Jesteś tutaj: Akademia Wiedzy Duchowej Jasnowidzenie, pismo automatyczne

Jasnowidzenie i pismo automatyczne

Każdy jest jasnowidzem

Jasnowidzenie to naturalna zdolność każdego człowieka, której poświęcony jest ten dział naszej Akademii Wiedzy Duchowej. Sam proces jasnowidzenia zachodzi zazwyczaj podczas medytacji - stanu wyciszenia i pozwala dotknąć wiedzy, która na co dzień jest poza zasięgiem.

geniusze odkrywcy wizjonerzy

Dzięki uruchomieniu wizji możliwa jest pełna nauka i wejścia w objawienia jakich doznawali najwięksi geniusze i mistrzowie duchowi.

Jak działa jasnowidzenie? Odkryj dar jasnowidzenia

Z jasnowidzenia korzystamy na co dzień i bez przerwy. Bez tego człowiek w ogóle nie może funkcjonować. Na polu wzajemnej komunikacji, zwanym potocznie wyobraźnią wymienia się informacjami i próbuje się wzajemnie wspierać aż 10 ludzkich powłok, w tym ciało fizyczne, umysł, emocje, myślenie, potrzeby, psychika, świadomość, struktura podstawowa i struktura ruchu. Od ich wzajemnej zażyłości zależy to, co wspólnie ustalą. Gdy całości przewodzi pierwszy umysł, nie jest za dobrze. Gdy dominuje psychika, jest już lepiej. Ale życie zaczyna się dopiero wtedy, gdy w grę wchodzi świadomość i nadrzędna Inteligencja. A cuda dotyczą wyłącznie ludzi o otwartych sercach. Im więcej dobra w człowieku, tym i więcej ciał uczestniczy we wspólnym życiu na ziemskim pięciowymiarowym padole. Ten, kto nad sobą pracuje, ten ma większą moc i większe wsparcie od Boga.

W materiale wideo:

 • Czym jest wena, kontakt ze świadomością i jak ją obudzić?
 • Jak przygotować się do jasnowidzenia?
 • Jak funkcjonuje istota ludzka?
 • Ważne informacje do zrozumienia istoty medytacji, jasnowidzenia i budzenia świadomości
 • Czym jest intuicja energetyczna (jasnowidzenie emocjonalne)?
 • Dlaczego cały czas jesteśmy w jasnowidzeniu? 
 • Jak funkcjonuje istota ludzka? Ważne informacje do zrozumienia istoty medytacji, jasnowidzenia i budzenia świadomości
 • Czym jest Jaźń? Obudzenie świadomości duchowej 
 • Rola wyobraźni w jasnowidzeniu.
 • Czym jest jasnowidzenie objawieniowe?
 • Jasnowidzenie jak zacząć?

Jasnowidzenie dla początkujących. Jak za pierwszym razem wejść w jasnowidzenie.

Jak za pierwszym razem wejść w jasnowidzenie? Ten poradnik jest przeznaczony dla tych, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności jasnowidzenia. Każdy znajdzie w nim przystępne i praktyczne wskazówki, jak rozwijać zdolności jasnowidzenia. Z pomocą doświadczonego prowadzącego, widzowie będą krok po kroku wprowadzani w techniki, które umożliwią im odkrycie i rozwinięcie ich własnej jasnowidzącej intuicji. To solidne podstawy dla tych, którzy pragną eksplorować i poszerzać swoje horyzonty w dziedzinie jasnowidzenia. Odkryj moc jasnowidzenia i otwórz się na nowe, niewidzialne sfery rzeczywistości.

"Z jasnowidzeniem, o ile znalazł się ktoś wyjątkowy i odblokował was na korzystanie z tego daru, jest jak z każdym procesem twórczym - trzeba go przejść, by powstało dzieło. A w jego trakcie pojawiają się zwątpienia, okresy utraty weny, niewydolność egzystencjalna, spadki formy i tysiące innych czynników, które uniemożliwiają stworzenie finalnego produktu - prostego, doskonałego i trafiającego w gusta odbiorcy. Sam proces twórczy, tak jak nauka jasnowidzenia, nie wygląda tak kolorowo, jak byśmy chcieli to widzieć. To kuźnia, gdzie wszystko stuka i puka. Ten materiał pozwala lepiej to zrozumieć i rozpocząć własną, wspaniałą przygodę."

