Jesteś tutaj: Medytacja Czym jest Medytacja

Czym jest Medytacja

Prawdziwa medytacja nie ma nic wspólnego z produktem, jaki popularnie kryje się pod tą nazwą. Medytacja to MISTYKA, wgląd w siebie, podróż duchowa po wszystkich częściach istoty ludzkiej: fizycznej, energetycznej i duchowej, która jest połączona z jasnowidzeniem i wprowadza trwałe zmiany we wszystkich dziedzinach życia. Ma cieszyć, bawić i uczyć poprzez samo doświadczanie siebie. Mistrz medytacji Zbigniew Jan Popko ukazuje ją w całej krasie, odkrywając tajniki, o których do tej pory publicznie nie mówiono. Ten kto chce dostąpić oświecenia, znajdzie w naukach Jana wszystko, co jest ku temu potrzebne…

Poniższe wideoblogi są unikalną skarbnicą wiedzy i jedynym w swoim rodzaju wprowadzeniem w praktykę medytacji. Autor swoim dośwadczeniem, szczerością i niebagatelną wiedzą, otwiera świat medytacji osobom początkującym i jednocześnie odsłonia nieznane jej aspekty przed tymi, którzy mieli już okazję doświadczać co daje medytacja.

Poradnik. Podstawy medytacji. Jak medytować i czy warto. Jakie wymiary ona obejmuje. To lek?

Wideoblog jest wstępem do poradnika ,,Medytacja dla początkujących’’. Autor wyjawia istotę medytacji, rozwiewając wątpliwości na temat tego, czym ona tak naprawdę jest i podpowiada, jak zacząć medytować w domu. 

To kompendium wiedzy na temat medytacji. W kolejnych odcinkach, można znaleźć bardziej szczegółowe omówienie wszystkich zagadnień.

Jak osiągnąć i utrzymać wyższe stany świadomości. Jak ugruntować Mózg Kwantowy, jak obudzić Jaźń.

Celem medytacji jest przebudzenie, dostrzeżenie traconej na rzecz życia głębi własnej natury, powrót do niej. Dzięki niej zachodzi zmiana na lepsze, rozszerzanie świadomości i powolne gruntowanie stałego z nią kontaktu.  

Dlatego wyraźnie rozgraniczenie technik prowadzących jedynie do relaksu i wewnętrznego wyciszenia jest istotne, jeśli zależy nam na energetycznej metamorfozie, a nie tylko chwilowej poprawie samopoczucia. Dlatego medytacja to potężne działanie, które wymaga pewnego wysiłku – wysiłku, który się opłaca. 

Więcej o tym, jak medytacja zmienia DNA i dlaczego jest to istotne, jeśli zależy nam na trwałych, satysfakcjonujących efektach dowiesz się z poniższego wideoblogu.  

21 paź 2021

Czym jest medytacja? Ujrzyj ją okiem świata duchowego i rozpocznij swoją drogę do szczęścia.

Wokół tematu medytacji krąży wiele pojęć, takich jak afirmacja, kontemplacja, koncentracja, mantra… i wiele więcej. Co z tego jest medytacją? Czy są to jej składowe? 

Znajomość tych pojęć nie jest konieczna do tego, by zacząć medytować, ale stanowią one doskonały przykład do tego, by zrozumieć prawdziwą naturę medytacji oraz jej mechanizm, co ułatwia wejście w praktykę. 

Czym jest medytacja. Jak sprawdzić, czy jest bezpieczna, czy "mistrz" nie zastawił pułapek.

W drugiej część serii "Medytacja dla początkujących’’ dowiesz się, czym jest medytacja, jak medytować i jak sprawdzić, czy medytacja jest bezpieczna.

