Jesteś tutaj: Medytacja Czym jest Medytacja

Czym jest Medytacja

Prawdziwa medytacja nie ma nic wspólnego z produktem, jaki popularnie kryje się pod tą nazwą. Medytacja to MISTYKA, wgląd w siebie, podróż duchowa po wszystkich częściach istoty ludzkiej: fizycznej, energetycznej i duchowej, która jest połączona z jasnowidzeniem i wprowadza trwałe zmiany we wszystkich dziedzinach życia. Ma cieszyć, bawić i uczyć poprzez samo doświadczanie siebie. Mistrz medytacji Zbigniew Jan Popko ukazuje ją w całej krasie, odkrywając tajniki, o których do tej pory publicznie nie mówiono. Ten kto chce dostąpić oświecenia, znajdzie w naukach Jana wszystko, co jest ku temu potrzebne…

Poniższe wideoblogi są unikalną skarbnicą wiedzy i jedynym w swoim rodzaju wprowadzeniem w praktykę medytacji. Autor swoim doświadczeniem, szczerością i niebagatelną wiedzą, otwiera świat medytacji osobom początkującym i jednocześnie odsłania nieznane jej aspekty przed tymi, którzy mieli już okazję doświadczać co daje medytacja.

Poradnik. Podstawy medytacji. Jak medytować i czy warto. Jakie wymiary ona obejmuje. To lek?

Wideoblog jest wstępem do poradnika ,,Medytacja dla początkujących’’. Autor wyjawia istotę medytacji, rozwiewając wątpliwości na temat tego, czym ona tak naprawdę jest i podpowiada, jak zacząć medytować w domu. 

To kompendium wiedzy na temat medytacji. W kolejnych odcinkach, można znaleźć bardziej szczegółowe omówienie wszystkich zagadnień.

Jak osiągnąć i utrzymać wyższe stany świadomości. Jak ugruntować Mózg Kwantowy, jak obudzić Jaźń.

Celem medytacji jest przebudzenie, dostrzeżenie traconej na rzecz życia głębi własnej natury, powrót do niej. Dzięki niej zachodzi zmiana na lepsze, rozszerzanie świadomości i powolne gruntowanie stałego z nią kontaktu.  

Dlatego wyraźnie rozgraniczenie technik prowadzących jedynie do relaksu i wewnętrznego wyciszenia jest istotne, jeśli zależy nam na energetycznej metamorfozie, a nie tylko chwilowej poprawie samopoczucia. Dlatego medytacja to potężne działanie, które wymaga pewnego wysiłku – wysiłku, który się opłaca. 

Więcej o tym, jak medytacja zmienia DNA i dlaczego jest to istotne, jeśli zależy nam na trwałych, satysfakcjonujących efektach dowiesz się z poniższego wideoblogu.  

Czym jest medytacja? Ujrzyj ją okiem świata duchowego i rozpocznij swoją drogę do szczęścia.

Wokół tematu medytacji krąży wiele pojęć, takich jak afirmacja, kontemplacja, koncentracja, mantra… i wiele więcej. Co z tego jest medytacją? Czy są to jej składowe? 

Znajomość tych pojęć nie jest konieczna do tego, by zacząć medytować, ale stanowią one doskonały przykład do tego, by zrozumieć prawdziwą naturę medytacji oraz jej mechanizm, co ułatwia wejście w praktykę. 

Nie każdy wie, że to co popularnie ezoteryka nazywa "medytacją", wcale nią nie jest. Medytacja to wyższe stany świadomości i połączenie z Absolutem. Bez znajomości praw energetycznych i duchowych, bez jasnowidzenia i umiejętności weryfikowania zachodzących w niej procesów, wizji i nauk budzenie świadomości za pomocą medytacji w ogóle nie jest możliwe. Nie wolno jednak zapominać, że MEDYTACJA jest drogą Świętości dla prawdziwych mistyków, dla tych, którzy są gotowi wypełniać Wolę Bożą, a co za tym idzie - są także gotowi na drastyczną zmianę życia. Na szczęście prosty człowiek nie musi się porywać na stosowania tak mocnych technik, by zapanować nad wewnętrznymi energiami i odnaleźć sens życia. Do tego wystarczy prosta Afirmacja. Słowa "prosta" użyłem specjalnie, by dać do zrozumienia, że owa technika potrafi czynić małe cuda. Poza tym dla zwyczajnego zjadacza chleba jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej można poprawić zdrowie, rozpocząć przygodę ze światem astralnym, zbudować nowe, doskonalsze wzorce osobowości, a przede wszystkim znacznie lepiej odnaleźć się w życiu. Jest ona warta grzechu, szacunku, jak i podziękowania Bogu za to, że nauczył nas marzyć, a to właśnie na tym fundamencie ją zbudowano...

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021