Bez jasnowidzenia ani Jezus czy Budda nie osiągnęliby oświecenia. Po prostu nie wiedzieliby, na czym praca nad sobą polega. Bez osobistego kontaktu z Bogiem i bez Jego prowadzenia nic w dziedzinie budzenia świadomości nie można osiągnąć... Jasnowidzenie jest naturalną zdolnością człowieka i należy ją odzyskać, jeśli chce się normalnie żyć i przewidywać przyszłość. Bez niej nie sposób być aktywnym w innych wymiarach. Ten, kto wzniesie się ponad wymiar 5, ten uzyska pomoc we wszystkich swoich życiowych sprawach, o ile leży mu na sercu dobro własne lub innych.

Nauka posługiwania się Skalami Astralnymi trwa zaledwie kilka minut. One same są treścią, a praktyka zwiększa jedynie poprawność odczytów. Stanowią one jedną całość z jasnowidzeniem. Są bezkonkurencyjne w starciu z tarotem, astrologią, kartami anielskimi i runami, na opanowanie których potrzeba dużo więcej czasu.

Są to narzędzia, które pozwalają człowiekowi odnaleźć się po drugiej stronie życia, pracować nad sobą i być takim samym człowiekiem, jakim byli wielcy mistycy. A wszystko po to, by ludzie się odnaleźli, zjednoczyli, by odkryli swoje duchowe korzenie i obudzili ze swoich ograniczeń.

Jasnowidzenie, pismo automatyczne, intuicja duchowa i energetyczna to tylko niektóre składowe jasnowiedzenia

Wkraczając w wyższe przestrzenie, człowiek nagle wie o wiele więcej, bo jak się później przekonuje te informacje były zawarte w DNA wyższej części jego istoty (do której rozwijając dar jasnowidzenia ma dostęp).

My tzw. Średnie Ja, nasze Niższe Ja czyli umysł, musimy skontaktować się z Wyższym, a najlepiej z Najwyższym Ja – czy z Jedynym Ja, żeby posiąść wiedzę taką samą jak ma każdy mistrz duchowy czyli – człowiek obudzony w świadomości.

 • Jak to zrobić ?
 • Dlaczego uruchomienie pasma kontaktu jest takie ważne ?
 • I dlaczego często nam samym nie udaje się uruchomić jasnowidzenia?

Świat został tak skonstruowany, by ludzie zapomnieli o swoich możliwościach, swojej mocy i pochodzeniu, by nie dostrzegali prawdy, by nie wspięli się wyżej i nie ujrzeli jak całość wygląda. Dopóki nie ma skasowanych węzłów karmicznych, a człowiek nie jest poustawiany we wszystkich swoich przynajmniej 7, 8 wymiarach, o jasnowidzeniu może tylko marzyć.

Bez względu na to jakim na dziś energetycznie jesteś, czego doświadczyłeś, Zbigniew Jan Popko ustawia energetykę człowieka we wszystkich 12 wymiarach. Dzięki temu możliwe jest wejście w wyższe przestrzenie i dostęp do Świadomości Duchowej.

Ten, kto obudzi się w Świadomości będzie wiedział jak świat wygląda, jak naprawdę funkcjonuje i co należy zrobić, by wszystko zostało zmienione. To, co najlepsze czyli zmiany zaczynamy od siebie, od własnego życia i otoczenia, wszystko po to by wróciło zdrowie, zadowolenie z życia, a nadzieja nie była matką głupich, a prototypem siły marzeń, które potrafią przekształcić się w potężną kreację, był Parametr Twórczy a nie Stwórczy.

Medytacja obserwacyjna. Jak Wszechświat do nas przemawia

Zarówno nasze środowisko jak i Wszechświat przemawiają do nas cały czas. To jest jeden organizm, którego jesteśmy częścią. Jednak by odbierać sygnały poprawnie trzeba uzyskać dostęp do algorytmów rządzących rzeczywistością. Jak to zrobić, by bez przemiany, bez wymagającej czasu pracy nad sobą móc od razu, na już, od teraz dostrzegać to, co możemy zmienić z korzyścią dla siebie?

Modlitwy widzeniowe wspomagają jasnowidzenie i wejście w pismo automatyczne

Modlitwy widzeniowe stosujemy tam, gdzie ludzie nie potrafią w pełni odczuć sposobu, w jaki na polu wyobraźni komunikują się z sobą w przestrzeni energetyczno-duchowej wszystkie powłoki istoty ludzkiej, a przede wszystkim umysł, psychika i świadomość energetyczna ze świadomością duchową.