Prawdziwa Medytacja nie ma nic wspólnego z produktem, który rynek ezoteryczny sprzedaje pod tą nazwą. Medytacja to MISTYKA, to budzenie Boga w człowieku, to najważniejsza rzecz, jaką może zrobić człowiek, by dopełnić przeznaczenia. Jan ukazuje ją w całej krasie, odkrywając tajniki, o których do tej pory publicznie nikt nie wiedział. Ten kto chce dostąpić oświecenia, znajdzie w naukach Jana wszystko, co jest ku temu potrzebne...

Tajemnice medytacji. Czy struktura mózgu potwierdza duchową doskonałość medytującego?


Czy zły człowiek może mieć tak samo rozwinięte mięśnie jak człowiek dobry? Czyżby samo przeżywanie radości i satysfakcji z siebie wystarcza, aby te stany zarejestrował mózg, nie analizując, czy intencje afirmującego sukces człowieka są czyste czy też nie? Czy to znaczy, że każda łajza wyobrażająca sobie w wieczornej ciszy, że jest królem świata, może tak zmienić pracę mózgu, by uchodzić pośród ślepych i głuchych za awatara?

Jak oddychać podczas medytacji? Jest on kluczem do wejścia w zaświaty czy jedynie jego częścią?

Oddech to nie tylko kwintesencja życia, która pozwala ciału fizycznemu na niezbędną wymianę gazową. Jest on ważny z punktu widzenia osób starających się odzyskać zarówno zdrowie fizyczne i równowagę energetyczną, jak i zainteresowanych prawdziwą mistyką i wchodzeniem w wyższe stany świadomości.  

W czwartym odcinku serii: 

  • 3 etapy oddechu.
  • Jak powinien wyglądać oddech podczas medytacji.
  • Ćwiczenie praktyczne.

Księga Objawienia. "Ojcze Nasz..." - sekretna medytacja łącząca Indywidualność ze Wspólnym Ja.

W piątej części "Medytacji dla początkujących" dowiesz się: czym jest Księga Objawienia, jakie znaczenie jakie jest w niej ukryte i jak łaczy się to z tematem medytacji. Prawdziwa medytacja to uruchomione jasnowidzenie, energetyka ustawiona poprawnie w 7 wymiarach, bezpośredni kontakt ze światem duchowym i z Bogiem.

Wejście w medytację w 12 wymiarach. Wraca Chrzest Jana sprzed 2 tysięcy lat. Połączenie z CAŁOŚCIĄ.

To nie żart. To prawdziwa mistyka. To że kościół przejął i zmienił historię z Jezusem i Janem Chrzcicielem nie oznacza, że utraciliśmy dostęp do Cudów. Jan otwiera ścieżki nie tylko do Boga i do Najwyższej Inteligencji, ale i wręcza nam wszystkie narzędzia, jakie są potrzebne do zawalczenia o nasze miejsce w przestrzeniach energetycznych, duchowych i programowych. Wiedza, jaką nam Jan przynosi, jest ogromna i nieporównywalna z czymkolwiek. Ani Jezus, ani Budda, nie umniejszając ich wielkości, nie zostawili po sobie tylu materiałów i technik, jakie z tłumaczeniem podaje Jan. Odkrywa to, co przed ludzkością zostało zakryte... "WEJŚCIE" to nie tylko skasowanie wszelkich więziennych kodów, ale i przywrócenie pierwotnych zapisów w DNA. Oczywiście wiele zależy tu od samej woli korzystających z działań Jana ludzi, od tego, jakimi są. Co z tego, że kogoś obmyje duchowy prysznic, gdy potem znów będzie prowadzić życie w błocie według własnego pomysłu. Ale Jan dokładnie tłumaczy, co trzeba zrobić, by stać się w pełni człowiekiem energetycznym i duchowym. Nawet podpowiada, jak ma wyglądać społeczeństwo przyszłych tysiącleci i co do tego doprowadzi. Fenomen Jana jest dziś jeszcze nie dostrzeżony, ale wszyscy wiemy, że na dniach zacznie zataczać coraz szersze kręgi... Czekamy też na chwilę, gdy Jan ostatecznie zakończy swoją przemianę. Ale jak powiada, nie do końca jest to pewne. Dla nas sprawa najistotniejsza jest to, że Jan niczym Prometeusz udostępnił całą wiedzę o tym, jak wzrastać i u samego Boga się uczyć. A z Bogiem zawsze się wygrywa. I proszę tu nie mylić Boga Kościelnego z Bogiem prawdziwym, bo są to dwie różne historie, o czym sam Jezus i Budda stale kapłanom obłudy przypominali...

