Jesteś tutaj: Medytacja Medytacje dla każdego Medytacja miłości

Medytacja miłości

Dzięki tej prowadzonej medytacji miłości pozwolisz, by wysokie wibracje serca wyciszyły umysł, rozedrgane emocje i na powrót rozbudziły w tobie miłość do siebie, do ludzi i do całego życia... Daj się ponieść sile koherencji i w spójności umysłu oraz serca popłyń na falach jedności i harmonii...

Medytacja miłości do siebie. Zatroszcz się o siebie i odkryj swoją prawdziwą wartość.

Jak pokochać siebie bezwarunkowo? Jednym ze skutecznych sposobów jest medytacja miłości do siebie, dzięki której możesz doświadczyć głębokiej przemiany. Przygotuj się na piękną podróż do wnętrza swojego serca, która odmieni sposób, w jaki postrzegasz samego siebie.

W dzisiejszym, zabieganym świecie łatwo zapomnieć o sobie i o własnej wartości. Ale teraz nadszedł czas, aby się zatrzymać, odetchnąć i zatroszczyć się o siebie na głębokim poziomie. Ta medytacja nauczy Cię, jak odblokować siłę wewnętrznej miłości i w pełni odczuć samoakceptację. Pozwól swojemu umysłowi odpocząć i skoncentruj się na odkrywaniu swojej prawdziwej wartości.

To prawdziwe doświadczenie przekształcenia i samorozwoju. Z każdą minutą medytacji będziesz coraz bliżej odkrycia piękna, które jest w Tobie. Przyjmij siebie takim, jaki jesteś, i zacznij na nowo budować silną więź z samym sobą. Odkryj magiczną moc, która płynie z pokochanie siebie...

Zobacz też: Czym jest miłość bezwarunkowa i stan kochania.

Miłość w pąkach chryzantem - medytacja miłości

Medytacja ma tyle odmian, ilu jest ludzi i rodzajów energii z nimi związanych. Każda z form medytacji usiłuje zharmonizować człowieka w jak największej ilość wymiarów. Dąży do tego, by przywrócić ład tam, gdzie powstało zamieszanie. Dotyka umysłu, przekształca emocje, a myśleniu nadaje nowy wyraz. Ujmuje człowieka komplementarnie i ponadczasowo, indywidualnie i w odniesieniu do zbiorowości. Stara się mu oddać to co jego, a zarazem uczulić na piękno wspólnego. Medytacja jest jak pieśń, jak pocałunek ukochanego, jak zapach kawy o poranku i jak mruczenie kota, kiedy śpimy. Jest wewnętrzną poezją, która czyni z nas mocarzy słowa, a zarazem ciszą, w której się przekształca sny. Jest tym, czego potrzebujemy w każdej chwili życia, jest tym, co w nas najpiękniejsze…

Oto przykład zadumy, która leczy ludzkie serca i każe wierzyć, że nawet przy zamkniętych oczach można pisać po niebie złotymi literami…

Usiądź wygodnie, załóż słuchawki i ciesz się chwilą dla siebie…

Wysokie wibracje serca.

Wyższe wibracje często kojarzą się z uczuciem wdzięczności, miłości, radości, spędzaniem czasu na łonie natury, słońcem, praktyką jogi, spożywaniem surowych i pełnowartościowych pokarmów, słuchaniem pięknej muzyki, itp. Z kolei niższe wibracje pochodzą z zawiści, zazdrości, toksycznych relacji, toksycznych osób, nadmiernego korzystania z elektroniki, kłótni, przemocy, spożywania niezdrowego jedzenia, narkotyków i alkoholu, uczucia urazy, złości itp.

Koncepcja życia w wyższych wibracjach polega na dodawaniu do naszego życia większej ilości pozytywnych wibracji, aby podnieść nasze własne wibracje. Kiedy wibrujemy wyżej, czujemy się lepiej, lżejsi, pełni miłości, szczęśliwi i bardziej świadomi siebie, aby wymienić tylko kilka korzyści. Jako ludzie mamy moc wyboru naszych wibracji. Możemy zdecydować, czy chcemy wibrować wyżej czy niżej niż nasz obecny stan. Czy chcemy być w dobrym nastroju czy być zirytowani? Czy dzisiaj będzie dobrym dniem czy dniem pełnym niezadowolenia? Te zdawałoby się proste zmiany w naszym nastawieniu mogą mieć głęboki wpływ na nasze wibracje, a co za tym idzie na całe nasze życie.

Kiedy Twoja energia jest wysoka i jesteś w stanie utrzymywać wysokie wibracje, masz tendencję do przyciągania bardziej pozytywnych ludzi i sytuacji. Wydaje się, że dobre rzeczy po prostu przychodzą Ci do głowy. Dlatego kultywowanie nawyku podnoszenia wibracji jest tak korzystne we wszystkich dziedzinach życia.

Medytacja miłości jak i wszystkie medytacje dostępne na naszej stronie, są zakodowane w wyższych wymiarach, dzięki czemu stanowią niebywałe wsparcie dla człowieka i to nie tylko w utrzymywaniu wysokich wibracji.

Dowiedz się więcej o tym czym jest prawdziwa medytacja i co możesz dzięki niej zyskać.

Świadome wybieranie naszych wibracji jest KLUCZEM do szczęśliwego i zdrowego życia.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021