Kto zrozumie ten mechanizm, ten nie tylko z łatwością wejdzie w kontakt ze wszystkimi wymiarami energetycznymi i duchowymi, ale i ujrzy sposoby, jakimi można przekształcać przestrzenie, w których jest się obecnym za pomocą własnych ciał.

Zbigniew Jan Popko o modlitwach widzeniowych:

Z jasnowidzeniem, o ile znalazł się ktoś wyjątkowy i odblokował was na korzystanie z tego daru, jest jak z każdym procesem twórczym - trzeba go przejść, by powstało dzieło. A w jego trakcie pojawiają się zwątpienia, okresy utraty weny, niewydolność egzystencjalna, spadki formy i tysiące innych czynników, które uniemożliwiają stworzenie finalnego produktu - prostego, doskonałego i trafiającego w gusta odbiorcy. Sam proces twórczy, tak jak nauka jasnowidzenia, nie wygląda tak kolorowo, jak byśmy chcieli to widzieć. To kuźnia, gdzie wszystko stuka i puka. Ten materiał pozwala lepiej to zrozumieć i rozpocząć własną, wspaniałą przygodę.

Podczas warsztatów nie każdy od razu rozumiał czym jest jasnowidzenie, dlatego zachodzi potrzeba wchodzenia w dodatkową, indywidualną modlitwę, podczas której Duch tak steruje moim widzeniem i ogólną energetyką, ustawiając w odpowiedni sposób pasma DNA, by uczestniczące w wejściu w światy duchowe osoby nie tylko owe widzenie, owe przygody, owe sceny zapisały w strukturze ciała emocjonalnego, ale by i czegoś się nauczyły. Długie początkowo wprowadzenie dopiero z czasem, gdy emocje wezmą górę, staje się zręcznie przygotowanym kadrem, w którym po prostu nie sposób TEGO, co ZACHODZI, nie widzieć… Oczywiście cała struktura energetyczna przestrzeni ustawiona jest pod owe konkretnie uczestniczące w widzeniu osoby, ale – jak zauważyliśmy – nieźle się ona nadaje do uruchamiania widzenia nawet wśród osób nieobecnych podczas warsztatów. W 99% osoby biorące udział w widzeniówkach pojmują w czym rzecz już podczas pierwszego wejścia w przeznaczoną dla nich medytację. W przypadku innych osób, np. odsłuchujących modlitwy widzeniowe, ten wskaźnik będzie z pewnością zaniżony, ale przecież można swoje przygody przeżyć nie w jednej, ale w większej ich ilości. Wszystkie umieszczamy na stronie popko.pl.

Data dodania 26.10.2023 r.

Nauka Jasnowidzenia - Warsztaty 10 października 2021 cz.1

Jasnowidzenie to zdolność, która fascynuje i intryguje wiele osób. Często zadajemy sobie pytanie, czy każdy może stać się jasnowidzem.

Jasnowidzenie jest umiejętnością dostępną dla każdego, jasnowidz Jan, doświadczony nauczyciel w tej dziedzinie, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Poniższy materiał wideo to zapis z warsztatów, które łączą praktyczne ćwiczenia i wiedzę, skierowane zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z jasnowidzeniem, jak i tych, którzy już posiadają pewne doświadczenie w podróżowaniu po przestrzeniach duchowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym badaczem tajemniczych przestrzeni, ten materiał wideo pomoże Ci wkroczyć na nowy poziom duchowego odkrywania. Przygotuj się na fascynującą podróż w głąb siebie i otwarcie się na nieskończoną przestrzeń duchową.

Data dodania 27.10.2023 r.

Nauka Jasnowidzenia - Warsztaty 10 października 2021 cz.2

Data dodania 29.10.2023 r.

Nauka Jasnowidzenia - Warsztaty 10 października 2021 cz.3

Data dodania 23.11.2023 r.

Warsztaty rozwoju duchowego - WSTĘP. (2022-06-05). Nauka jasnowidzenia i pisma intuicyjnego. Część I

Na warsztatach, które odbyły się 5 czerwca zaszły tak ważne i silne przemiany, że wydarzenie to może, również za waszą sprawą, stać się kluczem do wspólnego sukcesu w przemianie świata i wpływie na losy ludzkości. Aby tak się stało, wszyscy musicie mieć dostęp do całego materiału z tego dnia, wszystko po to, by można było korzystać z uruchomionych wówczas modlitw widzeniowych i w ten sposób utrzymywać stany, które zostały zainicjowane.

Wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w tych niezwykłych zmianach, zapraszamy do odtwarzania opublikowanego nagrania.

Jeśli będziecie stopniowo przerabiać ten materiał w zaciszu domowym, będziecie mogli osiągnąć nawet 100% przemiany, mało tego, jeśli się postaracie, nawet dwukrotnie będziecie mogli zwiększyć zakres przemiany, ponad ten który był planowany. Tak oto możliwość potężnych zmian, może być naszym wspólnym udziałem.

Data dodania 24.11.2023 r.

Warsztaty rozwoju duchowego. (2022-06-05). Nauka jasnowidzenia i pisma intuicyjnego. Część II

 

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie

To autentyczny warsztat. Przykład, jak Jan uruchamia jasnowidzenie podczas warsztatów rozwoju duchowego. Tego nigdzie na świecie nie obejrzysz. Z drugiej strony jest to tak dalekie od powszechnego wyobrażenia o tym, jak przebiega taki proces, że nie każdy od razu pojmie, jak dużo trzeba, łącznie z udziałem Przewodników Duchowych z Wyższych Wymiarów, by móc w człowieku uruchomić zwyczajne na pozór jasnowidzenie.

Z jasnowidzeniem, o ile znalazł się ktoś wyjątkowy i odblokował was na korzystanie z tego daru, jest jak z każdym procesem twórczym - trzeba go przejść, by powstało dzieło. A w jego trakcie pojawiają się zwątpienia, okresy utraty weny, niewydolność egzystencjalna, spadki formy i tysiące innych czynników, które uniemożliwiają stworzenie finalnego produktu - prostego, doskonałego i trafiającego w gusta odbiorcy. Sam proces twórczy, tak jak nauka jasnowidzenia, nie wygląda tak kolorowo, jak byśmy chcieli to widzieć. To kuźnia, gdzie wszystko stuka i puka. By to zrozumieć, proszę obejrzeć materiał zatytułowany: ,,Jak się uruchamia jasnowidzenie podczas medytacji''

Podczas warsztatów rozwoju duchowego nie każdy od razu rozumie, czym jest jasnowidzenie, dlatego zachodzi potrzeba wchodzenia w dodatkową, indywidualną medytację, podczas której świadomość tak steruje moim widzeniem i ogólną energetyką, ustawiając w odpowiedni sposób pasma DNA, by uczestniczące w wejściu w światy duchowe osoby nie tylko owe widzenie, owe przygody, owe sceny zapisały w strukturze ciała emocjonalnego, ale by i czegoś się nauczyły.

Długie początkowo wprowadzenie dopiero z czasem, gdy emocje wezmą górę, staje się zręcznie przygotowanym kadrem, w którym po prostu nie sposób TEGO, co ZACHODZI, nie widzieć… Oczywiście cała struktura energetyczna przestrzeni ustawiona jest pod owe konkretnie uczestniczące w widzeniu osoby, ale – jak zauważyliśmy – nieźle się ona nadaje do uruchamiania widzenia nawet wśród osób nieobecnych podczas warsztatów. W 99% osoby biorące udział w medytacjach uruchamiających widzenie pojmują, w czym rzecz już podczas pierwszego wejścia w przeznaczoną dla nich medytację.

Data dodania 19.03.2024 r.

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie. Zrób to sam (2018-10-27)

Data dodania 10.03.2024 r.

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie. Ludzka Moc sprawcza. (2018-06-16)

Data dodania 02.03.2024 r.

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie. Klasa medycyny naturalnej. (2018-03-20)

Data dodania 22.02.2024 r.

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie. Animatorzy Życia. (2018-11-08)

Data dodania 12.02.2024 r.

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie. Ziarna Życia. (2018-10-27)

Data dodania 29.01.2024 r.

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie. Radość i smutek. (2018-03-19)

Data dodania 17.01.2024 r.

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie. Ludzki Twórca. Gizmo. (2018-07-03)

Data dodania 16.06.2023 r.

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie. Wprowadzenie w jasnowidzenie (2018-08-27)

Data dodania 15.07.2023 r.

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie. Świątynia Światła (2018-04-30)

Data dodania 24.07.2023 r.

Medytacja pomagająca uruchomić jasnowidzenie. Strumień Życia.