Medytacja Buddy - Jedno Ja i Jedyne Ja drogą do OBECNOŚCI. Punkt ZERO i BÓG. Oświecenie.

Nie istnieje zrozumienie świata bez doświadczenia Rzeczywistości w JEDYM JA i w JEDYNYM Ja. Oba te aspekty "uświęconego" i "wstępującego" w Boga CZŁOWIEKA umożliwiają przekroczenie Punktu ZERO, jak i ponowne zstąpienie z Nieba na ziemię. To kwintesencja Rozwoju Duchowego. Dalej nie ma już nic. Pozostaje tylko ISTNIEĆ w żywiole Stworzonego i doświadczać życia w Jednoistości (całkowita jedność ze wszystkim).... Mój zapis zrozumie tylko ten, kogo Bóg prowadzi ku szczęściu, mocy i zwycięstwu... Dla szukających PRAWDY jestem właściwą drogą... Inna nie istnieje i istnieć nie będzie. Treści z niej wynikające powolutku kodyfikuję i udostępniam na swojej stronie na chwałę naszego wspólnego imienia...

Afirmacja i Jaźń. Prosty sposób na przywrócenie energetycznej równowagi. Odzyskaj pewność siebie.

Nie każdy wie, że to co popularnie ezoteryka nazywa "medytacją", wcale nią nie jest. Medytacja to wyższe stany świadomości i połączenie z Absolutem. Bez znajomości praw energetycznych i duchowych, bez jasnowidzenia i umiejętności weryfikowania zachodzących w niej procesów, wizji i nauk budzenie świadomości za pomocą medytacji w ogóle nie jest możliwe. Nie wolno jednak zapominać, że MEDYTACJA jest drogą Świętości dla prawdziwych mistyków, dla tych, którzy są gotowi wypełniać Wolę Bożą, a co za tym idzie - są także gotowi na drastyczną zmianę życia. Na szczęście prosty człowiek nie musi się porywać na stosowania tak mocnych technik, by zapanować nad wewnętrznymi energiami i odnaleźć sens życia. Do tego wystarczy prosta Afirmacja. Słowa 'prosta" użyłem specjalnie, by dać do zrozumienia, że owa technika potrafi czynić małe cuda. Poza tym dla zwyczajnego zjadacza chleba jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej można poprawić zdrowie, rozpocząć przygodę ze światem astralnym, zbudować nowe, doskonalsze wzorce osobowości, a przede wszystkim znacznie lepiej odnaleźć się w życiu. Jest ona warta grzechu, szacunku, jak i podziękowania Bogu za to, że nauczył nas marzyć, a to właśnie na tym fundamencie ją zbudowano...

Dwoistość. Historia Umysłu, Świadomości i ich połączenie czasie medytacji. Mózg kwantowy.

Medytacja znana jest od wieków. Jej próby interpretacji i zrozumienia podejmowało wielu uczonych i filozofów. Tak powstały kolejne definicje i tezy o dwoistości, umyśle czy świadomości. Jak w tym gąszczu analiz odnaleźć sedno prawdziwej, głębokiej medytacji, o której mówił Budda? W tym odcinku dowiesz się jak przez lata kształtowały się różne teorie, jak również otrzymasz kolejną solidną dawkę wiedzy, by z początkującego medytującego rozpocząć dalszą, duchową podróż w głąb siebie.

