Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem Praca z cieniem. Medytacja "Dwie Wieże"

Praca z cieniem. Medytacja "Dwie Wieże"

Medytacja prowadzona ,,Praca z Cieniem'' to szybka i prosta technika, w którą zaangażowana jest świadomość - klucz do prawdziwych i trwałych zmian na lepsze. Pozwala to na usunięcie z podświadomości mrocznej części siebie i odbudowanie osobowości.

Medytacja "Dwie Wieże" Odczuj ich opiekuńczą siłę transformacji.

Praca z cieniem to niezwykła medytacja techniczna. Dzięki niej twoje energetyczne struktury wraz z umysłem zostana oczyszczone, ustawione i przekodowane na wyzsze wartości. W ciągu najbliższych dni odczujesz

  • większy spokój,
  • mniejszą nerwowość,
  • poprawę w myśleniu
  • jak i pozytywniejsze nastawienie do świata i ludzi.

Wszystko zacznie się powioli zmieniac na lepsze, doskonalsze i piękniejsze...

Przed medytacją warto zapoznać się w z materiałem wstępnym zamieszczonym w dziale: "Rozwój duchowy mądrość duszy"

Praca z cieniem wszystko, co musisz wiedzieć

Praca z cieniem polega na odkrywaniu, rozpoznawaniu i integracji tych aspektów naszej osobowości, które są często ukryte lub odrzucone.

Materiał wstępny przedstawia istotę pracy z cieniem oraz metody jej realizacji. Autor omawia praktykę pracy z cieniem w kontekście psychologii i rozwoju duchowego. Znajdziesz tu wiedzę o tym, dlaczego praca z cieniem wymaga akceptacji i empatii wobec siebie, na czym polega praca z cieniem w kontekście duchowym i dlaczego to spojrzenie jest tak ważne.

Zobacz materiał: Praca z cieniem wszystko co musisz wiedzieć

praca z cieniem

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021