy w nieskończoność i nieefektywnego stosowania różnych technik w celu poprawy zdrowia wewnętrznego i zewnętrznego oraz związków ze światem i ludźmi, to tu znajdziecie nie tylko odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, ale i nauczycie się technik, za pomocą których przeprogramujecie rzeczywistość.

Odsłonię przed wami wszystko to, co wiem. Zaprowadzę was do Duchowej Akademii Wiedzy, gdzie osobiście spotkacie się z Wielkimi Mistrzami. Ja wiem, że to ostatnie zdanie może budzić wątpliwości, ale do mnie i do moich nauk przekonało się już wiele, wiele tysięcy osób.

W świecie duchowym obowiązuje jedna zasada – można mówić wyłącznie o własnym doświadczeniu.

A ja je mam.

 

Uczę tylko tego, co sam potrafię

Tak jak Wielcy nieżyjący Mistrzowie dotarłem do duchowej Wyspy Mądrości. Nie ukrywam tej wiedzy przed światem. Na swojej stronie popko.pl dzielę się nią za darmo ze wszystkimi szukającymi prawdy i wsparcia. Pokazano mi czym jest istota ludzka, jak powstał świat, jak Bóg stworzył swojego syna i jak uformowano człowieka z planety ziemia. A to - zapewniam was - jest oddzielna historia o rodzaju ludzkim.

POPKO TV

Jestem nie tylko mistrzem bioenergoterapii, przewodniczącym cechu, ale i uzdrowicielem duchowym. W ostatnich latach na konsultacje i działania uzdrawiające przyjmowałem dziesiątki tysięcy ludzi rocznie. Tysiące innych nauczyłem jasnowidzenia, poruszania się po światach astralnych i duchowych, a przede wszystkim bezpośredniego kontaktu z Bogiem. Spotkanie z Ojcem jest jedną z najwspanialszych i najprostszych rzeczy na tym świecie. I może dlatego ludzie w to boją się uwierzyć. Zaprogramowani na grzech, na winę, na małość i podmiotowość, na korzystanie z pośrednictwa w drodze do Źródła, nie potrafią przełknąć informacji o tym, że zostali oszukani. Wstydzą się przyznać, że dali się zwieść. Wolą trwać przy fałszywym obrazie świata, niż podnieść bunt…

Tymczasem wystarczy zdjąć węzły karmiczne, ustawić pierwotne wzorce DNA, by wolny od ograniczeń człowiek mógł bez problemu eksplorować cały Wszechświat.

Każdy ma dostęp do mądrości Wszechświata

 

Tylko nie każdy wie, jak z tego skorzystać, jak się takie nauki zgłębia. Ja wiem i bez problemu otworzę wam wszystkie drzwi prowadzące do poznania. Nauczę was jasnowidzenia, kształtowania przyszłości, tego czym jest człowieczeństwo, jak i udostępnię techniki, dzięki którym się wzmocnicie i uzyskacie znacznie większą odporność na stres, na depresję i na choroby. Będziecie tymi, którzy wejdą w nowe Millenium.

Dziś chcę to robić na większą skalę niż dotychczas. Jakiś czas temu przyjaciele wymogli na mnie, bym zaczął korzystać z Internetu. Dzięki temu mogę dotrzeć z wiedzą Mistrzów do większej ilości ludzi.

Doskonale wiem, co trzeba zrobić, by obudzić świadomość, by psychika zapanowała nad umysłem, by spokojnie móc wejść w proces przemiany, który potocznie nazywamy metamorfozą lub powstawaniem Feniksa z popiołów. Pokażę drogi prowadzące ku różnym wersjom waszego Horyzontu Zdarzeń. Szybko się przekonacie, że jest on formą programowego hologramu, który Budda nazwał Mają.
To w nim zawiera się cały sen o naszym życiu, jak i piękno wszelkich możliwych doświadczeń.  

By tak się stało, musicie w tym dążeniu sobie nieco pomóc

Człowiek jest przyzwyczajony do schematów i nie potrafi pozbyć się zawartych w swoim umyśle informacji i programów. Ten gmach iluzji będzie trzeba zburzyć i nauczyć się funkcjonowania w kręgu stałej przemiany. To wymaga odwagi i pewnego wysiłku. Pokonamy te progi za pomocą medytacji. Nauczyli mnie jej Wielcy Mistrzowie. Odkryjecie dzięki niej to, czym i kim jesteście, skąd przybyliście, jak i w krótkim czasie nauczycie się wszystkiego tego, czego ja uczyłem się przez kilkadziesiąt lat. Będziecie wiedzieć, będziecie modyfikować, będziecie pomagać w odzyskaniu zdrowia, będziecie jednym skinieniem ręki zmieniać układ sił energetycznych w przestrzeni. Nie będą wam już do tego potrzebne odpromienniki ani ezoteryczne wynalazki, bo bezpieczne poruszanie się po quantum zapewni wam wasza obudzona Jaźń, potęga aktywizująca tzw. mózg kwantowy.