Zbigniew Jan Popko o jasnowidzeniu:

Jasnowidzenie - to umiejętność koncentrowania świadomości i obecności w paśmie fizycznym, energetycznym lub duchowym, bądź w całości istoty ludzkiej (jednoczesne przebywanie na wszystkich poziomach). Dzięki temu człowiek może obserwować i doświadczać cały obszar, w którym skupił swoją obecność i świadomość.

Jasnowidzenie to umowny stan obecności i pozazmysłowego postrzegania płaszczyzn rzeczywistości. Samo tzw. jasne widzenie stanowi zaledwie jeden z elementów siły poznawczej, dzięki której ściągamy informacje z otaczającej nas przestrzeni fizycznej, energetycznej czy duchowej. Kolejnymi składowymi są: jasnowiedzenie, jasnoczucie (intuicja energetyczna i duchowa - Kierunek Tendencji i Ruch Przyczyny), jasnomówienie i wynikające z niego jasnopisanie oraz umiejętność zawierania się w pasmach Całości, którą roboczo nazywamy intuicją jednoczeniową. Ta ostatnia składowa jest o tyle ważna, że umożliwia mocnym energetycznie i duchowo ludziom kodowanie określonych pasm w przestrzeni, w tym nadawanie ruchu na ludzkich ścieżkach losu czy zmianę punktów stycznych i węzłowych w wirach rzeczywistości. Gdy tacy ludzie odczytują ścieżki losu czy ścieżki przeznaczenia bądź parametry pól energetycznych, mogą wybrać jeden z tworzących je wariantów i uczynić go priorytetowym, czego zwyczajny jasnowidz nie potrafi.

Ale coś za coś. Gdy do pracy zabiera się jasnowidz mający intuicję jednoczeniową uruchomioną co najmniej w 40%, to mamy tu do czynienia z człowiekiem, który dosłownie zawiera się w odczytywanej przestrzeni. Tu znajdują się jego cząstki, a więc i cała moc odczytu. On odczytuje w innych swoje parametry, a w sobie innych. Obrazowo wygląda to jak powrót do domu po urlopie. Każdy kąt, każdy człowiek, wszystkie relacje między ludźmi, ich zamiary, choroby, przypadłości, stosunki i oczekiwania, jak i wynikające z nich a tworzące się nici losu, to wszystko razem jest takiemu jasnowidzowi po prostu znane. Na dodatek nie tylko w pełni czytelne, ale i nadające się do zmiany. Taki jasnowidz postrzega również świat energetyczny, ten niewidoczny, który przenika w miasteczku przestrzeń fizyczną, a który tworzą ludzkie myśli, emocje i oczekiwania, jak i obecność istot i stanów pochodzących z różnych wymiarów i w różnym stopniu oddziaływujących na zachowanie i zdrowie ludzi. Jest jak medium, jest obecny we wszystkim, nawet w pasmach duchowych, które czasem kształtują wibracje takich przestrzeni, dlatego potrafi on naprawić nie tylko relacje między ludźmi, ale i zmienić ludzkie przeznaczenie. Gdy zadziała, inaczej pójdzie sprzedaż w firmie, ludzie się poprawią, może w końcu zakochają, innym minie egzystencjalna depresja, do normy wróci psychika, ten wyjedzie za granicę, choć nie chciał, tamten zacznie malować, choć ani podejrzewał, że ma taki talent, a wszyscy zaczną widzieć, słyszeć i czuć, wszyscy będą mieć uruchomione te same zdolności, co jasnowidz. Bo on jednoczy wszystko z Całością, a więc i człowieka fizycznego z duchowym. Będąc "obecnym", obecnymi czyni swoich braci, podpowiadając przy okazji, jak ową energetyczną i duchową mocą mają się od tej chwili posługiwać, by zmieniać los wedle własnej woli. Tego normalny jasnowidz nie potrafi i potrafić nie będzie. Taki jasnowidz odczyta tylko to, co się kształtuje w największym prawdopodobieństwie, nie mogąc niczego zmienić ani zmieniania Całości nauczyć innych.

