Jesteś tutaj: Samouzdrawianie Cuda z Janem DNA Adama

DNA Adama

Jak odzyskać boskie DNA? Sięgnij po gen Adama i zbuduj siebie od podstaw

Czy my możemy poprawić swoje DNA? Nasze DNA fizyczne jest niszczone przez nasze zachowanie, przez niewłaściwą żywność, przez promieniowanie elektromagnetyczne, które wokół nas cały czas się znajduje. Mamy też DNA energetyczne. Nasze struktury – psychika, emocje, myślenie, potrzeby, drugi umysł – toną w morzu energetycznym. W tym wypadku mówimy o DNA energetycznym.

Dotarcie do DNA Adama podpowiada nam, że mamy możliwość odtworzenia naszego DNA i to w dużym stopniu. Problem w tym, że potrafią to zrobić tylko ludzie, którzy wiedzą, czym jest mindfulness, praktyka uważności i potrafią ją w życiu zastosować...

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021