POPKO MEDITATION

Na powrót nauczycie się języka wewnętrznej komunikacji, który nazywamy samowiedzą lub jasnowiedzeniem. Nie do końca jest to trafiona nazwa, ale lepszej nie ma. Muszę jednak w tym miejscu przypomnieć, że całkowity sukces, że pełne obudzenie się dotknie tylko tych, którzy będą konsekwentni w pracy nad sobą. Nie mówię o emocjonalnej żarliwości ani o ideowym fanatyzmie, tylko o realizowaniu danej sobie obietnicy, by jutro być lepszym człowiekiem niż dziś. To wystarczy.

Nie każdy z was musi zostać mistykiem, Mistrzem Duchowym czy prorokiem. Moim zadaniem jest tak was ustawić, tak was poprowadzić, byście obudzili się z długiego snu nieświadomości i byście sami potrafili zmienić siebie i swoje życie na lepsze.

JESTEM JAN, ten Jan… Wasz brat i przyjaciel

Poznałem sekret życia, siebie samego, was i tego, jak funkcjonuje świat i do czego zmierza. Jestem po to, by dzielić się z wami tą wiedzą i umiejętnościami. To co sam umiem, potrafię wam przekazać. A wszystko po to, byście byli zdrowi i szczęśliwi, byście przed żadnymi ludźmi nie musieli klękać, bo nawet Bóg nie wymaga tego od swoich dzieci.

Przynoszę zasady wolności i kody odblokowujące moc prawa wolnego wyboru.

Wyrażam sobą jedno: prawo do kochania i bycia kochanym, do wolności i wolnostanowienia, do życia po swojemu, choć w poszanowaniu praw drugiego człowieka.

Jestem tym, kogo szukacie na dziś, na jutro i na zawsze.

Stworzyłem dla was stronę oraz kanał na Youtubie POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia. Powstały po to, byście stali się drogą, prawdą i zbawieniem dla tych, co jeszcze śpią w Matrixie, co z niewiedzy odmawiają wam prawa do szczęścia, zdrowia i radości.

Zaznaczam przy tym, że moja wiedza nie pochodzi z tego świata, choć nauka popiera ją w całej rozciągłości. Przynajmniej w tym zakresie, który może dotknąć swoim szkiełkiem i okiem.

Jestem też wyzwaniem dla tych, co innych gnębią i oszukują. Ale to temat na inny dzień…

Pozdrawiam serdecznie i proszę o zastanowienie się nad moimi słowami…

Jan, Ten Jan w jeden dzień nauczy Was jasnowidzenia, pisma automatycznego i duchowego nieba

Życie ma sens tylko wtedy, gdy nasze przyjście na świat ma innym otworzyć drogę do wspólnego i indywidualnego szczęścia. Ja się w sobie odnalazłem, choć jeszcze się całkowicie nie zbudowałem. Nie oznacza to jednak, że nie mogę już innych wspierać. Każdy robi to na swój sposób. Ja otwieram wewnętrzne drogi do nieba, inni tworzą nauki lub starają się ulepszyć ten świat, nadając mu konkretne wartości.

Mnie od dziecka fascynował Bóg i duchowe prawdy. Od dziecka widzę i rozumiem to, czego nie spisano w świętych księgach. Zawsze szukałem podobnych sobie, ale nigdy ich nie spotkałem. Przełom w moim życiu zaczął się 20 lat temu, gdy Bóg do mnie zstąpił i pokazał mi cel, z którym zszedłem na ten świat. Od tego czasu wiele się nauczyłem i wiele ludziom ukazałem. Tylko nieliczni zechcieli ruszyć drogą Otwartego Serca. Pozostali uwierzyli, że to, co ode mnie otrzymali, będzie działać zawsze, nawet wtedy, gdy zostanie to wykorzystane przeciwko ludziom. A co to byłby za Bóg, gdyby pozwolił używać światła w celach niewłaściwych? A co to byłby za uczeń, gdyby wprost o tym nie mówił?...

Ale prócz trudnych chwili, które każdy w prawdzie rosnący i tak zaliczy, pojawiały się dni, gdy los bratał mnie z podobnymi do mnie. Dzięki tym spotkaniom uwierzyłem w swój cel i począłem odczuwać radość z tego, że świat się zmienia tak, jak to zostało zapowiedziane. Ale świat sam się nie modyfikuje. Świat to ludzie. To morze marzeń, emocji i pomysłów na życie, które walczą o prymat nad pozostałymi... Lecz ten, kto swoje projekty zapisze na Horyzoncie Zdarzeń, ten zdobędzie więcej niż pozostali.

Moim celem jest świat wypełniony przyjaciółmi, ludźmi zdrowymi, szczęśliwymi i żyjącymi na planecie pozbawionej granic. Ale ja sam Edenu nie zbuduję. Mogę być jedynie iskrą zapalającą wysuszone drzewo... I za to mnie nie wińcie...

cytat Zbigniew Jan Popko

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021