Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Siatka separacji

Siatka separacji

Niezwykły artefakt, który zwiększy moc waszej własnej ochrony

Czy wiesz, że istnieje tzw. wewnętrzny rytuał "Odrzucenia i Przyjmowania"? To energetyczno-programowy układ dopasowujący nas do rodzinnego środowiska, do domu, do świata, który nas przyjął i którego wartości wyrażamy w myśli, słowie i czynie. Jeśli spotykamy na swojej drodze kogoś, kto kieruje się w życiu innymi zasadami, to zachowujemy wobec niego rezerwę i ostudzamy zapał tworzenia wspólnych więzi, nawet wtedy, gdy z jakichś nieznanych nam powodów taka osoba nam się podoba.

Każde środowisko to zamknięty układ energetyczny. Gdy się do niego nie pasuje, to ludzie od nas stronią. Każdy człowiek taki układ w sobie "nosi". Stąd taka różnorodność ludzi i wspierających ich układów podczas wszelkiego typu imprez.

Istnieje jednak coś nie z tego świata, co pozwoli wam bawić się bez ryzyka stania się rybą złowioną w sieć nieprzychylnych nam ludzi. Poznajcie Siatkę separacji i Skalę Złotej Róży.

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021