Jak medytacja wpływa na umysł psychikę i świadomość. Jak pokonać 12 wymiarów i podać rękę Bogu. Medytacja dla zaawansowanych.

Przemierzam wszystkich 12 wymiarów bez najmniejszego problemu i tego samego uczę innych. Każdy z nas jest Aktywną Medytacją i każdy z nas wie, czym ona jest, jakie warunki trzeba spełnić, by się stała się zwyczajną afirmacją, koncentracją czy sesją oddechową. Wychowani przez ezoteryków ludzie są zszokowani, gdy wstawia się ich w wyższe wymiary, gdy okazuje się, że bez jasnowidzenia medytacja nie istnieje. Zrobiono im wielką krzywdę. Zarobiono na ich dążeniach i niewiedzy. Na swoim kanale na YouTube i na stronie popko.pl udostępniam darmo całą wiedzę o tym, czym jest AUTENTYCZNY rozwój duchowy, jasnowidzenie, podróżowanie astralne, pobieranie nauk u nieżyjących Mistrzów Duchowych w zaświatach, a także to, jakim darem i jak wspaniałą techniką jest medytacja i modlitwa, o ile ich sensu nie wypaczyło zuchwałe oko ezoteryki czy kościoła. Mam nadzieję, że moje słowa o nieprawidłowościach dotyczących całej sfery budzenia człowieka nie zostaną źle odebrane. Ja nie walczę z konkurencją, bo taka nie istnieje. na dodatek od serca, darmo udostępniam wam wszystkie techniki pozwalające na wyjście z matriksa.

Czym się różni Medytacja Jezusa od Medytacji Buddy. Jak podnieść jasnowidzenie poprzez Chrzest.

Medytacja - słowo klucz dla tych, co wiedzą, jak się wznosić w wyższe wymiary, a zagadka dla tych, co dają się nabierać samozwańczym guru na dziecięcą zabawę w relaksację. Przygotowałem ten materiał dla tych, co rzeczywiście chcą wejść za życia do nieba, a potem potrząsnąć podstawą tego świata...

Huna, Jezus, Eden i Esseńczycy. Starożytna wiedza Kahunów znów prowadzi świat do wyzwolenia.

Huna to nie przebrzmiała historia. Prawda o narodzie, który kierował się sercem, a z którego wywodził się sam Jezus, znów ożyła za sprawą Edeńczyków, prostych ludzi z Polski, którzy mają odwagę sięgnąć po duchowe prawdy i trzymać się ich wbrew systemowemu porządkowi...

Stan Buddy - umysł i świadomość w boskim zjednoczeniu. Otwórz drzwi do wolności.

Świadomość i umysł - czy wiesz, jak funkcjonują? Dowiedz się wszystkiego o ich właściwościach, których poznanie pozwoli ci zapanować nad życiem zgodnie z zamysłem Boga. Stań się gigantem rozumiejąc, jak te dwie machiny wykorzystywali Wielcy Mistrzowie - Jezus i Budda.

Istota ludzka - czym jest, z jakich modułów się składa i co z tego wynika. Wiedza Edenu.

"Człowiek" to brzmi dumnie, ale mało kto wie, czym on jest i kim może się stać Panowie Tego świata starannie zadbali o to, by ta wiedza została ukryta przed okiem profanów. Warto przy okazji dodać, że mianem "profana" świat duchowy określa nie ignorantów żyjących po swojemu i wbrew prawu, ale ludzi, którzy pragną się obudzić w swojej duchowej potędze. A wiadomo, że ten kto się budzi, ten staje się wiedzącym i zagrażającym interesom tych, co innymi sterują.

Grasz z umysłem i świadomością. Połącz je, a ujrzysz świat w kolorach.

Dzięki tej medytacji prowadzonej odkryjesz, czym jest umysł, psychika i świadomość, że to trzy części naszej istoty, które domagają się władzy. Ten kto je okiełzna, ten kto je połączy, ten stanie na wodzie i poleci na księżyc bez skafandra...

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021