Jednak totalna obecność w określonej przestrzeni, mówimy o jasnowidzu jednoczeniowym, nie pozwala mu być w pełni obecnym w daleko wybiegającej w przyszłość przestrzeni, bo ta najczęściej nie jest jeszcze energetycznie zawiązana lub zawiązywana. Nie potrafiąc odnaleźć ogniw łańcucha przyczynowo-skutkowego, ma on trudności z ujrzeniem konkretnych obrazów, stanów czy zapamiętywań (wypalanych przez magiczne techniki zdarzeń). Może on je oczywiście odczytać jako ogólne tło, jako zagrożenie, jako ewentualność, podając nawet stopień prawdopodobieństwa wystąpienia kilku wariantów tej ewentualności, ale nie będzie to tak płynne i pełne, jak u typowego jasnowidza-wróżbity, który łapie wyraźniejsze obrazy kształtującej się przestrzeni.

Gdy się zapytamy jasnowidza jednoczeniowego, czy trafi się nam miłość za kilka lat, to wyłapie on tę ścieżkę wraz z jej wariantami, ale może w ogóle nie złapać obrazu, mówiącego o tym, gdzie się to stanie i jak owa druga połówka ma wyglądać, by jej nie przegapić. Jest to trudne przez uwiązanie większej ilości duchowych cząstek do całej kształtującej się przestrzeni, która nie pozwala przenieść się mu całemu do odległej przyszłości. Za to może on nadać każdemu elementowi losu inną wartość, o ile wyczuje, że wszystko układa się nie tak, jak powinno. Przez swoją wielowariantowość gubi konkrety, ale tylko te, które jeszcze nie zostały zainicjowane. Za to jest mistrzem w rzeźbieniu obrazu w tym, co jest, w tej przestrzeni, którą tworzą ludzie, a do której ma on dostęp. Jest majstrem na budowie domu, który dla ludzi powstaje. Ma zaś trudności w ukazywaniu tego, co jest daleko, poza horyzontem zdarzeń. Tu odpowie, ale nieszczegółowo. Ale gdy w związku partnerskim wszystko się sypie i inni odczytają, że nie ma szansy na powrót miłości, to wtedy jest on w stanie zmienić parametry gry i wprowadzić nową ścieżkę losu, która już odtworzenie związku zakłada, wraz z powrotem uczuć.

Ja jestem jasnowidzem jednoczeniowym. Pokazuję, jak wygląda wasza rzeczywistość i jak ją zmienić siłą waszej woli. Ustawiam przy okazji moc w waszych powłokach (ona kształtuje siłę woli), zmieniam układ sił w ciele egzystencjalnym i podpowiadam, jak utrzymać swój potencjał, by wszystko tak wychodziło, jak tego pragniecie. Ogólnie dążę do tego, by ludzie o otwartych sercach mogli stać się w końcu bogami swoich wyborów, by nikt im nie zabierał marzeń i nie zatruwał ścieżek losu ani sobie nie podporządkowywał. Ja nie tylko mówię, jak wygląda związek, że partner stał się jakiś inny, bo to wynika z zastanego układu sił, tylko zmieniam ten układ i wskazuję drogi do nowego. Zło ograniczam lub odcinam, dobru nadaję większą wartość, a na wszystko nakładam wzór duchowy. Dzięki temu ludzie uczą się z wolna jednego: że można, że mogą, że realnym jest stworzenie się tak mocnym i zaradnym, by niemal wszystko w życiu wychodziło. Moja obecność i widzenie są centrowane na budowaniu waszej drogi do szczęścia i do Boga. I tu się w pełni odnajduję.

Oczywiście istnieje więcej różnic między jasnowidzem, a jasnowidzem jednoczeniowym czy wróżką lub tarocistą, rzecz w tym, że tylko jasnowidz jednoczeniowy może wpływać na rzeczywistość energetyczną i duchową, tworząc zmiany w płaszczyźnie fizycznej, co jest automatyczne widoczne w odczycie. Ale tak ogólnie to chodzi pewnie o to, że każda z form pomagania ludziom ma swoje wady i zalety, swoje dobre i złe strony, byle tylko proponujący swoje usługi człowiek robił dokładnie to, o czym zapewnia, bo jak uczy życie, wielu z głośno reklamujących się cudotwórców wcale nimi nie jest.

Jeśli więc zamierzasz przebadać całą swoją przestrzeń i uzbroić się w moc utrzymania wprowadzanych w niej zmian, to dobrze trafiłeś. Odczytamy, jak to wszystko wygląda i jakie masz szanse na utrzymanie ruchu na nowych ścieżkach losu. Ale - uważaj - jak moc swoją stracisz, to nie utrzymasz wirów rzeczywistości i stanie się to, co i inni ci podpowiadali.

Zbigniew Jan Popko

Dodaj podziękowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez popko.pl
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021